Výsledky poháru KBL 2024

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234Body
1.Jan Ondruška DrásovDrásov2004Muži2703002902821142
2.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976M402692822822721105
3.Lukáš Sláma BrnoBrno1984M402542662652671052
4.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982M402512652662631045
5.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980M402462632642611034
6.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972M502452622602641031
7.Jaroslav Beneš o106o1061978M402392592622601020
8.Aleš Zima WINtERS KuřimWINtERS Kuřim1982M402272602592551001
9.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži2242562632571000
10.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971M50221251256247975
11.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M50214253255248970
12.Jiří Sláma BrnoBrno1960M60220250249242961
13.Jiří Huťka Brno ŘečkoviceBrno Řečkovice1991Muži210247250244951
14.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980Ž35205246252241944
15.Pavla Schneiderová BrnoBrno1994Ženy196243247237923
16.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973M50200239239235913
17.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Ženy193238246233910
18.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M60192234235229890
19.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35187236240223886
20.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M50190230241222883
21.Jaroslav Jurča Orel Židenice :-)Orel Židenice :-)1962M60185226238230879
22.Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1986Muži282290300-872
23.Oleksandr Zahorodniuk KuřimKuřim1991Muži162228244238872
24.Petr Cabejšek KuřimKuřim2002Muži180233229219861
25.Přemysl Toman PZK BRNOPZK BRNO1978M40181229226217853
26.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35179224230218851
27.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973M50175225227216843
28.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž45169220228215832
29.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M60164223223210820
30.Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport TeamAK Drnovice / fKlidu Sport Team1983M40264276276-816
31.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži268268-270806
32.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka1979M40262272-268802
33.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž45157216215209797
34.Ondřej Kindl AK Drnovice - Orel ŽideniceAK Drnovice - Orel Židenice1981M40261267268-796
35.Oxana Begunová XenaXena1989Ž35156218216206796
36.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M50256270270-796
37.Lubomír Liška KurimKurim1955M60152215217205789
38.Rostislav Horák LipůvkaLipůvka1995Muži244269-276789
39.Tomáš Jančík BoskoviceBoskovice1972M50255-267266788
40.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn1971Ž45146212214201773
41.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice1960Ž55145213213198769
42.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982Ž35243261-259763
43.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž1989Muži228-258258744
44.Daniel Depeš --1989Muži232-254250736
45.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981M40-244248239731
46.Václav Miklas KuřimKuřim1994Muži213248245-706
47.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M40197240236-673
48.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž55165221221-607
49.Lucie Valouškova KuřimKuřim1981Ž35151219-207577
50.Tomáš Bořecký BrnoBrno1984M40267--269536
51.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1979M40263-272-535
52.Petr Kučírek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec1958M60--261251512
53.Ivo Hertl Kuřimští panteřiKuřimští panteři1980M40-254-253507
54.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim1994Muži249--256505
55.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986Muži235255--490
56.Patrik Marek Superior RidersSuperior Riders1983M40230--246476
57.Josef Chodur Rozběháme TřebíčRozběháme Třebíč1975M40233-67243476
58.Alexandra Tomíšková Kuřim - winerunnersKuřim - winerunners1982Ž35-232231-463
59.Štěpán Proks AK KuřimAK Kuřim2007Dci+Jci217--245462
60.Miroslav Hlavnička LelekoviceLelekovice1968M50219242--461
61.Josef Kučera KuřimKuřim1985Muži208245--453
62.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949M70-227-213440
63.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice1973Ž45198-234-432
64.Robert Krubl KuřimKuřim1973M50194--234428
