Výsledky poháru KBL 2014 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1234567Body
1.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002MlŽky31-2835242326167
2.Milan Chaloupka VSK Univerzita Brno2002MlŽci2831-3535-35164
3.Jaroslav Říha Orel Kuřim1999StŽci---40404040160
4.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice2005Přípravka H35--40234021159
5.Daniela Kropáčková Brno2001MlŽky35-2440-2222143
6.Patrik Navrátil Chudčice2005Přípravka H2825-21193118142
7.Šimon Kafka AK Kuřim2004Přípravka H--2240-2025107
8.Martin Votýpka AK Kuřim2000StŽci-28---75-103
9.Jan Dočkal AK Kuřim2003Přípravka H40-26-25--91
10.Natálie Mazálková AK Tišnov2007Přípravka D---2815281182
11.Michal Zamazal BYAC Brno1999StŽci4040-----80
12.Magda Kundrátová AK Tišnov2004Přípravka D---2517191576
13.Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice2007Přípravka D40--35---75
14.Jakub Stibal AK Kuřim2001MlŽci31-40----71
15.Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim2005Přípravka D---4018-1270
16.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK Brno2004Přípravka D28--40---68
17.Zbyněk Chaloupka Brno2004Přípravka H2024--22--66
18.Adam Hladký AC Moravská Slavia2000StŽci-----352863
19.Jakub Raška Kuřim2007Přípravka H---1216251063
20.Filip Zeman AHA Vyškov1999StŽci-----313162
21.Anna Ryšavá AC Moravská Slavia2002MlŽky---31-25662
22.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK Brno2004Přípravka D26--35---61
23.Petr Pavlíček AK Tišnov2006Přípravka H---24-35-59
24.Václav Hamšík ŠAK Židlochovice2005Přípravka H31--28---59
25.Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim2003Přípravka D---2620-1359
26.Barbora Alexová AC Moravská Slavia2004Přípravka D31----26-57
27.Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí2005Přípravka H-23--14-1653
28.Kristýna Podlucká AK Kuřim2005Přípravka D28--23---51
29.Pavla Polášková AK Kuřim2009Přípravka D---26-22-48
30.Aneta Seberová AK Tišnov2007Přípravka D---22-23-45
31.Tereza Stibalová AK Kuřim1999StŽky23-21----44
32.Martina Kuncová Orel Vyškov2001MlŽky--23---2043
33.Jan Šťastný AK Kuřim2007Přípravka H---15-26-41
34.Oliver Vincenec Orel Vyškov2007Přípravka H40------40
35.Eliška Konečná AK Kuřim2005Přípravka D40------40
36.Kryštof Vintera AHA Vyškov2005Přípravka H40------40
37.Tereza Obořilová Drahanský sport team2002MlŽky40------40
38.Hana Marciánová VSK Brno2003Přípravka D40------40
39.David Nehyba Brno2008Přípravka H---40---40
40.Monika Trojancová Orel Vyškov2008Přípravka D---40---40
41.Veronika Daněčková ŠAK Židlochovice2006Přípravka D20--20---40
42.Ondřej Slavík Orel Šitbořice2001MlŽci40------40
43.Tomáš Václavek Kuřim2001MlŽci---40---40
44.Michal Šmída Drahanský sport team2001MlŽci35------35
45.Adam Prudek AK Kuřim1999StŽci-35-----35
46.Tomáš Müller Blansko2001MlŽci--35----35
47.Jáchym Šťastný *2008Přípravka H---35---35
48.Olinka Boleslavová Kuřim2008Přípravka D---35---35
49.Hana Rohovská Orel Silůvky2008Přípravka D35------35
50.Marek Mlynář Orel Dolní Dobrouč2007Přípravka H35------35
51.Dušan Pavelka AK Tišnov1999StŽci---35---35
52.Jakub Myslivec Plavecký klub Kuřim2004Přípravka H---35---35
53.Pavel Halas Orel Šitbořice1999StŽci35------35
54.Karolína Lužová Orel Žatčany2005Přípravka D35------35
55.David Kovařík *2005Přípravka H---35---35
