Výsledky poháru KBL 2024

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12Body
1.Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1986Muži282290572
2.Jan Ondruška DrásovDrásov2004Muži270300570
3.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976M40269282551
4.Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport TeamAK Drnovice / fKlidu Sport Team1983M40264276540
5.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži268268536
6.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka1979M40262272534
7.Ondřej Kindl AK Drnovice - Orel ŽideniceAK Drnovice - Orel Židenice1981M40261267528
8.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M50256270526
9.Lukáš Sláma BrnoBrno1984M40254266520
10.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982M40251265516
11.Rostislav Horák LipůvkaLipůvka1995Muži244269513
12.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980M40246263509
13.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972M50245262507
14.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982Ž35243261504
15.Jaroslav Beneš o106o1061978M40239259498
16.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986Muži235255490
17.Aleš Zima WINtERS KuřimWINtERS Kuřim1982M40227260487
18.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži224256480
19.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971M50221251472
20.Jiří Sláma BrnoBrno1960M60220250470
21.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M50214253467
22.Václav Miklas KuřimKuřim1994Muži213248461
23.Miroslav Hlavnička LelekoviceLelekovice1968M50219242461
24.Jiří Huťka Brno ŘečkoviceBrno Řečkovice1991Muži210247457
25.Josef Kučera KuřimKuřim1985Muži208245453
26.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980Ž35205246451
27.Pavla Schneiderová BrnoBrno1994Ženy196243439
28.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973M50200239439
29.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M40197240437
30.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Ženy193238431
31.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M60192234426
32.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35187236423
33.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M50190230420
34.Petr Cabejšek KuřimKuřim2002Muži180233413
35.Jaroslav Jurča Orel Židenice :-)Orel Židenice :-)1962M60185226411
36.Přemysl Toman PZK BRNOPZK BRNO1978M40181229410
37.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35179224403
38.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973M50175225400
39.Pavla Chodurová Rozběháme KraloviceRozběháme Kralovice1986Ž35170222392
40.Oleksandr Zahorodniuk KuřimKuřim1991Muži162228390
41.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž45169220389
42.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M60164223387
43.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž55165221386
44.Oxana Begunová Orel ŽideniceOrel Židenice1989Ž35156218374
45.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž45157216373
46.Lucie Valouškova KuřimKuřim1981Ž35151219370
47.Lubomír Liška KurimKurim1955M60152215367
48.Michaela Štěpánková ŠBVŠBV1982Ž35150214364
49.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn1971Ž45146212358
50.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice1960Ž55145213358
51.Lukáš Soural Orel Židenice & AK DrnoviceOrel Židenice & AK Drnovice1982M40300-300
52.Jaroslav Pelikán BananasBananas1988Muži290-290
53.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA1985Muži276-276
54.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977M40272-272
55.Tomáš Bořecký BrnoBrno1984M40267-267
56.Šimon Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2008Dci+Jci266-266
57.Isaac Murphy BrnoBrno1993Muži265-265
58.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov1983M40-264264
59.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1979M40263-263
60.Štěpán Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2007Dci+Jci260-260
61.Martin Skřivánek Ak DrnoviceAk Drnovice1976M40259-259
62.Ondřej Hudec ALISY SPORT TeamALISY SPORT Team1988Muži258-258
63.Michal Kunovský BrnoBrno1978M40-258258
64.Petr Bednář Fitness klub TišnovFitness klub Tišnov1978M40-257257
65.Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM1970Ž45257-257
66.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice1972M50255-255
67.Ivo Hertl Kuřimští panteřiKuřimští panteři1980M40-254254
68.Michal Podsedník Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice1976M40253-253
69.Tomáš Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice2008Dci+Jci252-252
70.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002Ženy-252252
71.Tomáš Košut Betelný BerglBetelný Bergl1985Muži250-250
