Výsledky závodu

30.3.2019
6300 m
13°C, jasno
Info o trati »

Aprílový maraton 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 13 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (1.) 0:23:50 100 300
2. 12 Martin Vintrlík Křepice 1977 M40 (1.) 0:24:04 100 290
3. 75 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:24:33 90 282
4. 146 Patrik Kugler Orel Řečkovice 1992 Muži (2.) 0:25:17 90 276
5. 56 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (3.) 0:25:25 82 272
6. 10 Martin Filip AK Olymp Brno 2003 Dci+Jci (1.) 0:25:32 100 270
7. 38 Pavel Vencbauer Předklášteří 1978 M40 (3.) 0:25:38 82 269
8. 124 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 Muži (4.) 0:25:58 76 268
9. 122 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (5.) 0:26:04 72 267
10. 8 Lucie Filipová AK Olymp Brno 2000 Dky+Jky (1.) 0:26:13TR 110 266
11. 130 Jan Sháněl KOB Choceň 1994 Muži (6.) 0:26:30 70 265
12. 99 Aleš Konečný Rudice 1988 Muži (7.) 0:26:36 69 264
13. 149 Josef Kučera Kuřim 1985 Muži (8.) 0:26:40 68 263
14. 1 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 Ženy (1.) 0:26:43TR 110 262
15. 57 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 M50 (1.) 0:26:50 100 261
16. 21 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (9.) 0:27:03 67 260
17. 143 Lucie Vaculová Run 1982 Ž35 (1.) 0:27:11TR 110 259
18. 22 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (4.) 0:27:38 76 258
19. 111 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 Muži (10.) 0:27:45 66 257
20. 116 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (11.) 0:27:53 65 256
21. 94 Jakub Hájek Kroměříž 1970 M40 (5.) 0:28:05 72 255
22. 108 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 M40 (6.) 0:28:14 70 254
23. 5 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno 1968 M50 (2.) 0:28:16 90 253
24. 148 Ivo Peřina Kuřim 1966 M50 (3.) 0:28:18 82 252
25. 15 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 Muži (12.) 0:28:23 64 251
26. 153 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (7.) 0:28:46 69 250
27. 103 Radek Jašíček Brno 1990 Muži (13.) 0:28:55 63 249
28. 48 Adam Petrů Kuřim 2002 Dci+Jci (2.) 0:29:04 90 248
29. 67 Jan Daněk Brno 1989 Muži (14.) 0:29:06 62 247
30. 72 Miroslav Zemánek Bořitov 1979 M40 (8.) 0:29:09 68 246
31. 83 Ondřej Šanca ČVK Brno 1997 Muži (15.) 0:29:13 61 245
32. 53 Jiří Kolář Brno 1976 M40 (9.) 0:29:23 67 244
33. 93 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 Muži (16.) 0:29:32 60 243
34. 151 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (4.) 0:29:40 76 242
35. 154 Filip Vrána Jundrov 1976 M40 (10.) 0:29:45 66 241
36. 25 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M50 (5.) 0:29:48 72 240
37. 115 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (17.) 0:29:52 59 239
38. 120 Josef Nováček SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:29:55 100 238
39. 133 Marek Christ Fklidu 1979 M40 (11.) 0:30:06 65 237
40. 101 Petr Dokoupil Na konečné 1977 M40 (12.) 0:30:20 64 236
41. 55 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia 1986 Ženy (2.) 0:30:28 90 235
42. 138 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (13.) 0:30:37 63 234
43. 81 Jiří Sláma Medlánky 1960 M50 (6.) 0:30:40 70 233
44. 26 Karel Hrbáček Útěchov 1968 M50 (7.) 0:30:52 69 232
45. 155 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (14.) 0:31:00 62 231
46. 59 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (15.) 0:31:21 61 230
47. 100 Markéta Dokoupilová Na konečné 1977 Ž35 (2.) 0:31:30 90 229
48. 31 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 M40 (16.) 0:31:34 60 228
49. 152 Pavla Musilová Tišnov 1976 Ž35 (3.) 0:31:39 82 227
50. 121 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 Muži (18.) 0:31:44 58 226