56.Radim Hriczo Orel Jiříkovice2003Přípravka H35------35
57.Pavla Štoudková ZŠ Doubravice2003Přípravka D35------35
58.Kateřina Novotná AC Moravská Slavia2008Přípravka D21---13--34
59.Johana Kratochvílová Lelekovice2004Přípravka D-----161733
60.Vendula Kratochvílová Lelekovice2007Přípravka D-----24933
61.Lukáš Kučera Blansko2002MlŽci--31----31
62.Markéta Havlátová AK Tišnov2000StŽky---31---31
63.Ondřej Málek Brno2001MlŽci----31--31
64.Iva Tauberová Orel Křenovice2005Přípravka D31------31
65.Barbora Podlucká Kuřim2008Přípravka D---31---31
66.Adam Packo AK Kuřim2003Přípravka H---31---31
67.Adéla Vymazalová *2003Přípravka D---31---31
68.Barbora Polášková Kuřim2007Přípravka D31------31
69.Ondřej Cacek Caca tým Tišnov2005Přípravka H---31---31
70.Tomáš Horák Orel Silůvky2008Přípravka H31------31
71.Lucie Heřmanová *2007Přípravka D---31---31
72.Zdeněk Hrouzek Orel Silůvky2004Přípravka H31------31
73.Lukáš Hollý Kuřim2009Přípravka H---31---31
74.Jan Šmída Drahanský sport team1999StŽci31------31
75.Tomáš Konečný HC Kometa2001MlŽci---31---31
76.Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno2002MlŽky28------28
77.Adéla Koláčková AK Kuřim2001MlŽky----28--28
78.Iveta Trojancová Orel Vyškov2003Přípravka D---28---28
79.Zdislava Tichá Orel Obřany2009Přípravka D28------28
80.Marek Nehyba Brno2004Přípravka H---28---28
81.Martin Filip Orel Pozořice2003Přípravka H28------28
82.David Šťastný *2008Přípravka H---28---28
83.Justína Ryzí *2008Přípravka D---28---28
84.Jaromír Morávek AC Moravská Slavia2003Přípravka H-----28-28
85.Vojtěch Buchta Orel Jiříkovice2007Přípravka H28------28
86.Antonín Pekr Orel Troubelice2000StŽci28------28
87.Tomáš Masaryk Kuřim2002MlŽci---28---28
88.Monika Skoumalová AK Kuřim2000StŽky---28---28
89.Lucie Filipová Orel Pozořice2000StŽky26------26
90.Jakub Duda Orel Vyškov2007Přípravka H26------26
91.Šimon Indruch Orel Vyškov2006Přípravka H26------26
92.Jan Borák Speed Brno2001MlŽci26------26
93.Stanislav Buchta Orel Jiříkovice2004Přípravka H26------26
94.Jakub Toužín Kuřim2006Přípravka H---26---26
95.Veronika Halasová Orel Šitbořice2001MlŽky26------26
96.Veronika Kleibová *2006Přípravka D---26---26
97.Nikola Horáková Sokol Prštice2006Přípravka D26------26
98.Milan Habán AK Tišnov1999StŽci---26---26
99.Petr Ossowský *2008Přípravka H---26---26
100.Vendula Gracerová Orel Jiříkovice2009Přípravka D26------26
101.Kryštof Fučík KOB Moira Brno2001MlŽci----26--26
102.Markéta Midášová Křup Brno2004Přípravka D-26-----26
103.Michael Huvar AK Kuřim2002MlŽci---26---26
104.Roman Hudai AK Tišnov2006Přípravka H---25---25
105.Kristýna Němcová Kuřim2007Přípravka D---25---25
106.Marek Kratěna Orel Pozořice2007Přípravka H25------25
107.Jan Limburský Orel Obřany2001MlŽci25------25
108.Klára Šinclová Orel Troubelice2007Přípravka D25------25
109.Tomáš Rohovský Orel Silůvky2005Přípravka H25------25
110.Jiří Rybníkář Kuřim2001MlŽci---25---25
111.Julie Miková Orel Obřany2006Přípravka D25------25
112.Denisa Kadlecová Orel Jiříkovice2001MlŽky25------25
113.Barbora Jakubcová Orel Dolní Dobrouč2000StŽky25------25
114.Anna Halasová Orel Vyškov2003Přípravka D25------25
115.Šimon Jelínek Kuřim2004Přípravka H25------25
116.Filip Šeptun Kuřim2010Přípravka H---25---25
117.Kryštof Doležal AK Kuřim2002MlŽci--25----25
118.Sabina Doležalová *2010Přípravka D---25---25
