Výsledky poháru KBL 2019

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži2572672662702682702671865
2.Jiří Huťka BrnoBrno1991Muži2612602702682672672691862
3.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980Muži2432562562662632662561806
4.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973M402372502502672622682491783
5.Ivo Peřina KuřimKuřim1966M502272522522612602562581766
6.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960M502072332332442472442421650
7.Zdeněk Provazník Orel VyškovOrel Vyškov1974M402092282252502492452371643
8.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M402102252292532522402321641
9.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži255276-2762822612681618
10.Lukáš Ryba BB CyklosportBB Cyklosport1979M40245254253-2662722641554
11.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M40241258259265261264-1548
12.Martin Šafář TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1983Muži-2392472562592622621525
13.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš1985Muži232251261262-2582571521
14.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži--3003003003003001500
15.Miroslav Brída Ořechov u BrnaOřechov u Brna1960M501752012062262382262231495
16.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž451761902072242342202201471
17.Petr Škrob KuřimKuřim1975M40228231246252251-2381446
18.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M50-2232282492502502431443
19.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M40276282-290290282-1420
20.Lubomír Liška KuřimKuřim1955M601531771972212282212131410
21.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35-2162262402362302261374
22.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40195230235237-2412291367
23.Libor Konečný KuřimKuřim1971M40253-268272269269-1331
24.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35189210211241-2382281317
25.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968M50242253255259--2551264
26.Otto Zwettler KuřimKuřim1978M40182199204230232-2171264
27.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982Muži-243245257-2572601262
28.Miroslav Zemánek BořitovBořitov1979M40235246--2532652501249
29.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M50218242-254256-2461216
30.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969M50-222-2462482522401208
31.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976M40211-213238242236-1140
32.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice1966Ž45203218224242--2331120
33.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov1975Ž35186--2252332282191091
34.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov1969Ž45185208-231-2272241075
35.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M50190-208229-2232151065
36.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M60179205210--2482211063
37.Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol PřísnosticeVSK Uni Brno & Sokol Přísnostice1993Ženy249262-269264--1044
38.Lucie Vaculová RunRun1982Ž35246259258---2591022
39.Jakub Slezák Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1986Muži--248-2572542541013
40.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45164188-219230-2111012
41.Adam Petrů KuřimKuřim2002Dci+Jci240248-258--2631009
42.Pavel Sucharda Julec BrnoJulec Brno1970M40239-257--2632451004
43.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1965Ž45159187-218227-208999
44.Blanka Fabriková BrnoBrno1960Ž55166193202--222210993
45.Jana Škrobová KuřimKuřim1971Ž45165185195-223-204972
46.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958M60-238243-255-234970
47.Marek Christ FkliduFklidu1979M40216237249263---965
48.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965M50-219227--242231919
49.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954M60-215216-237239-907
50.Renata Glierová SDH DoubravníkSDH Doubravník1985Ženy198221237---239895
51.Martin Sobotka BrnoBrno1976M40187209--243-227866
52.Barbora Šimonová Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1987Ženy193-212-239-222866
53.Jiří Šplíchal SRTG ČeskáSRTG Česká1987Muži172198--241247-858
54.Martin Smíšek KuřimKuřim1992Muži269--282--272823
55.Aleš Konečný RudiceRudice1988Muži-264--276276-816
56.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001Dky+Jky183191-227--214815
57.Mojmír Vážanský Arktida BrnoArktida Brno1949M70-180193217222--812
58.Josef Kučera KuřimKuřim1985Muži-263269---265797
59.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968M50170195203--219-787
60.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967M50258261265----784
61.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960M50169184-223--201777
