Výsledky závodu

23.2.2019
7300 m
-6°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 99 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 M40 (1.) 0:26:26 100 300
2. 38 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská 1977 M40 (2.) 0:26:33 90 290
3. 41 Vojtěch Mlynář Orel Dolní Dobrouč 1998 Muži (1.) 0:26:53 100 282
4. 54 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 M40 (3.) 0:26:54 82 276
5. 96 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 Muži (2.) 0:27:06 90 272
6. 81 Petr Bořil EXTRA Brno 1986 Muži (3.) 0:27:27 82 270
7. 148 Martin Smíšek Kuřim 1992 Muži (4.) 0:27:32 76 269
8. 72 Pavel Adámek AC Mor. Slávia 1990 Muži (5.) 0:27:44 72 268
9. 18 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice 1987 Muži (6.) 0:27:48 70 267
10. 103 Jindřich Martinec Mor. Slávia Brno 1985 Muži (7.) 0:27:53 69 266
11. 70 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (8.) 0:28:18 68 265
12. 136 Michal Glier Doubravník 1982 Muži (9.) 0:28:30 67 264
13. 146 Petr Kazda Brno 1970 M40 (4.) 0:28:32 76 263
14. 22 Igor Toman Vyškov 1972 M40 (5.) 0:28:34 72 262
15. 76 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (10.) 0:28:38 66 261
16. 110 Petr Kolář Run Kanice 1986 Muži (11.) 0:28:40 65 260
17. 51 Martin Filip AK Olymp Brno 2003 Dci+Jci (1.) 0:28:57 100 259
18. 98 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 M50 (1.) 0:29:00TR 110 258
19. 132 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (12.) 0:29:02 64 257
20. 100 Štěpán Juránek Orel Brno 1 1990 Muži (13.) 0:29:09 63 256
21. 152 Patrik Kugler Orel Řečkovice 1992 Muži (14.) 0:29:12 62 255
22. 56 Ivan Urbánek Brno 1984 Muži (15.) 0:29:22 61 254
23. 153 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (6.) 0:29:32 70 253
24. 130 Martin Růžička Lipůvka 1983 Muži (16.) 0:29:37 60 252
25. 112 Patrik Bejček AK Drnovice 1994 Muži (17.) 0:29:42 59 251
26. 94 Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team 1981 Muži (18.) 0:29:45 58 250
27. 50 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 Ženy (1.) 0:29:50TR 110 249
28. 95 Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team 1981 Muži (19.) 0:30:00 57 248
29. 67 Petr Kozánek EXTRA Brno 1989 Muži (20.) 0:30:10 56 247
30. 91 Lucie Vaculová Run 1982 Ž35 (1.) 0:30:17TR 110 246
31. 29 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 M40 (7.) 0:30:48 69 245
32. 127 Roman Foral Brno 1967 M50 (2.) 0:31:01 90 244
33. 33 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (21.) 0:31:04 55 243
34. 19 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno 1968 M50 (3.) 0:31:08 82 242
35. 59 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (8.) 0:31:13 68 241
36. 119 Adam Petrů Kuřim 2002 Dci+Jci (2.) 0:31:30 90 240
37. 66 Pavel Sucharda Cicling Brno 1970 M40 (9.) 0:31:34 67 239
38. 82 Petr Horák Orel Silůvky 1976 M40 (10.) 0:31:43 66 238
39. 123 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (11.) 0:31:49 65 237
40. 80 Eva Zemánková AC Mor. Slávie 1991 Ženy (2.) 0:31:53 90 236
41. 137 Miroslav Zemánek Bořitov 1979 M40 (12.) 0:31:54 64 235
42. 37 Ondřej Pouč Vyškov 1972 M40 (13.) 0:31:57 63 234
43. 60 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 Muži (22.) 0:31:58 54 233
44. 48 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 Muži (23.) 0:32:01 53 232
45. 129 Jiří Brumovský Brno 1987 Muži (24.) 0:32:10 52 231
46. 118 Eva Šimonovská Brno 1979 Ž35 (2.) 0:32:13 90 230
47. 25 Ondřej Nováček Orel Kuřim 1997 Muži (25.) 0:32:15 51 229