119.Diana Horváthová AK Tišnov1999StŽky---25---25
120.Vojtěch Kratochvíl *2001MlŽci---24---24
121.Jana Belánová Orel Jiříkovice2005Přípravka D24------24
122.Jeroným Škvařil Orel Lomnice2005Přípravka H24------24
123.Tereza Všianská AC Moravská Slavia2003Přípravka D-----24-24
124.Jana Hedbávná Kuřim2003Přípravka D---24---24
125.Ludmila Halasová Orel Šitbořice2003Přípravka D24------24
126.Sára Gladišová VSK Uni Brno2003Přípravka D------2424
127.Jan Hřebíček *2010Přípravka H---24---24
128.Zdislava Jurečková Orel Žatčany2000StŽky24------24
129.Barbora Doležalová *2008Přípravka D---24---24
130.Kryštof Nováček Kuřim2001MlŽci24------24
131.Natálka Šlezingerová Orel Jiříkovice2007Přípravka D24------24
132.Lucie Šinclová Orel Troubelice2002MlŽky24------24
133.Nikodém Škvařil Orel Lomnice2007Přípravka H24------24
134.Lukáš Náplava Orel Vyškov2004Přípravka H24------24
135.Klára Kurečková *2006Přípravka D---24---24
136.Martin Kubálek *2002MlŽci---23---23
137.Karolína Novohradská *2009Přípravka D---23---23
138.Tomáš Podsedník *2009Přípravka H---23---23
139.Stela Tomanová Orel Vyškov2007Přípravka D23------23
140.Jakub Marek AK Tišnov2006Přípravka H---23---23
141.Jan Indruch Orel Vyškov2008Přípravka H23------23
142.Sabina Gregušová Orel Vyškov2005Přípravka D23------23
143.Martin Pohanka AC Mor. Slavia &Orel Židenice2002MlŽci------2323
144.Vojtěch Konečný Orel Silůvky2002MlŽci23------23
145.Adam Tichý Orel Obřany2006Přípravka H23------23
146.Karolína Jurečková Orel Žatčany2002MlŽky23------23
147.Matouš Nováček Orel Kuřim2004Přípravka H23------23
148.Veronika Krejčí Kuřim2003Přípravka D---23---23
149.Anna Škrabalová Orel Vyškov2003Přípravka D23------23
150.Jan Belán Orel Jiříkovice2008Přípravka H22------22
151.Kateřina Tichá Orel Obřany1999StŽky22------22
152.František Flora Orel Vyškov2004Přípravka H22------22
153.Adrian Horváth AK Tišnov2001MlŽci---22---22
154.Miroslav Tichý Orel Obřany2001MlŽci22------22
155.Jana Buchtová Orel Jiříkovice2002MlŽky22------22
156.Klaudie Podsedníková Orel Jiříkovice2003Přípravka D22------22
157.Michaela Tománková Orel Křenovice2006Přípravka D22------22
158.David Procházka Kuřim2007Přípravka H---22---22
159.Tomáš Formánek Orel Vyškov2006Přípravka H22------22
160.Jan Zdráhal *2008Přípravka H---22---22
161.Eliška Zamazalová Blansko2009Přípravka D22------22
162.Hana Němcová *2008Přípravka D---22---22
163.Anna Midášová Křup Brno2003Přípravka D-22-----22
164.Lenka Božková *2003Přípravka D---22---22
165.Terezie Nováčková Kuřim1999StŽky21------21
166.Tereza Šťastná AK Kuřim2010Přípravka D---21---21
167.Pavlína Nečasová AK Kuřim2007Přípravka D---21---21
168.Lydie Kratochvílová Orel Křenovice2002MlŽky21------21
169.Jakub Sikora Brno Líšeň2006Přípravka H-21-----21
170.Filip Jakubec Orel Dolní Dobrouč2002MlŽci21------21
171.Josef Zedník Kuřim2000StŽci----21--21
172.Magdalena Vojancová Orel Čebín2004Přípravka D21------21
173.Bára Nečasová AK Tišnov2007Přípravka D-----21-21
174.Lukáš Kratochvíl Orel Křenovice2006Přípravka H21------21
175.Štěpán Daněk Horizont Blansko2004Přípravka H21------21
176.Markéta Nečasová AK Kuřim2004Přípravka D---21---21
177.Vojtěch Fojt Orel Obřany2007Přípravka H21------21
178.Samuel Masaryk Kuřim2009Přípravka H---21---21
179.Markéta Jurečková Orel Žatčany2005Přípravka D21------21