62.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov1999Ženy160186-222--207775
63.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986Ženy-235---259244738
64.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži225257---255-737
65.Aleš Peřina KuřimKuřim1973M40---247-251235733
66.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981Muži217226----247690
67.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967M50212240234----686
68.Radim Lána KuřimKuřim1981Muži201--248-235-684
69.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982Ž35----226224212662
70.David Jánský BrnoBrno1978M40194-214-245--653
71.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž35192207--231--630
72.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno1942M70168--220229--617
73.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40-----290290580
74.Adéla Kočí BrnoBrno1997Ženy174189201----564
75.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70-172190---199561
76.Pavel Vencbauer PředklášteříPředklášteří1978M40-269272----541
77.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica1985Muži265272-----537
78.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982Muži264-----270534
79.Petr Kazda BrnoBrno1970M40263---270--533
80.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955M60155176----200531
81.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003Dci+Jci259270-----529
82.Igor Toman VyškovVyškov1972M40262---265--527
83.Hana Kočí BrnoBrno1971Ž45156178192----526
84.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970Ž45--264---261525
85.Lenka Polachová RockRunnersRockRunners1986Ženy--260---251511
86.Anna Adámková BrnoBrno1979Ž35151167189----507
87.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová1996Muži233268-----501
88.Petr Klobouk KuřimKuřim1964M50---243246--489
89.Petr Dokoupil Na konečnéNa konečné1977M40-236251----487
90.Jan Daněk BrnoBrno1989Muži-247240----487
91.Petr Vitula st.KuřimKuřim1958M60---235244--479
92.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M50-----237236473
93.Martin Sebera AK TišnovAK Tišnov1974M40---234235--469
94.Karel Hrbáček ÚtěchovÚtěchov1968M50-232231----463
95.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003Dci+Jci222-239----461
96.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1976Ž35219-242---56461
97.Aleš Radvan BrnoBrno1981Muži--221--232-453
98.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž35-227----225452
99.Luboš Rezner KuřimKuřim1965M50-----233218451
100.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994Ženy--219---230449
101.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993Ženy----224-216440
102.Petr Pernica KuřimKuřim1981Muži-197--240--437
103.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné1977Ž35206229-----435
104.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy-202200----402
105.Gabriela Pellová BrnoBrno1979Ž35181200-----381
106.Iva Zitová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1959Ž55-175194----369
107.Karel Fuksa AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1946M70-170188----358
108.Alžběta Blahová Velká BítešVelká Bíteš1992Ženy163182-----345
109.Martin Blaha Velká BítešVelká Bíteš1965M50162181-----343
110.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003Dky+Jky152-191----343
111.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983Muži-300-----300
112.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977M40300------300
113.Stanislav Široký AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1977M40290------290
114.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977M40-290-----290
115.Martin Bořil Lyžaři ŽďárLyžaři Žďár1998Muži--290----290
116.Marek Páral SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1996Muži--282----282
117.Hynek Škrabal Střelka BrnoStřelka Brno2001Dci+Jci------282282
118.Vojtěch Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998Muži282------282
119.Václav Strnad InkosportInkosport1983Muži------276276
120.Marek Polák BrnoBrno1973M40--276----276
121.Jan Pavelka BrnoBrno1982Muži----272--272
122.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim1999Muži272------272
123.Petr Bořil EXTRA BrnoEXTRA Brno1986Muži270------270
124.Pavel Adámek AC Mor. SláviaAC Mor. Slávia1990Muži268------268
125.Petr Beneš BlanskoBlansko1987Muži--267----267
126.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice1987Muži267------267
127.Jindřich Martinec Mor. Slávia BrnoMor. Slávia Brno1985Muži266------266
128.Kristián Škoda CK Continental FrenštátCK Continental Frenštát1990Muži------266266
