Výsledky poháru KBL 2020

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.123Body
1.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži300290300890
2.Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni BrnoOrel Židenice & VSK Uni Brno1982Muži282300276858
3.Adéla Koláčková AK KuřimAK Kuřim2001Dky+Jky263276269808
4.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001Dci+Jci253268267788
5.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži251266263780
6.Rostislav Horák LipůvkaLipůvka1995Muži228272272772
7.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980M40245262262769
8.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava1979M40242256249747
9.Ivo Peřina KuřimKuřim1966M50230251259740
10.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M50233255251739
11.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973M40231246258735
12.Jiří Huťka BrnoBrno1991Muži237254243734
13.Michal Kunovský BrnoBrno1978M40223250260733
14.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958M60222242250714
15.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986Ženy227240246713
16.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960M60217239244700
17.Lucie Novotná 2BWinner2BWinner1975Ž45200235245680
18.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M50205231237673
19.David Jánský BrnoBrno1978M40193230242665
20.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35199233231663
21.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969M50182229238649
22.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M40175238235648
23.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice1973Ž45180215241636
24.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973M40176209219604
25.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35173205222600
26.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950M70135219225579
27.Martin Balák Bruslárna.czBruslárna.cz1970M50145210220575
28.Vlastimil Lysák MikulovMikulov1986Muži290-282572
29.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž45152199217568
30.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982Ž35143201213557
31.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž55150189209548
32.Lubomír Liška KuřimKuřim1955M60132193212537
33.Jan Pavelka BrnoBrno1982Muži261270-531
34.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993Ženy115195214524
35.Dagmar Montagová PanteřiPanteři1974Ž45130188206524
36.Jakub Slezák Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1986Muži-260261521
37.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967M50-257264521
38.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany1978M40254-265519
39.Adam Petrů KuřimKuřim2002Dci+Jci-264252516
40.Vojtěch Kopřiva KuřimKuřim1986Muži-259256515
41.Milan Vrána BlanskoBlansko1961M50-252255507
42.Josef Kučera KuřimKuřim1985Muži-248257505
43.Lucie Vaculová RunRun1982Ž35247253-500
44.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955M60116178204498
45.Martin Šafář PanteřiPanteři1983Muži226244-470
46.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M50220-247467
47.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice1966Ž45-221236457
48.Petr Říha Moravské KníniceMoravské Knínice1987Muži203-253456
49.Lenka Hověžáková KuřimKuřim1982Ž35-223230453
50.Filip Šroller KuřimKuřim1997Muži211241-452
51.David Ševčík PanteřiPanteři1991Muži-214233447
52.Barbora Šimonová NMnM (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)NMnM (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1987Ženy-216228444
53.Petr Otoupalík KuřimKuřim1985Muži-203229432
54.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994Ženy189-239428
55.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M60196227-423
56.Martin Sobotka BrnoBrno1976M40188222-410
57.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45-192215407
58.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž35194208-402
59.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954M60187212-399
60.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981Muži174224-398
61.Dalibor Kotol MÚ KuřimMÚ Kuřim1974M40-190207397
62.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M60165-226391
63.Martin Konečný OsmekOsmek1988Muži159-232391
64.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M50154-216370
65.Matěj Kovačič BrnoBrno1990Muži153202-355
66.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001Dky+Jky156196-352
67.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice1960Ž55133-210343
68.Dominik Hurban KuřimKuřim1991Muži134207-341
69.Oxana Begunová Orel ŽideniceOrel Židenice1989Ženy140200-340
70.Roman Kresta Zetor Brno & Orel ŽideniceZetor Brno & Orel Židenice1965M50146191-337
71.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov1980Ž35124194-318
