Výsledky závodu

Lelekovický okruh 2024

8.6.2024
5670 m
23°C, skoro jasno
Info o trati »

Lelekovický okruh 2024


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 29 Daniel Kotyza VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2000 Muži (1.) 0:19:38TR 110 300
2. 28 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 M40 (1.) 0:20:45   100 290
3. 4 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Muži (2.) 0:21:55   90 282
4. 77 Rostislav Horák Lipůvka Lipůvka 1995 Muži (3.) 0:22:22   82 276
5. 2 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 (2.) 0:22:37   90 272
6. 31 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži (4.) 0:23:05   76 270
7. 117 Tomáš Bořecký Brno Brno 1984 M40 (3.) 0:23:08   82 269
8. 52 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40 (4.) 0:23:14   76 268
9. 96 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 M40 (5.) 0:23:16   72 267
10. 12 Tomáš Jančík Boskovice Boskovice 1972 M50 (1.) 0:23:18   100 266
11. 104 Jan Kostruh Orel Židenice Orel Židenice 2004 Muži (5.) 0:23:32   72 265
12. 110 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M50 (2.) 0:23:56   90 264
13. 5 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 M40 (6.) 0:24:03   70 263
14. 26 Adam Ospalý Here To Win Here To Win 2008 Dci+Jci (1.) 0:24:23   100 262
15. 9 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (7.) 0:24:28   69 261
16. 30 Jaroslav Beneš o106 o106 1978 M40 (8.) 0:24:31   68 260
17. 37 Lucie Vaculová RUN&MUM RUN&MUM 1982 Ž35 (1.) 0:24:33   100 259
18. 89 Marek Voborný Ocelový muž Ocelový muž 1989 Muži (6.) 0:24:46   70 258
19. 116 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (7.) 0:24:58   69 257
20. 36 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 Muži (8.) 0:25:02   68 256
21. 11 Aleš Zima WINtERS Kuřim WINtERS Kuřim 1982 M40 (9.) 0:25:07   67 255
22. 20 Jiří Šimoník Orel Židenice Orel Židenice 2001 Muži (9.) 0:25:18   67 254
23. 55 Ivo Hertl Kuřimští panteři Kuřimští panteři 1980 M40 (10.) 0:25:18   66 253
24. 46 František Laník Lysice Lysice 1990 Muži (10.) 0:25:18   66 252
25. 35 Petr Kučírek TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1958 M60 (1.) 0:25:21   100 251
26. 112 Daniel Depeš - - 1989 Muži (11.) 0:25:35   65 250
27. 88 Lenka Kociánová Lelekovice Lelekovice 1985 Ž35 (2.) 0:25:47   90 249
28. 76 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M50 (3.) 0:25:58   82 248
29. 40 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 M50 (4.) 0:26:03   76 247
30. 113 Patrik Marek Superior Riders Superior Riders 1983 M40 (11.) 0:26:11   65 246
31. 106 Štěpán Proks AK Kuřim AK Kuřim 2007 Dci+Jci (2.) 0:26:26   90 245
32. 1 Jiří Huťka Brno Řečkovice Brno Řečkovice 1991 Muži (12.) 0:26:34   64 244
33. 22 Josef Chodur Rozběháme Třebíč Rozběháme Třebíč 1975 M40 (12.) 0:26:37   64 243
34. 45 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 (2.) 0:26:44   90 242
35. 38 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 Ž35 (3.) 0:26:49   82 241
36. 57 David Jánský Brno Brno 1978 M40 (13.) 0:27:01   63 240
37. 44 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 M40 (14.) 0:27:11   62 239
38. 19 Oleksandr Zahorodniuk Kuřim Kuřim 1991 Muži (13.) 0:27:15   63 238
39. 53 Pavla Schneiderová Brno Brno 1994 Ženy (1.) 0:28:00   100 237
40. 102 Ondřej Bumbálek Lelekovice Lelekovice 1985 Muži (14.) 0:28:06   62 236
41. 128 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 M50 (5.) 0:28:06   72 235
42. 82 Robert Krubl Kuřim Kuřim 1973 M50 (6.) 0:28:11   70 234
43. 8 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 Ženy (2.) 0:28:17   90 233
44. 72 Lenka Topinková Brno Brno 1976 Ž45 (1.) 0:28:34TR 110 232
45. 107 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 M50 (7.) 0:28:35   69 231
46. 33 Jaroslav Jurča Orel Židenice :-) Orel Židenice :-) 1962 M60 (3.) 0:28:37   82 230
47. 83 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M60 (4.) 0:28:38   76 229
48. 73 Jaroslav Lejsek Kessy Plešovec Kessy Plešovec 1953 M70 (1.) 0:29:04TR 110 228
49. 105 Ondřej Hronek Kuřim Kuřim 2007 Dci+Jci (3.) 0:29:21   82 227