72.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim1994Muži249-249
73.Gábina krátká Krátká --2006Dky+Jky-249249
74.Barbora Kopřivová ŽabčiceŽabčice1993Ženy247-247
75.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981M40-244244
76.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany1978M40242-242
77.Matěj Hořínek DrásovDrásov1985Muži241-241
78.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986Ž35-241241
79.Martin Štěpánek ENDEKA teamENDEKA team1981M40240-240
80.Andrej Klatsunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice1981M40238-238
81.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M60-237237
82.Jan Hrůza TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice2007Dci+Jci237-237
83.Zdeněk Novák Horizont Kola Novák BlanskoHorizont Kola Novák Blansko1961M60236-236
84.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975Ž45-235235
85.Veronika Křivánková KuřimKuřim1992Ženy234-234
86.Josef Chodur Rozběháme TřebíčRozběháme Třebíč1975M40233-233
87.Daniel Depeš --1989Muži232-232
88.Alexandra Tomíšková Kuřim - winerunnersKuřim - winerunners1982Ž35-232232
89.Lubomír Konečný Moravský Svatý JánMoravský Svatý Ján1984M40231-231
90.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969M50-231231
91.Patrik Marek Superior RidersSuperior Riders1983M40230-230
92.Jindřich Schick BrnoBrno1975M40229-229
93.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž1989Muži228-228
94.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949M70-227227
95.Petr Jančařík Orel Žídenice -2BWINNER TEAMOrel Žídenice -2BWINNER TEAM1968M50226-226
96.Václav Ožana TJ Nové MěstoTJ Nové Město1964M60225-225
97.Marek Talába BrnoBrno1993Muži223-223
98.David Kuneš Top4RunningTop4Running1974M50222-222
99.Milan Soukup ZnojmoZnojmo1964M60218-218
100.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007Dky+Jky-217217
101.Štěpán Proks AK KuřimAK Kuřim2007Dci+Jci217-217
102.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín1976M40216-216
103.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M50215-215
104.Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2008Dky+Jky212-212
105.Pavla Vítová PolešovicePolešovice1987Ž35211-211
106.Lenka Šnajdrová --1979Ž45209-209
107.Jan Tesař BrnoBrno1995Muži206-206
108.Ondřej Homoláč ChudčiceChudčice2006Dci+Jci204-204
109.Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město)Jundrov (okres Brno-město)1976M40203-203
110.Adam Šimonfy BrnoBrno1992Muži202-202
111.Pavel Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice1968M50201-201
112.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950M70199-199
113.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice1973Ž45198-198
114.Vít Orgoň Moravské BrániceMoravské Bránice1964M60195-195
115.Robert Krubl KuřimKuřim1973M50194-194
116.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy191-191
117.Veronika Jakešová KuřimKuřim1991Ženy189-189
118.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50188-188
119.Bronislav Fojtík Mládí v h@jzlu, do důchodu dalekoMládí v h@jzlu, do důchodu daleko1980M40186-186
120.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim1983M40184-184
121.Stanislav Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1975M40183-183
122.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany1966M50182-182
123.Pavel Kubíček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M70178-178
124.Lenka Slabáková Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolekOrel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek1966Ž55177-177
125.Markéta Hořínková DrásovDrásov1987Ž35176-176
126.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976M40174-174
127.Jiří Boháč BrnoBrno1954M70173-173
128.Michelle Šestáková TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice2008Dky+Jky172-172
129.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky1969Ž55171-171
130.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Ženy168-168
131.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné1977Ž45167-167
132.Vincent Kuneš TišnovTišnov2008Dci+Jci166-166
133.Helena Doňarová Brno 39Brno 391978Ž45163-163
134.Martina Kuncová VyškovVyškov2001Ženy161-161
135.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45160-160
136.Pavel Drápal Orel KřenoviceOrel Křenovice1963M60159-159
137.Marek Orel Orel ObřanyOrel Obřany1960M60158-158
138.Milan Orth Stará BřeclavStará Břeclav1961M60155-155
139.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M50154-154
140.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno1956M60153-153
141.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2006Dky+Jky149-149
142.Tomáš Luža Orel ŽatčanyOrel Žatčany1974M50148-148
