Výsledky poháru KBL 2019 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12345Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H10090829090452
2.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005StŽci8210090100-372
3.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D7672707676370
4.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2005StŽci72-10090100362
5.Sofinka Zwettlerová AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka D7657609065348
6.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007MlŽci6661587069324
7.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2008Přípravka D100676982-318
8.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011Minipřípravka D6846467259291
9.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004StŽci-60658282289
10.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006MlŽci686967-68272
11.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2007MlŽky9076--72238
12.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012Školka H90-76-70236
13.Amálie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2010Minipřípravka D675256-58233
14.Kateřina Rybová LipůvkaLipůvka2009Přípravka D82-61-66209
15.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2010Minipřípravka D9056--62208
16.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004StŽky766368--207
17.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010Minipřípravka H--577267196
18.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Školka D--538257192
19.Filip Ryba LipůvkaLipůvka2011Minipřípravka H66-62-63191
20.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007MlŽky-6264-64190
21.Anežka Poučová VyškovVyškov2011Minipřípravka D-545476-184
22.Eliška Poučová VyškovVyškov2009Přípravka D-555967-181
23.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010Minipřípravka H-5148-60159
24.Petr Strakoš KuřimKuřim2012Školka H82--76-158
25.Vítek Lána KuřimKuřim2010Minipřípravka H72--82-154
26.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012Školka D90---61151
27.Matěj Prokeš SKP KometaSKP Kometa2012Školka H--5190-141
28.Tomáš Hítra Kometa BrnoKometa Brno2011Minipřípravka H70--69-139
29.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011Minipřípravka H69--70-139
30.Dagmar Polášková KuřimKuřim2014Školka D66--72-138
31.Klára Tuzová Orel ŽideniceOrel Židenice2009Přípravka D68--69-137
32.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D67--66-133
33.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka H64--68-132
34.Hana Uhlířová Orel ŽideniceOrel Židenice2011Minipřípravka D6653---119
35.Leontýna Lusková Orel VyškovOrel Vyškov2012Školka D100----100
36.Ondřej Slezák SlavkovSlavkov2008Přípravka H---100-100
37.Adam Nečas AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2004StŽci100----100
38.Sára Šťastná Orel ŽideniceOrel Židenice2006MlŽky100----100
39.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010Minipřípravka D---100-100
40.Magdalena Bravencová AK KuřimAK Kuřim2012Školka D---100-100
41.Ondřej Machovský AK TišnovAK Tišnov2012Školka H---100-100
42.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013Školka H100----100
43.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010Minipřípravka H100----100
44.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007MlŽky---100-100
45.Nella Marešová ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2011Minipřípravka D100----100
46.Filip Doležal AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka H---100-100
47.Silvie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka D-4947--96
48.Filip Šeptun KuřimKuřim2010Minipřípravka H---90-90
49.Ema Králová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2008Přípravka D90----90
50.Hynek Škvařil AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2008Přípravka H90----90
51.Markéta Španělová KuřimKuřim2012Školka D---90-90
52.Kryštof Kroupa AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2005StŽci90----90
53.Adam Šťastný VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2010Minipřípravka H90----90
54.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007MlŽci---90-90
55.Markéta Hanáková Orel VyškovOrel Vyškov2012Školka D82----82
56.Eliška Fučíková AK KuřimAK Kuřim2006MlŽky---82-82
57.Jakub Rozkošný KB BlanskoKB Blansko2009Přípravka H-82---82
58.Aleš Rádek Orel Brno 1Orel Brno 12009Přípravka H82----82
59.Pavla Krchová AK TišnovAK Tišnov2011Minipřípravka D---82-82
60.Klára Mucková ZŠ NehvizdyZŠ Nehvizdy2010Minipřípravka D82----82
61.Richard Sivý KuřimKuřim2012Školka H---82-82
62.Radek Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2010Minipřípravka H82----82
63.Filip Němec KuřimKuřim2006MlŽci82----82
64.Bruno Klimeš AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2008Přípravka H76----76
65.Jiří Luska Orel VyškovOrel Vyškov2014Školka H76----76
66.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010Minipřípravka H76----76
67.Robin Janíček KuřimKuřim2010Minipřípravka H---76-76
68.Filip Křížek Orel VyškovOrel Vyškov2006MlŽci76----76
69.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007MlŽky---76-76