180.Jana Soldánová Orel Vyškov1999StŽky-----21-21
181.Markéta Prosecká Tišnov2007Přípravka D-----20-20
182.Vítek Midáš Křup Brno2008Přípravka H-20-----20
183.Julie Ossowská *2008Přípravka D---20---20
184.Jan Štěpánek AK Kuřim2006Přípravka H---20---20
185.Eliška Limburská Orel Obřany1999StŽky20------20
186.Jenda Škrob AK Kuřim2004Přípravka H--20----20
187.Matyas Sebera Tišnov2010Přípravka H---20---20
188.Sára Horváthová AK Tišnov2003Přípravka D---20---20
189.Karel Nováček Orel Kuřim2008Přípravka H20------20
190.Maria Bulgurovská Kuřim2001MlŽky20------20
191.Zuzana Kratěnová Orel Pozořice2009Přípravka D20------20
192.Michaela Skařoupková Orel Vyškov2004Přípravka D20------20
193.Vítek Šlezinger Orel Jiříkovice2006Přípravka H20------20
194.Ondřej Fojt Orel Obřany2001MlŽci20------20
195.Jan Klusoň X-sports2005Přípravka H------1919
196.Martinka Doležalová Orel Jiříkovice2005Přípravka D19------19
197.Daniela Krejčí Kuřim2007Přípravka D---19---19
198.Stella Fričová *2009Přípravka D---19---19
199.Lukáš Vyleťal Kuřim2005Přípravka H---19---19
200.Vojtěch Tichý Orel Obřany2003Přípravka H19------19
201.Tereza Račanská Orel Vyškov2004Přípravka D19------19
202.Jana Boháčová Orel Jiříkovice2002MlŽky19------19
203.Vojtěch Halas Orel Vyškov2005Přípravka H19------19
204.Lukáš Fojt Orel Obřany2009Přípravka H19------19
205.Silvie Kundrátová AK Tišnov2008Přípravka D-----19-19
206.Tomáš Pohanka Drásov2009Přípravka H---19---19
207.Monika Kučerová Blansko2005Přípravka D--19----19
208.Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto2007Přípravka D19------19
209.Eliška Miková Orel Obřany2000StŽky19------19
210.Michal Podsedník *2009Přípravka H---18---18
211.Ondřej Steinhauser Kuřim2006Přípravka H---18---18
212.Jakub Císař Orel Kuřim2008Přípravka H18------18
213.Jonáš Konečný AK Kuřim2003Přípravka H-----18-18
214.Julinka Rosendorfová Orel Kuřim2009Přípravka D18------18
215.Sofia Hedbávná Kuřim2010Přípravka D---18---18
216.Barbora Havránková Orel Vyškov2003Přípravka D18------18
217.Michal Kučera Orel Jiříkovice2003Přípravka H18------18
218.Alexandra Mašková AK Tišnov2008Přípravka D-----18-18
219.Tomáš Grácer Orel Jiříkovice2003Přípravka H17------17
220.Nikola Šlezingerová Orel Jiříkovice2004Přípravka D17------17
221.Roman Prosecký Tišnov2009Přípravka H-----17-17
222.Erik Sattler Kuřim2005Přípravka H---17---17
223.Sandra Jarolímová AK Tišnov2003Přípravka D-----17-17
224.Štěpán Hrabálek Orel Křenovice2009Přípravka H17------17
225.Veronika Vičarová Kuřim2010Přípravka D---17---17
226.Barbora Štěpánková Orel Jiříkovice2007Přípravka D17------17
227.Alex Filka Kuřim2009Přípravka H---17---17
228.Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí2005Přípravka H---16---16
229.Adéla Tomíšková Kuřim2010Přípravka D---16---16
230.Martin Šír Brno2008Přípravka H-----16-16
231.Erika Kratochvílová Orel Křenovice2009Přípravka D16------16
232.Radek Štěpánek Orel Jiříkovice2010Přípravka H16------16
233.Sabinka Gállová Orel Jiříkovice2004Přípravka D16------16
234.Dominik Cesar *2009Přípravka H---16---16
235.Tereza Pausová Orel Hranice2010Přípravka D15------15
236.Jiří Doležal *2010Přípravka H---15---15
237.Anežka Dacerová -2010Přípravka D-----15-15
238.Lucie Krejčí *2010Přípravka D---15---15
239.Hynek Halas Orel Šitbořice2010Přípravka H15------15
240.Jakub Žák AK Perná2004Přípravka H------1414
