Výsledky poháru KBL 2023

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12345678Body
1.Jan Ondruška DrásovDrásov2004Dci+Jci2642692822762762823002822231
2.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976M402652822762722692762902702200
3.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice1972M502662702702702682702682662148
4.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982M402502652662682632682672652112
5.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži2472592632652612622662632086
6.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980M402462632642622572672622592080
7.Jiří Huťka Brno ŘečkoviceBrno Řečkovice1991Muži2282422502552442432442481954
8.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži268290-2902902722692721951
9.Pavel Skoták BlanskoBlansko1972M50262267269-2663002722681904
10.Ivana Kohoutová Veverská BítýškaVeverská Bítýška1983Ž352022352422482392492472361898
11.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M502042402462472322462352371887
12.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž351982262382462372412402281854
13.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M601802272362422302472452441851
14.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž351842252282362252372392331807
15.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M50237252241256250259255-1750
16.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971M50225249254258248-2562551745
17.Lubomír Liška KurimKurim1955M601522132162322122252242191693
18.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M40208-2512532412552322381678
19.Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1986Muži263276290-272290-2231614
20.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž45189231245227229239243-1603
21.Jiří Rerych AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1962M60--2622642522692702621579
22.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim1994Muži248261-267265-2652641570
23.Jaroslav Beneš o106o1061978M40245266267--2602632491550
24.Přemysl Toman PZK BRNOPZK BRNO1978M40172220223237218231-2311532
25.Petr Cabejšek KuřimKuřim2002Muži154218218239-2402302321531
26.Veronika Křivánková KuřimKuřim1992Ženy238251256--2612602561522
27.Jakub Čaňo WalkingKuba (Brno - Řečkovice)WalkingKuba (Brno - Řečkovice)1994Muži241256257260251256--1521
28.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M50155216-2312132302282251498
29.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž45159212221-2162282232201479
30.Jiří Sláma BrnoBrno1960M60227246252--2442502501469
31.Patrik Marek Superior RidersSuperior Riders1983M40217241--2282572542611458
32.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice1960Ž55148210215230-2212182131455
33.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980Ž35216243-249238251-2471444
34.Václav Miklas KuřimKuřim1994Muži212247247251--2312511439
35.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Dky+Jky-230237-2362502342461433
36.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M50-264265269264-282-1344
37.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973M50187223230238-236-2291343
38.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž55-215219234214226-2221330
39.Jiří Boháč BrnoBrno1954M60177-226-2192352422211320
40.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy179221--2262332272301316
41.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973M50168222231240222220--1303
42.Helena Doňarová Brno 39Brno 391978Ž45169-224-2172192262241279
43.Michal Kunovský BrnoBrno1978M40242257261259254---1273
44.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M60214--245234252-2431188
45.Marek Christ fKlidu sport team / Extra BrnofKlidu sport team / Extra Brno1979M40201228---2452362391149
46.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949M70191232--224-2332271107
47.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka1979M40258268--270-276-1072
48.Oxana Begunová Orel ŽideniceOrel Židenice1989Ženy158--233-2272222161056
49.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982Ž35-255259261-265--1040
50.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981M40--255252--2572571021
51.Štěpán Proks AK KuřimAK Kuřim2007Dci+Jci--249-259258251-1017
52.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn1971Ž45143209-228208-219-1007
53.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži224254258--263--999
54.Aleš Zima WINtERS KuřimWINtERS Kuřim1982M40223250-254249---976
55.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986Ž35-244243-240--240967
56.Petr Šamonil Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí1962M60196-233244--241-914
57.Robert Krubl KuřimKuřim1973M50-211220235-234--900
58.Stanislav Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1975M40181--243227242--893
59.Martin Sobotka BrnoBrno1976M40185229234--238--886
60.David Žáček BrnoBrno1980M40--214-209218215-856
61.Lenka Slabáková Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolekOrel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek1966Ž55167-229-221--226843
