Výsledky poháru KBL 2022

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.123456Body
1.Jan Ondruška DrásovDrásov2004Dci+Jci2522682822672722721613
2.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976M402572652762642662761604
3.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice1972M502582692692662692651596
4.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži2562622672632672591574
5.Michal Kunovský BrnoBrno1978M402402542642612592561534
6.Veronika Křivánková KuřimKuřim1992Ženy2052442592592512511469
7.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M402032332532562522491446
8.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži290282-2823002821436
9.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M501922282422422392291372
10.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži269272-2702902681369
11.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950M701752152302382362231317
12.Vojtěch Kopřiva SK Kuřim HandballSK Kuřim Handball1986Muži247264268-2642691312
13.Jiří Šimoník Orel-ŽideniceOrel-Židenice2001Muži253248-2692762641310
14.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986Muži241261266-2612631292
15.Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavouSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou1987Ž351552182322342312191289
16.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980M40222250261-2582501241
17.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž451402082242292242151240
18.Jiří Huťka BučoviceBučovice1991Muži194245263-2562551213
19.Jiří Sláma BrnoBrno1960M60223-2452522462401206
20.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971M50214240257-2482431202
21.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986Ž35217238252-2472351189
22.Ivana Kohoutová Ak TišnovAk Tišnov1983Ž35-2202372432402301170
23.Jana Melicharová Velká BítešVelká Bíteš1989Ženy204213256254-2421169
24.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M60193236-2472442361156
25.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35-2162382362372271154
26.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958M60197-2392452322261139
27.Lea Fajtlová TišnovTišnov1992Ženy169221-2372412181086
28.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45-2022202252182051070
29.Petr Žanda BrnoBrno1988Muži158-2312322282201069
30.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy159209228227222-1045
31.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M50147-2262302232081034
32.Lubomír Liška KurimKurim1955M60143204221226-2171011
33.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978M40--2582552502381001
34.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M50--244248249237978
35.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976M40-290-300-300890
36.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973M40185229240--228882
37.Vlastimil Lysák fKlidu sport TeamfKlidu sport Team1986Muži-300-290-290880
38.Michaela Vodáková LomniceLomnice1990Ženy177232--243224876
39.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35182-233-234221870
40.Helena Grauerová Brno 39Brno 391978Ž35163-229235-210837
41.Luděk Borkovec Dolní LoučkyDolní Loučky1985Muži126212255--241834
42.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka1979M40262266--282-810
43.Jiří Boháč BehejBrno.comBehejBrno.com1954M60144207222--216789
44.Jiří Bělohlávek Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko1984Muži254--265268-787
45.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982Ž35242255-262--759
46.Jiří Škorpík TišnovTišnov1985Muži--246257254-757
47.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967M50237249---254740
48.Martin Šplíchal BrnoBrno1982M40-237247--245729
49.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980Ž35--243246-232721
50.Lenka Topinková BrnoBrno1976Ž45-231251--234716
51.David Jánský BrnoBrno1978M40213--251-246710
52.Ivo Peřina KuřimKuřim1966M50219242---247708
53.Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s.Fénix Sport Blansko, z.s.1979M40229246---233708
54.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949M70--225239238-702
55.Magda Janková BrnoBrno1980Ž35210241---248699
56.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981M40209227-253--689
57.Lenka Slabáková BrnoBrno1966Ž55166-234-227-627
58.Matěj Kovačič BrnoBrno1990Muži142217-228--587
59.Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni BrnoOrel Židenice & VSK Uni Brno1982M40282-300---582