241.Viktor Vintera Sokol Vyškov2010Přípravka H14------14
242.Lucie Tománková Orel Křenovice2010Přípravka D14------14
243.Lukáš Konečný Kuřim2005Přípravka H---14---14
244.Šimon Pokorný *2011Přípravka H---14---14
245.Běta Kubátová AK Kuřim2010Přípravka D---14---14
246.Ema Kubátová AK Kuřim2010Přípravka D---13---13
247.Dan Pohanka Drásov2012Přípravka H---13---13
248.David Osička *2007Přípravka H---13---13
249.Natálie Tománková Orel Křenovice2008Přípravka D13------13
250.Jan Kratochvíl Orel Křenovice2011Přípravka H13------13
251.Dominik Císař Orel Kuřim2011Přípravka H12------12
252.Adéla Fialková *2009Přípravka D---12---12
253.Anežka Halasová Orel Vyškov2011Přípravka D12------12
254.Maja Tomanová Orel Vyškov2010Přípravka D11------11
255.Jiří Paus Orel Hranice2012Přípravka H11------11
256.Alexandra Parnicová *2013Přípravka D---11---11
257.Daniel Sattler Kuřim2007Přípravka H---11---11
258.David Horák Orel Silůvky2010Přípravka H10------10
259.Jakub Hřebíček *2007Přípravka H---10---10
260.Veronika Šorfová Orel Jiříkovice2008Přípravka D10------10
261.Klára Nováčková Orel Kuřim2011Přípravka D9------9
262.Jan Vachtrle *2007Přípravka H---9---9
263.Bruno Pacher *2007Přípravka H---8---8
264.Nikol Hálová AK Tišnov2002MlŽky------88
265.Johana Gladišová VSK Uni Brno2003Přípravka D------77
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Natálie Mazálková AK Tišnov2007---2815281182
2.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK Brno200433--45---78
3.Magda Kundrátová AK Tišnov2004---2517191576
4.Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice200740--35---75
5.Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim2005---4018-1270
6.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK Brno200431--35---66
7.Barbora Alexová AC Moravská Slavia200436----26-62
8.Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim2003---2620-1359
9.Kristýna Podlucká AK Kuřim200533--23---56
10.Pavla Polášková AK Kuřim2009---26-22-48
11.Hana Marciánová VSK Brno200345------45
12.Eliška Konečná AK Kuřim200545------45
13.Aneta Seberová AK Tišnov2007---22-23-45
14.Karolína Lužová Orel Žatčany200540------40
15.Monika Trojancová Orel Vyškov2008---40---40
16.Veronika Daněčková ŠAK Židlochovice200620--20---40
17.Pavla Štoudková ZŠ Doubravice200340------40
18.Iva Tauberová Orel Křenovice200536------36
19.Hana Rohovská Orel Silůvky200835------35
20.Olinka Boleslavová Kuřim2008---35---35
21.Kateřina Novotná AC Moravská Slavia200821---13--34
22.Johana Kratochvílová Lelekovice2004-----161733
23.Vendula Kratochvílová Lelekovice2007-----24933
24.Nikola Horáková Sokol Prštice200631------31
25.Barbora Podlucká Kuřim2008---31---31
26.Lucie Heřmanová *2007---31---31
27.Adéla Vymazalová *2003---31---31
28.Barbora Polášková Kuřim200731------31
29.Julie Miková Orel Obřany200630------30
30.Anna Halasová Orel Vyškov200330------30
31.Jana Belánová Orel Jiříkovice200529------29
32.Ludmila Halasová Orel Šitbořice200329------29
33.Sabina Gregušová Orel Vyškov200528------28
34.Zdislava Tichá Orel Obřany200928------28
35.Iveta Trojancová Orel Vyškov2003---28---28
36.Anna Škrabalová Orel Vyškov200328------28
37.Justína Ryzí *2008---28---28
38.Michaela Tománková Orel Křenovice200627------27
39.Klaudie Podsedníková Orel Jiříkovice200327------27