129.Lucie Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2000Dky+Jky-266-----266
130.Jan Sháněl KOB ChoceňKOB Choceň1994Muži-265-----265
131.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971M40---264---264
132.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras1994Muži--263----263
133.Igor Čuhel BrnoBrno1989Muži--262----262
134.Jiří Hájek. BrnoBrno1980Muži-----260-260
135.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001Dci+Jci---260---260
136.Petr Kolář Run KaniceRun Kanice1986Muži260------260
137.Milan Vrána BlanskoBlansko1961M50----258--258
138.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 11990Muži256------256
139.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970M40---255---255
140.Jakub Hájek KroměřížKroměříž1970M40-255-----255
141.Filip Dlouhý SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1998Muži--254----254
142.Ivan Urbánek BrnoBrno1984Muži254------254
143.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000Dci+Jci----254--254
144.Jan Tecl TroubskoTroubsko1958M60-----253-253
145.Stanislav Kahánek Dýmka míruDýmka míru1981Muži------253253
146.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava1979M40------252252
147.Martin Růžička LipůvkaLipůvka1983Muži252------252
148.Patrik Bejček AK DrnoviceAK Drnovice1994Muži251------251
149.Ondřej Doležal AK TišnovAK Tišnov1979M40---251---251
150.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981Muži250------250
151.Petr Novotný KuřimKuřim1965M50-----249-249
152.Radek Jašíček BrnoBrno1990Muži-249-----249
153.David Hájek LelekoviceLelekovice2002Dci+Jci------248248
154.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981Muži248------248
155.Petr Kozánek EXTRA BrnoEXTRA Brno1989Muži247------247
156.Vladimír Habán MalhostoviceMalhostovice1970M40-----246-246
157.Ondřej Šanca ČVK BrnoČVK Brno1997Muži-245-----245
158.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M60---245---245
159.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988Muži--244----244
160.Roman Foral BrnoBrno1967M50244------244
161.Jiří Kolář BrnoBrno1976M40-244-----244
162.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980Muži-----243-243
163.Filip Vrána JundrovJundrov1976M40-241-----241
164.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003Dky+Jky------241241
165.Pavel Trněný KunoviceKunovice1962M50--241----241
166.Dávid Holič Častkov SlovenskoČastkov Slovensko1991Muži---239---239
167.Lukáš Petr BrnoBrno1980Muži--238----238
168.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky1976M40238------238
169.Milan Smutný SK SKOL BrnoSK SKOL Brno1976M40---236---236
170.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978M40--236----236
171.Eva Zemánková AC Mor. SlávieAC Mor. Slávie1991Ženy236------236
172.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973M40-234-----234
173.Lenka Hověžáková Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1982Ž35-----234-234
174.Ondřej Pouč VyškovVyškov1972M40234------234
175.Matěj Kovačič BrnoBrno1990Muži---233---233
176.David Životský Veverská BitýškaVeverská Bitýška1982Muži--232----232
177.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45---232---232
178.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959M60-----231-231
179.Jiří Brumovský BrnoBrno1987Muži231------231
180.Eva Šimonovská BrnoBrno1979Ž35230------230
181.Jess Váchů BrnoBrno1997Muži--230----230
182.Zdeněk Kaluža Orel PozořiceOrel Pozořice1953M60-----229-229
183.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim1997Muži229------229
184.Dominik Hurban KuřimKuřim1991Muži---228---228
185.Alice Zachariášová Orel ŽideniceOrel Židenice1987Ženy226------226
186.Veronika Obůrková KuřimKuřim1990Ženy----225--225
187.Iva Gažová KuřimKuřim1974Ž45-----225-225
188.Marie Hynštová AK DrnoviceAK Drnovice1957Ž55-224-----224
189.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002Dky+Jky224------224
190.Peter Medvěď BrnoBrno1985Muži--223----223
191.Eva Zabloudilová AK OlympAK Olymp2001Dky+Jky223------223
192.Ivan Svoboda BrnoBrno1984Muži--222----222
193.Ondřej Vévoda TišnovTišnov1991Muži221------221
194.Bohdana Heczová Slávia LiberecSlávia Liberec1977Ž35-220-----220
195.Pavel Gretz Orel VyškovOrel Vyškov1980Muži--220----220
196.Marta Klobásková JAC BrnoJAC Brno2003Dky+Jky220------220
197.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983Ž35--218----218
198.Lucie Mádrová Track and field BrnoTrack and field Brno1975Ž35--217----217
199.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975Ž35-217-----217
200.Ilona Mikelová KuřimKuřim1971Ž45---216---216
201.Linda Werbiková BrnoBrno1997Ženy--215----215
202.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950M60215------215