72.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov1999Ženy127180-307
73.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960M60121184-305
74.Hana Kočí BrnoBrno1971Ž45122182-304
75.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976M40--290290
76.Tomáš Kroupa Miltom TeamMiltom Team1987Muži-282-282
77.Vojtěch Bořil XC VysočinaXC Vysočina1990Muži276--276
78.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40272--272
79.Jan Fiala KB ŘíčanyKB Říčany2004Dci+Jci--270270
80.Patrik Bejček AK DrnoviceAK Drnovice1994Muži270--270
81.Tomáš Hrdina AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno1979M40269--269
82.Tomáš Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2004Dci+Jci-269-269
83.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977M40268--268
84.Petr Beneš BlanskoBlansko1987Muži--268268
85.Stanislav Široký Orel ŽideniceOrel Židenice1977M40267--267
86.Michael Kubiš EXTRA BRNOEXTRA BRNO1994Muži-267-267
87.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982Muži--266266
88.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice1987Muži266--266
89.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M40265--265
90.David Kuneš TišnovTišnov1974M40-265-265
91.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica1985Muži264--264
92.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976M40-263-263
93.Milan Adamec Orel VyškovOrel Vyškov1977M40262--262
94.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982Muži-261-261
95.Martin Smíšek KuřimKuřim1992Muži260--260
96.Jiří Potůček Fast And Light BlanskoFast And Light Blansko1988Muži259--259
97.Kristián Škoda CK Continental FrenštátCK Continental Frenštát1990Muži258--258
98.Milan Špiřík TJ Sokol DeblínTJ Sokol Deblín1985Muži-258-258
99.Kamil Ševčík BučoviceBučovice1978M40257--257
100.Petr Kazda BrnoBrno1970M50256--256
101.Libor Konečný KuřimKuřim1971M40255--255
102.Natálie Mrázková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2000Ženy--254254
103.Ivan Urbánek BrnoBrno1984Muži252--252
104.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970Ž45250--250
105.Jan Labedz SvinošiceSvinošice1984Muži-249-249
106.Jaroslav Beneš Shiji DoShiji Do1978M40249--249
107.Lenka Polachová RockRunnersRockRunners1986Ženy--248248
108.Lucie Filipová Orel PozořiceOrel Pozořice2000Ženy248--248
109.Eliška Vlachová Hutová 2BWinner2BWinner1988Ženy-247-247
110.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968M50246--246
111.Šimon Kafka KONRAD TOOLS TEAMKONRAD TOOLS TEAM2004Dci+Jci-245-245
112.Martin Všianský SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1986Muži244--244
113.Martin Šimunek Orel ŽideniceOrel Židenice1966M50243--243
114.Josef Chodur BrnoBrno1975M40-243-243
115.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci241--241
116.Karel Fučík AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1972M40240--240
117.Renata Glierová DoubravníkDoubravník1985Ž35--240240
118.Robert Dubjel Running Zone BrnoRunning Zone Brno1982Muži239--239
119.Pavel Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1999Muži238--238
120.Michal Vaňáč --1982Muži-237-237
121.Michal Pech 2BWinner2BWinner1989Muži-236-236
122.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš1985Muži236--236
123.Tomáš Beňo RosiceRosice1983Muži235--235
124.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M40234--234
125.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967M50-234-234
126.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003Dky+Jky--234234
127.Daniel Schwarz 2Bwinner2Bwinner1977M40-232-232
128.Dagmar Koudelková ASK BlanskoASK Blansko1991Ženy232--232
129.Josef Zálešák Orel VyškovOrel Vyškov1967M50229--229
130.Jan Audy LažanyLažany1989Muži-228-228
131.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973M40--227227
132.Martin Kotlík KuřimKuřim1985Muži-226-226
133.Zdeněk Provazník Orel VyškovOrel Vyškov1974M40-225-225
134.Michal Valík BrnoBrno1992Muži225--225
135.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu1974M40224--224
136.Zdeněk Petřek Sokol BohuňoviceSokol Bohuňovice1958M60--224224
137.Radovan Pokorný BlanskoBlansko1992Muži--223223
138.Pavel Viktorin BlanskoBlansko1986Muži--221221
139.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín1979M40221--221
140.Petr Šamonil Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí1962M50-220-220
141.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980M40219--219
142.Jana Smrčková 2BWINNER2BWINNER1964Ž55-218-218
143.Nikola Kratochvílová KupařoviceKupařovice1997Ženy--218218
144.Eva Šimonovská BrnoBrno1979Ž35218--218
145.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Dci+Jci-217-217
146.Anežka Langhammerová Orel ŽideniceOrel Židenice1994Ženy216--216
