Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2016

13.2.2016
7300 m
4°C, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 172 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:24:29   100 300
2. 148 Pavel Brlica SK Žabovřesky SK Žabovřesky 1993 Muži (2.) 0:24:49   90 290
3. 147 Daniel Hájek Atletika Polička Atletika Polička 1989 Muži (3.) 0:25:47   82 282
4. 41 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:25:52   100 276
5. 74 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (4.) 0:26:14   76 272
6. 42 Vít Ryška VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1975 M40 (2.) 0:26:20   90 270
7. 96 Aleš Konečný Orel Silůvky Orel Silůvky 1997 Dci+Jci (1.) 0:26:24   100 269
8. 113 Ondřej Šanca ČVK Brno ČVK Brno 1997 Dci+Jci (2.) 0:27:18   90 268
9. 136 Josef Šutera Atletika Polička Atletika Polička 1979 Muži (5.) 0:27:20   72 267
10. 167 Pavel Franc SK Meteor SK Meteor 1986 Muži (6.) 0:27:33   70 266
11. 104 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (3.) 0:27:44   82 265
12. 143 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 Muži (7.) 0:27:46   69 264
13. 75 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (8.) 0:27:46   68 263
14. 178 Jaroslav Bárta Sobůlky Sobůlky 1982 Muži (9.) 0:28:05   67 262
15. 26 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1987 Muži (10.) 0:28:16   66 261
16. 175 Libor Boleček Libarča Libarča 1985 Muži (11.) 0:28:37   65 260
17. 176 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (12.) 0:28:43   64 259
18. 16 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 Muži (13.) 0:28:58   63 258
19. 103 Pavel Matoušek Brno Brno 1978 Muži (14.) 0:29:03   62 257
20. 166 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (15.) 0:29:07   61 256
21. 35 Pavel Halas Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1999 Dci+Jci (3.) 0:29:10   82 255
22. 134 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (16.) 0:29:11   60 254
23. 187 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:29:14   76 253
24. 154 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (4.) 0:29:22   76 252
25. 129 Pavel Bortlík AK Tišnov AK Tišnov 1983 Muži (17.) 0:29:23   59 251
26. 126 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 Muži (18.) 0:29:36   58 250
27. 140 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (19.) 0:29:42   57 249
28. 145 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1987 Muži (20.) 0:29:53   56 248
29. 135 František Mazuch BCK Relax Olešnice BCK Relax Olešnice 1990 Muži (21.) 0:30:07   55 247
30. 169 Dušan Alman Brno Brno 1967 M40 (5.) 0:30:12   72 246
31. 64 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (6.) 0:30:12   70 245
32. 22 Igor Toman Vyškov Vyškov 1972 M40 (7.) 0:30:14   69 244
33. 88 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 1976 M40 (8.) 0:30:19   68 243
34. 112 Jiří Vemola Brno Brno 1977 Muži (22.) 0:30:26   54 242
35. 52 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1972 M40 (9.) 0:30:38   67 241
36. 36 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 M40 (10.) 0:30:46   66 240
37. 30 Jiří Hladký Orel Židenice Orel Židenice 1975 M40 (11.) 0:30:47   65 239
38. 43 Rostislav Huvar Orel Domanín Orel Domanín 1975 M40 (12.) 0:30:53   64 238
39. 151 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 Muži (23.) 0:31:07   53 237
40. 79 Petr Meluzín Bílovice nad Svitavou Bílovice nad Svitavou 1987 Muži (24.) 0:31:14   52 236
41. 188 Petr Kazda Brno Brno 1970 M40 (13.) 0:31:19   63 235
42. 57 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (1.) 0:31:32   100 234
43. 141 Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team ENDEKA BASSTA team 1981 Muži (25.) 0:31:34   51 233
44. 27 Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 Ženy (1.) 0:31:35TR 110 232
45. 132 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M40 (14.) 0:31:43   62 231
46. 128 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 M50 (2.) 0:31:46   90 230
47. 131 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:31:58TR 110 229
48. 185 Marek Lorenz Baláž Extreme Team Baláž Extreme Team 1979 Muži (26.) 0:32:00   50 228
49. 54 Jaroslav Scherrer Orel Moravské Budějovice Orel Moravské Budějovice 1960 M50 (3.) 0:32:03   82 227