203.Veronika Antošová KSB HodonínKSB Hodonín2000Dky+Jky-214-----214
204.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu1974M40214------214
205.Monika Nepustilová BKBBKB1981Ž35213------213
206.Adam Valenc KošiceKošice1998Muži-213-----213
207.Jan Sklenář TišnovTišnov1988Muži-212-----212
208.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969M50-211-----211
209.Adriena Sázavská BrnoBrno1990Ženy------209209
210.Andrej Szombath Running Zone BrnoRunning Zone Brno1979M40--209----209
211.Ondřej Stoklasa BrnoBrno1991Muži208------208
212.Dagmar Montagová KuřimKuřim1974Ž45------206206
213.Eliška Kleiberová Orel ŽideniceOrel Židenice1999Ženy72206-----206
214.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž55------205205
215.José Lopez ŠpanělskoŠpanělsko1977M40--205----205
216.Marek Kubuš MoravanyMoravany1978M40205------205
217.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno1997Ženy-204-----204
218.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci204------204
219.Šárka Kolářová BrnoBrno1976Ž35-203-----203
220.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M50------203203
221.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M60202------202
222.Kateřina Škurková BrnoBrno1987Ženy------202202
223.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50200------200
224.Lukáš Starý TišnovTišnov2005Dci+Jci--199----199
225.Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíčTJ SpartakTřebíč1998Ženy199------199
226.Jiřina Ondrová TišnovTišnov1980Ž35--198----198
227.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim1979M40197------197
228.Milada Bobková BrnoBrno1982Ž35--196----196
229.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M40196------196
230.Zuzana Holacká HolasiceHolasice1980Ž35-196-----196
231.Jiří Medek Černá HoraČerná Hora1978M40-194-----194
232.Martin Uhmann TišnovTišnov1984Muži-192-----192
233.Ivana Severinová DrásovDrásov1980Ž35191------191
234.Renata Smíšková KuřimKuřim2000Dky+Jky188------188
235.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45184------184
236.Marta Šancová Veverská BitýškaVeverská Bitýška1972Ž45-183-----183
237.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949M70180------180
238.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944M70-179-----179
239.Marek Dohnalík PřerovPřerov1969M50178------178
240.Roman Weiter Orel VyškovOrel Vyškov1975M40177------177
241.Miloš Stojanovič BrnoBrno1988Muži-174-----174
242.Ivan Veljovič BrnoBrno1981Muži-173-----173
243.Radek Bulawa KuřimKuřim1978M40173------173
244.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž55171------171
245.Ozleyen Muhammet Fatih Brno - ŘečkoviceBrno - Řečkovice1993Muži-171-----171
246.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941M70-169-----169
247.Lukáš Maixner SKM BrnoSKM Brno1993Muži-168-----168
248.Alice Macháčková BrnoBrno1974Ž45167------167
249.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec1956M60161------161
250.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice1988Muži158------158
251.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70157------157
252.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice1939M70154------154
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov20017282-100--90344
2.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška200370-100----170
3.Lucie Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2000-110-----110
4.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002110------110
5.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003------100100
6.Eva Zabloudilová AK OlympAK Olymp2001100------100
7.Marta Klobásková JAC BrnoJAC Brno200392------92
8.Veronika Antošová KSB HodonínKSB Hodonín2000-90-----90
9.Renata Smíšková KuřimKuřim200076------76
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol PřísnosticeVSK Uni Brno & Sokol Přísnostice1993110110-110100--430
2.Renata Glierová SDH DoubravníkSDH Doubravník1985728290---82326
3.Barbora Šimonová Nové Město na MoravěNové Město na Moravě198770-72-90-72304
4.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov19996768-90--68293
5.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986-90---10090280
6.Adéla Kočí BrnoBrno1997696970----208
7.Lenka Polachová RockRunnersRockRunners1986--100---100200
8.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994--82---76158
9.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993----76-70146
10.Heidi Kočí BrnoBrno1997-7069----139
11.Alžběta Blahová Velká BítešVelká Bíteš19926867-----135
12.Eva Zemánková AC Mor. SlávieAC Mor. Slávie199190------90
13.Veronika Obůrková KuřimKuřim1990----82--82