60.Blanka Fabriková Brno - BystrcBrno - Bystrc1960Ž55127--224-211562
61.Vojtěch Bořil XC VysočinaXC Vysočina1990Muži-276-276--552
62.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1979M40266-272---538
63.Katarína Škapová Running ZoneRunning Zone1987Ž35133199---206538
64.Martin Vodák LomniceLomnice1991Muži---272-266538
65.Petr Beneš BlanskoBlansko1987Muži260-270---530
66.Jakub Čaňo WalkingKuba-BrnoWalkingKuba-Brno1994Muži--262260--522
67.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982M40----262260522
68.Aleš Jelínek BrnoBrno1967M50-258-258--516
69.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim2006Dci+Jci248----267515
70.Luděk Králík Veverská BítýškaVeverská Bítýška1965M50-251---262513
71.Petr Kazda BrnoBrno1970M50251----261512
72.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim1994Muži----255252507
73.Lenka Jančaříková 2BWinner Team2BWinner Team1970Ž45244----258502
74.Petr Jančařík 2BWinner Team2BWinner Team1968M50243253----496
75.Vlastimil Pospíšil Start BrnoStart Brno2000Muži235260----495
76.Eliška Vlachová Hutová 2BWinner Team2BWinner Team1988Ženy238257----495
77.Anežka Langhammerová AK Drnovice & Orel ŽideniceAK Drnovice & Orel Židenice1994Ženy234247----481
78.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice1973Ž45208-250---458
79.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1971M50-214236---450
80.Danka Truksová PodolíPodolí1982Ž35206239----445
81.Aleš Peřina KuřimKuřim1973M40198---245-443
82.Lucie Novotná 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1975Ž45207234----441
83.Jiří Šplíchal KuřimKuřim1987Muži202235----437
84.Jiřina Coufalová BrnoBrno1978Ž35189-235---424
85.Jana Švarcová PršticePrštice1982Ž35184--233--417
86.Jana Kučerová StřeliceStřelice1977Ž45188223----411
87.Martin Sobotka BrnoBrno1976M40179226----405
88.Gabriela Pellová BrnoBrno1979Ž35161219----380
89.Iva Hrstková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1976Ž45145-223---368
90.Dominik Hurban KuřimKuřim1991Muži137---225-362
91.Ivan Varmuža TJ Sokol PřibyslaviceTJ Sokol Přibyslavice1961M60134---221-355
92.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973M40132----209341
93.Martina Kuncová VyškovVyškov2001Ženy135201----336
94.Josef Kunc VyškovVyškov1960M60121197----318
95.Jan Kohut FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO1985Muži300-----300
96.Adam Jirků TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě2004Dci+Jci--290---290
97.Martin Kleibl 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1973M40276-----276
98.Jan Pavelka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1982M40272-----272
99.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981M40-----270270
100.Martin Pargač 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1985Muži270-----270
101.Radek Steklý Ústí nad LabemÚstí nad Labem1977M40----270-270
102.Jiří Halama AK KuřimAK Kuřim1977M40-270----270
103.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA1985Muži268-----268
104.Jiří Potůček Fast And Light BlanskoFast And Light Blansko1988Muži---268--268
105.Václav Pokorný BrnoBrno1978M40-267----267
106.Jiří Hajdamach Sk sever BrnoSk sever Brno1994Muži267-----267
107.Radek Adamec 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1991Muži265-----265
108.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž1989Muži--265---265
109.Michal Kunovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2007Dci+Jci----265-265
110.Michal Šmída AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2001Muži264-----264
111.Zdeněk Hrabovský MilešoviceMilešovice1985Muži263-----263
112.Zbyněk Jakubec Slapka v Kreci/KuřimSlapka v Kreci/Kuřim1982M40----263-263
113.Ondřej Pouč ČAU/VyškovČAU/Vyškov1972M50-263----263
114.Lukáš Dlabáček Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1979M40261-----261
115.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972M50--260---260
116.Diego Rivero BrnoBrno1985Muži----260-260
117.Radomír Beneš 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1973M40259-----259
118.Petr Ondráček PetrovicePetrovice1988Muži-259----259
119.Radek Horský VavřinecVavřinec1978M40----257-257
120.Pavlína Poláčková AK DrnoviceAK Drnovice1996Ženy-----257257
121.Matyáš Beer BrnoBrno2005Dci+Jci-256----256
122.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 11990Muži255-----255
123.Mirka Zemanová Podlesí U KuřimiPodlesí U Kuřimi1983Ž35--254---254
