Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2020

25.6.2020
4800 m
21
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2020


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 98 Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni Brno Orel Židenice & VSK Uni Brno 1982 Muži (1.) 0:16:05   100 300
2. 33 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (2.) 0:16:17   90 290
3. 187 Tomáš Kroupa Miltom Team Miltom Team 1987 Muži (3.) 0:17:41   82 282
4. 172 Adéla Koláčková AK Kuřim AK Kuřim 2001 Dky+Jky (1.) 0:17:42TR 110 276
5. 170 Rostislav Horák Lipůvka Lipůvka 1995 Muži (4.) 0:17:47   76 272
6. 105 Jan Pavelka Brno Brno 1982 Muži (5.) 0:17:50   72 270
7. 80 Tomáš Komárek ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2004 Dci+Jci (1.) 0:18:24   100 269
8. 188 Jiří Šimoník Orel Židenice Orel Židenice 2001 Dci+Jci (2.) 0:18:30   90 268
9. 168 Michael Kubiš EXTRA BRNO EXTRA BRNO 1994 Muži (6.) 0:18:42   70 267
10. 26 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (7.) 0:19:06   69 266
11. 94 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 M40 (1.) 0:19:10   100 265
12. 182 Adam Petrů Kuřim Kuřim 2002 Dci+Jci (3.) 0:19:11   82 264
13. 100 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 (2.) 0:19:13   90 263
14. 61 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (3.) 0:19:25   82 262
15. 10 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (8.) 0:19:27   68 261
16. 77 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 Muži (9.) 0:19:36   67 260
17. 83 Vojtěch Kopřiva Kuřim Kuřim 1986 Muži (10.) 0:19:42   66 259
18. 189 Milan Špiřík TJ Sokol Deblín TJ Sokol Deblín 1985 Muži (11.) 0:19:44   65 258
19. 82 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M50 (1.) 0:19:45   100 257
20. 114 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 M40 (4.) 0:19:54   76 256
21. 167 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M50 (2.) 0:20:00   90 255
22. 8 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (12.) 0:20:01   64 254
23. 66 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ž35 (1.) 0:20:05   100 253
24. 180 Milan Vrána Blansko Blansko 1961 M50 (3.) 0:20:11   82 252
25. 156 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (4.) 0:20:24   76 251
26. 29 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 (5.) 0:20:31   72 250
27. 68 Jan Labedz Svinošice Svinošice 1984 Muži (13.) 0:20:33   63 249
28. 5 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 Muži (14.) 0:20:35   62 248
29. 178 Eliška Vlachová Hutová 2BWinner 2BWinner 1988 Ženy (1.) 0:20:40   100 247
30. 193 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (6.) 0:20:41   70 246
31. 107 Šimon Kafka KONRAD TOOLS TEAM KONRAD TOOLS TEAM 2004 Dci+Jci (4.) 0:20:47   76 245
32. 57 Martin Šafář Panteři Panteři 1983 Muži (15.) 0:20:49   61 244
33. 192 Josef Chodur Brno Brno 1975 M40 (7.) 0:20:53   69 243
34. 28 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:21:12   100 242
35. 171 Filip Šroller Kuřim Kuřim 1997 Muži (16.) 0:21:24   60 241
36. 119 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 Ženy (2.) 0:21:28   90 240
37. 20 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M60 (2.) 0:21:29   90 239
38. 36 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (8.) 0:21:35   68 238
39. 40 Michal Vaňáč - - 1982 Muži (17.) 0:21:37   59 237
40. 183 Michal Pech 2BWinner 2BWinner 1989 Muži (18.) 0:21:47   58 236
41. 164 Lucie Novotná 2BWinner 2BWinner 1975 Ž45 (1.) 0:21:54   100 235
42. 176 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M50 (5.) 0:22:09   72 234
43. 195 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (2.) 0:22:11   90 233
44. 27 Daniel Schwarz 2Bwinner 2Bwinner 1977 M40 (9.) 0:22:21   67 232
45. 73 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (6.) 0:22:24   70 231
46. 12 David Jánský Brno Brno 1978 M40 (10.) 0:22:24   66 230
47. 59 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M50 (7.) 0:22:24   69 229