50. 94 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (27.) 0:32:05   49 226
51. 171 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (28.) 0:32:22   48 225
52. 50 Filip Šolc SKI Žabiny SKI Žabiny 1985 Muži (29.) 0:32:24   47 224
53. 95 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:32:24   100 223
54. 81 Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov RunSport team Křižínkov 1984 Muži (30.) 0:32:39   46 222
55. 32 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (4.) 0:32:40   76 221
56. 173 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (15.) 0:32:42   61 220
57. 170 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (16.) 0:32:50   60 219
58. 181 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (5.) 0:33:05   72 218
59. 4 Radek Štěpánek Orel Obřany Orel Obřany 1998 Dci+Jci (5.) 0:33:12   72 217
60. 72 Marek Dvořák Náměšť Náměšť 1974 M40 (17.) 0:33:16   59 216
61. 137 Antonín Pavlas Přibyslav Přibyslav 1956 M60 (1.) 0:33:25   100 215
62. 179 Ladislav Čech Mokrá Mokrá 1973 M40 (18.) 0:34:08   58 214
63. 190 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (19.) 0:34:12   57 213
64. 119 Pavel Kupka Lukovany Lukovany 1975 M40 (20.) 0:34:16   56 212
65. 109 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (6.) 0:34:22   70 211
66. 155 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:34:22   90 210
67. 49 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (31.) 0:34:34   45 209
68. 157 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M50 (7.) 0:34:35   69 208
69. 38 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (21.) 0:34:37   55 207
70. 150 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (8.) 0:34:41   68 206
71. 191 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (22.) 0:34:46   54 205
72. 23 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (9.) 0:34:50   67 204
73. 25 Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice VSK Uni Brno - Orel Židenice 1995 Muži (32.) 0:35:15   44 203
74. 156 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 Muži (33.) 0:35:15   43 202
75. 168 Lucie Lamprechtová SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1987 Ženy (2.) 0:35:18   90 201
76. 92 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov AK Tišnov 1950 M60 (2.) 0:35:21   90 200
77. 107 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 M40 (23.) 0:35:30   53 199
78. 164 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ženy (3.) 0:35:35   82 198
79. 165 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 Muži (34.) 0:35:35   42 197
80. 58 Jakub Moravec Orel Orlice Orel Orlice 1999 Dci+Jci (6.) 0:35:45   70 196
81. 123 Jan Mokrý KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1966 M50 (10.) 0:35:51   66 195
82. 11 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:35:52   82 194
83. 180 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (4.) 0:35:56   76 193
84. 108 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:35:56   76 192
85. 45 František Náplava Orel Domanín Orel Domanín 1979 Muži (35.) 0:36:03   41 191
86. 153 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži (36.) 0:36:06   40 190
87. 152 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 Muži (37.) 0:36:07   39 189
88. 127 Tomáš Cikrle Synthon Blansko Synthon Blansko 1973 M40 (24.) 0:36:11   52 188
89. 117 Ladislav Šimerle Brno Brno 1976 M40 (25.) 0:36:21   51 187
90. 59 Jitka Mahelová Atletic Třebíč Atletic Třebíč 1962 Ž45 (3.) 0:36:22   82 186
91. 40 Petr Šenkýř Orel Silůvky Orel Silůvky 1974 M40 (26.) 0:36:46   50 185
92. 83 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (4.) 0:36:51   76 184
93. 133 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (5.) 0:36:56   72 183
94. 161 Vendula Klepalová Perun Team Blansko Perun Team Blansko 1998 Dky+Jky (1.) 0:36:59   100 182
95. 144 Martin Beran Tišnov Tišnov 1982 Muži (38.) 0:37:05   38 181
96. 111 Alena Mašková AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (2.) 0:37:09   90 180
97. 139 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (3.) 0:37:17   82 179
98. 55 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (5.) 0:37:18   72 178