40.Markéta Jurečková Orel Žatčany200526------26
41.Veronika Kleibová *2006---26---26
42.Vendula Gracerová Orel Jiříkovice200926------26
43.Markéta Midášová Křup Brno2004-26-----26
44.Magdalena Vojancová Orel Čebín200426------26
45.Klára Šinclová Orel Troubelice200725------25
46.Sabina Doležalová *2010---25---25
47.Michaela Skařoupková Orel Vyškov200425------25
48.Kristýna Němcová Kuřim2007---25---25
49.Barbora Doležalová *2008---24---24
50.Tereza Všianská AC Moravská Slavia2003-----24-24
51.Klára Kurečková *2006---24---24
52.Sára Gladišová VSK Uni Brno2003------2424
53.Natálka Šlezingerová Orel Jiříkovice200724------24
54.Jana Hedbávná Kuřim2003---24---24
55.Tereza Račanská Orel Vyškov200424------24
56.Karolína Novohradská *2009---23---23
57.Stela Tomanová Orel Vyškov200723------23
58.Veronika Krejčí Kuřim2003---23---23
59.Barbora Havránková Orel Vyškov200323------23
60.Lenka Božková *2003---22---22
61.Eliška Zamazalová Blansko200922------22
62.Anna Midášová Křup Brno2003-22-----22
63.Nikola Šlezingerová Orel Jiříkovice200422------22
64.Hana Němcová *2008---22---22
65.Pavlína Nečasová AK Kuřim2007---21---21
66.Bára Nečasová AK Tišnov2007-----21-21
67.Tereza Šťastná AK Kuřim2010---21---21
68.Sabinka Gállová Orel Jiříkovice200421------21
69.Markéta Nečasová AK Kuřim2004---21---21
70.Sára Horváthová AK Tišnov2003---20---20
71.Zuzana Kratěnová Orel Pozořice200920------20
72.Markéta Prosecká Tišnov2007-----20-20
73.Julie Ossowská *2008---20---20
74.Stella Fričová *2009---19---19
75.Martinka Doležalová Orel Jiříkovice200519------19
76.Daniela Krejčí Kuřim2007---19---19
77.Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto200719------19
78.Silvie Kundrátová AK Tišnov2008-----19-19
79.Monika Kučerová Blansko2005--19----19
80.Alexandra Mašková AK Tišnov2008-----18-18
81.Julinka Rosendorfová Orel Kuřim200918------18
82.Sofia Hedbávná Kuřim2010---18---18
83.Sandra Jarolímová AK Tišnov2003-----17-17
84.Veronika Vičarová Kuřim2010---17---17
85.Barbora Štěpánková Orel Jiříkovice200717------17
86.Adéla Tomíšková Kuřim2010---16---16
87.Erika Kratochvílová Orel Křenovice200916------16
88.Tereza Pausová Orel Hranice201015------15
89.Lucie Krejčí *2010---15---15
90.Anežka Dacerová -2010-----15-15
91.Běta Kubátová AK Kuřim2010---14---14
92.Lucie Tománková Orel Křenovice201014------14
93.Ema Kubátová AK Kuřim2010---13---13
94.Natálie Tománková Orel Křenovice200813------13
95.Anežka Halasová Orel Vyškov201112------12
96.Adéla Fialková *2009---12---12
97.Alexandra Parnicová *2013---11---11
98.Maja Tomanová Orel Vyškov201011------11
99.Veronika Šorfová Orel Jiříkovice200810------10
100.Klára Nováčková Orel Kuřim20119------9
101.Johana Gladišová VSK Uni Brno2003------77
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí200236-2835242326149
2.Daniela Kropáčková Brno200140-2440-2222148
3.Anna Ryšavá AC Moravská Slavia2002---31-25662
4.Tereza Obořilová Drahanský sport team200245------45
5.Martina Kuncová Orel Vyškov2001--23---2043
6.Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno200233------33
7.Veronika Halasová Orel Šitbořice200131------31
8.Denisa Kadlecová Orel Jiříkovice200130------30
9.Lucie Šinclová Orel Troubelice200229------29
10.Adéla Koláčková AK Kuřim2001----28--28
11.Karolína Jurečková Orel Žatčany200228------28
