Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2020

8.2.2020
7300 m
0°C, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2020


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 175 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:25:01   100 300
2. 158 Vlastimil Lysák Mikulov Mikulov 1986 Muži (2.) 0:25:12   90 290
3. 16 Lukáš Soural VSK Uni Brno & Orel Židenice VSK Uni Brno & Orel Židenice 1982 Muži (3.) 0:26:20   82 282
4. 183 Vojtěch Bořil XC Vysočina XC Vysočina 1990 Muži (4.) 0:26:32   76 276
5. 85 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:26:36   100 272
6. 122 Patrik Bejček AK Drnovice AK Drnovice 1994 Muži (5.) 0:26:59   72 270
7. 100 Tomáš Hrdina AC Moravská Slávia Brno AC Moravská Slávia Brno 1979 M40 (2.) 0:27:01   90 269
8. 96 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 M40 (3.) 0:27:05   82 268
9. 18 Stanislav Široký Orel Židenice Orel Židenice 1977 M40 (4.) 0:27:20   76 267
10. 15 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1987 Muži (6.) 0:27:24   70 266
11. 97 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (5.) 0:27:29   72 265
12. 79 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (7.) 0:27:36   69 264
13. 123 Adéla Koláčková AK Kuřim AK Kuřim 2001 Dky+Jky (1.) 0:27:41TR 110 263
14. 38 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 M40 (6.) 0:27:51   70 262
15. 154 Jan Pavelka Brno Brno 1982 Muži (8.) 0:27:56   68 261
16. 188 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 Muži (9.) 0:28:07   67 260
17. 182 Jiří Potůček Fast And Light Blansko Fast And Light Blansko 1988 Muži (10.) 0:28:42   66 259
18. 149 Kristián Škoda CK Continental Frenštát CK Continental Frenštát 1990 Muži (11.) 0:29:12   65 258
19. 135 Kamil Ševčík Bučovice Bučovice 1978 M40 (7.) 0:29:32   69 257
20. 194 Petr Kazda Brno Brno 1970 M50 (1.) 0:29:37   100 256
21. 152 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (8.) 0:29:38   68 255
22. 56 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 M40 (9.) 0:29:47   67 254
23. 4 Jiří Šimoník Orel Židenice Orel Židenice 2001 Dci+Jci (1.) 0:29:48   100 253
24. 145 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (12.) 0:30:01   64 252
25. 171 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (13.) 0:30:07   63 251
26. 13 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:30:29TR 110 250
27. 148 Jaroslav Beneš Shiji Do Shiji Do 1978 M40 (10.) 0:30:37   66 249
28. 94 Lucie Filipová Orel Pozořice Orel Pozořice 2000 Ženy (1.) 0:30:39   100 248
29. 150 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ž35 (1.) 0:30:45   100 247
30. 22 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M50 (2.) 0:30:54   90 246
31. 73 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (11.) 0:31:08   65 245
32. 174 Martin Všianský SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1986 Muži (14.) 0:31:21   62 244
33. 23 Martin Šimunek Orel Židenice Orel Židenice 1966 M50 (3.) 0:31:30   82 243
34. 146 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 M40 (12.) 0:31:32   64 242
35. 62 Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2003 Dci+Jci (2.) 0:31:34   90 241
36. 129 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 M40 (13.) 0:31:36   63 240
37. 147 Robert Dubjel Running Zone Brno Running Zone Brno 1982 Muži (15.) 0:31:37   61 239
38. 132 Pavel Halas Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1999 Muži (16.) 0:31:45   60 238
39. 119 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (17.) 0:31:48   59 237
40. 90 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (18.) 0:31:49   58 236
41. 189 Tomáš Beňo Rosice Rosice 1983 Muži (19.) 0:31:53   57 235
42. 41 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 M40 (14.) 0:31:58   62 234
43. 102 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M50 (4.) 0:32:03   76 233
44. 181 Dagmar Koudelková ASK Blansko ASK Blansko 1991 Ženy (2.) 0:32:06   90 232