65.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany1966M50182--231413
66.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M60--212199411
67.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky1969Ž55171-225-396
68.Pavla Chodurová Rozběháme KraloviceRozběháme Kralovice1986Ž35170222--392
69.Helena Doňarová Brno 39Brno 391978Ž45163-218-381
70.Michaela Štěpánková ŠBVŠBV1982Ž35150214--364
71.Lukáš Soural Orel Židenice & AK DrnoviceOrel Židenice & AK Drnovice1982M40300---300
72.Daniel Kotyza VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno2000Muži---300300
73.Jaroslav Pelikán BananasBananas1988Muži290---290
74.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976M40---290290
75.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA1985Muži276---276
76.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977M40272---272
77.Tomáš Jon BrnoBrno1984M40--269-269
78.Šimon Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2008Dci+Jci266---266
79.Isaac Murphy BrnoBrno1993Muži265---265
80.Jan Kostruh Orel ŽideniceOrel Židenice2004Muži---265265
81.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov1983M40-264--264
82.Adam Ospalý Here To WinHere To Win2008Dci+Jci---262262
83.Štěpán Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2007Dci+Jci260---260
84.Martin Skřivánek Ak DrnoviceAk Drnovice1976M40259---259
85.Michal Kunovský BrnoBrno1978M40-258--258
86.Ondřej Hudec ALISY SPORT TeamALISY SPORT Team1988Muži258---258
87.Martin Krystián LadermonLadermon1972M50--257-257
88.Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM1970Ž45257---257
89.Petr Bednář Fitness klub TišnovFitness klub Tišnov1978M40-257--257
90.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001Muži---254254
91.Michal Podsedník JiříkoviceJiříkovice1976M40253---253
92.Mirka Zemanová Kuřim-PodlesíKuřim-Podlesí1983Ž35--253-253
93.František Laník LysiceLysice1990Muži---252252
94.Tomáš Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice2008Dci+Jci252---252
95.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002Ženy-252--252
96.Zbyněk Bednář Bednář týmBednář tým1973M50--251-251
97.Tomáš Košut Betelný BerglBetelný Bergl1985Muži250---250
98.Gábina krátká Krátká --2006Dky+Jky-249--249
99.Lenka Kociánová LelekoviceLelekovice1985Ž35---249249
100.Barbora Kopřivová ŽabčiceŽabčice1993Ženy247---247
101.Jiřina Coufalová BrnoBrno1978Ž45--243-243
102.Silvie Kocourková Running Zone BrnoRunning Zone Brno1995Ženy--242-242
103.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany1978M40242---242
104.Matěj Hořínek DrásovDrásov1985Muži241---241
105.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986Ž35-241--241
106.Martin Štěpánek ENDEKA teamENDEKA team1981M40240---240
107.David Jánský BrnoBrno1978M40---240240
108.Andrej Klatsunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice1981M40238---238
109.Jan Hrůza TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice2007Dci+Jci237---237
110.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M60-237--237
111.Lea Fajtlová TišnovTišnov1992Ženy--237-237
112.Ondřej Bumbálek LelekoviceLelekovice1985Muži---236236
113.Zdeněk Novák Horizont Kola Novák BlanskoHorizont Kola Novák Blansko1961M60236---236
114.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975Ž45-235--235
115.Veronika Křivánková KuřimKuřim1992Ženy234---234
116.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965M50--233-233
117.Petr Šamonil Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí1962M60--232-232
118.Lenka Topinková BrnoBrno1976Ž45---232232
119.Lubomír Konečný Moravský Svatý JánMoravský Svatý Ján1984M40231---231
120.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969M50-231--231
121.Jindřich Schick BrnoBrno1975M40229---229
122.Jaroslav Lejsek Kessy PlešovecKessy Plešovec1953M70---228228
123.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007Dci+Jci---227227
124.Tomáš Lipenský ŠlapaniceŠlapanice1980M40---226226
125.Petr Jančařík Orel Žídenice -2BWINNER TEAMOrel Žídenice -2BWINNER TEAM1968M50226---226
126.Radim Stojan HradčanyHradčany1978M40---225225
127.Václav Ožana TJ Nové MěstoTJ Nové Město1964M60225---225
128.Jiří Jaška LitomyšlLitomyšl1974M50---224224
129.Lukáš Polášek BrnoBrno1978M40--224-224
130.Marek Talába BrnoBrno1993Muži223---223
131.Eva Chaloupková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1988Ž35--222-222
132.David Kuneš Top4RunningTop4Running1974M50222---222
133.Pavel Svoboda VHS BrnoVHS Brno1978M40---221221
134.Rudolf Vilček IMFIMF1954M70--220-220