14.Alice Zachariášová Orel ŽideniceOrel Židenice198782------82
15.Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíčTJ SpartakTřebíč199876------76
16.Eliška Kleiberová Orel ŽideniceOrel Židenice1999-76-----76
17.Linda Werbiková BrnoBrno1997--76----76
18.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno1997-72-----72
19.Adriena Sázavská BrnoBrno1990------6969
20.Kateřina Škurková BrnoBrno1987------6767
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982-7082901008282436
2.Lucie Vaculová RunRun1982110110110---100430
3.Barbora Slámová BrnoBrno1981686970100-10090429
4.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov197567--82907672387
5.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov19767068--82--220
6.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982----767270218
7.Anna Adámková BrnoBrno1979656467----196
8.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia197682-90----172
9.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné19777290-----162
10.Pavla Musilová TišnovTišnov1976-82----76158
11.Gabriela Pellová BrnoBrno19796666-----132
12.Lenka Hověžáková Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1982-----90-90
13.Eva Šimonovská BrnoBrno197990------90
14.Bohdana Heczová Slávia LiberecSlávia Liberec1977-76-----76
15.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983--76----76
16.Monika Nepustilová BKBBKB198176------76
17.Lucie Mádrová Track and field BrnoTrack and field Brno1975--72----72
18.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975-72-----72
19.Ivana Severinová DrásovDrásov198069------69
20.Jiřina Ondrová TišnovTišnov1980--69----69
21.Milada Bobková BrnoBrno1982--68----68
22.Šárka Kolářová BrnoBrno1976-67-----67
23.Zuzana Holacká HolasiceHolasice1980-65-----65
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice196610010090100--90480
2.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov19699090-82-10082444
3.Romana Drimlová ČeskáČeská1974768282761008276422
4.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice19726976-7290-72379
5.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno19656872-7082-70362
6.Jana Škrobová KuřimKuřim1971707076-76-68360
7.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970--110---100210
8.Hana Kočí BrnoBrno1971676872----207
9.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968---90---90
10.Iva Gažová KuřimKuřim1974-----90-90
11.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov196882------82
12.Alice Macháčková BrnoBrno197472------72
13.Marta Šancová Veverská BitýškaVeverská Bitýška1972-69-----69
14.Dagmar Montagová KuřimKuřim1974------6969
15.Ilona Mikelová KuřimKuřim1971---69---69
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Blanka Fabriková BrnoBrno19609090100--100100480
2.Iva Zitová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1959-8290----172
3.Marie Hynštová AK DrnoviceAK Drnovice1957-110-----110
4.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963100------100
5.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964------9090
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Adam Petrů KuřimKuřim20029090-90--90360
2.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003100100-----200
3.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška200382-100----182
4.Hynek Škrabal Střelka BrnoStřelka Brno2001------110110
5.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000----100--100
6.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001---100---100
7.Lukáš Starý TišnovTišnov2005--90----90
8.David Hájek LelekoviceLelekovice2002------8282
9.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200376------76
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992--110100100100100510
2.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice19926290-82906970401
3.Lukáš Sláma BrnoBrno198464726976728269371
4.Jiří Huťka BrnoBrno199166677672707672366
5.Metoděj Polášek KuřimKuřim198055656570697263341
6.Martin Šafář TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1983-596267687066333
7.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš198553646669-6764330
8.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982-606168-6665320
9.Jakub Slezák Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1986--63-676462256
10.Martin Smíšek KuřimKuřim199276--90--82248
11.Aleš Konečný RudiceRudice1988-69--8290-241
12.Jiří Šplíchal SRTG ČeskáSRTG Česká19874555--6663-229
13.Josef Kučera KuřimKuřim1985-6872---67207
14.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská19895066---65-181
15.Radim Lána KuřimKuřim198146--66-61-173
16.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek19814858----60166