62.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2005Dci+Jci259--282---276817
63.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45157214--215223--809
64.Martin Růžička LipůvkaLipůvka1983M40-65260263255---778
65.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž1989Muži232253---264--749
66.Miroslav Zemánek ČAU z.s.ČAU z.s.1979M40243260-----242745
67.Michal Podsedník Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice1976M40231---245--254730
68.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965M50--232---238241711
69.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001Muži170262-----260692
70.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M60-208----217212637
71.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950M70178-227---229-634
72.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976M40---300---300600
73.Lukáš Soural Orel Židenice & AK DrnoviceOrel Židenice & AK Drnovice1982M40290---300---590
74.Kryštof Touška CSG TriteamCSG Triteam1987Muži--268266----534
75.Daniel Gladiš st.LelekoviceLelekovice1968M50---257---258515
76.Jaroslav Jurča Orel Židenice :-)Orel Židenice :-)1962M60------252253505
77.Jiří Buš Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí1994Muži226---253---479
78.Aleš Peřina KuřimKuřim1973M50-238-----235473
79.David Kuneš TišnovTišnov1974M40220------245465
80.Enric Arrufí CNLHCNLH1972M50207-235-----442
81.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M60--217--222--439
82.Lenka Topinková BrnoBrno1976Ž45194239------433
83.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice1973Ž45219-213-----432
84.Josef Holý Orel ŽideniceOrel Židenice1941M70--212----211423
85.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958M60174217------391
86.Veronika Ubrová fKlidu sport TeamfKlidu sport Team1978Ž45166-225-----391
87.Dominik Hurban KuřimKuřim1991Muži160---223---383
88.Martina Kuncová VyškovVyškov2001Ženy163---220---383
89.Iva Hrstková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1976Ž45156------217373
90.Roman Buš Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí1965M50162---210---372
91.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960M60140---207---347
92.Vlastimil Lysák fKlidu sport TeamfKlidu sport Team1986Muži--300-----300
93.Jiří Petr SalomonSalomon1979M40300-------300
94.Martin Kleibl 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1973M50-300------300
95.Marek Kalous AHA VyškovAHA Vyškov2000Muži-------290290
96.Filip Šimonovský 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2006Dci+Jci282-------282
97.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001Muži----282---282
98.Stanislav Juránek ml.Orel ŽideniceOrel Židenice1987Muži276-------276
99.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži272-------272
100.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982M40-272------272
101.Jakub Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2006Dci+Jci--272-----272
102.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983M40270-------270
103.Ondřej Hudec ALISY SPORT TeamALISY SPORT Team1988Muži-------269269
104.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA1985Muži269-------269
105.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1979M40-------267267
106.Lukáš Plachý Koblížek TeamKoblížek Team1985Muži----267---267
107.Martin Skřivánek Ak DrnoviceAk Drnovice1976M40267-------267
108.Štěpán Knoflíček AK KuřimAK Kuřim2008Dci+Jci-----266--266
109.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986Muži------264-264
110.Aleš Konečný fKlidu sport team/RudicefKlidu sport team/Rudice1988Muži261-------261
111.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov1983M40------261-261
112.Vítězslav Nečas Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice1978M40260-------260
113.Zbyněk Jakubec Slapka v Kreci/KuřimSlapka v Kreci/Kuřim1982M40----260---260
114.Vojtěch Miklas OstravaOstrava1990Muži------258-258
115.Erik Rzepiel KuřimKuřim1992Muži-258------258
116.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972M50----258---258
117.Stanislav Široký Orel Židenice/AK Blansko DvorskáOrel Židenice/AK Blansko Dvorská1977M40257-------257
118.Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM1970Ž45256-------256
119.Jakub Johaník Kuřim/Uherské HradištěKuřim/Uherské Hradiště1982M40----256---256
120.Miroslav Dvořák Sokol BystréSokol Bystré1975M40255-------255
121.Marcel Marek Superior RidersSuperior Riders1986Muži-----254--254
122.Marek Polák HO Lemra BrnoHO Lemra Brno1973M50254-------254
123.Petr Kazda BrnoBrno1970M50253-------253
124.Lenka Kociánová LelekoviceLelekovice1985Ž35--253-----253
125.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004Dci+Jci------253-253
126.Adéla Kočí BrnoBrno1997Ženy-----253--253
127.Ondřej Kindl Orel Židenice - AK DrnoviceOrel Židenice - AK Drnovice1981M40252-------252
128.Jan Karásek LažánkyLažánky1985Muži-------252252