45. 164 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (15.) 0:32:10   61 231
46. 187 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (5.) 0:32:12   72 230
47. 115 Josef Zálešák Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 M50 (6.) 0:32:29   70 229
48. 108 Rostislav Horák Lipůvka Lipůvka 1995 Muži (20.) 0:32:33   56 228
49. 138 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 Ženy (3.) 0:32:42   82 227
50. 134 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (21.) 0:32:49   55 226
51. 113 Michal Valík Brno Brno 1992 Muži (22.) 0:32:51   54 225
52. 166 Pavel Kořan VSK Mendelu VSK Mendelu 1974 M40 (16.) 0:32:57   60 224
53. 103 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 (17.) 0:33:08   59 223
54. 142 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:33:17   100 222
55. 76 František Náplava Orel Domanín Orel Domanín 1979 M40 (18.) 0:33:20   58 221
56. 178 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (7.) 0:33:27   69 220
57. 157 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 M40 (19.) 0:33:28   57 219
58. 163 Eva Šimonovská Brno Brno 1979 Ž35 (2.) 0:33:31   90 218
59. 176 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M60 (2.) 0:33:32   90 217
60. 8 Anežka Langhammerová Orel Židenice Orel Židenice 1994 Ženy (4.) 0:33:37   76 216
61. 91 Miloslav Komárek Litomyšl Litomyšl 1968 M50 (8.) 0:33:39   68 215
62. 86 David Vránek Brno Brno 1978 M40 (20.) 0:34:00   56 214
63. 165 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (23.) 0:34:07   53 213
64. 93 Olga Vitoušová Choceň Choceň 1980 Ž35 (3.) 0:34:30   82 212
65. 107 Filip Šroller Kuřim Kuřim 1997 Muži (24.) 0:34:39   52 211
66. 21 Petr Kamenický Orel Židenice Orel Židenice 1969 M50 (9.) 0:34:41   67 210
67. 137 Barbora Jurová Brno Brno 1981 Ž35 (4.) 0:34:42   76 209
68. 81 Pavla Vítová Polešovice Polešovice 1987 Ženy (5.) 0:34:44   72 208
69. 106 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (5.) 0:34:44   72 207
70. 172 Barbara Janíková SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1986 Ženy (6.) 0:34:47   70 206
71. 195 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (10.) 0:35:11   66 205
72. 19 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (21.) 0:35:12   55 204
73. 65 Petr Říha Moravské Knínice Moravské Knínice 1987 Muži (25.) 0:35:15   51 203
74. 124 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M50 (11.) 0:35:20   65 202
75. 114 Andrea Valíková Brno Brno 1994 Ženy (7.) 0:35:20   69 201
76. 92 Lucie Novotná 2BWinner 2BWinner 1975 Ž45 (2.) 0:35:22   90 200
77. 197 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (6.) 0:35:24   70 199
78. 37 Radek Černý Orel Vyškov Orel Vyškov 1978 M40 (22.) 0:35:27   54 198
79. 159 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (12.) 0:35:36   64 197
80. 112 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (3.) 0:35:44   82 196
81. 82 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M50 (13.) 0:35:56   63 195
82. 198 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž35 (7.) 0:36:02   69 194
83. 161 David Jánský Brno Brno 1978 M40 (23.) 0:36:12   53 193
84. 66 Michal Tříska Orel Domanín Orel Domanín 1979 M40 (24.) 0:36:21   52 192
85. 67 Michal Kosík Orel Domanín Orel Domanín 1976 M40 (25.) 0:36:21   51 191
86. 128 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ž35 (8.) 0:36:22   68 190
87. 5 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (8.) 0:36:24   68 189
88. 179 Martin Sobotka Brno Brno 1976 M40 (26.) 0:36:24   50 188
89. 99 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:36:25   76 187
90. 173 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 Muži (26.) 0:36:31   50 186
91. 54 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 Muži (27.) 0:36:36   49 185
92. 168 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M50 (14.) 0:36:39   62 184