124.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži-----253253
125.David Ševčík TišnovTišnov1977M40-252----252
126.Lenka Kociánová LelekoviceLelekovice1985Ž35---250--250
127.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2005Dci+Jci250-----250
128.David Pavlíček LomniceLomnice1988Muži--249---249
129.Anežka Kratochvílová --1999Ženy---249--249
130.Jan Lekeš Orel DomanínOrel Domanín1989Muži249-----249
131.Jana Jeřábková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč1998Ženy--248---248
132.Jiří Kolář Hammer OCR teamHammer OCR team1976M40246-----246
133.Slávek Pícha BlanskoBlansko1982M40245-----245
134.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Dky+Jky---244--244
135.Štěpán Knoflíček AK KuřimAK Kuřim2008Dci+Jci-----244244
136.Petr Novotný JedovniceJedovnice1982M40-243----243
137.Martin Šafář PanteřiPanteři1983Muži----242-242
138.Hana Coufalová BrnoBrno1984Ž35--241---241
139.Pavel Vrbacký LelekoviceLelekovice1969M50---241--241
140.Daniel Homoláč Dragon Club BrnoDragon Club Brno1984Muži---240--240
141.Miroslav Kačín BřezinaBřezina1979M40-----239239
142.Michal Šenkýř BrnoBrno1983Muži239-----239
143.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci236-----236
144.Barbora Jurová BrnoBrno1981Ž35----235-235
145.Veronika Jakešová KuřimKuřim1991Ženy----233-233
146.Pablo Beattie Orel Židenice & SKP Kometa BrnoOrel Židenice & SKP Kometa Brno1974M40233-----233
147.Iván Díaz martínez BrnoBrno1977M40232-----232
148.Tereza Baláková ŽeleznéŽelezné1994Ženy-----231231
149.Petr Sabejšek KuřimKuřim2002Muži---231--231
150.Jiří Brumovský BrnoBrno1987Muži231-----231
151.Eva Šimonovská 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1979Ž35230-----230
152.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980M40-230----230
153.Petr Otoupalík KuřimKuřim1985Muži----230-230
154.Pavla Schneiderová BrnoBrno1994Ženy----229-229
155.Pavel Sucharda Julec BrnoJulec Brno1970M50228-----228
156.Ivan Svoboda BrnoBrno1984Muži--227---227
157.Marek Kubuš MoravanyMoravany1978M40227-----227
158.Jiří Novák KuřimKuřim1977M40----226-226
159.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim1997Muži226-----226
160.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava1979M40225-----225
161.Michael Juras Open Cyling AcademyOpen Cyling Academy1992Muži-225----225
162.Martin Kotlík KuřimKuřim1985Muži-----225225
163.David Vránek BrnoBrno1978M40224-----224
164.Marketa Sattlerova KuřimKuřim1984Ž35-224----224
165.David Simon AK KuřimAK Kuřim2008Dci+Jci-----222222
166.Jan Štědrý VsetínVsetín2001Muži-222----222
167.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50221-----221
168.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45----220-220
169.Matúš Kocka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1984Muži220-----220
170.Štěpánka Badinová AK KuřimAK Kuřim1999Ženy----219-219
171.Miroslava Streitová BrnoBrno1983Ž35--219---219
172.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín1976M40218-----218
173.Martina Dudková Orel KuřimOrel Kuřim1984Ž3563---217-217
174.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín1979M40216-----216
175.Pavlína Cicková KuřimKuřim1989Ženy----216-216
176.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín1979M40215-----215
177.Radka Konečná BrnoBrno1989Ženy-----214214
178.Tereza Klajbová BrnoBrno1992Ženy-----213213
179.Pavel Grec Orel VyškovOrel Vyškov1980M40212-----212
180.Veronika Obůrková KomínKomín1990Ženy-----212212
181.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M40211-----211
182.Marek Grolich OtmarovOtmarov1995Muži-211----211
183.Ondřej Musil AK Bastr AtletsAK Bastr Atlets1988Muži-210----210
184.Antonín Pavlas PřibyslavPřibyslav1956M60-----207207
185.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž45-206----206
186.Otto Zwettler KuřimKuřim1978M40-205----205
187.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn1971Ž45-----204204
188.Jana Ondrušková DrásovDrásov1977Ž45-203----203
189.Šárka Dosedělová KuřimKuřim1990Ženy201-----201
190.Michaela Bartuňková KuřimKuřim1982Ž35-200----200
191.Václav Štěpánek OlomučanyOlomučany1991Muži200-----200
192.Radka Grec Orel VyškovOrel Vyškov1984Ž35199-----199
193.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977Ž45-198----198
194.Hana Fučíková BrnoBrno1977Ž45196-----196
195.Jaroslav Sláma BrnoBrno1985Muži195-----195
196.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná2005Dci+Jci191-----191