99. 106 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (4.) 0:37:18   76 177
100. 125 Veronika Kaldová Blansko Blansko 1997 Dky+Jky (2.) 0:37:23   90 176
101. 142 Zdeněk Bartoš www.cemba.cz www.cemba.cz 1962 M50 (11.) 0:37:23   65 175
102. 90 František Nechvátal Orel Knežice Orel Knežice 1953 M60 (6.) 0:37:29   70 174
103. 86 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M60 (7.) 0:37:31   69 173
104. 39 Lubomír Šlancar ZŠ Nikolčice ZŠ Nikolčice 1953 M60 (8.) 0:37:37   68 172
105. 44 Michal Tříska Orel Domanín Orel Domanín 1979 Muži (39.) 0:37:53   37 171
106. 162 Ivan Zerzánek Brno Brno 1975 M40 (27.) 0:37:54   49 170
107. 77 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (28.) 0:37:59   48 169
108. 163 Martin Ryšánek Čebín Čebín 1979 Muži (40.) 0:38:03   36 168
109. 85 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (9.) 0:38:12   67 167
110. 101 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:38:19   72 166
111. 186 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 Muži (41.) 0:38:21   35 165
112. 76 Robert Seehofner Brno Brno 1960 M50 (12.) 0:38:27   64 164
113. 21 Dana Skřivánková Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 Ž45 (6.) 0:38:27   70 163
114. 31 Renata Suchánková Orel Židenice Orel Židenice 1974 Ž35 (6.) 0:38:27   70 162
115. 138 Michaela Foralová Brno Brno 1974 Ž35 (7.) 0:38:30   69 161
116. 18 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (8.) 0:38:53   68 160
117. 130 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (10.) 0:39:05   66 159
118. 99 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 M40 (29.) 0:39:24   47 158
119. 118 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 M40 (30.) 0:39:52   46 157
120. 97 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:39:59   100 156
121. 28 Zuzana Zdařilová Orel Židenice Orel Židenice 1983 Ženy (5.) 0:40:03   72 155
122. 102 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (7.) 0:40:30   69 154
123. 183 Luděk Crhák J-Elita Brno J-Elita Brno 1959 M50 (13.) 0:40:33   63 153
124. 120 Michal Moravec Kuřim Kuřim 1980 Muži (42.) 0:40:37   34 152
125. 56 František Kovařík Břeclav Břeclav 1946 M70 (2.) 0:40:55   90 151
126. 17 Vendula Dudová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (9.) 0:40:57   67 150
127. 149 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (6.) 0:41:07   70 149
128. 29 Klára Hladká Orel Židenice Orel Židenice 1978 Ž35 (10.) 0:41:08   66 148
129. 19 Šárka Kraisová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (11.) 0:41:14   65 147
130. 73 Pavel Sedláček Orel Židenice Orel Židenice 1953 M60 (11.) 0:41:33   65 146
131. 174 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (8.) 0:41:45   68 145
132. 34 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M60 (12.) 0:42:04   64 144
133. 78 Michal Ocásek Krnov Krnov 1988 Muži (43.) 0:42:29   33 143
134. 84 Dagmar Dvořáčková Brno Brno 1950 Ž55 (1.) 0:42:37   100 142
135. 93 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 Ženy (7.) 0:42:59   69 141
136. 105 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 M60 (13.) 0:42:59   63 140
137. 100 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 M40 (31.) 0:43:15   45 139
138. 158 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (3.) 0:43:20   82 138
139. 110 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž55 (2.) 0:43:24   90 137
140. 124 Naďa Obrátilová Brno Brno 1966 Ž45 (9.) 0:44:03   67 136
141. 121 Regina Mokrá Brno Brno 1968 Ž45 (10.) 0:44:04   66 135
142. 189 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (32.) 0:45:09   44 134
143. 91 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (4.) 0:46:11   76 133
144. 33 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 Ž55 (3.) 0:46:22   82 132
145. 53 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1943 M70 (5.) 0:46:38   72 131
146. 159 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (6.) 0:47:06   70 130
147. 160 Petr Klepal Perun Team Blansko Perun Team Blansko 1966 M50 (14.) 0:47:15   62 129
148. 12 Eva Zejdová Orel Obřany Orel Obřany 1983 Ženy (8.) 0:47:34   68 128
149. 146 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1957 M50 (15.) 0:49:15   61 127
150. 20 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov LRS Orel Vyškov 1953 Ž55 (4.) 0:49:51   76 126