129.Jiří Kolář Hammer OCR teamHammer OCR team1976M40251-------251
130.Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město)Jundrov (okres Brno-město)1976M40---250----250
131.Aneta Krauterová KuřimKuřim1984Ž35------249-249
132.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany1978M40249-------249
133.Miroslav Hlavnička LelekoviceLelekovice1968M50--248-----248
134.Pavel Sucharda Brno - ŽideniceBrno - Židenice1970M50------248-248
135.Jan Kučera BrnoBrno1981M40-248------248
136.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007Dci+Jci-----248--248
137.David Jánský BrnoBrno1978M40----246---246
138.Roman Nováček ČučiceČučice1993Muži-245------245
139.Magda Janková RUN&MUMRUN&MUM1980Ž35244-------244
140.Martin Hubík AK KuřimAK Kuřim1985Muži--244----59244
141.Ivo Peřina KuřimKuřim1966M50----243---243
142.Jana Kakáčová Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko1971Ž45----242---242
143.Adrian Fisch BrnoBrno1984Muži---241----241
144.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004Dci+Jci--240-----240
145.Libor Šimonek BrnoBrno1970M50240-------240
146.Jiřina Coufalová BrnoBrno1978Ž45--239-----239
147.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982Ž35------237-237
148.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002Ženy-237------237
149.Lucie Novotná 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1975Ž45-236------236
150.Mirka Zemanová Kuřim-PodlesíKuřim-Podlesí1983Ž35236-------236
151.Ludvík Marek Popocatepetl znojmoPopocatepetl znojmo1958M60----235---235
152.Pavel Galík Orel ŽideniceOrel Židenice1961M60235-------235
153.Renata Glierová DoubravníkDoubravník1985Ž35-234------234
154.Josef Zálešák Orel VyškovOrel Vyškov1967M50234-------234
155.Martin Janík BrnoBrno1981M40-------234234
156.Tomáš Jančařík Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2005Dci+Jci233-------233
157.Ivan Svoboda BrnoBrno1984Muži-233------233
158.Martin Kotlík KuřimKuřim1985Muži----233---233
159.Martin Ondroušek BrnoBrno1992Muži-----232--232
160.Radek Parnica KuřimKuřim1977M40----231---231
161.Anežka Langhammerová BrnoBrno1994Ženy230-------230
162.Marcela Břínková VěchnovVěchnov1987Ž35---229----229
163.David Simon AK KuřimAK Kuřim2008Dci+Jci-----229--229
164.Andrej Klatsunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice1981M40229-------229
165.Alena Šrámková Kuřimajdy runningKuřimajdy running1982Ž35------225-225
166.Aleš Radvan BrnoBrno1981M40-224------224
167.Iva Librová AKLD BlanskoAKLD Blansko1974Ž45-----224--224
168.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M50222-------222
169.Gabriela Pellová BrnoBrno1979Ž35--222-----222
170.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959M60------221-221
171.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná2005Dci+Jci221-------221
172.Monika Čuhelová KuřimKuřim1988Ž35------220-220
173.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov1980Ž35-219------219
174.Radomír Přidal OREL ŽideniceOREL Židenice1973M50218-------218
175.Lucie Valouškova KuřimKuřim1981Ž35-------218218
176.Petra Korčakova KuřimKuřim1987Ž35------216-216
177.Jiří Foltýn KuřimKuřim1981M40215-------215
178.Lucie Kniesová AK Ludvíka DaňkaAK Ludvíka Daňka2007Dky+Jky-------215215
179.Jitka Černá Brno-ŘečkoviceBrno-Řečkovice1979Ž35-------214214
180.Dagmar Potůčková AK Ludvíka Daňka BlanskoAK Ludvíka Daňka Blansko1991Ženy213-------213
181.Matěj Kovačič BrnoBrno1990Muži----211---211
182.Karel Stejskal DrnoviceDrnovice1978M40211-------211
183.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50210-------210
184.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov1984Muži206-------206
185.Zdeněk Smutný Orel Vyškov/ AK DrnoviceOrel Vyškov/ AK Drnovice1957M60205-------205
186.Roman Šimon Hilscher KuřimKuřim1971M50203-------203
187.Renata Lai Ask BlanskoAsk Blansko1982Ž35200-------200
188.Lucie Zřídkaveselá BrnoBrno1985Ž35199-------199
189.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany1966M50197-------197
190.Radek Černý Orel VyškovOrel Vyškov1978M40195-------195
191.Jan Thál ŘečkoviceŘečkovice1978M40193-------193
192.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Ženy192-------192
193.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M50190-------190
194.Silvie Divišová Moravský KrumlovMoravský Krumlov1975Ž45188-------188
195.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov1974Ž45186-------186
196.Lea Fajtlová TišnovTišnov1992Ženy183-------183
197.Pavel Kubíček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M70182-------182
198.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M60176-------176
199.Dita Kurková Orel ŽideniceOrel Židenice1994Ženy175-------175
200.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná1972M50173-------173
201.Lucie Borkovcová BrnoBrno1981Ž35171-------171
202.Radim Lána KuřimKuřim1981M40165-------165
203.Jaroslav Scherrer Orel Moravské BudějoviceOrel Moravské Budějovice1960M60164-------164