93. 55 Vladimír Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1992 Muži (28.) 0:36:43   48 183
94. 193 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M50 (15.) 0:36:44   61 182
95. 120 Adéla Kočí Brno Brno 1997 Ženy (9.) 0:36:45   67 181
96. 12 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 Ž45 (3.) 0:36:45   82 180
97. 27 Albín Hanák Orel Židenice Orel Židenice 1951 M60 (5.) 0:37:03   72 179
98. 31 Anna Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 Dky+Jky (2.) 0:37:14   90 178
99. 39 Vendula Dudková Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (9.) 0:37:15   67 177
100. 200 Aleš Sikora AK Kuřim, Orel Kuřim AK Kuřim, Orel Kuřim 1973 M40 (27.) 0:37:21   49 176
101. 191 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (28.) 0:37:32   48 175
102. 151 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 Muži (29.) 0:37:33   47 174
103. 170 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (10.) 0:37:40   66 173
104. 111 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (6.) 0:37:54   70 172
105. 105 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 Ž35 (11.) 0:37:57   65 171
106. 60 Pavel Sádlík Orel Kuřim Orel Kuřim 1979 M40 (29.) 0:38:03   47 170
107. 180 David Dvořák Brno Brno 1976 M40 (30.) 0:38:11   46 169
108. 160 Markéta Mrůzková Kometa Brno Kometa Brno 1997 Ženy (10.) 0:38:17   66 168
109. 36 Radka Grec Orel Vyškov Orel Vyškov 1984 Ž35 (12.) 0:38:20   64 167
110. 42 Dana Skřivánková Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 Ž45 (4.) 0:38:22   76 166
111. 87 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M60 (7.) 0:38:24   69 165
112. 35 Pavel Doležal Orel Vyškov Orel Vyškov 1984 Muži (30.) 0:38:28   46 164
113. 74 Petr Šenkýř Orel Silůvky Orel Silůvky 1974 M40 (31.) 0:38:32   45 163
114. 28 Přemysl Divácký Orel Židenice Orel Židenice 1949 M70 (1.) 0:38:40   100 162
115. 77 Tomáš Grácer Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2003 Dci+Jci (3.) 0:39:06   82 161
116. 162 Petr Fiala Brno Brno 1995 Muži (31.) 0:39:01   45 160
117. 29 Martin Konečný Osmek Osmek 1988 Muži (32.) 0:39:09   44 159
118. 53 Jaroslav Hronek Orel Obřany Orel Obřany 1991 Muži (33.) 0:39:31   43 158
119. 169 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž45 (5.) 0:39:38   72 157
120. 32 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (3.) 0:39:42   82 156
121. 68 Markéta Kosíková Orel Domanín Orel Domanín 2004 Dky+Jky (4.) 0:39:45   76 155
122. 177 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (16.) 0:40:00   60 154
123. 186 Matěj Kovačič Brno Brno 1990 Muži (34.) 0:40:27   42 153
124. 196 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (6.) 0:40:36   70 152
125. 136 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 M40 (32.) 0:40:40   44 151
126. 139 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž55 (1.) 0:40:45   100 150
127. 40 Vladimíra Doležalová Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 Ž45 (7.) 0:40:46   69 149
128. 101 Iva Hrstková AC Moravská Slávia Brno AC Moravská Slávia Brno 1976 Ž35 (13.) 0:40:53   63 148
129. 59 Bohuslav Čáp Orel Hradec Králové Orel Hradec Králové 1951 M60 (8.) 0:40:57   68 147
130. 25 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M50 (17.) 0:41:03   59 146
131. 141 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 M50 (18.) 0:41:09   58 145
132. 57 Marek Orel Orel Obřany Orel Obřany 1960 M60 (9.) 0:41:13   67 144
133. 118 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (14.) 0:41:22   62 143
134. 80 Přemysl Toman Brno Brno 1978 M40 (33.) 0:41:23   43 142
135. 190 Pavel Rajmic VUT Brno VUT Brno 1978 M40 (34.) 0:41:27   42 141
136. 10 Oxana Begunová Orel Židenice Orel Židenice 1989 Ženy (11.) 0:41:46   65 140
137. 192 Jiří Mihola Orel Brno Lesná Orel Brno Lesná 1972 M40 (35.) 0:42:09   41 139
138. 127 Helena Vacková AK Kuřim AK Kuřim 2002 Dky+Jky (5.) 0:42:17   72 138
139. 43 Anna Málková Orel Vyškov Orel Vyškov 1963 Ž55 (2.) 0:42:19   90 137