151. 47 Markéta Macková Orel Kuřim Orel Kuřim 1987 Ženy (9.) 0:50:47   67 125
152. 24 František Čefelín Orel Kuřim Orel Kuřim 1983 Muži (44.) 0:50:48   32 124
153. 15 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (3.) 1:10:00   82 123
154. 182 Marie Crháková J-Elita Brno J-Elita Brno 1993 Ženy (10.) 1:11:00   66 122
155. 37 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 Ž35 (12.) DNF   0 0
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 94. 161 Vendula Klepalová Perun Team Blansko Perun Team Blansko 1998 0:36:59  100
2. / 100. 125 Veronika Kaldová Blansko Blansko 1997 0:37:23  90
3. / 153. 15 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 1:10:00  82
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 27 Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 0:31:35TR 110
2. / 75. 168 Lucie Lamprechtová SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1987 0:35:18  90
3. / 78. 164 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:35:35  82
4. / 83. 180 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:35:56  76
5. / 121. 28 Zuzana Zdařilová Orel Židenice Orel Židenice 1983 0:40:03  72
6. / 127. 149 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:41:07  70
7. / 135. 93 Lenka Sodomková AK Tišnov AK Tišnov 1982 0:42:59  69
8. / 148. 12 Eva Zejdová Orel Obřany Orel Obřany 1983 0:47:34  68
9. / 151. 47 Markéta Macková Orel Kuřim Orel Kuřim 1987 0:50:47  67
10. / 154. 182 Marie Crháková J-Elita Brno J-Elita Brno 1993 1:11:00  66
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 53. 95 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:32:24  100
2. / 96. 111 Alena Mašková AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:37:09  90
3. / 97. 139 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:37:17  82
4. / 99. 106 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:37:18  76
5. / 110. 101 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:38:19  72
6. / 114. 31 Renata Suchánková Orel Židenice Orel Židenice 1974 0:38:27  70
7. / 115. 138 Michaela Foralová Brno Brno 1974 0:38:30  69
8. / 116. 18 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:38:53  68
9. / 126. 17 Vendula Dudová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:40:57  67
10. / 128. 29 Klára Hladká Orel Židenice Orel Židenice 1978 0:41:08  66
11. / 129. 19 Šárka Kraisová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:41:14  65
12. / 155. 37 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 DNF  0
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 47. 131 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:31:58TR 110
2. / 66. 155 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:34:22  90
3. / 90. 59 Jitka Mahelová Atletic Třebíč Atletic Třebíč 1962 0:36:22  82
4. / 92. 83 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:36:51  76
5. / 93. 133 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:36:56  72
6. / 113. 21 Dana Skřivánková Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 0:38:27  70
7. / 122. 102 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:40:30  69
8. / 131. 174 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:41:45  68
9. / 140. 124 Naďa Obrátilová Brno Brno 1966 0:44:03  67
10. / 141. 121 Regina Mokrá Brno Brno 1968 0:44:04  66
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 134. 84 Dagmar Dvořáčková Brno Brno 1950 0:42:37  100
2. / 139. 110 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:43:24  90
3. / 144. 33 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 0:46:22  82
4. / 150. 20 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov LRS Orel Vyškov 1953 0:49:51  76
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 96 Aleš Konečný Orel Silůvky Orel Silůvky 1997 0:26:24  100
2. / 8. 113 Ondřej Šanca ČVK Brno ČVK Brno 1997 0:27:18  90
3. / 21. 35 Pavel Halas Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1999 0:29:10  82
4. / 24. 154 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:29:22  76
5. / 59. 4 Radek Štěpánek Orel Obřany Orel Obřany 1998 0:33:12  72
6. / 80. 58 Jakub Moravec Orel Orlice Orel Orlice 1999 0:35:45  70