147.Miloslav Komárek LitomyšlLitomyšl1968M50215--215
148.David Vránek BrnoBrno1978M40214--214
149.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004Dci+Jci-213-213
150.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži213--213
151.Olga Vitoušová ChoceňChoceň1980Ž35212--212
152.Romana Machotová KuřimKuřim1969Ž45--211211
153.Eva Škvařilová 2BWINNER2BWINNER1973Ž45-211-211
154.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50210--210
155.Barbora Jurová BrnoBrno1981Ž35209--209
156.Pavla Vítová PolešovicePolešovice1987Ženy208--208
157.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M50--208208
158.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1976Ž35207--207
159.Barbara Janíková SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1986Ženy206--206
160.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1971M40-206-206
161.Jana Soušková KuřimKuřim1993Ženy--205205
162.Markéta Karban --1981Ž35-204-204
163.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973M40204--204
164.Ivana Kolouchová BrnoBrno1967Ž45--203203
165.Petr Novotný KuřimKuřim1965M50202--202
166.Andrea Valíková BrnoBrno1994Ženy201--201
167.Pavel Million KuřimKuřim1984Muži-198-198
168.Radek Černý Orel VyškovOrel Vyškov1978M40198--198
169.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45-197-197
170.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965M50197--197
171.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50195--195
172.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín1979M40192--192
173.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín1976M40191--191
174.Hana Fučíková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977Ž35190--190
175.René Hamrla MÚ KuřimMÚ Kuřim1971M40-187-187
176.Zuzana Černá HolasiceHolasice2002Dky+Jky-186-186
177.Martin Janík SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1981Muži186--186
178.Pavel Ondrušek Orel ObřanyOrel Obřany1989Muži185--185
179.Petra Shonová JinačoviceJinačovice1982Ž35-185-185
180.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M50184--184
181.Lucie Hrušková BrnoBrno1973Ž45-183-183
182.Vladimír Ondrušek Orel ObřanyOrel Obřany1992Muži183--183
183.Martin Bábek MoravanyMoravany1971M40-181-181
184.Adéla Kočí BrnoBrno1997Ženy181--181
185.Marta Hurbanová KuřimKuřim1992Ženy-179-179
186.Albín Hanák Orel ŽideniceOrel Židenice1951M60179--179
187.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Dky+Jky178--178
188.Robert Motka BrnoBrno1969M50-177-177
189.Vendula Dudková Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž35177--177
190.Kateřina Kunovská BrnoBrno1977Ž35-176-176
191.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderůKlub běžeckých outsiderů1953M60172--172
192.Šárka Horáková Orel SilůvkyOrel Silůvky1977Ž35171--171
193.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim1979M40170--170
194.David Dvořák BrnoBrno1976M40169--169
195.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno1997Ženy168--168
196.Radka Grec Orel VyškovOrel Vyškov1984Ž35167--167
197.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov1967Ž45166--166
198.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov1984Muži164--164
199.Petr Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky1974M40163--163
200.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949M70162--162
201.Tomáš Grácer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2003Dci+Jci161--161
202.Petr Fiala BrnoBrno1995Muži160--160
203.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany1991Muži158--158
204.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov1975Ž45157--157
205.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2004Dky+Jky155--155
206.Otto Zwettler KuřimKuřim1978M40151--151
207.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov1974Ž45149--149
208.Iva Hrstková AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno1976Ž35148--148
209.Bohuslav Čáp Orel Hradec KrálovéOrel Hradec Králové1951M60147--147
210.Marek Orel Orel ObřanyOrel Obřany1960M60144--144
211.Přemysl Toman BrnoBrno1978M40142--142
212.Pavel Rajmic VUT BrnoVUT Brno1978M40141--141
213.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná1972M40139--139
214.Helena Vacková AK KuřimAK Kuřim2002Dky+Jky138--138
215.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž55137--137
216.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2003Dky+Jky136--136
217.Jana Kalová TaKJaKTaKJaK1966Ž45131--131
218.Zuzana Zdařilová Orel ŽideniceOrel Židenice1983Ž35129--129
219.Ladislav Spargel Orel ŽideniceOrel Židenice1973M40128--128
220.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice1988Muži126--126
221.Kamila Náplavová Orel DomanínOrel Domanín1980Ž35125--125
222.Lenka Sodomková AK TišnovAK Tišnov1982Ž35123--123