140. 130 Ludmila Halasová Orel Šitbořice Orel Šitbořice 2003 Dky+Jky (6.) 0:42:39   70 136
141. 110 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M70 (2.) 0:42:55   90 135
142. 185 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 Muži (35.) 0:42:59   41 134
143. 88 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 Ž55 (3.) 0:43:21   82 133
144. 104 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (10.) 0:43:35   66 132
145. 143 Jana Kalová TaKJaK TaKJaK 1966 Ž45 (8.) 0:44:06   68 131
146. 184 Dagmar Montagová Orel Kuřim Orel Kuřim 1974 Ž45 (9.) 0:44:10   67 130
147. 11 Zuzana Zdařilová Orel Židenice Orel Židenice 1983 Ž35 (15.) 0:44:15   61 129
148. 20 Ladislav Spargel Orel Židenice Orel Židenice 1973 M40 (36.) 0:44:15   40 128
149. 33 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Ženy (12.) 0:44:59   64 127
150. 167 Ondřej Stejskal Moutnice Moutnice 1988 Muži (36.) 0:45:09   40 126
151. 75 Kamila Náplavová Orel Domanín Orel Domanín 1980 Ž35 (16.) 0:45:16   60 125
152. 155 Iva Šťastná AK Tišnov AK Tišnov 1980 Ž35 (17.) 0:45:18   59 124
153. 156 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 Ž35 (18.) 0:45:23   58 123
154. 121 Hana Kočí Brno Brno 1971 Ž45 (10.) 0:45:35   66 122
155. 44 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M60 (11.) 0:45:40   65 121
156. 14 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž55 (4.) 0:46:20   76 120
157. 98 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M60 (12.) 0:46:46   64 119
158. 116 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (3.) 0:47:51   82 118
159. 26 Pavel Sedláček Orel Židenice Orel Židenice 1953 M60 (13.) 0:49:09   63 117
160. 140 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (14.) 0:49:41   62 116
161. 133 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 Ženy (13.) 0:50:13   63 115
162. 199 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná Orel Dolní Čermná 1948 M70 (4.) 0:50:32   76 114
163. 117 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (5.) 0:51:28   72 113
164. 83 Radek Hůrka Orel Podolí Orel Podolí 1978 M40 (37.) 0:52:06   39 112
165. 45 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov LRS Orel Vyškov 1953 Ž55 (5.) 0:53:11   72 111
166. 89 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (6.) 0:55:19   70 110
167. 30 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (7.) 0:59:15   69 109
168. 109 Mojmír Vážanský Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 1949 M70 (8.) 1:06:46   68 108
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 13. 123 Adéla Koláčková AK Kuřim AK Kuřim 2001 0:27:41TR 110
2. / 98. 31 Anna Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 0:37:14  90
3. / 120. 32 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:39:42  82
4. / 121. 68 Markéta Kosíková Orel Domanín Orel Domanín 2004 0:39:45  76
5. / 138. 127 Helena Vacková AK Kuřim AK Kuřim 2002 0:42:17  72
6. / 140. 130 Ludmila Halasová Orel Šitbořice Orel Šitbořice 2003 0:42:39  70
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 94 Lucie Filipová Orel Pozořice Orel Pozořice 2000 0:30:39  100
2. / 44. 181 Dagmar Koudelková ASK Blansko ASK Blansko 1991 0:32:06  90
3. / 49. 138 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 0:32:42  82
4. / 60. 8 Anežka Langhammerová Orel Židenice Orel Židenice 1994 0:33:37  76
5. / 68. 81 Pavla Vítová Polešovice Polešovice 1987 0:34:44  72
6. / 70. 172 Barbara Janíková SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1986 0:34:47  70
7. / 75. 114 Andrea Valíková Brno Brno 1994 0:35:20  69
8. / 87. 5 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:36:24  68
9. / 95. 120 Adéla Kočí Brno Brno 1997 0:36:45  67
10. / 108. 160 Markéta Mrůzková Kometa Brno Kometa Brno 1997 0:38:17  66
11. / 136. 10 Oxana Begunová Orel Židenice Orel Židenice 1989 0:41:46  65
12. / 149. 33 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:44:59  64
