Výsledky závodu

12.5.2019
8700 m
12°, zataženo
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 74 Robert Míč VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:30:06TR 110 300
2. 98 Martin Bořil Lyžaři Žďár 1998 Muži (2.) 0:31:01 90 290
3. 97 Marek Páral SK Tri Cyklo Chlubna 1996 Muži (3.) 0:32:57 82 282
4. 102 Marek Polák Brno 1973 M40 (1.) 0:34:13 100 276
5. 2 Pavel Vencbauer Předklášteří 1978 M40 (2.) 0:34:20 90 272
6. 14 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (4.) 0:34:51 76 270
7. 129 Josef Kučera Kuřim 1985 Muži (5.) 0:34:59 72 269
8. 133 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (3.) 0:35:06 82 268
9. 136 Petr Beneš Blansko 1987 Muži (6.) 0:35:31 70 267
10. 94 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (7.) 0:35:43 69 266
11. 28 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 M50 (1.) 0:35:53 100 265
12. 20 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:36:41TR 110 264
13. 54 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 Muži (8.) 0:36:57 68 263
14. 111 Igor Čuhel Brno 1989 Muži (9.) 0:37:02 67 262
15. 13 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 Muži (10.) 0:37:22 66 261
16. 99 Lenka Polachová RockRunners 1986 Ženy (1.) 0:37:25 100 260
17. 30 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (4.) 0:37:26 76 259
18. 86 Lucie Vaculová Run 1982 Ž35 (1.) 0:37:29TR 110 258
19. 38 Pavel Sucharda Cicling Brno 1970 M40 (5.) 0:37:40 72 257
20. 122 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (11.) 0:37:49 65 256
21. 21 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno 1968 M50 (2.) 0:37:51 90 255
22. 100 Filip Dlouhý SK Tri Cyklo Chlubna 1998 Muži (12.) 0:37:55 64 254
23. 67 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 M40 (6.) 0:38:08 70 253
24. 103 Ivo Peřina Kuřim 1966 M50 (3.) 0:38:48 82 252
25. 83 Petr Dokoupil Na konečné 1977 M40 (7.) 0:38:50 69 251
26. 132 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (8.) 0:38:53 68 250
27. 101 Marek Christ Fklidu 1979 M40 (9.) 0:39:08 67 249
28. 52 Jakub Slezák Nové Město na Moravě 1986 Muži (13.) 0:39:22 63 248
29. 119 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (14.) 0:39:59 62 247
30. 135 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (10.) 0:40:02 66 246
31. 73 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 Muži (15.) 0:40:08 61 245
32. 12 Martin Macholan Velká Bíteš 1988 Muži (16.) 0:40:49 60 244
33. 88 Josef Nováček SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:41:03 100 243
34. 39 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (2.) 0:41:12 90 242
35. 42 Pavel Trněný Kunovice 1962 M50 (4.) 0:41:32 76 241
36. 44 Jan Daněk Brno 1989 Muži (17.) 0:41:44 59 240
37. 59 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška 2003 Dci+Jci (1.) 0:41:58 100 239
38. 77 Lukáš Petr Brno 1980 Muži (18.) 0:42:00 58 238
39. 47 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 Ženy (2.) 0:42:02 90 237
40. 87 Aleš Liška Lelekovice 1978 M40 (11.) 0:42:13 65 236
41. 85 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (12.) 0:42:19 64 235
42. 50 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M50 (5.) 0:42:26 72 234
43. 81 Jiří Sláma AutoMedia 1960 M50 (6.) 0:42:30 70 233
44. 72 David Životský Veverská Bitýška 1982 Muži (19.) 0:42:47 57 232
45. 11 Karel Hrbáček Útěchov 1968 M50 (7.) 0:42:52 69 231
46. 29 Jess Váchů Brno 1997 Muži (20.) 0:42:52 56 230
47. 112 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 M40 (13.) 0:43:13 63 229
48. 91 Zdeněk Driml Česká 1967 M50 (8.) 0:43:22 68 228
49. 117 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (9.) 0:43:28 67 227
50. 114 Dagmar Hálková Tišnov 1982 Ž35 (3.) 0:43:42 82 226
51. 4 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 M40 (14.) 0:43:48 62 225
52. 41 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:44:00 90 224
53. 128 Peter Medvěď Brno 1985 Muži (21.) 0:44:05 55 223
54. 118 Ivan Svoboda Brno 1984 Muži (22.) 0:44:06 54 222
55. 110 Aleš Radvan Brno 1981 Muži (23.) 0:44:28 53 221