51. 134 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 M40 (17.) 0:31:53 59 225
52. 14 Marie Hynštová AK Drnovice 1957 Ž55 (1.) 0:31:59TR 110 224
53. 107 Zdeněk Driml Česká 1967 M50 (8.) 0:32:02 68 223
54. 142 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 M50 (9.) 0:32:03 67 222
55. 70 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 Ženy (3.) 0:32:03 82 221
56. 46 Bohdana Heczová Slávia Liberec 1977 Ž35 (4.) 0:32:14 76 220
57. 118 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (10.) 0:32:17 66 219
58. 88 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:32:19 100 218
59. 65 Jitka Kreidlová Orel Židenice 1975 Ž35 (5.) 0:32:38 72 217
60. 114 Dagmar Hálková Tišnov 1982 Ž35 (6.) 0:32:46 70 216
61. 23 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (2.) 0:33:15 90 215
62. 11 Veronika Antošová KSB Hodonín 2000 Dky+Jky (2.) 0:33:33 90 214
63. 98 Adam Valenc Košice 1998 Muži (19.) 0:33:34 57 213
64. 77 Jan Sklenář Tišnov 1988 Muži (20.) 0:33:48 56 212
65. 52 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice 1969 M50 (11.) 0:33:50 65 211
66. 123 Barbora Slámová Brno 1981 Ž35 (7.) 0:33:56 69 210
67. 131 Martin Sobotka Brno 1976 M40 (18.) 0:34:32 58 209
68. 16 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:34:34 90 208
69. 36 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 Ž35 (8.) 0:34:48 68 207
70. 129 Eliška Kleiberová Orel Židenice 1999 Ženy (4.) 0:34:59 76 206
71. 40 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M60 (3.) 0:35:02 82 205
72. 119 Markéta Mrůzková Kometa Brno 1997 Ženy (5.) 0:35:11 72 204
73. 54 Šárka Kolářová Brno 1976 Ž35 (9.) 0:35:19 67 203
74. 20 Heidi Kočí Brno 1997 Ženy (6.) 0:35:29 70 202
75. 150 Miroslav Brída Ořechov u Brna 1960 M50 (12.) 0:35:46 64 201
76. 132 Gabriela Pellová Brno 1979 Ž35 (10.) 0:36:05 66 200
77. 89 Otto Zwettler Kuřim 1978 M40 (19.) 0:36:45 57 199
78. 112 Jiří Šplíchal SRTG Česká 1987 Muži (21.) 0:37:01 55 198
79. 113 Petr Pernica Kuřim 1981 Muži (22.) 0:37:02 54 197
80. 78 Zuzana Holacká Holasice 1980 Ž35 (11.) 0:37:06 65 196
81. 44 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 M50 (13.) 0:37:19 63 195
82. 41 Jiří Medek Černá Hora 1978 M40 (20.) 0:37:33 56 194
83. 39 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž55 (2.) 0:37:40 90 193
84. 147 Martin Uhmann Tišnov 1984 Muži (23.) 0:37:49 53 192
85. 135 Martina Kuncová Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (3.) 0:37:54 82 191
86. 106 Romana Drimlová Česká 1974 Ž45 (3.) 0:38:16 82 190
87. 19 Adéla Kočí Brno 1997 Ženy (7.) 0:38:23 69 189
88. 50 Jolana Střítežská Lelekovice 1972 Ž45 (4.) 0:38:30 76 188
89. 80 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (5.) 0:38:33 72 187
90. 136 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 Ženy (8.) 0:39:34 68 186
91. 156 Jana Škrobová Kuřim 1971 Ž45 (6.) 0:39:42 70 185
92. 137 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (14.) 0:39:52 62 184
93. 82 Marta Šancová Veverská Bitýška 1972 Ž45 (7.) 0:40:08 69 183
94. 91 Alžběta Blahová Velká Bíteš 1992 Ženy (9.) 0:40:36 67 182
95. 92 Martin Blaha Velká Bíteš 1965 M50 (15.) 0:40:56 61 181
96. 30 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 M70 (1.) 0:42:09 100 180
97. 51 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:42:10 90 179
98. 18 Hana Kočí Brno 1971 Ž45 (8.) 0:42:12 68 178
99. 37 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (4.) 0:42:40 76 177
100. 45 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (5.) 0:43:57 72 176
101. 85 Iva Zitová AC Moravská Slavia 1959 Ž55 (3.) 0:44:26 82 175
102. 95 Miloš Stojanovič Brno 1988 Muži (24.) 0:47:26 52 174
103. 96 Ivan Veljovič Brno 1981 Muži (25.) 0:47:27 51 173
104. 28 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (3.) 0:48:45 82 172
