Výsledky závodu

Kuřimská hora 2017

2.9.2017
5800 m
jasno, 18°C
Info o trati »

Kuřimská hora 2017


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 79 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (1.) 0:20:40   100 300
2. 59 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 M40 (2.) 0:21:47   90 290
3. 43 Ondřej Piňos Brno Brno 1996 Muži (1.) 0:21:55   100 282
4. 22 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (2.) 0:22:00   90 276
5. 5 Štefan Prášek VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2000 Dci+Jci (1.) 0:22:28   100 272
6. 4 Martin Šimunek Modřice Modřice 1966 M50 (1.) 0:22:28TR 110 270
7. 57 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (3.) 0:22:48   82 269
8. 12 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 Muži (4.) 0:22:56   76 268
9. 96 Marek Voborný Křoví Křoví 1989 Muži (5.) 0:22:58   72 267
10. 11 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 Ženy (1.) 0:23:19TR 110 266
11. 91 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M40 (3.) 0:23:33   82 265
12. 52 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (2.) 0:23:42TR 100 264
13. 30 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (1.) 0:24:03TR 110 263
14. 2 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (2.) 0:24:10   90 262
15. 46 Jan Daněk Brno Brno 1989 Muži (6.) 0:24:20   70 261
16. 95 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži (7.) 0:24:38   69 260
17. 81 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (8.) 0:24:43   68 259
18. 18 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 M40 (4.) 0:24:45   76 258
19. 94 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (3.) 0:24:48   82 257
20. 53 Roman Foral Brno Brno 1967 M50 (4.) 0:25:05   76 256
21. 80 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (9.) 0:25:16   67 255
22. 55 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (5.) 0:25:23   72 254
23. 92 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (6.) 0:25:29   70 253
24. 93 Ondřej Škrob Kuřim Kuřim 2000 Dci+Jci (2.) 0:25:32   90 252
25. 83 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (10.) 0:25:40   66 251
26. 31 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:25:42   100 250
27. 29 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 Muži (11.) 0:25:47   65 249
28. 72 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (5.) 0:25:55   72 248
29. 85 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ž35 (2.) 0:25:55   90 247
30. 78 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (7.) 0:26:01   69 246
31. 45 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (8.) 0:26:43   68 245
32. 15 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (6.) 0:26:59   70 244
33. 51 Tomáš Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 1973 M40 (9.) 0:27:24   67 243
34. 39 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (10.) 0:27:27   66 242
35. 44 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (3.) 0:27:30   82 241
36. 82 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (7.) 0:27:56   69 240
37. 28 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 Ženy (4.) 0:28:12   76 239
38. 86 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 Muži (12.) 0:28:22   64 238
39. 89 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (11.) 0:28:24   65 237
40. 77 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (12.) 0:28:38   64 236
41. 25 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (1.) 0:28:41   100 235
42. 1 Zdeněk Petřek Sokol Bohuňovice Sokol Bohuňovice 1958 M50 (8.) 0:28:46   68 234
43. 26 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (3.) 0:28:52   82 233
44. 61 Ludmila Tušinovská Brno Brno 1992 Ženy (5.) 0:28:54   72 232
45. 58 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (4.) 0:29:24   76 231
46. 42 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (2.) 0:29:35   90 230
47. 62 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (9.) 0:29:53   67 229
48. 41 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 Muži (13.) 0:30:15   63 228
49. 10 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (3.) 0:30:20   82 227
50. 8 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:30:37   76 226
51. 63 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž35 (5.) 0:30:49   72 225
52. 23 Martina Schusterová Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1979 Ž35 (6.) 0:30:56   70 224
53. 76 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ž35 (7.) 0:30:56   69 223
54. 14 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:31:19   100 222
55. 54 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (2.) 0:31:20   90 221
56. 75 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (8.) 0:31:37   68 220
57. 27 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž55 (1.) 0:32:01   100 219
58. 16 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž55 (2.) 0:32:56   90 218
59. 35 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (2.) 0:33:52   90 217
60. 97 Radim Datínský Křoví Křoví 2000 Dci+Jci (3.) 0:33:56   82 216
61. 32 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M60 (5.) 0:34:49   72 215
62. 60 Michaela Cipovová Brno Brno 1991 Ženy (6.) 0:35:20   70 214
63. 50 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (3.) 0:35:22   82 213
64. 90 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (10.) 0:36:32   66 212