143.David Žáček BrnoBrno1980M40147-147
144.Jana Kalousková Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1975Ž45144-144
145.Rostislav Stříbrný AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia1952M70143-143
146.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M70142-142
147.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70141-141
148.Renata Miková Orel ObřanyOrel Obřany1972Ž45140-140
149.Josef Holý Orel ŽideniceOrel Židenice1941M70139-139
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Gábina krátká Krátká --2006-100100
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2008100-100
3.Michelle Šestáková TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice200890-90
4.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007-9090
5.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200682-82
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Pavla Schneiderová BrnoBrno19948290172
2.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice20047682158
3.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002-100100
4.Barbora Kopřivová ŽabčiceŽabčice1993100-100
5.Veronika Křivánková KuřimKuřim199290-90
6.Heidi Kočí BrnoBrno199772-72
7.Veronika Jakešová KuřimKuřim199170-70
8.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200369-69
9.Martina Kuncová VyškovVyškov200168-68
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982100100200
2.Lucie Karásková LažánkyLažánky19808290172
3.Dagmar Hálková TišnovTišnov19827676152
4.Barbora Slámová BrnoBrno19817270142
5.Pavla Chodurová Rozběháme KraloviceRozběháme Kralovice19866969138
6.Oxana Begunová Orel ŽideniceOrel Židenice19896867135
7.Lucie Valouškova KuřimKuřim19816768135
8.Michaela Štěpánková ŠBVŠBV19826666132
9.Pavla Vítová PolešovicePolešovice198790-90
10.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986-8282
11.Alexandra Tomíšková Kuřim - winerunnersKuřim - winerunners1982-7272
12.Markéta Hořínková DrásovDrásov198770-70
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Pavla Musilová TišnovTišnov19767690166
2.Romana Drimlová ČeskáČeská19746882150
3.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn19716776143
4.Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM1970100-100
5.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975-100100
6.Lenka Šnajdrová --197990-90
7.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice197382-82
8.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné197772-72
9.Helena Doňarová Brno 39Brno 39197870-70
10.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice197269-69
11.Jana Kalousková Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197566-66
12.Renata Miková Orel ObřanyOrel Obřany197265-65
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz196482100182
2.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice19607690166
3.Lenka Slabáková Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolekOrel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek1966100-100
4.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky196990-90
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Šimon Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2008100-100
2.Štěpán Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200790-90
3.Tomáš Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice200882-82
4.Jan Hrůza TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice200772-72
5.Štěpán Proks AK KuřimAK Kuřim200770-70
6.Ondřej Homoláč ChudčiceChudčice200668-68
7.Vincent Kuneš TišnovTišnov200867-67
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM19869090180
2.Jan Ondruška DrásovDrásov200476100176
3.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice19927276148
4.Rostislav Horák LipůvkaLipůvka19956682148
5.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)19866470134
6.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská19896172133
7.Václav Miklas KuřimKuřim19945969128
8.Jiří Huťka Brno ŘečkoviceBrno Řečkovice19915868126
9.Josef Kučera KuřimKuřim19855767124
10.Petr Cabejšek KuřimKuřim20025466120
11.Oleksandr Zahorodniuk KuřimKuřim19915365118
12.Jaroslav Pelikán BananasBananas1988100-100
13.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA198582-82
14.Isaac Murphy BrnoBrno199370-70
15.Ondřej Hudec ALISY SPORT TeamALISY SPORT Team198869-69
16.Tomáš Košut Betelný BerglBetelný Bergl198568-68
17.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim199467-67
18.Matěj Hořínek DrásovDrásov198565-65
19.Daniel Depeš --198963-63
20.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž198962-62
21.Marek Talába BrnoBrno199360-60
22.Jan Tesař BrnoBrno199556-56
23.Adam Šimonfy BrnoBrno199255-55
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Vladimír Ondruška DrásovDrásov197682100182