70.Dita Dvořáková KuřimKuřim2012Školka D---76-76
71.Adéla Weinhoferová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2012Školka D76----76
72.Matýsek Dobroucký KuřimKuřim2013Školka H---72-72
73.Dušan Lát AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2007MlŽci72----72
74.David Špička AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H---72-72
75.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2009Přípravka H72----72
76.Jan Kaluosek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Školka H72----72
77.Rebecca Žáková AK Dvorská BlanskoAK Dvorská Blansko2010Minipřípravka D72----72
78.Vojtěch Lachman Dolní LoučkyDolní Loučky2009Přípravka H--72--72
79.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2008Přípravka D72----72
80.Martina Sedláčková Atletika Blansko DvorskáAtletika Blansko Dvorská2012Školka D72----72
81.Andrea Žáková AK KuřimAK Kuřim2007MlŽky---72-72
82.Klárka Dobroucká KuřimKuřim2015Školka D---70-70
83.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim2006MlŽci70----70
84.Laura Mucková ZŠ NehvizdyZŠ Nehvizdy2012Školka D70----70
85.Marek Mezník AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H70----70
86.Šárka Filková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2009Přípravka D70----70
87.Eliška Široká AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2004StŽky70----70
88.Václav Kučera SK ŽabovřeskySK Žabovřesky2012Školka H---70-70
89.Martin Janíček KuřimKuřim2008Přípravka H---70-70
90.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2009Přípravka H-70---70
91.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Školka H70----70
92.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka D70----70
93.Rozálie Šujanová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2009Přípravka D69----69
94.Lada Babíčková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2011Minipřípravka D69----69
95.Hynek Vermouzek KuřimKuřim2014Školka H---69-69
96.Matěj Janošík Orel Brno 1Orel Brno 12013Školka H69----69
97.Eliška Špičková AK KuřimAK Kuřim2016Školka D---69-69
98.Martin Grunwald AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2007MlŽci69----69
99.Adéla Kubinová Lite Sport BoskoviceLite Sport Boskovice2004StŽky69----69
100.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2012Školka D69----69
101.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007MlŽci---69-69
102.Daniel Němec KuřimKuřim2009Přípravka H69----69
103.Tereza Havlíčková Orel VyškovOrel Vyškov2004StŽky68----68
104.Helena Janková BrnoBrno2016Školka D---68-68
105.Matěj Hrádek TišnovTišnov2015Školka H---68-68
106.Jonáš Jedlička AK KuřimAK Kuřim2007MlŽci---68-68
107.Richard Vacek KuřimKuřim2009Přípravka H---68-68
108.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2007MlŽky-68---68
109.Gabriela Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2012Školka D68----68
110.Jakub Ryba Orel ŽatčanyOrel Žatčany2009Přípravka H68----68
111.Dan Lána KuřimKuřim2013Školka H68----68
112.Jiří Janošík Orel Brno 1Orel Brno 12010Minipřípravka H68----68
113.Hynek Kučera SK ŽabovřeskySK Žabovřesky2014Školka H---67-67
114.Simona Kacetlová TěchovTěchov2014Školka D67----67
115.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice2016Školka D---67-67
116.Daniel Schwarz KuřimKuřim2011Minipřípravka H---67-67
117.Kryštof Pevný Orel VyškovOrel Vyškov2007MlŽci67----67
118.Tomáš Rohovský Orel SilůvkyOrel Silůvky2005StŽci67----67
119.Jakub Nedoma Moravské KníniceMoravské Knínice2014Školka H67----67
120.Michal Rádek Orel Brno 1Orel Brno 12011Minipřípravka H67----67
121.Martin Dostál SK KotlářkaSK Kotlářka2008Přípravka H--66--66
122.Gabriela Janíčková KuřimKuřim2016Školka D---66-66
123.Karolína Malá AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2009Přípravka D66----66
124.Daniel Holacký HolasiceHolasice2004StŽci-66---66
125.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Školka H66----66
126.Samuel Schwarz KuřimKuřim2015Školka H---66-66
127.Tomáš Augustýn AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2007MlŽci65----65
128.Adéla Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2014Školka D65----65
129.Natálie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010Minipřípravka D65----65
130.Vilém Krch AK TišnovAK Tišnov2009Přípravka H---65-65
131.Richard Kacetl AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H65----65
132.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009Přípravka H-65---65
133.Štěpán Chaloupka KuřimKuřim2009Přípravka H---64-64
134.Anežka Nováčková Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka D64----64
135.Kateřina Rybová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2006MlŽky64----64
136.Magdalena Halámková ČebínČebín2011Minipřípravka D64----64
137.Anna Heczková Slávia LiberecSlávia Liberec2006MlŽky-64---64
138.Martin Hronek KuřimKuřim2009Přípravka H---63-63
139.Štěpánka Severová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2006MlŽky63----63
140.Veronika Alanová Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka D63----63
141.Kateřina Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2014Školka D63----63