223.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1965Ž55120--120
224.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec1956M60119--119
225.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944M70118--118
226.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M60117--117
227.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70114--114
228.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice1939M70113--113
229.Radek Hůrka Orel PodolíOrel Podolí1978M40112--112
230.Milena Hrozová LRS Orel VyškovLRS Orel Vyškov1953Ž55111--111
231.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941M70110--110
232.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70109--109
233.Mojmír Vážanský Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1949M70108--108
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Adéla Koláčková AK KuřimAK Kuřim2001110110110330
2.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov20018290-172
3.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003--100100
4.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200390--90
5.Zuzana Černá HolasiceHolasice2002-82-82
6.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200476--76
7.Helena Vacková AK KuřimAK Kuřim200272--72
8.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200370--70
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986829082254
2.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993637269204
3.Barbora Šimonová NMnM (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)NMnM (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1987-8272154
4.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno199468-76144
5.Oxana Begunová Orel ŽideniceOrel Židenice19896576-141
6.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov19996470-134
7.Natálie Mrázková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2000--100100
8.Eliška Vlachová Hutová 2BWinner2BWinner1988-100-100
9.Lucie Filipová Orel PozořiceOrel Pozořice2000100--100
10.Lenka Polachová RockRunnersRockRunners1986--9090
11.Dagmar Koudelková ASK BlanskoASK Blansko199190--90
12.Anežka Langhammerová Orel ŽideniceOrel Židenice199476--76
13.Pavla Vítová PolešovicePolešovice198772--72
14.Nikola Kratochvílová KupařoviceKupařovice1997--7070
15.Barbara Janíková SK Meteor BrnoSK Meteor Brno198670--70
16.Marta Hurbanová KuřimKuřim1992-69-69
17.Andrea Valíková BrnoBrno199469--69
18.Jana Soušková KuřimKuřim1993--6868
19.Adéla Kočí BrnoBrno199767--67
20.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno199766--66
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982709090250
2.Barbora Slámová BrnoBrno1981667276214
3.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982626972203
4.Lucie Vaculová RunRun1982100100-200
5.Lenka Hověžáková KuřimKuřim1982-8282164
6.Pavla Musilová TišnovTišnov19766976-145
7.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov19805968-127
8.Renata Glierová DoubravníkDoubravník1985--100100
9.Eva Šimonovská BrnoBrno197990--90
10.Olga Vitoušová ChoceňChoceň198082--82
11.Barbora Jurová BrnoBrno198176--76
12.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia197672--72
13.Markéta Karban --1981-70-70
14.Hana Fučíková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia197768--68
15.Petra Shonová JinačoviceJinačovice1982-67-67
16.Vendula Dudková Orel VyškovOrel Vyškov197667--67
17.Kateřina Kunovská BrnoBrno1977-66-66
18.Šárka Horáková Orel SilůvkyOrel Silůvky197765--65
19.Radka Grec Orel VyškovOrel Vyškov198464--64
20.Iva Hrstková AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno197663--63
21.Zuzana Zdařilová Orel ŽideniceOrel Židenice198361--61
22.Kamila Náplavová Orel DomanínOrel Domanín198060--60
23.Lenka Sodomková AK TišnovAK Tišnov198258--58
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Lucie Novotná 2BWinner2BWinner197590100100290
2.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice1973828290254
3.Romana Drimlová ČeskáČeská1974707276218
4.Dagmar Montagová PanteřiPanteři1974676869204
5.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice1966-9082172
6.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972-6972141
7.Hana Kočí BrnoBrno19716666-132
8.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970110--110
9.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov196776--76
10.Eva Škvařilová 2BWINNER2BWINNER1973-76-76
11.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov197572--72
12.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968-70-70
13.Romana Machotová KuřimKuřim1969--7070
14.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov197469--69
15.Ivana Kolouchová BrnoBrno1967--6868
16.Jana Kalová TaKJaKTaKJaK196668--68
17.Lucie Hrušková BrnoBrno1973-67-67
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz19641009090280