13. / 161. 133 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 0:50:13  63
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 29. 150 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:30:45  100
2. / 58. 163 Eva Šimonovská Brno Brno 1979 0:33:31  90
3. / 64. 93 Olga Vitoušová Choceň Choceň 1980 0:34:30  82
4. / 67. 137 Barbora Jurová Brno Brno 1981 0:34:42  76
5. / 69. 106 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:34:44  72
6. / 77. 197 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:35:24  70
7. / 82. 198 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 0:36:02  69
8. / 86. 128 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:36:22  68
9. / 99. 39 Vendula Dudková Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:37:15  67
10. / 103. 170 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:37:40  66
11. / 105. 105 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 0:37:57  65
12. / 109. 36 Radka Grec Orel Vyškov Orel Vyškov 1984 0:38:20  64
13. / 128. 101 Iva Hrstková AC Moravská Slávia Brno AC Moravská Slávia Brno 1976 0:40:53  63
14. / 133. 118 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:41:22  62
15. / 147. 11 Zuzana Zdařilová Orel Židenice Orel Židenice 1983 0:44:15  61
16. / 151. 75 Kamila Náplavová Orel Domanín Orel Domanín 1980 0:45:16  60
17. / 152. 155 Iva Šťastná AK Tišnov AK Tišnov 1980 0:45:18  59
18. / 153. 156 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 0:45:23  58
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 13 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:30:29TR 110
2. / 76. 92 Lucie Novotná 2BWinner 2BWinner 1975 0:35:22  90
3. / 96. 12 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 0:36:45  82
4. / 110. 42 Dana Skřivánková Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 0:38:22  76
5. / 119. 169 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:39:38  72
6. / 124. 196 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:40:36  70
7. / 127. 40 Vladimíra Doležalová Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:40:46  69
8. / 145. 143 Jana Kalová TaKJaK TaKJaK 1966 0:44:06  68
9. / 146. 184 Dagmar Montagová Orel Kuřim Orel Kuřim 1974 0:44:10  67
10. / 154. 121 Hana Kočí Brno Brno 1971 0:45:35  66
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 126. 139 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:40:45  100
2. / 139. 43 Anna Málková Orel Vyškov Orel Vyškov 1963 0:42:19  90
3. / 143. 88 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 0:43:21  82
4. / 156. 14 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:46:20  76
5. / 165. 45 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov LRS Orel Vyškov 1953 0:53:11  72
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 4 Jiří Šimoník Orel Židenice Orel Židenice 2001 0:29:48  100
2. / 35. 62 Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2003 0:31:34  90
3. / 115. 77 Tomáš Grácer Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2003 0:39:06  82
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 175 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:25:01  100
2. / 2. 158 Vlastimil Lysák Mikulov Mikulov 1986 0:25:12  90
3. / 3. 16 Lukáš Soural VSK Uni Brno & Orel Židenice VSK Uni Brno & Orel Židenice 1982 0:26:20  82
4. / 4. 183 Vojtěch Bořil XC Vysočina XC Vysočina 1990 0:26:32  76
5. / 6. 122 Patrik Bejček AK Drnovice AK Drnovice 1994 0:26:59  72
6. / 10. 15 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1987 0:27:24  70
7. / 12. 79 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:27:36  69
8. / 15. 154 Jan Pavelka Brno Brno 1982 0:27:56  68
9. / 16. 188 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 0:28:07  67
10. / 17. 182 Jiří Potůček Fast And Light Blansko Fast And Light Blansko 1988 0:28:42  66
11. / 18. 149 Kristián Škoda CK Continental Frenštát CK Continental Frenštát 1990 0:29:12  65