50. 67 Tomáš Lipenský Šlapanice Šlapanice 1980 M40 (15.) 0:29:22   61 226
51. 95 Radim Stojan Hradčany Hradčany 1978 M40 (16.) 0:29:24   60 225
52. 21 Jiří Jaška Litomyšl Litomyšl 1974 M50 (8.) 0:29:32   68 224
53. 114 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (4.) 0:29:36   76 223
54. 119 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (9.) 0:29:54   67 222
55. 130 Pavel Svoboda VHS Brno VHS Brno 1978 M40 (17.) 0:30:13   59 221
56. 131 Vilém Svoboda VHS Brno VHS Brno 2011 Dci+Jci (4.) 0:30:14   76 220
57. 61 Petr Cabejšek Kuřim Kuřim 2002 Muži (15.) 0:30:19   61 219
58. 97 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (5.) 0:30:23   72 218
59. 13 Přemysl Toman PZK BRNO PZK BRNO 1978 M40 (18.) 0:30:30   58 217
60. 25 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 M50 (10.) 0:30:54   66 216
61. 115 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž45 (2.) 0:31:22TR 100 215
62. 85 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 M40 (19.) 0:31:22   57 214
63. 17 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 M70 (2.) 0:31:28   90 213
64. 103 Ivana Kohoutová Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1983 Ž35 (6.) 0:32:10   70 212
65. 59 Veronika Obůrková Brno Brno 1990 Ženy (3.) 0:33:51   82 211
66. 111 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M60 (5.) 0:34:18   72 210
67. 118 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (3.) 0:34:23   82 209
68. 121 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž55 (1.) 0:34:35   100 208
69. 60 Lucie Valouškova Kuřim Kuřim 1981 Ž35 (7.) 0:34:43   69 207
70. 81 Oxana Begunová Xena Xena 1989 Ž35 (8.) 0:34:47   68 206
71. 6 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 M60 (6.) 0:35:11   70 205
72. 124 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M60 (7.) 0:35:46   69 204
73. 78 Daniela Žáková Vltava Fund Vltava Fund 1973 Ž45 (4.) 0:35:58   76 203
74. 56 Jitka Černá Brno Brno 1979 Ž45 (5.) 0:37:25   72 202
75. 41 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 Ž45 (6.) 0:37:32   70 201
76. 94 Lída Stojanová Hradčany Hradčany 1984 Ž35 (9.) 0:37:46   67 200
77. 75 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M60 (8.) 0:39:55   68 199
78. 74 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 Ž55 (2.) 0:39:59   90 198
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 39. 53 Pavla Schneiderová Brno Brno 1994 0:28:00  100
2. / 43. 8 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 0:28:17  90
3. / 65. 59 Veronika Obůrková Brno Brno 1990 0:33:51  82
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 37 Lucie Vaculová RUN&MUM RUN&MUM 1982 0:24:33  100
2. / 27. 88 Lenka Kociánová Lelekovice Lelekovice 1985 0:25:47  90
3. / 35. 38 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 0:26:49  82
4. / 53. 114 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:29:36  76
5. / 58. 97 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:30:23  72
6. / 64. 103 Ivana Kohoutová Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1983 0:32:10  70
7. / 69. 60 Lucie Valouškova Kuřim Kuřim 1981 0:34:43  69
8. / 70. 81 Oxana Begunová Xena Xena 1989 0:34:47  68
9. / 76. 94 Lída Stojanová Hradčany Hradčany 1984 0:37:46  67
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 72 Lenka Topinková Brno Brno 1976 0:28:34TR 110
2. / 61. 115 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 0:31:22TR 100
3. / 67. 118 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:34:23  82
4. / 73. 78 Daniela Žáková Vltava Fund Vltava Fund 1973 0:35:58  76
5. / 74. 56 Jitka Černá Brno Brno 1979 0:37:25  72
6. / 75. 41 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:37:32  70
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 68. 121 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:34:35  100
2. / 78. 74 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 0:39:59  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. 26 Adam Ospalý Here To Win Here To Win 2008 0:24:23  100
2. / 31. 106 Štěpán Proks AK Kuřim AK Kuřim 2007 0:26:26  90
3. / 49. 105 Ondřej Hronek Kuřim Kuřim 2007 0:29:21  82