48. 150 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (14.) 0:32:16 62 228
49. 122 Ivo Peřina Kuřim 1966 M50 (4.) 0:32:28 76 227
50. 16 Alice Zachariášová Orel Židenice 1987 Ženy (3.) 0:32:31 82 226
51. 128 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 Muži (26.) 0:32:41 50 225
52. 65 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí 2002 Dky+Jky (1.) 0:32:51TR 110 224
53. 52 Eva Zabloudilová AK Olymp 2001 Dky+Jky (2.) 0:33:01TR 100 223
54. 101 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška 2003 Dci+Jci (3.) 0:33:06 82 222
55. 53 Ondřej Vévoda Tišnov 1991 Muži (27.) 0:33:12 49 221
56. 75 Marta Klobásková JAC Brno 2003 Dky+Jky (3.) 0:33:16TR 92 220
57. 39 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (3.) 0:33:17 82 219
58. 140 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (5.) 0:33:21 72 218
59. 92 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 Muži (28.) 0:33:24 48 217
60. 109 Marek Christ Fklidu 1979 M40 (15.) 0:33:28 61 216
61. 90 Svatopluk Kudlička Orel Vyškov 1950 M60 (1.) 0:33:29 100 215
62. 131 Pavel Kořan VSK Mendelu 1974 M40 (16.) 0:33:36 60 214
63. 108 Monika Nepustilová BKB 1981 Ž35 (4.) 0:34:12 76 213
64. 77 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M50 (6.) 0:34:19 70 212
65. 30 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 M40 (17.) 0:34:38 59 211
66. 151 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 M40 (18.) 0:34:48 58 210
67. 10 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 M40 (19.) 0:34:51 57 209
68. 57 Ondřej Stoklasa Brno 1991 Muži (29.) 0:34:54 47 208
69. 143 Jiří Sláma Medlánky 1960 M50 (7.) 0:35:08 69 207
70. 117 Markéta Dokoupilová Na konečné 1977 Ž35 (5.) 0:35:27 72 206
71. 155 Marek Kubuš Moravany 1978 M40 (20.) 0:35:39 56 205
72. 43 Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč 2003 Dci+Jci (4.) 0:35:42 76 204
73. 14 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:35:53 100 203
74. 20 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (2.) 0:35:54 90 202
75. 31 Radim Lána Kuřim 1981 Muži (30.) 0:35:57 46 201
76. 104 Petr Janek Orel Židenice 1969 M50 (8.) 0:36:00 68 200
77. 114 Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč 1998 Ženy (4.) 0:36:00 76 199
78. 135 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 Ženy (5.) 0:36:07 72 198
79. 36 Pavel Sádlík Orel Kuřim 1979 M40 (21.) 0:36:17 55 197
80. 45 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 1970 M40 (22.) 0:36:31 54 196
81. 139 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (23.) 0:36:36 53 195
82. 68 David Jánský Brno 1978 M40 (24.) 0:37:00 52 194
83. 78 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 Ženy (6.) 0:37:06 70 193
84. 23 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 Ž35 (6.) 0:37:19 70 192
85. 115 Ivana Severinová Drásov 1980 Ž35 (7.) 0:37:33 69 191
86. 154 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 M50 (9.) 0:37:40 67 190
87. 133 Barbora Slámová Brno 1981 Ž35 (8.) 0:37:49 68 189
88. 147 Renata Smíšková Kuřim 2000 Dky+Jky (4.) 0:37:55 76 188
89. 121 Martin Sobotka Brno 1976 M40 (25.) 0:38:07 51 187
90. 87 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (9.) 0:38:33 67 186
91. 62 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:38:40 90 185
92. 63 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:39:15 82 184
93. 83 Martina Kuncová Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (5.) 0:39:21 72 183
94. 55 Otto Zwettler Kuřim 1978 M40 (26.) 0:39:33 50 182
95. 120 Gabriela Pellová Brno 1979 Ž35 (10.) 0:39:36 66 181