48. 88 Jan Audy Lažany Lažany 1989 Muži (19.) 0:22:32   57 228
49. 157 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (3.) 0:22:38   82 227
50. 2 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 Muži (20.) 0:22:42   56 226
51. 102 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 M40 (11.) 0:22:46   65 225
52. 112 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 Muži (21.) 0:23:08   55 224
53. 177 Lenka Hověžáková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (3.) 0:23:25   82 223
54. 15 Martin Sobotka Brno Brno 1976 M40 (12.) 0:23:27   64 222
55. 35 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:23:35   90 221
56. 175 Petr Šamonil Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1962 M50 (8.) 0:23:44   68 220
57. 169 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M70 (1.) 0:23:50TR 110 219
58. 52 Jana Smrčková 2BWINNER 2BWINNER 1964 Ž55 (1.) 0:23:51TR 110 218
59. 191 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 Dci+Jci (5.) 0:24:02   72 217
60. 78 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 Ženy (3.) 0:24:03   82 216
61. 116 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 Ž45 (3.) 0:24:07   82 215
62. 42 David Ševčík Panteři Panteři 1991 Muži (22.) 0:24:11   54 214
63. 14 Matěj Tajovský AK Kuřim AK Kuřim 2004 Dci+Jci (6.) 0:24:16   70 213
64. 158 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:24:19   76 212
65. 56 Eva Škvařilová 2BWINNER 2BWINNER 1973 Ž45 (4.) 0:24:27   76 211
66. 127 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 M50 (9.) 0:24:34   67 210
67. 103 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 M40 (13.) 0:24:43   63 209
68. 165 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž35 (4.) 0:24:49   76 208
69. 149 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 Muži (23.) 0:24:55   53 207
70. 190 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (14.) 0:24:59   62 206
71. 25 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (5.) 0:25:11   72 205
72. 19 Markéta Karban - - 1981 Ž35 (6.) 0:25:15   70 204
73. 22 Petr Otoupalík Kuřim Kuřim 1985 Muži (24.) 0:25:18   52 203
74. 199 Matěj Kovačič Brno Brno 1990 Muži (25.) 0:25:23   51 202
75. 11 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (7.) 0:25:34   69 201
76. 95 Oxana Begunová Orel Židenice Orel Židenice 1989 Ženy (4.) 0:25:39   76 200
77. 72 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (5.) 0:25:54   72 199
78. 109 Pavel Million Kuřim Kuřim 1984 Muži (26.) 0:26:00   50 198
79. 41 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (6.) 0:26:13   70 197
80. 196 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (2.) 0:26:28   90 196
81. 79 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 Ženy (5.) 0:26:34   72 195
82. 179 Iva Šťastná AK Tišnov AK Tišnov 1980 Ž35 (8.) 0:26:51   68 194
83. 184 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (5.) 0:27:05   72 193
84. 43 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (7.) 0:27:17   69 192
85. 21 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M50 (10.) 0:27:34   66 191
86. 185 Dalibor Kotol MÚ Kuřim MÚ Kuřim 1974 M40 (15.) 0:27:37   61 190
87. 173 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž55 (2.) 0:27:40   90 189
88. 91 Dagmar Montagová Panteři Panteři 1974 Ž45 (8.) 0:27:50   68 188
89. 186 René Hamrla MÚ Kuřim MÚ Kuřim 1971 M40 (16.) 0:27:54   60 187
90. 38 Zuzana Černá Holasice Holasice 2002 Dky+Jky (3.) 0:28:16   82 186
91. 194 Petra Shonová Jinačovice Jinačovice 1982 Ž35 (9.) 0:28:22   67 185
92. 198 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M60 (6.) 0:29:01   70 184
93. 63 Lucie Hrušková Brno Brno 1973 Ž45 (9.) 0:29:27   67 183
94. 1 Hana Kočí Brno Brno 1971 Ž45 (10.) 0:30:23   66 182
95. 117 Martin Bábek Moravany Moravany 1971 M40 (17.) 0:30:23   59 181
96. 197 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Ženy (6.) 0:31:20   70 180
97. 200 Marta Hurbanová Kuřim Kuřim 1992 Ženy (7.) 0:31:56   69 179
