Výsledky závodu

26.6.2014
180 m
jasno, 19°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - dívky 0-7 let 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 52 Monika Trojancová Orel Vyškov 2008 Přípravka D (1.) 0:00:37 40 40
2. 106 Olga Boleslavová AK Kuřim 2008 Přípravka D (2.) 0:00:39 35 35
3. 84 Barbora Podlucká Kuřim 2008 Přípravka D (3.) 0:00:40 31 31
4. 10 Justína Ryzí * 2008 Přípravka D (4.) 0:00:41 28 28
5. 80 Pavla Polášková AK Kuřim 2009 Přípravka D (5.) 0:00:43 26 26
6. 93 Sabina Doležalová * 2010 Přípravka D (6.) 0:00:44 25 25
7. 82 Barbora Doležalová * 2008 Přípravka D (7.) 0:00:45 24 24
8. 104 Karolína Novohradská * 2009 Přípravka D (8.) 0:00:46 23 23
9. 43 Hana Němcová * 2008 Přípravka D (9.) 0:00:48 22 22
10. 2 Tereza Šťastná AK Kuřim 2010 Přípravka D (10.) 0:00:49 21 21
11. 17 Julie Ossowská * 2008 Přípravka D (11.) 0:00:50 20 20
12. 76 Stella Fričová * 2009 Přípravka D (12.) 0:00:51 19 19
13. 28 Sofia Hedbávná Kuřim 2010 Přípravka D (13.) 0:00:52 18 18
14. 107 Veronika Vičarová Kuřim 2010 Přípravka D (14.) 0:00:53 17 17
15. 56 Adéla Tomíšková Kuřim 2010 Přípravka D (15.) 0:00:54 16 16
16. 90 Lucie Krejčí * 2010 Přípravka D (16.) 0:00:56 15 15
17. 46 Běta Kubátová AK Kuřim 2010 Přípravka D (17.) 0:00:57 14 14
18. 47 Ema Kubátová AK Kuřim 2010 Přípravka D (18.) 0:00:59 13 13
19. 102 Adéla Fialková * 2009 Přípravka D (19.) 0:01:01 12 12
20. 92 Alexandra Parnicová * 2013 Přípravka D (20.) 0:01:48 11 11
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 52 Monika Trojancová Orel Vyškov 2008 0:00:37 40
2. / 2. 106 Olga Boleslavová AK Kuřim 2008 0:00:39 35
3. / 3. 84 Barbora Podlucká Kuřim 2008 0:00:40 31
4. / 4. 10 Justína Ryzí * 2008 0:00:41 28
5. / 5. 80 Pavla Polášková AK Kuřim 2009 0:00:43 26
6. / 6. 93 Sabina Doležalová * 2010 0:00:44 25
7. / 7. 82 Barbora Doležalová * 2008 0:00:45 24
8. / 8. 104 Karolína Novohradská * 2009 0:00:46 23
9. / 9. 43 Hana Němcová * 2008 0:00:48 22
10. / 10. 2 Tereza Šťastná AK Kuřim 2010 0:00:49 21
11. / 11. 17 Julie Ossowská * 2008 0:00:50 20
12. / 12. 76 Stella Fričová * 2009 0:00:51 19
13. / 13. 28 Sofia Hedbávná Kuřim 2010 0:00:52 18
14. / 14. 107 Veronika Vičarová Kuřim 2010 0:00:53 17
15. / 15. 56 Adéla Tomíšková Kuřim 2010 0:00:54 16
16. / 16. 90 Lucie Krejčí * 2010 0:00:56 15
17. / 17. 46 Běta Kubátová AK Kuřim 2010 0:00:57 14
18. / 18. 47 Ema Kubátová AK Kuřim 2010 0:00:59 13
19. / 19. 102 Adéla Fialková * 2009 0:01:01 12
20. / 20. 92 Alexandra Parnicová * 2013 0:01:48 11