105. 97 Ozleyen Muhammet Fatih Brno - Řečkovice 1993 Muži (26.) 0:48:53 50 171
106. 86 Karel Fuksa AC Moravská Slavia 1946 M70 (4.) 0:49:13 76 170
107. 29 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (5.) 0:52:12 72 169
108. 68 Lukáš Maixner SKM Brno 1993 Muži (27.) 0:52:12 49 168
109. 145 Anna Adámková Brno 1979 Ž35 (12.) 0:59:49 64 167
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 8 Lucie Filipová AK Olymp Brno 2000 0:26:13TR 110
2. / 62. 11 Veronika Antošová KSB Hodonín 2000 0:33:33 90
3. / 85. 135 Martina Kuncová Orel Vyškov 2001 0:37:54 82
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. 1 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 0:26:43TR 110
2. / 41. 55 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia 1986 0:30:28 90
3. / 55. 70 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 0:32:03 82
4. / 70. 129 Eliška Kleiberová Orel Židenice 1999 0:34:59 76
5. / 72. 119 Markéta Mrůzková Kometa Brno 1997 0:35:11 72
6. / 74. 20 Heidi Kočí Brno 1997 0:35:29 70
7. / 87. 19 Adéla Kočí Brno 1997 0:38:23 69
8. / 90. 136 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 0:39:34 68
9. / 94. 91 Alžběta Blahová Velká Bíteš 1992 0:40:36 67
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 143 Lucie Vaculová Run 1982 0:27:11TR 110
2. / 47. 100 Markéta Dokoupilová Na konečné 1977 0:31:30 90
3. / 49. 152 Pavla Musilová Tišnov 1976 0:31:39 82
4. / 56. 46 Bohdana Heczová Slávia Liberec 1977 0:32:14 76
5. / 59. 65 Jitka Kreidlová Orel Židenice 1975 0:32:38 72
6. / 60. 114 Dagmar Hálková Tišnov 1982 0:32:46 70
7. / 66. 123 Barbora Slámová Brno 1981 0:33:56 69
8. / 69. 36 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 0:34:48 68
9. / 73. 54 Šárka Kolářová Brno 1976 0:35:19 67
10. / 76. 132 Gabriela Pellová Brno 1979 0:36:05 66
11. / 80. 78 Zuzana Holacká Holasice 1980 0:37:06 65
12. / 109. 145 Anna Adámková Brno 1979 0:59:49 64
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 58. 88 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:32:19 100
2. / 68. 16 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:34:34 90
3. / 86. 106 Romana Drimlová Česká 1974 0:38:16 82
4. / 88. 50 Jolana Střítežská Lelekovice 1972 0:38:30 76
5. / 89. 80 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:38:33 72
6. / 91. 156 Jana Škrobová Kuřim 1971 0:39:42 70
7. / 93. 82 Marta Šancová Veverská Bitýška 1972 0:40:08 69
8. / 98. 18 Hana Kočí Brno 1971 0:42:12 68
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 52. 14 Marie Hynštová AK Drnovice 1957 0:31:59TR 110
2. / 83. 39 Blanka Fabriková Brno 1960 0:37:40 90
3. / 101. 85 Iva Zitová AC Moravská Slavia 1959 0:44:26 82
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 10 Martin Filip AK Olymp Brno 2003 0:25:32 100
2. / 28. 48 Adam Petrů Kuřim 2002 0:29:04 90
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 13 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:23:50 100
2. / 4. 146 Patrik Kugler Orel Řečkovice 1992 0:25:17 90
3. / 5. 56 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 0:25:25 82
4. / 8. 124 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 0:25:58 76
5. / 9. 122 Lukáš Sláma Brno 1984 0:26:04 72
6. / 11. 130 Jan Sháněl KOB Choceň 1994 0:26:30 70
7. / 12. 99 Aleš Konečný Rudice 1988 0:26:36 69
8. / 13. 149 Josef Kučera Kuřim 1985 0:26:40 68
9. / 16. 21 Jiří Huťka Brno 1991 0:27:03 67
10. / 19. 111 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 0:27:45 66
11. / 20. 116 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:27:53 65
12. / 25. 15 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 0:28:23 64
13. / 27. 103 Radek Jašíček Brno 1990 0:28:55 63
14. / 29. 67 Jan Daněk Brno 1989 0:29:06 62
15. / 31. 83 Ondřej Šanca ČVK Brno 1997 0:29:13 61
16. / 33. 93 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 0:29:32 60