96. 21 Přemysl Divácký Orel Židenice 1949 M70 (1.) 0:39:46 100 180
97. 73 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M60 (3.) 0:40:13 82 179
98. 134 Marek Dohnalík Přerov 1969 M50 (10.) 0:40:20 66 178
99. 8 Roman Weiter Orel Vyškov 1975 M40 (27.) 0:41:19 49 177
100. 32 Romana Drimlová Česká 1974 Ž45 (4.) 0:41:30 76 176
101. 138 Miroslav Brída Ořechov u Brna 1960 M50 (11.) 0:41:36 65 175
102. 111 Adéla Kočí Brno 1997 Ženy (7.) 0:41:44 69 174
103. 141 Radek Bulawa Kuřim 1978 M40 (28.) 0:41:46 48 173
104. 142 Jiří Šplíchal SRTG Česká 1987 Muži (31.) 0:41:46 45 172
105. 5 Anna Málková Orel Vyškov 1963 Ž55 (1.) 0:41:49 100 171
106. 61 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 M50 (12.) 0:41:50 64 170
107. 86 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (13.) 0:42:00 63 169
108. 46 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (2.) 0:42:20 90 168
109. 116 Alice Macháčková Brno 1974 Ž45 (5.) 0:42:44 72 167
110. 74 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž55 (2.) 0:42:49 90 166
111. 149 Jana Škrobová Kuřim 1971 Ž45 (6.) 0:42:56 70 165
112. 97 Jolana Střítežská Lelekovice 1972 Ž45 (7.) 0:43:02 69 164
113. 106 Alžběta Blahová Velká Bíteš 1992 Ženy (8.) 0:43:06 68 163
114. 105 Martin Blaha Velká Bíteš 1965 M50 (14.) 0:43:07 62 162
115. 107 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M60 (4.) 0:43:32 76 161
116. 85 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 Ženy (9.) 0:43:52 67 160
117. 15 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (8.) 0:44:35 68 159
118. 42 Ondřej Stejskal Moutnice 1988 Muži (32.) 0:44:38 44 158
119. 124 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná 1948 M70 (3.) 0:44:42 82 157
120. 113 Hana Kočí Brno 1971 Ž45 (9.) 0:45:58 67 156
121. 93 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (5.) 0:46:40 72 155
122. 79 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (4.) 0:47:55 76 154
123. 47 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (6.) 0:48:27 70 153
124. 102 Veronika Jahodová Veverská Bitýška 2003 Dky+Jky (6.) 0:51:39 70 152
125. 145 Anna Adámková Brno 1979 Ž35 (11.) 0:56:00 65 151
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 52. 65 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí 2002 0:32:51TR 110
2. / 53. 52 Eva Zabloudilová AK Olymp 2001 0:33:01TR 100
3. / 56. 75 Marta Klobásková JAC Brno 2003 0:33:16TR 92
4. / 88. 147 Renata Smíšková Kuřim 2000 0:37:55 76
5. / 93. 83 Martina Kuncová Orel Vyškov 2001 0:39:21 72
6. / 124. 102 Veronika Jahodová Veverská Bitýška 2003 0:51:39 70
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 50 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 0:29:50TR 110
2. / 40. 80 Eva Zemánková AC Mor. Slávie 1991 0:31:53 90
3. / 50. 16 Alice Zachariášová Orel Židenice 1987 0:32:31 82
4. / 77. 114 Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč 1998 0:36:00 76
5. / 78. 135 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 0:36:07 72
6. / 83. 78 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 0:37:06 70
7. / 102. 111 Adéla Kočí Brno 1997 0:41:44 69
8. / 113. 106 Alžběta Blahová Velká Bíteš 1992 0:43:06 68
9. / 116. 85 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 0:43:52 67
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 91 Lucie Vaculová Run 1982 0:30:17TR 110
2. / 46. 118 Eva Šimonovská Brno 1979 0:32:13 90
3. / 57. 39 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:33:17 82
4. / 63. 108 Monika Nepustilová BKB 1981 0:34:12 76
5. / 70. 117 Markéta Dokoupilová Na konečné 1977 0:35:27 72