142.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010Minipřípravka H63----63
143.Josef Gretz Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka H--63--63
144.Vít Grunwald AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H62----62
145.Anežka Bialoboková AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka D62----62
146.Elen Weinhoferová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2010Minipřípravka D61----61
147.Klára Rozkošná KB BlanskoKB Blansko2007MlŽky-59---59
148.Jan Kreidl Orel Židenice - HolasiceOrel Židenice - Holasice2012Školka H-58---58
149.Denisa Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010Minipřípravka D--55--55
150.Anežka Janáčková O106O1062013Školka D-48---48
151.Kristýna Komárková ČeskáČeská2012Školka D-45---45
152.Johana Gretz Orel VyškovOrel Vyškov2016Školka D--43--43
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013--10082100282
2.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012100---110210
3.Dagmar Polášková KuřimKuřim201466--72-138
4.Leontýna Lusková Orel VyškovOrel Vyškov2012110----110
5.Magdalena Bravencová AK KuřimAK Kuřim2012---100-100
6.Anežka Janáčková O106O1062013-100---100
7.Markéta Hanáková Orel VyškovOrel Vyškov201292----92
8.Markéta Španělová KuřimKuřim2012---90-90
9.Johana Gretz Orel VyškovOrel Vyškov2016--90--90
10.Kristýna Komárková ČeskáČeská2012-90---90
11.Dita Dvořáková KuřimKuřim2012---76-76
12.Adéla Weinhoferová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201276----76
13.Martina Sedláčková Atletika Blansko DvorskáAtletika Blansko Dvorská201272----72
14.Laura Mucková ZŠ NehvizdyZŠ Nehvizdy201270----70
15.Klárka Dobroucká KuřimKuřim2015---70-70
16.Eliška Špičková AK KuřimAK Kuřim2016---69-69
17.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany201269----69
18.Helena Janková BrnoBrno2016---68-68
19.Gabriela Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201268----68
20.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice2016---67-67
21.Simona Kacetlová TěchovTěchov201467----67
22.Gabriela Janíčková KuřimKuřim2016---66-66
23.Adéla Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201465----65
24.Anežka Nováčková Orel KuřimOrel Kuřim201564----64
25.Kateřina Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany201463----63
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Sofinka Zwettlerová AK KuřimAK Kuřim20107610010090100466
2.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim20116870727282364
3.Amálie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2010677290-76305
4.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov20109090--90270
5.Anežka Poučová VyškovVyškov2011-827676-234
6.Hana Uhlířová Orel ŽideniceOrel Židenice20116676---142
7.Nella Marešová ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2011100----100
8.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010---100-100
9.Pavla Krchová AK TišnovAK Tišnov2011---82-82
10.Klára Mucková ZŠ NehvizdyZŠ Nehvizdy201082----82
11.Denisa Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010--82--82
12.Rebecca Žáková AK Dvorská BlanskoAK Dvorská Blansko201072----72
13.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim201070----70
14.Lada Babíčková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201169----69
15.Natálie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany201065----65
16.Magdalena Halámková ČebínČebín201164----64
17.Veronika Alanová Orel VyškovOrel Vyškov201163----63
18.Anežka Bialoboková AK KuřimAK Kuřim201062----62
19.Elen Weinhoferová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201061----61
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim20097610010090100466
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno20081009090110-390
3.Kateřina Rybová LipůvkaLipůvka200982-82-90254
4.Eliška Poučová VyškovVyškov2009-827676-234
5.Klára Tuzová Orel ŽideniceOrel Židenice200968--82-150
6.Silvie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2008-7672--148
7.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim200967--72-139
8.Ema Králová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200890----90
9.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov200872----72
10.Šárka Filková Orel ŽatčanyOrel Žatčany200970----70
11.Rozálie Šujanová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200969----69
12.Karolína Malá AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200966----66
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov200790110--100300
2.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007-76100-90266
3.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007---110-110
4.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2007-100---100
5.Sára Šťastná Orel ŽideniceOrel Židenice2006100----100
6.Anna Heczková Slávia LiberecSlávia Liberec2006-92---92
7.Eliška Fučíková AK KuřimAK Kuřim2006---90-90
8.Kateřina Rybová Orel ŽatčanyOrel Žatčany200682----82
9.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007---82-82
10.Štěpánka Severová Orel ŽatčanyOrel Žatčany200676----76