197.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Dky+Jky190-----190
198.Radek Brázda BrnoBrno1967M50187-----187
199.Ivo Kratěna OšelínOšelín1980M40186-----186
200.Filip Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany1984Muži183-----183
201.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M50181-----181
202.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965M50180-----180
203.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov1980Ž35178-----178
204.Jana Smrčková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1964Ž55176-----176
205.Lucie Zřídkavesela BrnoBrno1985Ž35174-----174
206.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M60173-----173
207.Aleš Březina Pinax BrnoPinax Brno1962M60172-----172
208.Tomáš Horký KOS TJ TESLA BRNOKOS TJ TESLA BRNO1967M50171-----171
209.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov1984Muži170-----170
210.Valerii Borozdina LomniceLomnice1994Ženy168-----168
211.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim1983Muži167-----167
212.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky1969Ž45165-----165
213.Blanka Maráková Orel ŽideniceOrel Židenice2000Ženy164-----164
214.Antonín Prčík Orel HodonínOrel Hodonín1955M60162-----162
215.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov1967Ž55157-----157
216.Jiří Káňa 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1988Muži156-----156
217.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov1974Ž45154-----154
218.Hana Kielarová Olymp BrnoOlymp Brno2003Dky+Jky153-----153
219.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná1972M50152-----152
220.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany1991Muži151-----151
221.Karolina Melichárková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1991Ženy150-----150
222.Michal Vyroubal Rájec JestřebíRájec Jestřebí1968M50149-----149
223.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2004Dky+Jky148-----148
224.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949M70146-----146
225.Libor Zeman Orel VyškovOrel Vyškov1964M50141-----141
226.Petr Šmíd HruškyHrušky1980M40139-----139
227.Jan Strážnický Orel KuřimOrel Kuřim1982M40138-----138
228.Dita Hrubešová Brno-Řečkovice a Mokrá HoraBrno-Řečkovice a Mokrá Hora1970Ž45136-----136
229.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž55131-----131
230.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno1956M60130-----130
231.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2006Dky+Jky129-----129
232.Kamila Náplavová Orel DomanínOrel Domanín1980Ž35128-----128
233.Jana Strážnická Orel KuřimOrel Kuřim1982Ž35125-----125
234.Lucie Kuchařová Orel DomanínOrel Domanín2001Ženy124-----124
235.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M60123-----123
236.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70122-----122
237.Josef Holý Orel Židenice - AC Moravská SlaviaOrel Židenice - AC Moravská Slavia1941M70120-----120
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003100-----100
2.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004---100--100
3.Hana Kielarová Olymp BrnoOlymp Brno200382-----82
4.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200476-----76
5.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200672-----72
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Veronika Křivánková KuřimKuřim1992828210010010090554
2.Jana Melicharová Velká BítešVelká Bíteš198976709090-82408
3.Lea Fajtlová TišnovTišnov19926972-768270369
4.Heidi Kočí BrnoBrno19976669767270-353
5.Michaela Vodáková LomniceLomnice19907076--9072308
6.Eliška Vlachová Hutová 2BWinner Team2BWinner Team1988100100----200
7.Anežka Langhammerová AK Drnovice & Orel ŽideniceAK Drnovice & Orel Židenice19949090----180
8.Martina Kuncová VyškovVyškov20016468----132
9.Pavlína Poláčková AK DrnoviceAK Drnovice1996-----100100
10.Jana Jeřábková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč1998--82---82
11.Anežka Kratochvílová --1999---82--82
12.Veronika Jakešová KuřimKuřim1991----76-76
13.Tereza Baláková ŽeleznéŽelezné1994-----7676
14.Šárka Dosedělová KuřimKuřim199072-----72
15.Pavla Schneiderová BrnoBrno1994----72-72
16.Štěpánka Badinová AK KuřimAK Kuřim1999----69-69
17.Radka Konečná BrnoBrno1989-----6969
18.Valerii Borozdina LomniceLomnice199468-----68
19.Pavlína Cicková KuřimKuřim1989----68-68
20.Tereza Klajbová BrnoBrno1992-----6868