2.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice196082-100182
3.Jana Smrčková 2BWINNER2BWINNER1964-110-110
4.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov196390--90
5.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno196576--76
6.Milena Hrozová LRS Orel VyškovLRS Orel Vyškov195372--72
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice20011009090280
2.Adam Petrů KuřimKuřim2002-8282164
3.Jan Fiala KB ŘíčanyKB Říčany2004--110110
4.Tomáš Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2004-100-100
5.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200390--90
6.Tomáš Grácer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200382--82
7.Šimon Kafka KONRAD TOOLS TEAMKONRAD TOOLS TEAM2004-76-76
8.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005-72-72
9.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004-70-70
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno199210090100290
2.Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni BrnoOrel Židenice & VSK Uni Brno19828210082264
3.Rostislav Horák LipůvkaLipůvka1995567676208
4.Lukáš Sláma BrnoBrno1984636969201
5.Jiří Huťka BrnoBrno1991596464187
6.Vlastimil Lysák MikulovMikulov198690-90180
7.Jan Pavelka BrnoBrno19826872-140
8.Jakub Slezák Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1986-6768135
9.Vojtěch Kopřiva KuřimKuřim1986-6666132
10.Josef Kučera KuřimKuřim1985-6267129
11.David Ševčík PanteřiPanteři1991-5463117
12.Martin Šafář PanteřiPanteři19835561-116
13.Petr Říha Moravské KníniceMoravské Knínice198751-65116
14.Petr Otoupalík KuřimKuřim1985-5261113
15.Filip Šroller KuřimKuřim19975260-112
16.Martin Konečný OsmekOsmek198844-62106
17.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek19814755-102
18.Dominik Hurban KuřimKuřim19914153-94
19.Matěj Kovačič BrnoBrno19904251-93
20.Tomáš Kroupa Miltom TeamMiltom Team1987-82-82
21.Vojtěch Bořil XC VysočinaXC Vysočina199076--76
22.Patrik Bejček AK DrnoviceAK Drnovice199472--72
23.Petr Beneš BlanskoBlansko1987--7272
24.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice198770--70
25.Michael Kubiš EXTRA BRNOEXTRA BRNO1994-70-70
26.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982--7070
27.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica198569--69
28.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982-68-68
29.Martin Smíšek KuřimKuřim199267--67
30.Jiří Potůček Fast And Light BlanskoFast And Light Blansko198866--66
31.Milan Špiřík TJ Sokol DeblínTJ Sokol Deblín1985-65-65
32.Kristián Škoda CK Continental FrenštátCK Continental Frenštát199065--65
33.Ivan Urbánek BrnoBrno198464--64
34.Jan Labedz SvinošiceSvinošice1984-63-63
35.Martin Všianský SK Meteor BrnoSK Meteor Brno198662--62
36.Robert Dubjel Running Zone BrnoRunning Zone Brno198261--61
37.Pavel Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice199960--60
38.Radovan Pokorný BlanskoBlansko1992--6060
39.Michal Vaňáč --1982-59-59
40.Pavel Viktorin BlanskoBlansko1986--5959
41.Michal Pech 2BWinner2BWinner1989-58-58
42.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš198558--58
43.Jan Audy LažanyLažany1989-57-57
44.Tomáš Beňo RosiceRosice198357--57
45.Martin Kotlík KuřimKuřim1985-56-56
46.Michal Valík BrnoBrno199254--54
47.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská198953--53
48.Martin Janík SK Meteor BrnoSK Meteor Brno198150--50
49.Pavel Million KuřimKuřim1984-50-50
50.Pavel Ondrušek Orel ObřanyOrel Obřany198949--49
51.Vladimír Ondrušek Orel ObřanyOrel Obřany199248--48
52.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov198446--46
53.Petr Fiala BrnoBrno199545--45
54.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany199143--43
55.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice198840--40
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980658282229
2.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava1979647670210
3.Michal Kunovský BrnoBrno1978597276207
4.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973617072203
5.David Jánský BrnoBrno1978536669188
6.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975486868184
7.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973496366178
8.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany197867-90157
9.Dalibor Kotol MÚ KuřimMÚ Kuřim1974-6165126
10.Martin Sobotka BrnoBrno19765064-114
11.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976--110110
12.David Kuneš TišnovTišnov1974-100-100
13.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973100--100
14.Tomáš Hrdina AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno197990--90
15.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976-90-90
16.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice197782--82