65. 70 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 Ž45 (4.) 0:38:31   76 211
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 11 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 0:23:19TR 110
2. / 12. 52 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:23:42TR 100
3. / 35. 44 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:27:30  82
4. / 37. 28 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 0:28:12  76
5. / 44. 61 Ludmila Tušinovská Brno Brno 1992 0:28:54  72
6. / 62. 60 Michaela Cipovová Brno Brno 1991 0:35:20  70
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 13. 30 Magda Janková Brno Brno 1980 0:24:03TR 110
2. / 29. 85 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:25:55  90
3. / 43. 26 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:28:52  82
4. / 45. 58 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:29:24  76
5. / 51. 63 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:30:49  72
6. / 52. 23 Martina Schusterová Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1979 0:30:56  70
7. / 53. 76 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:30:56  69
8. / 56. 75 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:31:37  68
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 41. 25 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:28:41  100
2. / 55. 54 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:31:20  90
3. / 63. 50 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:35:22  82
4. / 65. 70 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 0:38:31  76
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 57. 27 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:32:01  100
2. / 58. 16 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:32:56  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 5 Štefan Prášek VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2000 0:22:28  100
2. / 24. 93 Ondřej Škrob Kuřim Kuřim 2000 0:25:32  90
3. / 60. 97 Radim Datínský Křoví Křoví 2000 0:33:56  82
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 43 Ondřej Piňos Brno Brno 1996 0:21:55  100
2. / 4. 22 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:22:00  90
3. / 7. 57 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:22:48  82
4. / 8. 12 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 0:22:56  76
5. / 9. 96 Marek Voborný Křoví Křoví 1989 0:22:58  72
6. / 15. 46 Jan Daněk Brno Brno 1989 0:24:20  70
7. / 16. 95 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 0:24:38  69
8. / 17. 81 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:24:43  68
9. / 21. 80 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 0:25:16  67
10. / 25. 83 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:25:40  66
11. / 27. 29 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 0:25:47  65
12. / 38. 86 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:28:22  64
13. / 48. 41 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 0:30:15  63
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 79 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:20:40  100
2. / 2. 59 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 0:21:47  90
3. / 11. 91 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:23:33  82
4. / 18. 18 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 0:24:45  76
5. / 22. 55 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:25:23  72
6. / 23. 92 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:25:29  70
7. / 30. 78 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:26:01  69
8. / 31. 45 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:26:43  68
9. / 33. 51 Tomáš Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 1973 0:27:24  67
10. / 34. 39 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:27:27  66
11. / 39. 89 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:28:24  65
12. / 40. 77 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:28:38  64
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 4 Martin Šimunek Modřice Modřice 1966 0:22:28TR 110
2. / 14. 2 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:24:10  90
3. / 19. 94 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:24:48  82
4. / 20. 53 Roman Foral Brno Brno 1967 0:25:05  76
5. / 28. 72 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:25:55  72
6. / 32. 15 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:26:59  70
7. / 36. 82 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:27:56  69
8. / 42. 1 Zdeněk Petřek Sokol Bohuňovice Sokol Bohuňovice 1958 0:28:46  68
9. / 47. 62 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:29:53  67
10. / 64. 90 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:36:32  66
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 31 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:25:42  100
2. / 46. 42 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:29:35  90
3. / 49. 10 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:30:20  82
4. / 50. 8 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:30:37  76
5. / 61. 32 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:34:49  72
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 54. 14 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:31:19  100
2. / 59. 35 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:33:52  90