204.Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavouSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou1987Ž35161-------161
205.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno1956M60153-------153
206.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany1991Muži151-------151
207.Roman Kresta Orel ŽideniceOrel Židenice1965M50150-------150
208.Lenka Bémová KuřimKuřim1992Ženy149-------149
209.Jana Kalousková Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1975Ž45147-------147
210.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice1988Muži146-------146
211.Miloš Šimon PSK Union PrahaPSK Union Praha1944M70145-------145
212.Petra Blažka KuřimKuřim1988Ž35144-------144
213.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M70142-------142
214.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70141-------141
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004-100100-100100110100610
2.Lucie Kniesová AK Ludvíka DaňkaAK Ludvíka Daňka2007-------9090
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Veronika Křivánková KuřimKuřim1992100100100--100100100600
2.Heidi Kočí BrnoBrno19977082--100829090514
3.Oxana Begunová Orel ŽideniceOrel Židenice198967--100-768282407
4.Martina Kuncová VyškovVyškov200168---90---158
5.Anežka Langhammerová BrnoBrno199490-------90
6.Adéla Kočí BrnoBrno1997-----90--90
7.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002-90------90
8.Dagmar Potůčková AK Ludvíka Daňka BlanskoAK Ludvíka Daňka Blansko199182-------82
9.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200376-------76
10.Lea Fajtlová TišnovTišnov199272-------72
11.Dita Kurková Orel ŽideniceOrel Židenice199469-------69
12.Lenka Bémová KuřimKuřim199266-------66
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Lucie Karásková LažánkyLažánky19808282-908290-100526
2.Ivana Kohoutová Veverská BítýškaVeverská Bítýška19837676768290829082502
3.Dagmar Hálková TišnovTišnov19826970727676768272454
4.Barbora Slámová BrnoBrno19816869707272727676438
5.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982-100100100-100--400
6.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986-9082-100--90362
7.Magda Janková RUN&MUMRUN&MUM1980100-------100
8.Aneta Krauterová KuřimKuřim1984------100-100
9.Mirka Zemanová Kuřim-PodlesíKuřim-Podlesí198390-------90
10.Lenka Kociánová LelekoviceLelekovice1985--90-----90
11.Renata Lai Ask BlanskoAsk Blansko198272-------72
12.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982------72-72
13.Renata Glierová DoubravníkDoubravník1985-72------72
14.Lucie Zřídkaveselá BrnoBrno198570-------70
15.Lucie Valouškova KuřimKuřim1981-------7070
16.Alena Šrámková Kuřimajdy runningKuřimajdy running1982------70-70
17.Marcela Břínková VěchnovVěchnov1987---70----70
18.Gabriela Pellová BrnoBrno1979--69-----69
19.Jitka Černá Brno-ŘečkoviceBrno-Řečkovice1979-------6969
20.Monika Čuhelová KuřimKuřim1988------69-69
21.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov1980-68------68
22.Petra Korčakova KuřimKuřim1987------68-68
23.Lucie Borkovcová BrnoBrno198167-------67
24.Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavouSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou198766-------66
25.Petra Blažka KuřimKuřim198865-------65
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Pavla Musilová TišnovTišnov197676821009090100100-562
2.Helena Doňarová Brno 39Brno 39197869-76-827290100489
3.Romana Drimlová ČeskáČeská1974677272-76908290482
4.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn19716370-10070-76-379
5.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice19726676--7276--290
6.Lenka Topinková BrnoBrno197682100------182
7.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice197390-70-----160
8.Veronika Ubrová fKlidu sport TeamfKlidu sport Team197868-82-----150
9.Iva Hrstková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno197665------82147
10.Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM1970110-------110
11.Jana Kakáčová Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko1971----100---100
12.Lucie Novotná 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1975-90------90
13.Jiřina Coufalová BrnoBrno1978--90-----90
14.Iva Librová AKLD BlanskoAKLD Blansko1974-----82--82
15.Silvie Divišová Moravský KrumlovMoravský Krumlov197572-------72
16.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov197470-------70
17.Jana Kalousková Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197564-------64
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964-1009011090100-90580
2.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice196090908290-9010082542
3.Lenka Slabáková Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolekOrel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek1966100-100-100--100400
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Jan Ondruška DrásovDrásov200490100100100100110110100620
2.Štěpán Proks AK KuřimAK Kuřim2007--82-828276-322
3.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko200582--110---90282