12. / 24. 145 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:30:01  64
13. / 25. 171 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:30:07  63
14. / 32. 174 Martin Všianský SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1986 0:31:21  62
15. / 37. 147 Robert Dubjel Running Zone Brno Running Zone Brno 1982 0:31:37  61
16. / 38. 132 Pavel Halas Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1999 0:31:45  60
17. / 39. 119 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:31:48  59
18. / 40. 90 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:31:49  58
19. / 41. 189 Tomáš Beňo Rosice Rosice 1983 0:31:53  57
20. / 48. 108 Rostislav Horák Lipůvka Lipůvka 1995 0:32:33  56
21. / 50. 134 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 0:32:49  55
22. / 51. 113 Michal Valík Brno Brno 1992 0:32:51  54
23. / 63. 165 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:34:07  53
24. / 65. 107 Filip Šroller Kuřim Kuřim 1997 0:34:39  52
25. / 73. 65 Petr Říha Moravské Knínice Moravské Knínice 1987 0:35:15  51
26. / 90. 173 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 0:36:31  50
27. / 91. 54 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 0:36:36  49
28. / 93. 55 Vladimír Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1992 0:36:43  48
29. / 102. 151 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:37:33  47
30. / 112. 35 Pavel Doležal Orel Vyškov Orel Vyškov 1984 0:38:28  46
31. / 116. 162 Petr Fiala Brno Brno 1995 0:39:01  45
32. / 117. 29 Martin Konečný Osmek Osmek 1988 0:39:09  44
33. / 118. 53 Jaroslav Hronek Orel Obřany Orel Obřany 1991 0:39:31  43
34. / 123. 186 Matěj Kovačič Brno Brno 1990 0:40:27  42
35. / 142. 185 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 0:42:59  41
36. / 150. 167 Ondřej Stejskal Moutnice Moutnice 1988 0:45:09  40
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 85 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:26:36  100
2. / 7. 100 Tomáš Hrdina AC Moravská Slávia Brno AC Moravská Slávia Brno 1979 0:27:01  90
3. / 8. 96 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 0:27:05  82
4. / 9. 18 Stanislav Široký Orel Židenice Orel Židenice 1977 0:27:20  76
5. / 11. 97 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:27:29  72
6. / 14. 38 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 0:27:51  70
7. / 19. 135 Kamil Ševčík Bučovice Bučovice 1978 0:29:32  69
8. / 21. 152 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:29:38  68
9. / 22. 56 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 0:29:47  67
10. / 27. 148 Jaroslav Beneš Shiji Do Shiji Do 1978 0:30:37  66
11. / 31. 73 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:31:08  65
12. / 34. 146 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 0:31:32  64
13. / 36. 129 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 0:31:36  63
14. / 42. 41 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 0:31:58  62
15. / 45. 164 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:32:10  61
16. / 52. 166 Pavel Kořan VSK Mendelu VSK Mendelu 1974 0:32:57  60
17. / 53. 103 Michal Kunovský Brno Brno 1978 0:33:08  59
18. / 55. 76 František Náplava Orel Domanín Orel Domanín 1979 0:33:20  58
19. / 57. 157 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 0:33:28  57
20. / 62. 86 David Vránek Brno Brno 1978 0:34:00  56
21. / 72. 19 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:35:12  55
22. / 78. 37 Radek Černý Orel Vyškov Orel Vyškov 1978 0:35:27  54
23. / 83. 161 David Jánský Brno Brno 1978 0:36:12  53
24. / 84. 66 Michal Tříska Orel Domanín Orel Domanín 1979 0:36:21  52
25. / 85. 67 Michal Kosík Orel Domanín Orel Domanín 1976 0:36:21  51
26. / 88. 179 Martin Sobotka Brno Brno 1976 0:36:24  50
27. / 100. 200 Aleš Sikora AK Kuřim, Orel Kuřim AK Kuřim, Orel Kuřim 1973 0:37:21  49
28. / 101. 191 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:37:32  48
