Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2022

6.11.2022
3800 m
7°C, jasno
Info o trati »

Běh na Babí lom 2022


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 11 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 M40 (1.) 0:14:34   100 300
2. 68 Jiří Petr Salomon Salomon 1979 M40 (2.) 0:14:46   90 290
3. 8 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:16:19   100 282
4. 36 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Dci+Jci (1.) 0:16:35   100 276
5. 79 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 Muži (2.) 0:16:40   90 272
6. 42 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži (3.) 0:16:51   82 270
7. 75 Filip Šolc SKI Žabiny SKI Žabiny 1985 Muži (4.) 0:16:58   76 269
8. 15 Jiří Šimoník Brno Brno 2001 Muži (5.) 0:17:21   72 268
9. 83 Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2005 Dci+Jci (2.) 0:17:21   90 267
10. 33 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 (3.) 0:17:30   82 266
11. 51 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40 (4.) 0:18:01   76 265
12. 89 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (6.) 0:18:04   70 264
13. 6 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 M50 (1.) 0:18:05   100 263
14. 85 Tomáš Kašpařík SK Přerov SK Přerov 1975 M40 (5.) 0:18:14   72 262
15. 62 Jaroslav Beneš o106 o106 1978 M40 (6.) 0:18:39   70 261
16. 4 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 M40 (7.) 0:18:45   69 260
17. 10 Daniel Gladiš st. Lelekovice Lelekovice 1968 M50 (2.) 0:18:57   90 259
18. 74 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 (8.) 0:18:59   68 258
19. 48 Lucie Vaculová Lelekovice Lelekovice 1982 Ž35 (1.) 0:18:59   100 257
20. 2 Jiří Huťka Bučovice Bučovice 1991 Muži (7.) 0:19:02   69 256
21. 14 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 Muži (8.) 0:19:04   68 255
22. 3 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (9.) 0:19:06   67 254
23. 7 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 Ženy (1.) 0:19:06   100 253
24. 41 Adam Vybíhal Protivanov Protivanov 1997 Muži (9.) 0:19:09   67 252
25. 113 Štěpán Proks AK Kuřim AK Kuřim 2007 Dci+Jci (3.) 0:19:28   82 251
26. 73 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (10.) 0:19:36   66 250
27. 39 Tomáš Redlich Blansko Blansko 1982 M40 (10.) 0:19:54   66 249
28. 30 Martin Šplíchal Running zone Running zone 1982 M40 (11.) 0:19:59   65 248
29. 1 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (12.) 0:20:17   64 247
30. 67 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M50 (3.) 0:20:21   82 246
31. 9 Miroslav Zemánek ČAU z.s. ČAU z.s. 1979 M40 (13.) 0:20:26   63 245
32. 109 David Jánský Brno Brno 1978 M40 (14.) 0:20:33   62 244
33. 13 Jana Melicharová Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 Ženy (2.) 0:20:37   90 243
34. 46 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 (1.) 0:20:45   100 242
35. 105 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (4.) 0:20:59   76 241
36. 17 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži (11.) 0:21:11   65 240
37. 80 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 Ž35 (2.) 0:21:14   90 239
38. 57 Martin Žiak Brno Brno 1994 Muži (12.) 0:21:21   64 238
39. 77 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 M40 (15.) 0:21:26   61 237
40. 43 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M60 (2.) 0:21:29   90 236
41. 45 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 Ž35 (3.) 0:21:30   82 235
42. 96 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 Ž45 (1.) 0:21:30   100 234
43. 61 Radoslav Husák Rudice Rudice 1961 M60 (3.) 0:21:41   82 233
44. 29 Václav Miklas Kuřim Kuřim 1994 Muži (13.) 0:21:44   63 232
45. 108 Aleš Peřina Kuřim Kuřim 1973 M40 (16.) 0:21:57   60 231
46. 59 Jana Smržová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1982 Ž35 (4.) 0:22:02   76 230
47. 106 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M50 (5.) 0:22:04   72 229
48. 25 Ivana Kohoutová Ak Tišnov Ak Tišnov 1983 Ž35 (5.) 0:22:13   72 228
49. 12 Martin Jakeš Kuřim Kuřim 1976 M40 (17.) 0:22:20   59 227
50. 72 David Simon AK Kuřim AK Kuřim 2008 Dci+Jci (4.) 0:22:28   76 226
51. 19 Tomáš Horký KOS TJ TESLA BRNO KOS TJ TESLA BRNO 1967 M50 (6.) 0:22:57   70 225
52. 84 Jan Vizner 2BWinner 2BWinner 1993 Muži (14.) 0:22:58   62 224
53. 16 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 M40 (18.) 0:23:29   58 223
54. 107 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (6.) 0:23:46   70 222
55. 88 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (7.) 0:23:58   69 221
56. 20 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 M70 (1.) 0:23:59   100 220
57. 40 Lenka Slabáková AC Moravská Slávia Brno, spolek AC Moravská Slávia Brno, spolek 1966 Ž55 (1.) 0:24:09   100 219
58. 81 Pavel Fleischmann Sokol Milevsko Sokol Milevsko 1963 M50 (7.) 0:24:35   69 218
59. 56 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M70 (2.) 0:24:35   90 217
60. 97 Kateřina Láníková SK Rudá Hvězda Kroměříž SK Rudá Hvězda Kroměříž 1982 Ž35 (8.) 0:24:42   68 216
61. 104 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (2.) 0:25:17   90 215
62. 31 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 M60 (4.) 0:25:26   76 214
63. 47 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 M40 (19.) 0:25:48   57 213
64. 110 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 Muži (15.) 0:25:57   61 212
65. 82 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:26:38   82 211
66. 24 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (5.) 0:27:24   72 210
67. 38 Jana Redlichová Blansko Blansko 1987 Ž35 (9.) 0:27:35   67 209
68. 18 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 M60 (6.) 0:27:56   70 208