6. / 84. 23 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 0:37:19 70
7. / 85. 115 Ivana Severinová Drásov 1980 0:37:33 69
8. / 87. 133 Barbora Slámová Brno 1981 0:37:49 68
9. / 90. 87 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:38:33 67
10. / 95. 120 Gabriela Pellová Brno 1979 0:39:36 66
11. / 125. 145 Anna Adámková Brno 1979 0:56:00 65
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 73. 14 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:35:53 100
2. / 91. 62 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:38:40 90
3. / 92. 63 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 0:39:15 82
4. / 100. 32 Romana Drimlová Česká 1974 0:41:30 76
5. / 109. 116 Alice Macháčková Brno 1974 0:42:44 72
6. / 111. 149 Jana Škrobová Kuřim 1971 0:42:56 70
7. / 112. 97 Jolana Střítežská Lelekovice 1972 0:43:02 69
8. / 117. 15 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:44:35 68
9. / 120. 113 Hana Kočí Brno 1971 0:45:58 67
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 105. 5 Anna Málková Orel Vyškov 1963 0:41:49 100
2. / 110. 74 Blanka Fabriková Brno 1960 0:42:49 90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 51 Martin Filip AK Olymp Brno 2003 0:28:57 100
2. / 36. 119 Adam Petrů Kuřim 2002 0:31:30 90
3. / 54. 101 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška 2003 0:33:06 82
4. / 72. 43 Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč 2003 0:35:42 76
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 41 Vojtěch Mlynář Orel Dolní Dobrouč 1998 0:26:53 100
2. / 5. 96 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 0:27:06 90
3. / 6. 81 Petr Bořil EXTRA Brno 1986 0:27:27 82
4. / 7. 148 Martin Smíšek Kuřim 1992 0:27:32 76
5. / 8. 72 Pavel Adámek AC Mor. Slávia 1990 0:27:44 72
6. / 9. 18 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice 1987 0:27:48 70
7. / 10. 103 Jindřich Martinec Mor. Slávia Brno 1985 0:27:53 69
8. / 11. 70 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 0:28:18 68
9. / 12. 136 Michal Glier Doubravník 1982 0:28:30 67
10. / 15. 76 Jiří Huťka Brno 1991 0:28:38 66
11. / 16. 110 Petr Kolář Run Kanice 1986 0:28:40 65
12. / 19. 132 Lukáš Sláma Brno 1984 0:29:02 64
13. / 20. 100 Štěpán Juránek Orel Brno 1 1990 0:29:09 63
14. / 21. 152 Patrik Kugler Orel Řečkovice 1992 0:29:12 62
15. / 22. 56 Ivan Urbánek Brno 1984 0:29:22 61
16. / 24. 130 Martin Růžička Lipůvka 1983 0:29:37 60
17. / 25. 112 Patrik Bejček AK Drnovice 1994 0:29:42 59
18. / 26. 94 Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team 1981 0:29:45 58
19. / 28. 95 Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team 1981 0:30:00 57
20. / 29. 67 Petr Kozánek EXTRA Brno 1989 0:30:10 56
21. / 33. 33 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:31:04 55
22. / 43. 60 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 0:31:58 54
23. / 44. 48 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 0:32:01 53
24. / 45. 129 Jiří Brumovský Brno 1987 0:32:10 52
25. / 47. 25 Ondřej Nováček Orel Kuřim 1997 0:32:15 51
26. / 51. 128 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 0:32:41 50
27. / 55. 53 Ondřej Vévoda Tišnov 1991 0:33:12 49
28. / 59. 92 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 0:33:24 48
29. / 68. 57 Ondřej Stoklasa Brno 1991 0:34:54 47
30. / 75. 31 Radim Lána Kuřim 1981 0:35:57 46
31. / 104. 142 Jiří Šplíchal SRTG Česká 1987 0:41:46 45
32. / 118. 42 Ondřej Stejskal Moutnice 1988 0:44:38 44