21.Blanka Maráková Orel ŽideniceOrel Židenice200067-----67
22.Veronika Obůrková KomínKomín1990-----6767
23.Karolina Melichárková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM199165-----65
24.Lucie Kuchařová Orel DomanínOrel Domanín200163-----63
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986827690-10090438
2.Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavouSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou1987626867697069405
3.Ivana Kohoutová Ak TišnovAk Tišnov1983-7070769076382
4.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982-6772728272365
5.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982100100-100--300
6.Barbora Slámová BrnoBrno198167-68-7270277
7.Helena Grauerová Brno 39Brno 39197864-6670-68268
8.Magda Janková BrnoBrno19807690---100266
9.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980--8282-82246
10.Katarína Škapová Running ZoneRunning Zone19876165---67193
11.Danka Truksová PodolíPodolí19827282----154
12.Jiřina Coufalová BrnoBrno197869-69---138
13.Jana Švarcová PršticePrštice198268--68--136
14.Gabriela Pellová BrnoBrno19796369----132
15.Mirka Zemanová Podlesí U KuřimiPodlesí U Kuřimi1983--100---100
16.Eva Šimonovská 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197990-----90
17.Lenka Kociánová LelekoviceLelekovice1985---90--90
18.Barbora Jurová BrnoBrno1981----76-76
19.Hana Coufalová BrnoBrno1984--76---76
20.Marketa Sattlerova KuřimKuřim1984-72----72
21.Radka Grec Orel VyškovOrel Vyškov198470-----70
22.Martina Dudková Orel KuřimOrel Kuřim1984----69-69
23.Michaela Bartuňková KuřimKuřim1982-66----66
24.Iva Šťastná AK TišnovAK Tišnov198066-----66
25.Lucie Zřídkavesela BrnoBrno198565-----65
26.Miroslava Streitová BrnoBrno1983--65---65
27.Kamila Náplavová Orel DomanínOrel Domanín198060-----60
28.Jana Strážnická Orel KuřimOrel Kuřim198259-----59
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Romana Drimlová ČeskáČeská197467768210010082507
2.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972-6972908276389
3.Lenka Topinková BrnoBrno1976-90100--90280
4.Lenka Jančaříková 2BWinner Team2BWinner Team1970100----110210
5.Lucie Novotná 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197582100----182
6.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice197390-90---180
7.Jana Kučerová StřeliceStřelice19777282----154
8.Iva Hrstková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno197668-76---144
9.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968----90-90
10.Hana Fučíková BrnoBrno197776-----76
11.Pavla Musilová TišnovTišnov1976-72----72
12.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn1971-----7272
13.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky196970-----70
14.Jana Ondrušková DrásovDrásov1977-70----70
15.Vladimíra Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov197469-----69
16.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977-68----68
17.Dita Hrubešová Brno-Řečkovice a Mokrá HoraBrno-Řečkovice a Mokrá Hora197066-----66
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Lenka Slabáková BrnoBrno196690-110-100-300
2.Blanka Fabriková Brno - BystrcBrno - Bystrc196072--100-100272
3.Jana Smrčková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1964100-----100
4.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov196782-----82
5.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov196376-----76
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Jan Ondruška DrásovDrásov200410010090100100100590
2.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim200682----90172
3.Adam Jirků TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě2004--100---100
4.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko200590-----90
5.Michal Kunovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2007----90-90
6.Matyáš Beer BrnoBrno2005-90----90
7.Štěpán Knoflíček AK KuřimAK Kuřim2008-----8282
8.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200376-----76
9.David Simon AK KuřimAK Kuřim2008-----7676
10.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná200572-----72
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno19929090-9010090460
2.Lukáš Sláma BrnoBrno1984657082677268424
3.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice19927676-729076390
4.Vojtěch Kopřiva SK Kuřim HandballSK Kuřim Handball1986607290-7082374
5.Jiří Šimoník Orel-ŽideniceOrel-Židenice20016266-708270350