56. 78 Pavel Gretz Orel Vyškov 1980 Muži (24.) 0:44:33 52 220
57. 25 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (3.) 0:44:42 82 219
58. 89 Martina Širůčková Dolní Loučky 1983 Ž35 (4.) 0:45:07 76 218
59. 26 Lucie Mádrová Track and field Brno 1975 Ž35 (5.) 0:45:18 72 217
60. 33 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (2.) 0:45:27 90 216
61. 53 Linda Werbiková Brno 1997 Ženy (4.) 0:45:44 76 215
62. 127 David Jánský Brno 1978 M40 (15.) 0:45:56 61 214
63. 60 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 M40 (16.) 0:46:30 60 213
64. 51 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 Ženy (5.) 0:46:45 72 212
65. 95 Barbora Slámová Brno 1981 Ž35 (6.) 0:46:58 70 211
66. 23 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M60 (3.) 0:47:16 82 210
67. 130 Andrej Szombath Running Zone Brno 1979 M40 (17.) 0:47:56 59 209
68. 131 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 M50 (10.) 0:48:29 66 208
69. 92 Romana Drimlová Česká 1974 Ž45 (3.) 0:48:36 82 207
70. 109 Miroslav Brída Ořechov u Brna 1960 M50 (11.) 0:48:37 65 206
71. 27 José Lopez Španělsko 1977 M40 (18.) 0:49:17 58 205
72. 115 Otto Zwettler Kuřim 1978 M40 (19.) 0:49:39 57 204
73. 66 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 M50 (12.) 0:50:24 64 203
74. 22 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž55 (1.) 0:50:34 100 202
75. 35 Adéla Kočí Brno 1997 Ženy (6.) 0:51:17 70 201
76. 36 Heidi Kočí Brno 1997 Ženy (7.) 0:51:18 69 200
77. 16 Lukáš Starý Tišnov 2005 Dci+Jci (2.) 0:52:59 90 199
78. 15 Jiřina Ondrová Tišnov 1980 Ž35 (7.) 0:53:05 69 198
79. 46 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (4.) 0:53:35 76 197
80. 96 Milada Bobková Brno 1982 Ž35 (8.) 0:54:12 68 196
81. 134 Jana Škrobová Kuřim 1971 Ž45 (4.) 0:55:25 76 195
82. 31 Iva Zitová AC Moravská Slavia 1959 Ž55 (2.) 0:57:17 90 194
83. 10 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 M70 (1.) 0:59:06 100 193
84. 37 Hana Kočí Brno 1971 Ž45 (5.) 0:59:49 72 192
85. 57 Veronika Jahodová Veverská Bitýška 2003 Dky+Jky (1.) 1:04:44 100 191
86. 1 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (2.) 1:09:50 90 190
87. 113 Anna Adámková Brno 1979 Ž35 (9.) 1:14:12 67 189
88. 32 Karel Fuksa AC Moravská Slavia 1946 M70 (3.) 1:24:00 82 188
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 85. 57 Veronika Jahodová Veverská Bitýška 2003 1:04:44 100
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 99 Lenka Polachová RockRunners 1986 0:37:25 100
2. / 39. 47 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 0:42:02 90
3. / 57. 25 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:44:42 82
4. / 61. 53 Linda Werbiková Brno 1997 0:45:44 76
5. / 64. 51 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 0:46:45 72
6. / 75. 35 Adéla Kočí Brno 1997 0:51:17 70
7. / 76. 36 Heidi Kočí Brno 1997 0:51:18 69
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 86 Lucie Vaculová Run 1982 0:37:29TR 110
2. / 34. 39 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:41:12 90
3. / 50. 114 Dagmar Hálková Tišnov 1982 0:43:42 82
4. / 58. 89 Martina Širůčková Dolní Loučky 1983 0:45:07 76
5. / 59. 26 Lucie Mádrová Track and field Brno 1975 0:45:18 72
6. / 65. 95 Barbora Slámová Brno 1981 0:46:58 70
7. / 78. 15 Jiřina Ondrová Tišnov 1980 0:53:05 69
8. / 80. 96 Milada Bobková Brno 1982 0:54:12 68
9. / 87. 113 Anna Adámková Brno 1979 1:14:12 67
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 20 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:36:41TR 110
2. / 52. 41 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:44:00 90
3. / 69. 92 Romana Drimlová Česká 1974 0:48:36 82
4. / 81. 134 Jana Škrobová Kuřim 1971 0:55:25 76
5. / 84. 37 Hana Kočí Brno 1971 0:59:49 72
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 74. 22 Blanka Fabriková Brno 1960 0:50:34 100
2. / 82. 31 Iva Zitová AC Moravská Slavia 1959 0:57:17 90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 59 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška 2003 0:41:58 100
2. / 77. 16 Lukáš Starý Tišnov 2005 0:52:59 90
