Výsledky závodu

18.10.2014
0:08:00
20°C, jasno
Info o trati »

Kuřimská osmiminutovka 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 3 Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice 2005 Přípravka H (1.) 1761 m 40 40
2. 26 Petr Pavlíček AK Tišnov 2006 Přípravka H (2.) 1692 m 35 35
3. 8 Patrik Navrátil Chudčice 2005 Přípravka H (3.) 1678 m 31 31
4. 27 Natálie Mazálková AK Tišnov 2007 Přípravka D (1.) 1655 m 28 28
5. 10 Jan Šťastný AK Kuřim 2007 Přípravka H (4.) 1632 m 26 26
6. 2 Jakub Raška Kuřim 2007 Přípravka H (5.) 1552 m 25 25
7. 19 Vendula Kratochvílová Lelekovice 2007 Přípravka D (2.) 1461 m 24 24
8. 15 Aneta Seberová AK Tišnov 2007 Přípravka D (3.) 1405 m 23 23
9. 25 Pavla Polášková AK Kuřim 2009 Přípravka D (4.) 1379 m 22 22
10. 28 Bára Nečasová AK Tišnov 2007 Přípravka D (5.) 1358 m 21 21
11. 13 Markéta Prosecká Tišnov 2007 Přípravka D (6.) 1295 m 20 20
12. 29 Silvie Kundrátová AK Tišnov 2008 Přípravka D (7.) 1279 m 19 19
13. 17 Alexandra Mašková AK Tišnov 2008 Přípravka D (8.) 1244 m 18 18
14. 14 Roman Prosecký Tišnov 2009 Přípravka H (6.) 1192 m 17 17
15. 7 Martin Šír Brno 2008 Přípravka H (7.) 1084 m 16 16
16. 33 Anežka Dacerová - 2010 Přípravka D (9.) 591 m 15 15
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 27 Natálie Mazálková AK Tišnov 2007 1655 m 28
2. / 7. 19 Vendula Kratochvílová Lelekovice 2007 1461 m 24
3. / 8. 15 Aneta Seberová AK Tišnov 2007 1405 m 23
4. / 9. 25 Pavla Polášková AK Kuřim 2009 1379 m 22
5. / 10. 28 Bára Nečasová AK Tišnov 2007 1358 m 21
6. / 11. 13 Markéta Prosecká Tišnov 2007 1295 m 20
7. / 12. 29 Silvie Kundrátová AK Tišnov 2008 1279 m 19
8. / 13. 17 Alexandra Mašková AK Tišnov 2008 1244 m 18
9. / 16. 33 Anežka Dacerová - 2010 591 m 15
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 3 Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice 2005 1761 m 40
2. / 2. 26 Petr Pavlíček AK Tišnov 2006 1692 m 35
3. / 3. 8 Patrik Navrátil Chudčice 2005 1678 m 31
4. / 5. 10 Jan Šťastný AK Kuřim 2007 1632 m 26
5. / 6. 2 Jakub Raška Kuřim 2007 1552 m 25
6. / 14. 14 Roman Prosecký Tišnov 2009 1192 m 17
7. / 15. 7 Martin Šír Brno 2008 1084 m 16