98. 174 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (7.) 0:32:44   69 178
99. 181 Robert Motka Brno Brno 1969 M50 (11.) 0:35:48   65 177
100. 30 Kateřina Kunovská Brno Brno 1977 Ž35 (10.) 0:36:34   66 176
101. 23 Michael Pozdenkov 2bWinnerTeam 2bWinnerTeam 1994 Muži (27.) DNF   0 0
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 172 Adéla Koláčková AK Kuřim AK Kuřim 2001 0:17:42TR 110
2. / 80. 196 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:26:28  90
3. / 90. 38 Zuzana Černá Holasice Holasice 2002 0:28:16  82
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 29. 178 Eliška Vlachová Hutová 2BWinner 2BWinner 1988 0:20:40  100
2. / 36. 119 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 0:21:28  90
3. / 60. 78 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 0:24:03  82
4. / 76. 95 Oxana Begunová Orel Židenice Orel Židenice 1989 0:25:39  76
5. / 81. 79 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 0:26:34  72
6. / 96. 197 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:31:20  70
7. / 97. 200 Marta Hurbanová Kuřim Kuřim 1992 0:31:56  69
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 66 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:20:05  100
2. / 43. 195 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:22:11  90
3. / 53. 177 Lenka Hověžáková Kuřim Kuřim 1982 0:23:25  82
4. / 68. 165 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 0:24:49  76
5. / 71. 25 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:25:11  72
6. / 72. 19 Markéta Karban - - 1981 0:25:15  70
7. / 75. 11 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:25:34  69
8. / 82. 179 Iva Šťastná AK Tišnov AK Tišnov 1980 0:26:51  68
9. / 91. 194 Petra Shonová Jinačovice Jinačovice 1982 0:28:22  67
10. / 100. 30 Kateřina Kunovská Brno Brno 1977 0:36:34  66
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 41. 164 Lucie Novotná 2BWinner 2BWinner 1975 0:21:54  100
2. / 55. 35 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:23:35  90
3. / 61. 116 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 0:24:07  82
4. / 65. 56 Eva Škvařilová 2BWINNER 2BWINNER 1973 0:24:27  76
5. / 77. 72 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:25:54  72
6. / 79. 41 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:26:13  70
7. / 84. 43 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:27:17  69
8. / 88. 91 Dagmar Montagová Panteři Panteři 1974 0:27:50  68
9. / 93. 63 Lucie Hrušková Brno Brno 1973 0:29:27  67
10. / 94. 1 Hana Kočí Brno Brno 1971 0:30:23  66
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 58. 52 Jana Smrčková 2BWINNER 2BWINNER 1964 0:23:51TR 110
2. / 87. 173 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:27:40  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 80 Tomáš Komárek ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2004 0:18:24  100
2. / 8. 188 Jiří Šimoník Orel Židenice Orel Židenice 2001 0:18:30  90
3. / 12. 182 Adam Petrů Kuřim Kuřim 2002 0:19:11  82
4. / 31. 107 Šimon Kafka KONRAD TOOLS TEAM KONRAD TOOLS TEAM 2004 0:20:47  76
5. / 59. 191 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 0:24:02  72
6. / 63. 14 Matěj Tajovský AK Kuřim AK Kuřim 2004 0:24:16  70
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 98 Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni Brno Orel Židenice & VSK Uni Brno 1982 0:16:05  100
2. / 2. 33 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:16:17  90
3. / 3. 187 Tomáš Kroupa Miltom Team Miltom Team 1987 0:17:41  82
4. / 5. 170 Rostislav Horák Lipůvka Lipůvka 1995 0:17:47  76
5. / 6. 105 Jan Pavelka Brno Brno 1982 0:17:50  72
6. / 9. 168 Michael Kubiš EXTRA BRNO EXTRA BRNO 1994 0:18:42  70
7. / 10. 26 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:19:06  69
8. / 15. 10 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:19:27  68
9. / 16. 77 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 0:19:36  67