4.Filip Šimonovský 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2006100-------100
5.Štěpán Knoflíček AK KuřimAK Kuřim2008-----90--90
6.Jakub Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2006--90-----90
7.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004------82-82
8.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004--76-----76
9.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007-----76--76
10.Tomáš Jančařík Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM200572-------72
11.David Simon AK KuřimAK Kuřim2008-----72--72
12.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná200570-------70
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice199276100-1001009010090580
2.Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1986729090-82100-65499
3.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim19946976-9072-8276465
4.Lukáš Sláma BrnoBrno19846872767670729072458
5.Jakub Čaňo WalkingKuba (Brno - Řečkovice)WalkingKuba (Brno - Řečkovice)1994676970726870--416
6.Jiří Huťka Brno ŘečkoviceBrno Řečkovice19916564697067687067411
7.Václav Miklas KuřimKuřim199462666869--6968402
8.Petr Cabejšek KuřimKuřim200258626667-676866396
9.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989636872--76--279
10.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž19896667---82--215
11.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice20016082-----70212
12.Kryštof Touška CSG TriteamCSG Triteam1987--8282----164
13.Jiří Buš Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí199464---69---133
14.Dominik Hurban KuřimKuřim199159---65---124
15.Marek Kalous AHA VyškovAHA Vyškov2000-------100100
16.Stanislav Juránek ml.Orel ŽideniceOrel Židenice1987100-------100
17.Vlastimil Lysák fKlidu sport TeamfKlidu sport Team1986--100-----100
18.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno199290-------90
19.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001----90---90
20.Ondřej Hudec ALISY SPORT TeamALISY SPORT Team1988-------8282
21.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA198582-------82
22.Lukáš Plachý Koblížek TeamKoblížek Team1985----76---76
23.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986------76-76
24.Vojtěch Miklas OstravaOstrava1990------72-72
25.Aleš Konečný fKlidu sport team/RudicefKlidu sport team/Rudice198870-------70
26.Erik Rzepiel KuřimKuřim1992-70------70
27.Jan Karásek LažánkyLažánky1985-------6969
28.Marcel Marek Superior RidersSuperior Riders1986-----69--69
29.Adrian Fisch BrnoBrno1984---68----68
30.Martin Hubík AK KuřimAK Kuřim1985--67-----67
31.Martin Ondroušek BrnoBrno1992-----66--66
32.Martin Kotlík KuřimKuřim1985----66---66
33.Roman Nováček ČučiceČučice1993-65------65
34.Matěj Kovačič BrnoBrno1990----64---64
35.Ivan Svoboda BrnoBrno1984-63------63
36.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov198461-------61
37.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany199157-------57
38.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice198856-------56
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Vladimír Ondruška DrásovDrásov197672100100908210010090580
2.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim19826472828276908276488
3.Jaroslav Beneš o106o1061978617690--767667446
4.Metoděj Polášek KuřimKuřim19806270767270827270442
5.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice197551-686863706663398
6.Patrik Marek Superior RidersSuperior Riders19835465--61726872392
7.Přemysl Toman PZK BRNOPZK BRNO1978456166645966-61377
8.Michal Kunovský BrnoBrno19785968727067---336
9.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka19796982--90-90-331
10.Marek Christ fKlidu sport team / Extra BrnofKlidu sport team / Extra Brno19795063---696764313
11.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981--6967--6969274
12.Aleš Zima WINtERS KuřimWINtERS Kuřim19825667-6966---258
13.David Žáček BrnoBrno1980--65-586565-253
14.Martin Sobotka BrnoBrno1976476467--67--245
15.Stanislav Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec197546--656068--239
16.Martin Růžička LipůvkaLipůvka1983--707668---214
17.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976---100---100200
18.Miroslav Zemánek ČAU z.s.ČAU z.s.19796069-----65194
19.Lukáš Soural Orel Židenice & AK DrnoviceOrel Židenice & AK Drnovice198290---100---190
20.Michal Podsedník Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice197658---64--68190
21.David Kuneš TišnovTišnov197455------66121
22.Jiří Petr SalomonSalomon1979110-------110
23.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982-90------90
24.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1979-------8282
25.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice198382-------82
26.Martin Skřivánek Ak DrnoviceAk Drnovice197676-------76
27.Zbyněk Jakubec Slapka v Kreci/KuřimSlapka v Kreci/Kuřim1982----72---72
28.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov1983------70-70
29.Vítězslav Nečas Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice197870-------70