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 172 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:24:29  100
2. / 2. 148 Pavel Brlica SK Žabovřesky SK Žabovřesky 1993 0:24:49  90
3. / 3. 147 Daniel Hájek Atletika Polička Atletika Polička 1989 0:25:47  82
4. / 5. 74 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:26:14  76
5. / 9. 136 Josef Šutera Atletika Polička Atletika Polička 1979 0:27:20  72
6. / 10. 167 Pavel Franc SK Meteor SK Meteor 1986 0:27:33  70
7. / 12. 143 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 0:27:46  69
8. / 13. 75 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:27:46  68
9. / 14. 178 Jaroslav Bárta Sobůlky Sobůlky 1982 0:28:05  67
10. / 15. 26 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1987 0:28:16  66
11. / 16. 175 Libor Boleček Libarča Libarča 1985 0:28:37  65
12. / 17. 176 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:28:43  64
13. / 18. 16 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 0:28:58  63
14. / 19. 103 Pavel Matoušek Brno Brno 1978 0:29:03  62
15. / 20. 166 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:29:07  61
16. / 22. 134 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:29:11  60
17. / 25. 129 Pavel Bortlík AK Tišnov AK Tišnov 1983 0:29:23  59
18. / 26. 126 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 0:29:36  58
19. / 27. 140 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:29:42  57
20. / 28. 145 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1987 0:29:53  56
21. / 29. 135 František Mazuch BCK Relax Olešnice BCK Relax Olešnice 1990 0:30:07  55
22. / 34. 112 Jiří Vemola Brno Brno 1977 0:30:26  54
23. / 39. 151 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 0:31:07  53
24. / 40. 79 Petr Meluzín Bílovice nad Svitavou Bílovice nad Svitavou 1987 0:31:14  52
25. / 43. 141 Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team ENDEKA BASSTA team 1981 0:31:34  51
26. / 48. 185 Marek Lorenz Baláž Extreme Team Baláž Extreme Team 1979 0:32:00  50
27. / 50. 94 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:32:05  49
28. / 51. 171 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:32:22  48
29. / 52. 50 Filip Šolc SKI Žabiny SKI Žabiny 1985 0:32:24  47
30. / 54. 81 Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov RunSport team Křižínkov 1984 0:32:39  46
31. / 67. 49 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:34:34  45
32. / 73. 25 Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice VSK Uni Brno - Orel Židenice 1995 0:35:15  44
33. / 74. 156 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 0:35:15  43
34. / 79. 165 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:35:35  42
35. / 85. 45 František Náplava Orel Domanín Orel Domanín 1979 0:36:03  41
36. / 86. 153 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 0:36:06  40
37. / 87. 152 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 0:36:07  39
38. / 95. 144 Martin Beran Tišnov Tišnov 1982 0:37:05  38
39. / 105. 44 Michal Tříska Orel Domanín Orel Domanín 1979 0:37:53  37
40. / 108. 163 Martin Ryšánek Čebín Čebín 1979 0:38:03  36
41. / 111. 186 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 0:38:21  35
42. / 124. 120 Michal Moravec Kuřim Kuřim 1980 0:40:37  34
43. / 133. 78 Michal Ocásek Krnov Krnov 1988 0:42:29  33
44. / 152. 24 František Čefelín Orel Kuřim Orel Kuřim 1983 0:50:48  32
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 41 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:25:52  100
2. / 6. 42 Vít Ryška VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1975 0:26:20  90
3. / 11. 104 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:27:44  82
4. / 23. 187 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:29:14  76
5. / 30. 169 Dušan Alman Brno Brno 1967 0:30:12  72
6. / 31. 64 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:30:12  70
7. / 32. 22 Igor Toman Vyškov Vyškov 1972 0:30:14  69
8. / 33. 88 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 1976 0:30:19  68
9. / 35. 52 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1972 0:30:38  67
10. / 36. 36 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:30:46  66
11. / 37. 30 Jiří Hladký Orel Židenice Orel Židenice 1975 0:30:47  65