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 74 Robert Míč VSK Uni Brno 1992 0:30:06TR 110
2. / 2. 98 Martin Bořil Lyžaři Žďár 1998 0:31:01 90
3. / 3. 97 Marek Páral SK Tri Cyklo Chlubna 1996 0:32:57 82
4. / 6. 14 Jiří Huťka Brno 1991 0:34:51 76
5. / 7. 129 Josef Kučera Kuřim 1985 0:34:59 72
6. / 9. 136 Petr Beneš Blansko 1987 0:35:31 70
7. / 10. 94 Lukáš Sláma Brno 1984 0:35:43 69
8. / 13. 54 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 0:36:57 68
9. / 14. 111 Igor Čuhel Brno 1989 0:37:02 67
10. / 15. 13 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 0:37:22 66
11. / 20. 122 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:37:49 65
12. / 22. 100 Filip Dlouhý SK Tri Cyklo Chlubna 1998 0:37:55 64
13. / 28. 52 Jakub Slezák Nové Město na Moravě 1986 0:39:22 63
14. / 29. 119 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí 1983 0:39:59 62
15. / 31. 73 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 0:40:08 61
16. / 32. 12 Martin Macholan Velká Bíteš 1988 0:40:49 60
17. / 36. 44 Jan Daněk Brno 1989 0:41:44 59
18. / 38. 77 Lukáš Petr Brno 1980 0:42:00 58
19. / 44. 72 David Životský Veverská Bitýška 1982 0:42:47 57
20. / 46. 29 Jess Váchů Brno 1997 0:42:52 56
21. / 53. 128 Peter Medvěď Brno 1985 0:44:05 55
22. / 54. 118 Ivan Svoboda Brno 1984 0:44:06 54
23. / 55. 110 Aleš Radvan Brno 1981 0:44:28 53
24. / 56. 78 Pavel Gretz Orel Vyškov 1980 0:44:33 52
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 102 Marek Polák Brno 1973 0:34:13 100
2. / 5. 2 Pavel Vencbauer Předklášteří 1978 0:34:20 90
3. / 8. 133 Libor Konečný Kuřim 1971 0:35:06 82
4. / 17. 30 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:37:26 76
5. / 19. 38 Pavel Sucharda Cicling Brno 1970 0:37:40 72
6. / 23. 67 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 0:38:08 70
7. / 25. 83 Petr Dokoupil Na konečné 1977 0:38:50 69
8. / 26. 132 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:38:53 68
9. / 27. 101 Marek Christ Fklidu 1979 0:39:08 67
10. / 30. 135 Petr Škrob Kuřim 1975 0:40:02 66
11. / 40. 87 Aleš Liška Lelekovice 1978 0:42:13 65
12. / 41. 85 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:42:19 64
13. / 47. 112 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 0:43:13 63
14. / 51. 4 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 0:43:48 62
15. / 62. 127 David Jánský Brno 1978 0:45:56 61
16. / 63. 60 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:46:30 60
17. / 67. 130 Andrej Szombath Running Zone Brno 1979 0:47:56 59
18. / 71. 27 José Lopez Španělsko 1977 0:49:17 58
19. / 72. 115 Otto Zwettler Kuřim 1978 0:49:39 57
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. 28 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 0:35:53 100
2. / 21. 21 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:37:51 90
3. / 24. 103 Ivo Peřina Kuřim 1966 0:38:48 82
4. / 35. 42 Pavel Trněný Kunovice 1962 0:41:32 76
5. / 42. 50 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:42:26 72
6. / 43. 81 Jiří Sláma AutoMedia 1960 0:42:30 70
7. / 45. 11 Karel Hrbáček Útěchov 1968 0:42:52 69
8. / 48. 91 Zdeněk Driml Česká 1967 0:43:22 68
9. / 49. 117 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:43:28 67
10. / 68. 131 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 0:48:29 66
11. / 70. 109 Miroslav Brída Ořechov u Brna 1960 0:48:37 65
12. / 73. 66 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK 1968 0:50:24 64
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 88 Josef Nováček SDH Čučice 1958 0:41:03 100
2. / 60. 33 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:45:27 90
3. / 66. 23 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:47:16 82
4. / 79. 46 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:53:35 76
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 83. 10 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 0:59:06 100
2. / 86. 1 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 1:09:50 90
3. / 88. 32 Karel Fuksa AC Moravská Slavia 1946 1:24:00 82