17. / 37. 115 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí 1983 0:29:52 59
18. / 50. 121 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 0:31:44 58
19. / 63. 98 Adam Valenc Košice 1998 0:33:34 57
20. / 64. 77 Jan Sklenář Tišnov 1988 0:33:48 56
21. / 78. 112 Jiří Šplíchal SRTG Česká 1987 0:37:01 55
22. / 79. 113 Petr Pernica Kuřim 1981 0:37:02 54
23. / 84. 147 Martin Uhmann Tišnov 1984 0:37:49 53
24. / 102. 95 Miloš Stojanovič Brno 1988 0:47:26 52
25. / 103. 96 Ivan Veljovič Brno 1981 0:47:27 51
26. / 105. 97 Ozleyen Muhammet Fatih Brno - Řečkovice 1993 0:48:53 50
27. / 108. 68 Lukáš Maixner SKM Brno 1993 0:52:12 49
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 12 Martin Vintrlík Křepice 1977 0:24:04 100
2. / 3. 75 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 0:24:33 90
3. / 7. 38 Pavel Vencbauer Předklášteří 1978 0:25:38 82
4. / 18. 22 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:27:38 76
5. / 21. 94 Jakub Hájek Kroměříž 1970 0:28:05 72
6. / 22. 108 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 0:28:14 70
7. / 26. 153 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:28:46 69
8. / 30. 72 Miroslav Zemánek Bořitov 1979 0:29:09 68
9. / 32. 53 Jiří Kolář Brno 1976 0:29:23 67
10. / 35. 154 Filip Vrána Jundrov 1976 0:29:45 66
11. / 39. 133 Marek Christ Fklidu 1979 0:30:06 65
12. / 40. 101 Petr Dokoupil Na konečné 1977 0:30:20 64
13. / 42. 138 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:30:37 63
14. / 45. 155 Petr Škrob Kuřim 1975 0:31:00 62
15. / 46. 59 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:21 61
16. / 48. 31 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 0:31:34 60
17. / 51. 134 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 0:31:53 59
18. / 67. 131 Martin Sobotka Brno 1976 0:34:32 58
19. / 77. 89 Otto Zwettler Kuřim 1978 0:36:45 57
20. / 82. 41 Jiří Medek Černá Hora 1978 0:37:33 56
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. 57 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 0:26:50 100
2. / 23. 5 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:28:16 90
3. / 24. 148 Ivo Peřina Kuřim 1966 0:28:18 82
4. / 34. 151 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:29:40 76
5. / 36. 25 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:29:48 72
6. / 43. 81 Jiří Sláma Medlánky 1960 0:30:40 70
7. / 44. 26 Karel Hrbáček Útěchov 1968 0:30:52 69
8. / 53. 107 Zdeněk Driml Česká 1967 0:32:02 68
9. / 54. 142 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 0:32:03 67
10. / 57. 118 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:32:17 66
11. / 65. 52 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice 1969 0:33:50 65
12. / 75. 150 Miroslav Brída Ořechov u Brna 1960 0:35:46 64
13. / 81. 44 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 0:37:19 63
14. / 92. 137 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:39:52 62
15. / 95. 92 Martin Blaha Velká Bíteš 1965 0:40:56 61
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 120 Josef Nováček SDH Čučice 1958 0:29:55 100
2. / 61. 23 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:33:15 90
3. / 71. 40 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:35:02 82
4. / 99. 37 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:42:40 76
5. / 100. 45 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:43:57 72
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 96. 30 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 0:42:09 100
2. / 97. 51 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:42:10 90
3. / 104. 28 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:48:45 82
4. / 106. 86 Karel Fuksa AC Moravská Slavia 1946 0:49:13 76
5. / 107. 29 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:52:12 72