12.Jana Buchtová Orel Jiříkovice200222------22
13.Lydie Kratochvílová Orel Křenovice200221------21
14.Maria Bulgurovská Kuřim200120------20
15.Jana Boháčová Orel Jiříkovice200219------19
16.Nikol Hálová AK Tišnov2002------88
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tereza Stibalová AK Kuřim199928-21----49
2.Lucie Filipová Orel Pozořice200031------31
3.Markéta Havlátová AK Tišnov2000---31---31
4.Barbora Jakubcová Orel Dolní Dobrouč200030------30
5.Zdislava Jurečková Orel Žatčany200029------29
6.Monika Skoumalová AK Kuřim2000---28---28
7.Kateřina Tichá Orel Obřany199927------27
8.Terezie Nováčková Kuřim199926------26
9.Jana Soldánová Orel Vyškov1999-----26-26
10.Diana Horváthová AK Tišnov1999---25---25
11.Eliška Limburská Orel Obřany199925------25
12.Eliška Miková Orel Obřany200019------19
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice200540--40234021164
2.Patrik Navrátil Chudčice20053325-21193118129
3.Šimon Kafka AK Kuřim2004--2240-2025107
4.Jan Dočkal AK Kuřim200345-26-25--96
5.Zbyněk Chaloupka Brno20042524--22--71
6.Václav Hamšík ŠAK Židlochovice200536--28---64
7.Jakub Raška Kuřim2007---1216251063
8.Petr Pavlíček AK Tišnov2006---24-35-59
9.Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí2005-23--14-1653
10.Oliver Vincenec Orel Vyškov200745------45
11.Kryštof Vintera AHA Vyškov200545------45
12.Jan Šťastný AK Kuřim2007---15-26-41
13.Radim Hriczo Orel Jiříkovice200340------40
14.Marek Mlynář Orel Dolní Dobrouč200740------40
15.David Nehyba Brno2008---40---40
16.Tomáš Horák Orel Silůvky200836------36
17.Zdeněk Hrouzek Orel Silůvky200436------36
18.David Kovařík *2005---35---35
19.Jáchym Šťastný *2008---35---35
20.Jakub Myslivec Plavecký klub Kuřim2004---35---35
21.Martin Filip Orel Pozořice200333------33
22.Vojtěch Buchta Orel Jiříkovice200733------33
23.Jakub Duda Orel Vyškov200731------31
24.Ondřej Cacek Caca tým Tišnov2005---31---31
25.Adam Packo AK Kuřim2003---31---31
26.Stanislav Buchta Orel Jiříkovice200431------31
27.Šimon Indruch Orel Vyškov200631------31
28.Lukáš Hollý Kuřim2009---31---31
29.Marek Kratěna Orel Pozořice200730------30
30.Šimon Jelínek Kuřim200430------30
31.Tomáš Rohovský Orel Silůvky200530------30
32.Lukáš Náplava Orel Vyškov200429------29
33.Jeroným Škvařil Orel Lomnice200529------29
34.Marek Nehyba Brno2004---28---28
35.Jaromír Morávek AC Moravská Slavia2003-----28-28
36.Matouš Nováček Orel Kuřim200428------28
37.David Šťastný *2008---28---28
38.František Flora Orel Vyškov200427------27
39.Jakub Toužín Kuřim2006---26---26
40.Štěpán Daněk Horizont Blansko200426------26
41.Petr Ossowský *2008---26---26
42.Roman Hudai AK Tišnov2006---25---25
43.Filip Šeptun Kuřim2010---25---25
44.Nikodém Škvařil Orel Lomnice200724------24
45.Vojtěch Tichý Orel Obřany200324------24
46.Jan Hřebíček *2010---24---24
47.Jakub Marek AK Tišnov2006---23---23
48.Adam Tichý Orel Obřany200623------23
49.Jan Indruch Orel Vyškov200823------23
50.Tomáš Podsedník *2009---23---23
51.David Procházka Kuřim2007---22---22
52.Tomáš Formánek Orel Vyškov200622------22
53.Jan Zdráhal *2008---22---22
54.Jan Belán Orel Jiříkovice200822------22
55.Vojtěch Fojt Orel Obřany200721------21
56.Lukáš Kratochvíl Orel Křenovice200621------21
57.Jakub Sikora Brno Líšeň2006-21-----21
58.Samuel Masaryk Kuřim2009---21---21