29. / 106. 60 Pavel Sádlík Orel Kuřim Orel Kuřim 1979 0:38:03  47
30. / 107. 180 David Dvořák Brno Brno 1976 0:38:11  46
31. / 113. 74 Petr Šenkýř Orel Silůvky Orel Silůvky 1974 0:38:32  45
32. / 125. 136 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 0:40:40  44
33. / 134. 80 Přemysl Toman Brno Brno 1978 0:41:23  43
34. / 135. 190 Pavel Rajmic VUT Brno VUT Brno 1978 0:41:27  42
35. / 137. 192 Jiří Mihola Orel Brno Lesná Orel Brno Lesná 1972 0:42:09  41
36. / 148. 20 Ladislav Spargel Orel Židenice Orel Židenice 1973 0:44:15  40
37. / 164. 83 Radek Hůrka Orel Podolí Orel Podolí 1978 0:52:06  39
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 194 Petr Kazda Brno Brno 1970 0:29:37  100
2. / 30. 22 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:30:54  90
3. / 33. 23 Martin Šimunek Orel Židenice Orel Židenice 1966 0:31:30  82
4. / 43. 102 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:32:03  76
5. / 46. 187 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:32:12  72
6. / 47. 115 Josef Zálešák Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 0:32:29  70
7. / 56. 178 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:33:27  69
8. / 61. 91 Miloslav Komárek Litomyšl Litomyšl 1968 0:33:39  68
9. / 66. 21 Petr Kamenický Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:34:41  67
10. / 71. 195 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:35:11  66
11. / 74. 124 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:35:20  65
12. / 79. 159 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:35:36  64
13. / 81. 82 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:35:56  63
14. / 92. 168 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:36:39  62
15. / 94. 193 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:36:44  61
16. / 122. 177 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:40:00  60
17. / 130. 25 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:41:03  59
18. / 131. 141 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 0:41:09  58
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 54. 142 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:33:17  100
2. / 59. 176 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:33:32  90
3. / 80. 112 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:35:44  82
4. / 89. 99 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:36:25  76
5. / 97. 27 Albín Hanák Orel Židenice Orel Židenice 1951 0:37:03  72
6. / 104. 111 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:37:54  70
7. / 111. 87 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:38:24  69
8. / 129. 59 Bohuslav Čáp Orel Hradec Králové Orel Hradec Králové 1951 0:40:57  68
9. / 132. 57 Marek Orel Orel Obřany Orel Obřany 1960 0:41:13  67
10. / 144. 104 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:43:35  66
11. / 155. 44 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:45:40  65
12. / 157. 98 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:46:46  64
13. / 159. 26 Pavel Sedláček Orel Židenice Orel Židenice 1953 0:49:09  63
14. / 160. 140 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:49:41  62
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 114. 28 Přemysl Divácký Orel Židenice Orel Židenice 1949 0:38:40  100
2. / 141. 110 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:42:55  90
3. / 158. 116 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:47:51  82
4. / 162. 199 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná Orel Dolní Čermná 1948 0:50:32  76
5. / 163. 117 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 0:51:28  72
6. / 166. 89 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:55:19  70
7. / 167. 30 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:59:15  69
8. / 168. 109 Mojmír Vážanský Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 1949 1:06:46  68
Fotografie ze závodu