17.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica19856882-----150
18.Michal Glier DoubravníkDoubravník198267-----76143
19.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová19965476-----130
20.Jan Daněk BrnoBrno1989-6259----121
21.Petr Pernica KuřimKuřim1981-54--65--119
22.Aleš Radvan BrnoBrno1981--53--60-113
23.Vojtěch Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998100------100
24.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983-100-----100
25.Václav Strnad InkosportInkosport1983------9090
26.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim199990------90
27.Martin Bořil Lyžaři ŽďárLyžaři Žďár1998--90----90
28.Petr Bořil EXTRA BrnoEXTRA Brno198682------82
29.Marek Páral SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1996--82----82
30.Jan Pavelka BrnoBrno1982----76--76
31.Pavel Adámek AC Mor. SláviaAC Mor. Slávia199072------72
32.Petr Beneš BlanskoBlansko1987--70----70
33.Jan Sháněl KOB ChoceňKOB Choceň1994-70-----70
34.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice198770------70
35.Jindřich Martinec Mor. Slávia BrnoMor. Slávia Brno198569------69
36.Kristián Škoda CK Continental FrenštátCK Continental Frenštát1990------6868
37.Jiří Hájek. BrnoBrno1980-----68-68
38.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras1994--68----68
39.Igor Čuhel BrnoBrno1989--67----67
40.Dávid Holič Častkov SlovenskoČastkov Slovensko1991---65---65
41.Petr Kolář Run KaniceRun Kanice198665------65
42.Matěj Kovačič BrnoBrno1990---64---64
43.Filip Dlouhý SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1998--64----64
44.Radek Jašíček BrnoBrno1990-63-----63
45.Dominik Hurban KuřimKuřim1991---63---63
46.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 1199063------63
47.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980-----62-62
48.Ivan Urbánek BrnoBrno198461------61
49.Stanislav Kahánek Dýmka míruDýmka míru1981------6161
50.Ondřej Šanca ČVK BrnoČVK Brno1997-61-----61
51.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988--60----60
52.Martin Růžička LipůvkaLipůvka198360------60
53.Patrik Bejček AK DrnoviceAK Drnovice199459------59
54.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team198158------58
55.Lukáš Petr BrnoBrno1980--58----58
56.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team198157------57
57.David Životský Veverská BitýškaVeverská Bitýška1982--57----57
58.Adam Valenc KošiceKošice1998-57-----57
59.Jan Sklenář TišnovTišnov1988-56-----56
60.Petr Kozánek EXTRA BrnoEXTRA Brno198956------56
61.Jess Váchů BrnoBrno1997--56----56
62.Peter Medvěď BrnoBrno1985--55----55
63.Ivan Svoboda BrnoBrno1984--54----54
64.Martin Uhmann TišnovTišnov1984-53-----53
65.Jiří Brumovský BrnoBrno198752------52
66.Miloš Stojanovič BrnoBrno1988-52-----52
67.Pavel Gretz Orel VyškovOrel Vyškov1980--52----52
68.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim199751------51
69.Ivan Veljovič BrnoBrno1981-51-----51
70.Ozleyen Muhammet Fatih Brno - ŘečkoviceBrno - Řečkovice1993-50-----50
71.Ondřej Vévoda TišnovTišnov199149------49
72.Lukáš Maixner SKM BrnoSKM Brno1993-49-----49
73.Ondřej Stoklasa BrnoBrno199147------47
74.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice198844------44
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno19738290-10010090-462
2.Libor Konečný KuřimKuřim197170-82908276-400
3.Lukáš Ryba BB CyklosportBB Cyklosport1979697070-768290388
4.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970687676766969-366
5.Zbyněk Bednář JamnéJamné197365696882707272365
6.Miroslav Zemánek BořitovBořitov19796468--687076346
7.Petr Škrob KuřimKuřim19756262666766-69330
8.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice197558596368676366327
9.Zdeněk Provazník Orel VyškovOrel Vyškov197457606265656568325
10.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí197353616462-6465316
11.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov197659-60636262-306
12.Otto Zwettler KuřimKuřim19785057575960-63296
13.Pavel Sucharda Julec BrnoJulec Brno197067-72--6870277
14.Marek Christ FkliduFklidu197961656770---263
15.Martin Sobotka BrnoBrno19765158--63-64236
16.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973-----100100200
17.Aleš Peřina KuřimKuřim1973---64-6767198
18.David Jánský BrnoBrno197852-61-64--177
19.Pavel Vencbauer PředklášteříPředklášteří1978-8290----172
20.Petr Kazda BrnoBrno197076---90--166
21.Igor Toman VyškovVyškov197272---72--144
22.Petr Dokoupil Na konečnéNa konečné1977-6469----133
23.Martin Sebera AK TišnovAK Tišnov1974---6061--121
24.Marek Polák BrnoBrno1973--100----100
25.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977100------100