10. / 17. 83 Vojtěch Kopřiva Kuřim Kuřim 1986 0:19:42  66
11. / 18. 189 Milan Špiřík TJ Sokol Deblín TJ Sokol Deblín 1985 0:19:44  65
12. / 22. 8 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:20:01  64
13. / 27. 68 Jan Labedz Svinošice Svinošice 1984 0:20:33  63
14. / 28. 5 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 0:20:35  62
15. / 32. 57 Martin Šafář Panteři Panteři 1983 0:20:49  61
16. / 35. 171 Filip Šroller Kuřim Kuřim 1997 0:21:24  60
17. / 39. 40 Michal Vaňáč - - 1982 0:21:37  59
18. / 40. 183 Michal Pech 2BWinner 2BWinner 1989 0:21:47  58
19. / 48. 88 Jan Audy Lažany Lažany 1989 0:22:32  57
20. / 50. 2 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 0:22:42  56
21. / 52. 112 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:23:08  55
22. / 62. 42 David Ševčík Panteři Panteři 1991 0:24:11  54
23. / 69. 149 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 0:24:55  53
24. / 73. 22 Petr Otoupalík Kuřim Kuřim 1985 0:25:18  52
25. / 74. 199 Matěj Kovačič Brno Brno 1990 0:25:23  51
26. / 78. 109 Pavel Million Kuřim Kuřim 1984 0:26:00  50
27. / 101. 23 Michael Pozdenkov 2bWinnerTeam 2bWinnerTeam 1994 DNF  0
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. 94 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 0:19:10  100
2. / 13. 100 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 0:19:13  90
3. / 14. 61 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:19:25  82
4. / 20. 114 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 0:19:54  76
5. / 26. 29 Michal Kunovský Brno Brno 1978 0:20:31  72
6. / 30. 193 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:20:41  70
7. / 33. 192 Josef Chodur Brno Brno 1975 0:20:53  69
8. / 38. 36 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:21:35  68
9. / 44. 27 Daniel Schwarz 2Bwinner 2Bwinner 1977 0:22:21  67
10. / 46. 12 David Jánský Brno Brno 1978 0:22:24  66
11. / 51. 102 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:22:46  65
12. / 54. 15 Martin Sobotka Brno Brno 1976 0:23:27  64
13. / 67. 103 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 0:24:43  63
14. / 70. 190 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:24:59  62
15. / 86. 185 Dalibor Kotol MÚ Kuřim MÚ Kuřim 1974 0:27:37  61
16. / 89. 186 René Hamrla MÚ Kuřim MÚ Kuřim 1971 0:27:54  60
17. / 95. 117 Martin Bábek Moravany Moravany 1971 0:30:23  59
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 82 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:19:45  100
2. / 21. 167 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:20:00  90
3. / 24. 180 Milan Vrána Blansko Blansko 1961 0:20:11  82
4. / 25. 156 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:20:24  76
5. / 42. 176 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:22:09  72
6. / 45. 73 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:22:24  70
7. / 47. 59 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:22:24  69
8. / 56. 175 Petr Šamonil Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1962 0:23:44  68
9. / 66. 127 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 0:24:34  67
10. / 85. 21 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:27:34  66
11. / 99. 181 Robert Motka Brno Brno 1969 0:35:48  65
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 28 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:21:12  100
2. / 37. 20 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:21:29  90
3. / 49. 157 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:22:38  82
4. / 64. 158 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:24:19  76
5. / 83. 184 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:27:05  72
6. / 92. 198 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:29:01  70
7. / 98. 174 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:32:44  69
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 57. 169 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:23:50TR 110