4. / 56. 131 Vilém Svoboda VHS Brno VHS Brno 2011 0:30:14  76
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 29 Daniel Kotyza VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2000 0:19:38TR 110
2. / 3. 4 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 0:21:55  90
3. / 4. 77 Rostislav Horák Lipůvka Lipůvka 1995 0:22:22  82
4. / 6. 31 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 0:23:05  76
5. / 11. 104 Jan Kostruh Orel Židenice Orel Židenice 2004 0:23:32  72
6. / 18. 89 Marek Voborný Ocelový muž Ocelový muž 1989 0:24:46  70
7. / 19. 116 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:24:58  69
8. / 20. 36 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 0:25:02  68
9. / 22. 20 Jiří Šimoník Orel Židenice Orel Židenice 2001 0:25:18  67
10. / 24. 46 František Laník Lysice Lysice 1990 0:25:18  66
11. / 26. 112 Daniel Depeš - - 1989 0:25:35  65
12. / 32. 1 Jiří Huťka Brno Řečkovice Brno Řečkovice 1991 0:26:34  64
13. / 38. 19 Oleksandr Zahorodniuk Kuřim Kuřim 1991 0:27:15  63
14. / 40. 102 Ondřej Bumbálek Lelekovice Lelekovice 1985 0:28:06  62
15. / 57. 61 Petr Cabejšek Kuřim Kuřim 2002 0:30:19  61
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 28 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 0:20:45  100
2. / 5. 2 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 0:22:37  90
3. / 7. 117 Tomáš Bořecký Brno Brno 1984 0:23:08  82
4. / 8. 52 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 0:23:14  76
5. / 9. 96 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:23:16  72
6. / 13. 5 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:24:03  70
7. / 15. 9 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:24:28  69
8. / 16. 30 Jaroslav Beneš o106 o106 1978 0:24:31  68
9. / 21. 11 Aleš Zima WINtERS Kuřim WINtERS Kuřim 1982 0:25:07  67
10. / 23. 55 Ivo Hertl Kuřimští panteři Kuřimští panteři 1980 0:25:18  66
11. / 30. 113 Patrik Marek Superior Riders Superior Riders 1983 0:26:11  65
12. / 33. 22 Josef Chodur Rozběháme Třebíč Rozběháme Třebíč 1975 0:26:37  64
13. / 36. 57 David Jánský Brno Brno 1978 0:27:01  63
14. / 37. 44 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:27:11  62
15. / 50. 67 Tomáš Lipenský Šlapanice Šlapanice 1980 0:29:22  61
16. / 51. 95 Radim Stojan Hradčany Hradčany 1978 0:29:24  60
17. / 55. 130 Pavel Svoboda VHS Brno VHS Brno 1978 0:30:13  59
18. / 59. 13 Přemysl Toman PZK BRNO PZK BRNO 1978 0:30:30  58
19. / 62. 85 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:31:22  57
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 12 Tomáš Jančík Boskovice Boskovice 1972 0:23:18  100
2. / 12. 110 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:23:56  90
3. / 28. 76 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:25:58  82
4. / 29. 40 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:26:03  76
5. / 41. 128 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 0:28:06  72
6. / 42. 82 Robert Krubl Kuřim Kuřim 1973 0:28:11  70
7. / 45. 107 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 0:28:35  69
8. / 52. 21 Jiří Jaška Litomyšl Litomyšl 1974 0:29:32  68
9. / 54. 119 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:29:54  67
10. / 60. 25 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 0:30:54  66
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 25. 35 Petr Kučírek TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1958 0:25:21  100
2. / 34. 45 Jiří Sláma Brno Brno 1960 0:26:44  90
3. / 46. 33 Jaroslav Jurča Orel Židenice :-) Orel Židenice :-) 1962 0:28:37  82
4. / 47. 83 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:28:38  76
5. / 66. 111 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:34:18  72
6. / 71. 6 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 0:35:11  70
7. / 72. 124 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:35:46  69
8. / 77. 75 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:39:55  68
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 48. 73 Jaroslav Lejsek Kessy Plešovec Kessy Plešovec 1953 0:29:04TR 110
2. / 63. 17 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 0:31:28  90