6.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986596976-6969342
7.Jiří Huťka BučoviceBučovice1991506570-6767319
8.Vlastimil Lysák fKlidu sport TeamfKlidu sport Team1986-100-100-100300
9.Petr Žanda BrnoBrno198846-65636262298
10.Luděk Borkovec Dolní LoučkyDolní Loučky1985416068--64233
11.Jiří Bělohlávek Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko198463--6876-207
12.Jiří Škorpík TišnovTišnov1985--666565-196
13.Petr Beneš BlanskoBlansko198766-100---166
14.Matěj Kovačič BrnoBrno19904361-61--165
15.Vojtěch Bořil XC VysočinaXC Vysočina1990-82-82--164
16.Martin Vodák LomniceLomnice1991---76-72148
17.Jakub Čaňo WalkingKuba-BrnoWalkingKuba-Brno1994--6966--135
18.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim1994----6665131
19.Vlastimil Pospíšil Start BrnoStart Brno20005768----125
20.Jiří Šplíchal KuřimKuřim19875364----117
21.Dominik Hurban KuřimKuřim199142---61-103
22.Jan Kohut FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO1985100-----100
23.Martin Pargač 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198582-----82
24.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž1989--72---72
25.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA198572-----72
26.Jiří Hajdamach Sk sever BrnoSk sever Brno199470-----70
27.Jiří Potůček Fast And Light BlanskoFast And Light Blansko1988---69--69
28.Radek Adamec 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM199169-----69
29.Michal Šmída AK Olymp BrnoAK Olymp Brno200168-----68
30.Diego Rivero BrnoBrno1985----68-68
31.Zdeněk Hrabovský MilešoviceMilešovice198567-----67
32.Petr Ondráček PetrovicePetrovice1988-67----67
33.David Pavlíček LomniceLomnice1988--67---67
34.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989-----6666
35.Martin Šafář PanteřiPanteři1983----64-64
36.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 1199064-----64
37.Ivan Svoboda BrnoBrno1984--64---64
38.Daniel Homoláč Dragon Club BrnoDragon Club Brno1984---64--64
39.Martin Kotlík KuřimKuřim1985-----6363
40.Petr Otoupalík KuřimKuřim1985----63-63
41.Michael Juras Open Cyling AcademyOpen Cyling Academy1992-63----63
42.Jan Štědrý VsetínVsetín2001-62----62
43.Petr Sabejšek KuřimKuřim2002---62--62
44.Jan Lekeš Orel DomanínOrel Domanín198961-----61
45.Marek Grolich OtmarovOtmarov1995-59----59
46.Michal Šenkýř BrnoBrno198358-----58
47.Ondřej Musil AK Bastr AtletsAK Bastr Atlets1988-58----58
48.Jiří Brumovský BrnoBrno198756-----56
49.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim199755-----55
50.Matúš Kocka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198454-----54
51.Václav Štěpánek OlomučanyOlomučany199152-----52
52.Jaroslav Sláma BrnoBrno198551-----51
53.Filip Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany198449-----49
54.Pavel Doležal Orel VyškovOrel Vyškov198448-----48
55.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim198347-----47
56.Jiří Káňa 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198845-----45
57.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany199144-----44
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976687290908290492
2.Michal Kunovský BrnoBrno1978657076827072435
3.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975506469766769395
4.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980586872-6970337
5.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976-110-100-110320
6.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978--70726665273
7.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka19797276--100-248
8.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973476267--63239
9.Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni BrnoOrel Židenice & VSK Uni Brno1982100-100---200
10.Martin Šplíchal BrnoBrno1982-6568--67200
11.Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s.Fénix Sport Blansko, z.s.19796267---64193
12.David Jánský BrnoBrno197854--69-68191
13.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek19815161-70--182
14.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno197976-82---158
15.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982----7276148
16.Aleš Peřina KuřimKuřim197349---65-114
17.Martin Sobotka BrnoBrno19764660----106
18.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim197343----62105
19.Jiří Halama AK KuřimAK Kuřim1977-90----90
20.Radek Steklý Ústí nad LabemÚstí nad Labem1977----90-90
21.Martin Kleibl 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197390-----90