30.Jakub Johaník Kuřim/Uherské HradištěKuřim/Uherské Hradiště1982----69---69
31.Stanislav Široký Orel Židenice/AK Blansko DvorskáOrel Židenice/AK Blansko Dvorská197768-------68
32.Miroslav Dvořák Sokol BystréSokol Bystré197567-------67
33.Jan Kučera BrnoBrno1981-66------66
34.Ondřej Kindl Orel Židenice - AK DrnoviceOrel Židenice - AK Drnovice198166-------66
35.Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město)Jundrov (okres Brno-město)1976---66----66
36.Jiří Kolář Hammer OCR teamHammer OCR team197665-------65
37.David Jánský BrnoBrno1978----65---65
38.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany197863-------63
39.Radek Parnica KuřimKuřim1977----62---62
40.Martin Janík BrnoBrno1981-------6262
41.Aleš Radvan BrnoBrno1981-62------62
42.Andrej Klatsunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice198157-------57
43.Jiří Foltýn KuřimKuřim198153-------53
44.Karel Stejskal DrnoviceDrnovice197852-------52
45.Radek Černý Orel VyškovOrel Vyškov197849-------49
46.Jan Thál ŘečkoviceŘečkovice197848-------48
47.Radim Lána KuřimKuřim198144-------44
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice197211090100110100908290600
2.Pavel Skoták BlanskoBlansko19721008290-9011090100580
3.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn19716870768270-7676450
4.Jaroslav Kropáček BrnoBrno197070726972728272-440
5.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973-76829082-100-430
6.Zdeněk Driml ČeskáČeská19676369707068766870423
7.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko19645565-6666696767400
8.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka197359676568-72-68399
9.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973576666696768--393
10.Robert Krubl KuřimKuřim1973-646467-70--265
11.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965--67---6972208
12.Daniel Gladiš st.LelekoviceLelekovice1968---76---82158
13.Aleš Peřina KuřimKuřim1973-68-----69137
14.Enric Arrufí CNLHCNLH197264-68-----132
15.Roman Buš Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí196556---65---121
16.Martin Kleibl 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1973-110------110
17.Marek Polák HO Lemra BrnoHO Lemra Brno197382-------82
18.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972----76---76
19.Petr Kazda BrnoBrno197076-------76
20.Miroslav Hlavnička LelekoviceLelekovice1968--72-----72
21.Libor Šimonek BrnoBrno197072-------72
22.Pavel Sucharda Brno - ŽideniceBrno - Židenice1970------70-70
23.Ivo Peřina KuřimKuřim1966----69---69
24.Josef Zálešák Orel VyškovOrel Vyškov196769-------69
25.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov197367-------67
26.Radomír Přidal OREL ŽideniceOREL Židenice197366-------66
27.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice196965-------65
28.Roman Šimon Hilscher KuřimKuřim197162-------62
29.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany196661-------61
30.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197060-------60
31.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná197258-------58
32.Roman Kresta Orel ŽideniceOrel Židenice196554-------54
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Jiří Rerych AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1962--110110100110110110650
2.Jiří Sláma BrnoBrno19609010090--768282520
3.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice19637090827676827676482
4.Jiří Boháč BrnoBrno195469-72-72727270427
5.Lubomír Liška KurimKurim19556476697270706969426
6.Luboš Prudek KuřimKuřim196182--908290-72416
7.Petr Šamonil Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí196272-7682--70-300
8.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959-72----6768207
9.Jaroslav Jurča Orel Židenice :-)Orel Židenice :-)1962------9090180
10.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice19586782------149
11.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962--70--69--139
12.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov196063---69---132
13.Pavel Galík Orel ŽideniceOrel Židenice1961100-------100
14.Ludvík Marek Popocatepetl znojmoPopocatepetl znojmo1958----90---90
15.Zdeněk Smutný Orel Vyškov/ AK DrnoviceOrel Vyškov/ AK Drnovice195776-------76
16.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959------68-68
17.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia195668-------68
18.Jaroslav Scherrer Orel Moravské BudějoviceOrel Moravské Budějovice196066-------66
19.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno195665-------65
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949100110--100-100100510
2.Milan Strachoň SlavkovSlavkov195082-100---90-272
3.Josef Holý Orel ŽideniceOrel Židenice1941--90----90180
4.Pavel Kubíček Orel ŽideniceOrel Židenice195390-------90
5.Miloš Šimon PSK Union PrahaPSK Union Praha194476-------76
6.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice195372-------72
7.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194870-------70