Výsledky závodu

Kuřimská osmiminutovka 2019

19.10.2019
0:08:00
15°, zataženo, bezvětří
Info o trati »

Kuřimská osmiminutovka 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 143 Dan Pohanka AK Kuřim AK Kuřim 2012 Školka H (1.) 1917 mTR 110 100
2. 134 Vítek Lána Kuřim Kuřim 2010 Minipřípravka H (1.) 1877 m   100 90
3. 128 Aneta Bradáčová ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2010 Minipřípravka D (1.) 1869 mTR 110 82
4. 111 Rafael Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 Minipřípravka H (2.) 1857 m   90 76
5. 130 Sofinka Zwettlerová AK Kuřim AK Kuřim 2010 Minipřípravka D (2.) 1828 m   90 72
6. 121 Filip Ryba Lipůvka Lipůvka 2011 Minipřípravka H (3.) 1800 m   82 70
7. 136 Petr Strakoš Kuřim Kuřim 2012 Školka H (2.) 1757 m   90 69
8. 149 Běta Kubátová AK Kuřim AK Kuřim 2010 Minipřípravka D (3.) 1753 m   82 68
9. 150 Ema Kubátová AK Kuřim AK Kuřim 2010 Minipřípravka D (4.) 1742 m   76 67
10. 139 Kateřina Strachoňová AK Kuřim AK Kuřim 2010 Minipřípravka D (5.) 1711 m   72 66
11. 124 Václav Helán AK Kuřim AK Kuřim 2012 Školka H (3.) 1670 m   82 65
12. 132 Sabina Nedomová AK Kuřim AK Kuřim 2012 Školka D (1.) 1668 m   100 64
13. 131 Magdalena Bravencová AK Kuřim AK Kuřim 2012 Školka D (2.) 1664 m   90 63
14. 116 Denisa Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2010 Minipřípravka D (6.) 1635 m   70 62
15. 120 Anna Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2013 Školka D (3.) 1609 m   82 61
16. 112 Amálie Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 2010 Minipřípravka D (7.) 1604 m   69 60
17. 137 Klára Drimlová Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2011 Minipřípravka D (8.) 1598 m   68 59
18. 119 Kateřina Vrbková Lipůvka Lipůvka 2011 Minipřípravka D (9.) 1477 m   67 58
19. 133 Adéla Tomíšková Kuřim Kuřim 2010 Minipřípravka D (10.) 1476 m   66 57
20. 147 Dagmar Polášková Kuřim Kuřim 2014 Školka D (4.) 1297 m   76 56
21. 117 Filip Horáček Česká Třebová Česká Třebová 2013 Školka H (4.) 1255 m   76 55
22. 118 Klára Horáčková Česká Třebová Česká Třebová 2013 Školka D (5.) 1250 m   72 54
23. 114 Jonáš Topinka AC Mor. Slavia AC Mor. Slavia 2013 Školka H (5.) 1223 m   72 53
24. 113 Kateřina Topinková AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2015 Školka D (6.) 965 m   70 52
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 132 Sabina Nedomová AK Kuřim AK Kuřim 2012 1668 m  100
2. / 13. 131 Magdalena Bravencová AK Kuřim AK Kuřim 2012 1664 m  90
3. / 15. 120 Anna Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2013 1609 m  82
4. / 20. 147 Dagmar Polášková Kuřim Kuřim 2014 1297 m  76
5. / 22. 118 Klára Horáčková Česká Třebová Česká Třebová 2013 1250 m  72
6. / 24. 113 Kateřina Topinková AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2015 965 m  70
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 128 Aneta Bradáčová ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2010 1869 mTR 110
2. / 5. 130 Sofinka Zwettlerová AK Kuřim AK Kuřim 2010 1828 m  90
3. / 8. 149 Běta Kubátová AK Kuřim AK Kuřim 2010 1753 m  82
4. / 9. 150 Ema Kubátová AK Kuřim AK Kuřim 2010 1742 m  76
5. / 10. 139 Kateřina Strachoňová AK Kuřim AK Kuřim 2010 1711 m  72
6. / 14. 116 Denisa Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2010 1635 m  70
7. / 16. 112 Amálie Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 2010 1604 m  69
8. / 17. 137 Klára Drimlová Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2011 1598 m  68
9. / 18. 119 Kateřina Vrbková Lipůvka Lipůvka 2011 1477 m  67
10. / 19. 133 Adéla Tomíšková Kuřim Kuřim 2010 1476 m  66
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 143 Dan Pohanka AK Kuřim AK Kuřim 2012 1917 mTR 110
2. / 7. 136 Petr Strakoš Kuřim Kuřim 2012 1757 m  90
3. / 11. 124 Václav Helán AK Kuřim AK Kuřim 2012 1670 m  82
4. / 21. 117 Filip Horáček Česká Třebová Česká Třebová 2013 1255 m  76
5. / 23. 114 Jonáš Topinka AC Mor. Slavia AC Mor. Slavia 2013 1223 m  72
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 134 Vítek Lána Kuřim Kuřim 2010 1877 m  100
2. / 4. 111 Rafael Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 1857 m  90
3. / 6. 121 Filip Ryba Lipůvka Lipůvka 2011 1800 m  82