2.Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport TeamAK Drnovice / fKlidu Sport Team19837290162
3.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka19796982151
4.Ondřej Kindl AK Drnovice - Orel ŽideniceAK Drnovice - Orel Židenice19816876144
5.Lukáš Sláma BrnoBrno19846672138
6.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim19826470134
7.Metoděj Polášek KuřimKuřim19806368131
8.Jaroslav Beneš o106o10619786066126
9.Aleš Zima WINtERS KuřimWINtERS Kuřim19825467121
10.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice19755161112
11.Přemysl Toman PZK BRNOPZK BRNO19784760107
12.Lukáš Soural Orel Židenice & AK DrnoviceOrel Židenice & AK Drnovice1982100-100
13.Martin Vintrlík KřepiceKřepice197790-90
14.Tomáš Bořecký BrnoBrno198476-76
15.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno197970-70
16.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov1983-6969
17.Martin Skřivánek Ak DrnoviceAk Drnovice197667-67
18.Michal Podsedník Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice197665-65
19.Michal Kunovský BrnoBrno1978-6565
20.Petr Bednář Fitness klub TišnovFitness klub Tišnov1978-6464
21.Ivo Hertl Kuřimští panteřiKuřimští panteři1980-6363
22.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981-6262
23.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany197862-62
24.Martin Štěpánek ENDEKA teamENDEKA team198161-61
25.Andrej Klatsunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice198159-59
26.Josef Chodur Rozběháme TřebíčRozběháme Třebíč197558-58
27.Lubomír Konečný Moravský Svatý JánMoravský Svatý Ján198457-57
28.Patrik Marek Superior RidersSuperior Riders198356-56
29.Jindřich Schick BrnoBrno197555-55
30.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín197653-53
31.Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město)Jundrov (okres Brno-město)197652-52
32.Bronislav Fojtík Mládí v h@jzlu, do důchodu dalekoMládí v h@jzlu, do důchodu daleko198050-50
33.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim198349-49
34.Stanislav Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec197548-48
35.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov197646-46
36.David Žáček BrnoBrno198045-45
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973100100200
2.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko19728290172
3.Jaroslav Kropáček BrnoBrno19706782149
4.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn19717076146
5.Miroslav Hlavnička LelekoviceLelekovice19686972141
6.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim19736570135
7.Zdeněk Driml ČeskáČeská19676368131
8.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka19736067127
9.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice197290-90
10.Petr Jančařík Orel Žídenice -2BWINNER TEAMOrel Žídenice -2BWINNER TEAM196876-76
11.David Kuneš Top4RunningTop4Running197472-72
12.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969-6969
13.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov197368-68
14.Pavel Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice196866-66
15.Robert Krubl KuřimKuřim197364-64
16.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice196962-62
17.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany196661-61
18.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197059-59
19.Tomáš Luža Orel ŽatčanyOrel Žatčany197458-58
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Jiří Sláma BrnoBrno196082100182
2.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice19637082152
3.Jaroslav Jurča Orel Židenice :-)Orel Židenice :-)19626976145
4.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko19646872140
5.Lubomír Liška KurimKurim19556370133
6.Zdeněk Novák Horizont Kola Novák BlanskoHorizont Kola Novák Blansko1961100-100
7.Václav Ožana TJ Nové MěstoTJ Nové Město196490-90
8.Luboš Prudek KuřimKuřim1961-9090
9.Milan Soukup ZnojmoZnojmo196476-76
10.Vít Orgoň Moravské BrániceMoravské Bránice196472-72
11.Pavel Drápal Orel KřenoviceOrel Křenovice196367-67
12.Marek Orel Orel ObřanyOrel Obřany196066-66
13.Milan Orth Stará BřeclavStará Břeclav196165-65
14.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno195664-64
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950110-110
2.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949-100100
3.Pavel Kubíček Orel ŽideniceOrel Židenice195390-90
4.Jiří Boháč BrnoBrno195482-82
5.Rostislav Stříbrný AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia195276-76
6.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice195372-72
7.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194870-70
8.Josef Holý Orel ŽideniceOrel Židenice194169-69