17.Stanislav Široký Orel ŽideniceOrel Židenice197776--76
18.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno197372--72
19.Milan Adamec Orel VyškovOrel Vyškov197770--70
20.Kamil Ševčík BučoviceBučovice197869--69
21.Josef Chodur BrnoBrno1975-69-69
22.Libor Konečný KuřimKuřim197168--68
23.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973--6767
24.Daniel Schwarz 2Bwinner2Bwinner1977-67-67
25.Jaroslav Beneš Shiji DoShiji Do197866--66
26.Zdeněk Provazník Orel VyškovOrel Vyškov1974-65-65
27.Karel Fučík AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia197263--63
28.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1971-62-62
29.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov197362--62
30.René Hamrla MÚ KuřimMÚ Kuřim1971-60-60
31.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu197460--60
32.Martin Bábek MoravanyMoravany1971-59-59
33.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín197958--58
34.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T198057--57
35.David Vránek BrnoBrno197856--56
36.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice197355--55
37.Radek Černý Orel VyškovOrel Vyškov197854--54
38.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín197952--52
39.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín197651--51
40.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim197947--47
41.David Dvořák BrnoBrno197646--46
42.Petr Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky197445--45
43.Otto Zwettler KuřimKuřim197844--44
44.Přemysl Toman BrnoBrno197843--43
45.Pavel Rajmic VUT BrnoVUT Brno197842--42
46.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná197241--41
47.Ladislav Spargel Orel ŽideniceOrel Židenice197340--40
48.Radek Hůrka Orel PodolíOrel Podolí197839--39
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970769076242
2.Ivo Peřina KuřimKuřim1966727690238
3.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967667069205
4.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967-100100200
5.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969616970200
6.Martin Balák Bruslárna.czBruslárna.cz1970586768193
7.Milan Vrána BlanskoBlansko1961-8282164
8.Luboš Prudek KuřimKuřim196169-72141
9.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko196460-67127
10.Roman Kresta Zetor Brno & Orel ŽideniceZetor Brno & Orel Židenice19655966-125
11.Petr Kazda BrnoBrno1970100--100
12.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 196890--90
13.Martin Šimunek Orel ŽideniceOrel Židenice196682--82
14.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967-72-72
15.Josef Zálešák Orel VyškovOrel Vyškov196770--70
16.Petr Šamonil Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí1962-68-68
17.Miloslav Komárek LitomyšlLitomyšl196868--68
18.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice196967--67
19.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962--6666
20.Robert Motka BrnoBrno1969-65-65
21.Petr Novotný KuřimKuřim196565--65
22.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno196564--64
23.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice196963--63
24.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice196362--62
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958100100100300
2.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960909090270
3.Lubomír Liška KuřimKuřim1955667272210
4.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955626970201
5.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia19568282-164
6.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno19547676-152
7.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc195969-82151
8.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov19606570-135
9.Zdeněk Petřek Sokol BohuňoviceSokol Bohuňovice1958--7676
10.Albín Hanák Orel ŽideniceOrel Židenice195172--72
11.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderůKlub běžeckých outsiderů195370--70
12.Bohuslav Čáp Orel Hradec KrálovéOrel Hradec Králové195168--68
13.Marek Orel Orel ObřanyOrel Obřany196067--67
14.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec195664--64
15.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice195363--63
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Milan Strachoň SlavkovSlavkov195090110100300
2.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949100--100
3.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov194482--82
4.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194876--76
5.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice193972--72
6.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov194170--70
7.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice194169--69
8.Mojmír Vážanský Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec194968--68