11.Andrea Žáková AK KuřimAK Kuřim2007---76-76
12.Klára Rozkošná KB BlanskoKB Blansko2007-72---72
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004100100100--300
2.Eliška Široká AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200490----90
3.Adéla Kubinová Lite Sport BoskoviceLite Sport Boskovice200482----82
4.Tereza Havlíčková Orel VyškovOrel Vyškov200476----76
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012100-110-110320
2.Matěj Prokeš SKP KometaSKP Kometa2012--9090-180
3.Petr Strakoš KuřimKuřim201292--76-168
4.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013110----110
5.Jan Kreidl Orel Židenice - HolasiceOrel Židenice - Holasice2012-110---110
6.Ondřej Machovský AK TišnovAK Tišnov2012---100-100
7.Richard Sivý KuřimKuřim2012---82-82
8.Jiří Luska Orel VyškovOrel Vyškov201476----76
9.Matýsek Dobroucký KuřimKuřim2013---72-72
10.Jan Kaluosek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201372----72
11.Václav Kučera SK ŽabovřeskySK Žabovřesky2012---70-70
12.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201370----70
13.Hynek Vermouzek KuřimKuřim2014---69-69
14.Matěj Janošík Orel Brno 1Orel Brno 1201369----69
15.Matěj Hrádek TišnovTišnov2015---68-68
16.Dan Lána KuřimKuřim201368----68
17.Hynek Kučera SK ŽabovřeskySK Žabovřesky2014---67-67
18.Jakub Nedoma Moravské KníniceMoravské Knínice201467----67
19.Samuel Schwarz KuřimKuřim2015---66-66
20.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201566----66
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010-10076-82258
2.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010--8272100254
3.Filip Ryba LipůvkaLipůvka201166-90-90246
4.Vítek Lána KuřimKuřim201072--82-154
5.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa201169--70-139
6.Tomáš Hítra Kometa BrnoKometa Brno201170--69-139
7.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov201164--68-132
8.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010110----110
9.Filip Doležal AK KuřimAK Kuřim2010---110-110
10.Josef Gretz Orel VyškovOrel Vyškov2011--100--100
11.Adam Šťastný VSK Uni BrnoVSK Uni Brno201090----90
12.Filip Šeptun KuřimKuřim2010---90-90
13.Radek Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim201082----82
14.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201076----76
15.Robin Janíček KuřimKuřim2010---76-76
16.Jiří Janošík Orel Brno 1Orel Brno 1201068----68
17.Daniel Schwarz KuřimKuřim2011---67-67
18.Michal Rádek Orel Brno 1Orel Brno 1201167----67
19.Richard Kacetl AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201165----65
20.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201063----63
21.Vít Grunwald AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201162----62
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009100110100100100510
2.Ondřej Slezák SlavkovSlavkov2008---110-110
3.Jakub Rozkošný KB BlanskoKB Blansko2009-100---100
4.Hynek Škvařil AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200890----90
5.Vojtěch Lachman Dolní LoučkyDolní Loučky2009--90--90
6.David Špička AK KuřimAK Kuřim2009---82-82
7.Martin Dostál SK KotlářkaSK Kotlářka2008--82--82
8.Aleš Rádek Orel Brno 1Orel Brno 1200982----82
9.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2009-82---82
10.Bruno Klimeš AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200876----76
11.Martin Janíček KuřimKuřim2008---76-76
12.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009-76---76
13.Richard Vacek KuřimKuřim2009---72-72
14.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200972----72
15.Vilém Krch AK TišnovAK Tišnov2009---70-70
16.Marek Mezník AK KuřimAK Kuřim200970----70
17.Štěpán Chaloupka KuřimKuřim2009---69-69
18.Daniel Němec KuřimKuřim200969----69
19.Jakub Ryba Orel ŽatčanyOrel Žatčany200968----68
20.Martin Hronek KuřimKuřim2009---68-68
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov200768909090100438
2.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov200670100100-90360
3.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007---100-100
4.Filip Němec KuřimKuřim2006100----100
5.Filip Křížek Orel VyškovOrel Vyškov200690----90
6.Dušan Lát AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200782----82
7.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007---82-82
8.Jonáš Jedlička AK KuřimAK Kuřim2007---76-76
9.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim200676----76
10.Martin Grunwald AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200772----72
11.Kryštof Pevný Orel VyškovOrel Vyškov200769----69
12.Tomáš Augustýn AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200767----67
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno20058211090110-392
2.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko200576-10090100366
3.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004-82828290336
4.Adam Nečas AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2004100----100
5.Daniel Holacký HolasiceHolasice2004-90---90
6.Kryštof Kroupa AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200590----90
7.Tomáš Rohovský Orel SilůvkyOrel Silůvky200572----72