12. / 38. 43 Rostislav Huvar Orel Domanín Orel Domanín 1975 0:30:53  64
13. / 41. 188 Petr Kazda Brno Brno 1970 0:31:19  63
14. / 45. 132 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:31:43  62
15. / 56. 173 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:32:42  61
16. / 57. 170 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:32:50  60
17. / 60. 72 Marek Dvořák Náměšť Náměšť 1974 0:33:16  59
18. / 62. 179 Ladislav Čech Mokrá Mokrá 1973 0:34:08  58
19. / 63. 190 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:34:12  57
20. / 64. 119 Pavel Kupka Lukovany Lukovany 1975 0:34:16  56
21. / 69. 38 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:34:37  55
22. / 71. 191 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:34:46  54
23. / 77. 107 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:35:30  53
24. / 88. 127 Tomáš Cikrle Synthon Blansko Synthon Blansko 1973 0:36:11  52
25. / 89. 117 Ladislav Šimerle Brno Brno 1976 0:36:21  51
26. / 91. 40 Petr Šenkýř Orel Silůvky Orel Silůvky 1974 0:36:46  50
27. / 106. 162 Ivan Zerzánek Brno Brno 1975 0:37:54  49
28. / 107. 77 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:37:59  48
29. / 118. 99 Otto Ónodi Elpis Klub Elpis Klub 1974 0:39:24  47
30. / 119. 118 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 0:39:52  46
31. / 137. 100 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 0:43:15  45
32. / 142. 189 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:45:09  44
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 57 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:31:32  100
2. / 46. 128 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 0:31:46  90
3. / 49. 54 Jaroslav Scherrer Orel Moravské Budějovice Orel Moravské Budějovice 1960 0:32:03  82
4. / 55. 32 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:32:40  76
5. / 58. 181 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:33:05  72
6. / 65. 109 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:34:22  70
7. / 68. 157 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:34:35  69
8. / 70. 150 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:34:41  68
9. / 72. 23 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:34:50  67
10. / 81. 123 Jan Mokrý KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1966 0:35:51  66
11. / 101. 142 Zdeněk Bartoš www.cemba.cz www.cemba.cz 1962 0:37:23  65
12. / 112. 76 Robert Seehofner Brno Brno 1960 0:38:27  64
13. / 123. 183 Luděk Crhák J-Elita Brno J-Elita Brno 1959 0:40:33  63
14. / 147. 160 Petr Klepal Perun Team Blansko Perun Team Blansko 1966 0:47:15  62
15. / 149. 146 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1957 0:49:15  61
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 61. 137 Antonín Pavlas Přibyslav Přibyslav 1956 0:33:25  100
2. / 76. 92 Ivan Ochrymčuk AK Tišnov AK Tišnov 1950 0:35:21  90
3. / 82. 11 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:35:52  82
4. / 84. 108 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:35:56  76
5. / 98. 55 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:37:18  72
6. / 102. 90 František Nechvátal Orel Knežice Orel Knežice 1953 0:37:29  70
7. / 103. 86 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:37:31  69
8. / 104. 39 Lubomír Šlancar ZŠ Nikolčice ZŠ Nikolčice 1953 0:37:37  68
9. / 109. 85 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:38:12  67
10. / 117. 130 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:39:05  66
11. / 130. 73 Pavel Sedláček Orel Židenice Orel Židenice 1953 0:41:33  65
12. / 132. 34 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:42:04  64
13. / 136. 105 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 0:42:59  63
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 120. 97 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:39:59  100
2. / 125. 56 František Kovařík Břeclav Břeclav 1946 0:40:55  90
3. / 138. 158 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:43:20  82
4. / 143. 91 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:46:11  76
5. / 145. 53 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1943 0:46:38  72
6. / 146. 159 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 0:47:06  70