26.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977-100-----100
27.Stanislav Široký AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská197790------90
28.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava1979------8282
29.Jakub Hájek KroměřížKroměříž1970-72-----72
30.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971---72---72
31.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970---69---69
32.Jiří Kolář BrnoBrno1976-67-----67
33.Vladimír Habán MalhostoviceMalhostovice1970-----66-66
34.Filip Vrána JundrovJundrov1976-66-----66
35.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky197666------66
36.Ondřej Doležal AK TišnovAK Tišnov1979---66---66
37.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978--65----65
38.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973-63-----63
39.Ondřej Pouč VyškovVyškov197263------63
40.Milan Smutný SK SKOL BrnoSK SKOL Brno1976---61---61
41.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu197460------60
42.Andrej Szombath Running Zone BrnoRunning Zone Brno1979--59----59
43.José Lopez ŠpanělskoŠpanělsko1977--58----58
44.Marek Kubuš MoravanyMoravany197856------56
45.Jiří Medek Černá HoraČerná Hora1978-56-----56
46.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim197955------55
47.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197054------54
48.Roman Weiter Orel VyškovOrel Vyškov197549------49
49.Radek Bulawa KuřimKuřim197848------48
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Ivo Peřina KuřimKuřim1966768282100100100100482
2.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 196882909090--90442
3.Luboš Prudek KuřimKuřim19617276-8282-82394
4.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967-686876768276378
5.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969-67-72729070371
6.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky196069707070707272354
7.Miroslav Brída Ořechov u BrnaOřechov u Brna196065646567686767334
8.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko196467-6668-6665332
9.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967110100100----310
10.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965-6667--7068271
11.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968646364--65-256
12.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov19606362-66--63254
13.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967707272----214
14.Karel Hrbáček ÚtěchovÚtěchov1968-6969----138
15.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963-----6969138
16.Petr Klobouk KuřimKuřim1964---6969--138
17.Luboš Rezner KuřimKuřim1965-----6866134
18.Martin Blaha Velká BítešVelká Bíteš19656261-----123
19.Milan Vrána BlanskoBlansko1961----90--90
20.Roman Foral BrnoBrno196790------90
21.Pavel Trněný KunoviceKunovice1962--76----76
22.Petr Novotný KuřimKuřim1965-----76-76
23.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice196968------68
24.Marek Dohnalík PřerovPřerov196966------66
25.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969-65-----65
26.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962------6464
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959828282--9090426
2.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958-100100-100-100400
3.Lubomír Liška KuřimKuřim195570767682767082392
4.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954-9090-8282-344
5.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz19557272----76220
6.Petr Vitula st.KuřimKuřim1958---9090--180
7.Jan Tecl TroubskoTroubsko1958-----100-100
8.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956---100---100
9.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950100------100
10.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice195590------90
11.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959-----76-76
12.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec195676------76
13.Zdeněk Kaluža Orel PozořiceOrel Pozořice1953-----72-72
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Mojmír Vážanský Arktida BrnoArktida Brno1949-1001009090--380
2.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno194290--100100--290
3.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941-8290---100272
4.Karel Fuksa AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1946-7682----158
5.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949100------100
6.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944-90-----90
7.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194882------82
8.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice193976------76
9.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941-72-----72