59.Karel Nováček Orel Kuřim200820------20
60.Matyas Sebera Tišnov2010---20---20
61.Jan Štěpánek AK Kuřim2006---20---20
62.Jenda Škrob AK Kuřim2004--20----20
63.Vítek Midáš Křup Brno2008-20-----20
64.Vítek Šlezinger Orel Jiříkovice200620------20
65.Tomáš Pohanka Drásov2009---19---19
66.Lukáš Fojt Orel Obřany200919------19
67.Jan Klusoň X-sports2005------1919
68.Lukáš Vyleťal Kuřim2005---19---19
69.Vojtěch Halas Orel Vyškov200519------19
70.Michal Podsedník *2009---18---18
71.Jakub Císař Orel Kuřim200818------18
72.Jonáš Konečný AK Kuřim2003-----18-18
73.Michal Kučera Orel Jiříkovice200318------18
74.Ondřej Steinhauser Kuřim2006---18---18
75.Alex Filka Kuřim2009---17---17
76.Tomáš Grácer Orel Jiříkovice200317------17
77.Roman Prosecký Tišnov2009-----17-17
78.Erik Sattler Kuřim2005---17---17
79.Štěpán Hrabálek Orel Křenovice200917------17
80.Dominik Cesar *2009---16---16
81.Martin Šír Brno2008-----16-16
82.Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí2005---16---16
83.Radek Štěpánek Orel Jiříkovice201016------16
84.Jiří Doležal *2010---15---15
85.Hynek Halas Orel Šitbořice201015------15
86.Viktor Vintera Sokol Vyškov201014------14
87.Šimon Pokorný *2011---14---14
88.Lukáš Konečný Kuřim2005---14---14
89.Jakub Žák AK Perná2004------1414
90.Jan Kratochvíl Orel Křenovice201113------13
91.Dan Pohanka Drásov2012---13---13
92.David Osička *2007---13---13
93.Dominik Císař Orel Kuřim201112------12
94.Jiří Paus Orel Hranice201211------11
95.Daniel Sattler Kuřim2007---11---11
96.Jakub Hřebíček *2007---10---10
97.David Horák Orel Silůvky201010------10
98.Jan Vachtrle *2007---9---9
99.Bruno Pacher *2007---8---8
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Milan Chaloupka VSK Univerzita Brno20023336-3535-40179
2.Jakub Stibal AK Kuřim200136-40----76
3.Ondřej Slavík Orel Šitbořice200145------45
4.Michal Šmída Drahanský sport team200140------40
5.Tomáš Václavek Kuřim2001---40---40
6.Tomáš Müller Blansko2001--35----35
7.Jan Borák Speed Brno200131------31
8.Lukáš Kučera Blansko2002--31----31
9.Ondřej Málek Brno2001----31--31
10.Tomáš Konečný HC Kometa2001---31---31
11.Jan Limburský Orel Obřany200130------30
12.Kryštof Nováček Kuřim200129------29
13.Tomáš Masaryk Kuřim2002---28---28
14.Vojtěch Konečný Orel Silůvky200228------28
15.Miroslav Tichý Orel Obřany200127------27
16.Kryštof Fučík KOB Moira Brno2001----26--26
17.Michael Huvar AK Kuřim2002---26---26
18.Filip Jakubec Orel Dolní Dobrouč200226------26
19.Kryštof Doležal AK Kuřim2002--25----25
20.Jiří Rybníkář Kuřim2001---25---25
21.Vojtěch Kratochvíl *2001---24---24
22.Martin Kubálek *2002---23---23
23.Martin Pohanka AC Mor. Slavia &Orel Židenice2002------2323
24.Adrian Horváth AK Tišnov2001---22---22
25.Ondřej Fojt Orel Obřany200120------20
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jaroslav Říha Orel Kuřim1999---45404540170
2.Michal Zamazal BYAC Brno19994540-----85
3.Adam Hladký AC Moravská Slavia2000-----402868
4.Filip Zeman AHA Vyškov1999-----363167
5.Pavel Halas Orel Šitbořice199940------40
6.Jan Šmída Drahanský sport team199936------36
7.Adam Prudek AK Kuřim1999-35-----35
8.Dušan Pavelka AK Tišnov1999---35---35
9.Antonín Pekr Orel Troubelice200033------33
10.Martin Votýpka AK Kuřim2000-28-----28
11.Milan Habán AK Tišnov1999---26---26
12.Josef Zedník Kuřim2000----21--21