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 99 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 0:26:26 100
2. / 2. 38 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská 1977 0:26:33 90
3. / 4. 54 Martin Pohanka AC Track & Field Brno 1973 0:26:54 82
4. / 13. 146 Petr Kazda Brno 1970 0:28:32 76
5. / 14. 22 Igor Toman Vyškov 1972 0:28:34 72
6. / 23. 153 Libor Konečný Kuřim 1971 0:29:32 70
7. / 31. 29 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 0:30:48 69
8. / 35. 59 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:31:13 68
9. / 37. 66 Pavel Sucharda Cicling Brno 1970 0:31:34 67
10. / 38. 82 Petr Horák Orel Silůvky 1976 0:31:43 66
11. / 39. 123 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:31:49 65
12. / 41. 137 Miroslav Zemánek Bořitov 1979 0:31:54 64
13. / 42. 37 Ondřej Pouč Vyškov 1972 0:31:57 63
14. / 48. 150 Petr Škrob Kuřim 1975 0:32:16 62
15. / 60. 109 Marek Christ Fklidu 1979 0:33:28 61
16. / 62. 131 Pavel Kořan VSK Mendelu 1974 0:33:36 60
17. / 65. 30 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:34:38 59
18. / 66. 151 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 0:34:48 58
19. / 67. 10 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 0:34:51 57
20. / 71. 155 Marek Kubuš Moravany 1978 0:35:39 56
21. / 79. 36 Pavel Sádlík Orel Kuřim 1979 0:36:17 55
22. / 80. 45 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 1970 0:36:31 54
23. / 81. 139 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:36:36 53
24. / 82. 68 David Jánský Brno 1978 0:37:00 52
25. / 89. 121 Martin Sobotka Brno 1976 0:38:07 51
26. / 94. 55 Otto Zwettler Kuřim 1978 0:39:33 50
27. / 99. 8 Roman Weiter Orel Vyškov 1975 0:41:19 49
28. / 103. 141 Radek Bulawa Kuřim 1978 0:41:46 48
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 98 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 0:29:00TR 110
2. / 32. 127 Roman Foral Brno 1967 0:31:01 90
3. / 34. 19 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:31:08 82
4. / 49. 122 Ivo Peřina Kuřim 1966 0:32:28 76
5. / 58. 140 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:33:21 72
6. / 64. 77 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:34:19 70
7. / 69. 143 Jiří Sláma Medlánky 1960 0:35:08 69
8. / 76. 104 Petr Janek Orel Židenice 1969 0:36:00 68
9. / 86. 154 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 0:37:40 67
10. / 98. 134 Marek Dohnalík Přerov 1969 0:40:20 66
11. / 101. 138 Miroslav Brída Ořechov u Brna 1960 0:41:36 65
12. / 106. 61 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 0:41:50 64
13. / 107. 86 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:42:00 63
14. / 114. 105 Martin Blaha Velká Bíteš 1965 0:43:07 62
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 61. 90 Svatopluk Kudlička Orel Vyškov 1950 0:33:29 100
2. / 74. 20 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:35:54 90
3. / 97. 73 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:40:13 82
4. / 115. 107 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:43:32 76
5. / 121. 93 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:46:40 72
6. / 123. 47 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:48:27 70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 96. 21 Přemysl Divácký Orel Židenice 1949 0:39:46 100
2. / 108. 46 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:42:20 90
3. / 119. 124 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná 1948 0:44:42 82
4. / 122. 79 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 0:47:55 76
Fotografie ze závodu