69. 76 Blanka Fabriková Brno - Bystrc Brno - Bystrc 1960 Ž55 (2.) 0:28:29   90 207
70. 63 Lenka Nedomová Moravske Knínice Moravske Knínice 1980 Ž35 (10.) 0:29:21   66 206
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 7 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 0:19:06  100
2. / 33. 13 Jana Melicharová Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 0:20:37  90
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 48 Lucie Vaculová Lelekovice Lelekovice 1982 0:18:59  100
2. / 37. 80 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 0:21:14  90
3. / 41. 45 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 0:21:30  82
4. / 46. 59 Jana Smržová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1982 0:22:02  76
5. / 48. 25 Ivana Kohoutová Ak Tišnov Ak Tišnov 1983 0:22:13  72
6. / 54. 107 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:23:46  70
7. / 55. 88 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:23:58  69
8. / 60. 97 Kateřina Láníková SK Rudá Hvězda Kroměříž SK Rudá Hvězda Kroměříž 1982 0:24:42  68
9. / 67. 38 Jana Redlichová Blansko Blansko 1987 0:27:35  67
10. / 70. 63 Lenka Nedomová Moravske Knínice Moravske Knínice 1980 0:29:21  66
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 96 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 0:21:30  100
2. / 61. 104 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:25:17  90
3. / 65. 82 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:26:38  82
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 57. 40 Lenka Slabáková AC Moravská Slávia Brno, spolek AC Moravská Slávia Brno, spolek 1966 0:24:09  100
2. / 69. 76 Blanka Fabriková Brno - Bystrc Brno - Bystrc 1960 0:28:29  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 36 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 0:16:35  100
2. / 9. 83 Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2005 0:17:21  90
3. / 25. 113 Štěpán Proks AK Kuřim AK Kuřim 2007 0:19:28  82
4. / 50. 72 David Simon AK Kuřim AK Kuřim 2008 0:22:28  76
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 8 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:16:19  100
2. / 5. 79 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 0:16:40  90
3. / 6. 42 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 0:16:51  82
4. / 7. 75 Filip Šolc SKI Žabiny SKI Žabiny 1985 0:16:58  76
5. / 8. 15 Jiří Šimoník Brno Brno 2001 0:17:21  72
6. / 12. 89 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:18:04  70
7. / 20. 2 Jiří Huťka Bučovice Bučovice 1991 0:19:02  69
8. / 21. 14 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 0:19:04  68
9. / 24. 41 Adam Vybíhal Protivanov Protivanov 1997 0:19:09  67
10. / 26. 73 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:19:36  66
11. / 36. 17 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 0:21:11  65
12. / 38. 57 Martin Žiak Brno Brno 1994 0:21:21  64
13. / 44. 29 Václav Miklas Kuřim Kuřim 1994 0:21:44  63
14. / 52. 84 Jan Vizner 2BWinner 2BWinner 1993 0:22:58  62
15. / 64. 110 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 0:25:57  61
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 11 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 0:14:34  100
2. / 2. 68 Jiří Petr Salomon Salomon 1979 0:14:46  90
3. / 10. 33 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 0:17:30  82
4. / 11. 51 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 0:18:01  76
5. / 14. 85 Tomáš Kašpařík SK Přerov SK Přerov 1975 0:18:14  72
6. / 15. 62 Jaroslav Beneš o106 o106 1978 0:18:39  70
7. / 16. 4 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:18:45  69
8. / 18. 74 Michal Kunovský Brno Brno 1978 0:18:59  68
9. / 22. 3 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:19:06  67
10. / 27. 39 Tomáš Redlich Blansko Blansko 1982 0:19:54  66
11. / 28. 30 Martin Šplíchal Running zone Running zone 1982 0:19:59  65
12. / 29. 1 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:20:17  64
13. / 31. 9 Miroslav Zemánek ČAU z.s. ČAU z.s. 1979 0:20:26  63
14. / 32. 109 David Jánský Brno Brno 1978 0:20:33  62
15. / 39. 77 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:21:26  61
16. / 45. 108 Aleš Peřina Kuřim Kuřim 1973 0:21:57  60
17. / 49. 12 Martin Jakeš Kuřim Kuřim 1976 0:22:20  59
18. / 53. 16 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 0:23:29  58
19. / 63. 47 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 0:25:48  57
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 13. 6 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 0:18:05  100
2. / 17. 10 Daniel Gladiš st. Lelekovice Lelekovice 1968 0:18:57  90
3. / 30. 67 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:20:21  82
4. / 35. 105 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:20:59  76
5. / 47. 106 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:22:04  72
6. / 51. 19 Tomáš Horký KOS TJ TESLA BRNO KOS TJ TESLA BRNO 1967 0:22:57  70
7. / 58. 81 Pavel Fleischmann Sokol Milevsko Sokol Milevsko 1963 0:24:35  69
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 46 Jiří Sláma Brno Brno 1960 0:20:45  100
2. / 40. 43 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:21:29  90
3. / 43. 61 Radoslav Husák Rudice Rudice 1961 0:21:41  82
4. / 62. 31 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 0:25:26  76
5. / 66. 24 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:27:24  72
6. / 68. 18 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 0:27:56  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 56. 20 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 0:23:59  100
2. / 59. 56 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:24:35  90