22.Jan Pavelka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM198282-----82
23.Václav Pokorný BrnoBrno1978-82----82
24.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981-----8282
25.Zbyněk Jakubec Slapka v Kreci/KuřimSlapka v Kreci/Kuřim1982----76-76
26.Lukáš Dlabáček Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice197970-----70
27.Radomír Beneš 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197369-----69
28.David Ševčík TišnovTišnov1977-69----69
29.Radek Horský VavřinecVavřinec1978----68-68
30.Jiří Kolář Hammer OCR teamHammer OCR team197667-----67
31.Slávek Pícha BlanskoBlansko198266-----66
32.Petr Novotný JedovniceJedovnice1982-66----66
33.Miroslav Kačín BřezinaBřezina1979-----6666
34.Pablo Beattie Orel Židenice & SKP Kometa BrnoOrel Židenice & SKP Kometa Brno197464-----64
35.Jiří Novák KuřimKuřim1977----64-64
36.Iván Díaz martínez BrnoBrno197763-----63
37.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980-63----63
38.Marek Kubuš MoravanyMoravany197861-----61
39.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava197960-----60
40.David Vránek BrnoBrno197859-----59
41.Otto Zwettler KuřimKuřim1978-59----59
42.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín197657-----57
43.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín197956-----56
44.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín197955-----55
45.Pavel Grec Orel VyškovOrel Vyškov198053-----53
46.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov197352-----52
47.Ivo Kratěna OšelínOšelín198048-----48
48.Petr Šmíd HruškyHrušky198045-----45
49.Jan Strážnický Orel KuřimOrel Kuřim198244-----44
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice1972110110100100110100630
2.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967676772767668426
3.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971686882-8270370
4.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko196460-69707267338
5.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970--76829069317
6.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna19677670---76222
7.Ivo Peřina KuřimKuřim19666969---72210
8.Aleš Jelínek BrnoBrno1967-82-90--172
9.Petr Kazda BrnoBrno197090----82172
10.Luděk Králík Veverská BítýškaVeverská Bítýška1965-72---90162
11.Petr Jančařík 2BWinner Team2BWinner Team19688276----158
12.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1971-6670---136
13.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972--90---90
14.Ondřej Pouč ČAU/VyškovČAU/Vyškov1972-90----90
15.Pavel Vrbacký LelekoviceLelekovice1969---72--72
16.Pavel Sucharda Julec BrnoJulec Brno197072-----72
17.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice196970-----70
18.Radek Brázda BrnoBrno196766-----66
19.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197065-----65
20.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání196564-----64
21.Tomáš Horký KOS TJ TESLA BRNOKOS TJ TESLA BRNO196763-----63
22.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná197262-----62
23.Michal Vyroubal Rájec JestřebíRájec Jestřebí196861-----61
24.Libor Zeman Orel VyškovOrel Vyškov196459-----59
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Jiří Sláma BrnoBrno1960100-100100100100500
2.Luboš Prudek KuřimKuřim196182100-909090452
3.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice195890-90828282426
4.Lubomír Liška KurimKurim195568827676-76378
5.Jiří Boháč BehejBrno.comBehejBrno.com1954699082--72313
6.Ivan Varmuža TJ Sokol PřibyslaviceTJ Sokol Přibyslavice196167---76-143
7.Josef Kunc VyškovVyškov19606476----140
8.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko196276-----76
9.Aleš Březina Pinax BrnoPinax Brno196272-----72
10.Antonín Prčík Orel HodonínOrel Hodonín195570-----70
11.Antonín Pavlas PřibyslavPřibyslav1956-----7070
12.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno195666-----66
13.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice195365-----65
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123456Body
1.Milan Strachoň SlavkovSlavkov195011010010090100100600
2.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949--90100110-300
3.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice194990-----90
4.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194882-----82
5.Josef Holý Orel Židenice - AC Moravská SlaviaOrel Židenice - AC Moravská Slavia194176-----76