135.Vilém Svoboda VHS BrnoVHS Brno2011Dci+Jci---220220
136.Iva Hrstková RosiceRosice1976Ž45--219-219
137.Milan Soukup ZnojmoZnojmo1964M60218---218
138.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007Dky+Jky-217--217
139.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín1976M40216---216
140.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M50215---215
141.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978M40---214214
142.Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2008Dky+Jky212---212
143.Ivana Kohoutová Veverská BítýškaVeverská Bítýška1983Ž35---212212
144.Veronika Obůrková BrnoBrno1990Ženy---211211
145.Pavla Vítová PolešovicePolešovice1987Ž35211---211
146.Lenka Šnajdrová Orel ŽideniceOrel Židenice1979Ž45209---209
147.Alena Žákovská Horizont BlanskoHorizont Blansko1962Ž55---208208
148.Jan Tesař BrnoBrno1995Muži206---206
149.Ondřej Homoláč ChudčiceChudčice2006Dci+Jci204---204
150.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M60---204204
151.Daniela Žáková Vltava FundVltava Fund1973Ž45---203203
152.Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město)Jundrov (okres Brno-město)1976M40203---203
153.Adam Šimonfy BrnoBrno1992Muži202---202
154.Jitka Černá BrnoBrno1979Ž45---202202
155.Pavel Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice1968M50201---201
156.Lída Stojanová HradčanyHradčany1984Ž35---200200
157.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950M70199---199
158.Vít Orgoň Moravské BrániceMoravské Bránice1964M60195---195
159.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy191---191
160.Veronika Jakešová KuřimKuřim1991Ženy189---189
161.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50188---188
162.Bronislav Fojtík Mládí v h@jzlu, do důchodu dalekoMládí v h@jzlu, do důchodu daleko1980M40186---186
163.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim1983M40184---184
164.Stanislav Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1975M40183---183
165.Pavel Kubíček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M70178---178
166.Lenka Slabáková Orel-ŽideniceOrel-Židenice1966Ž55177---177
167.Markéta Hořínková DrásovDrásov1987Ž35176---176
168.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976M40174---174
169.Jiří Boháč BrnoBrno1954M70173---173
170.Michelle Šestáková TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice2008Dky+Jky172---172
171.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Ženy168---168
172.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné1977Ž45167---167
173.Vincent Kuneš TišnovTišnov2008Dci+Jci166---166
174.Martina Kuncová VyškovVyškov2001Ženy161---161
175.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45160---160
176.Pavel Drápal Orel KřenoviceOrel Křenovice1963M60159---159
177.Marek Orel Orel ObřanyOrel Obřany1960M60158---158
178.Milan Orth Stará BřeclavStará Břeclav1961M60155---155
179.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M50154---154
180.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno1956M60153---153
181.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2006Dky+Jky149---149
182.Tomáš Luža Orel ŽatčanyOrel Žatčany1974M50148---148
183.David Žáček BrnoBrno1980M40147---147
184.Jana Kalousková Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1975Ž45144---144
185.Rostislav Stříbrný AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia1952M70143---143
186.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M70142---142
187.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70141---141
188.Renata Miková Orel ObřanyOrel Obřany1972Ž45140---140
189.Josef Holý Orel ŽideniceOrel Židenice1941M70139---139
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Gábina krátká Krátká --2006-100--100
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2008100---100
3.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007-90--90
4.Michelle Šestáková TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice200890---90
5.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200682---82
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Pavla Schneiderová BrnoBrno19948290100100372
2.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice200476829090338
3.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002-100--100
4.Barbora Kopřivová ŽabčiceŽabčice1993100---100
5.Veronika Křivánková KuřimKuřim199290---90
6.Silvie Kocourková Running Zone BrnoRunning Zone Brno1995--82-82
7.Veronika Obůrková BrnoBrno1990---8282
8.Lea Fajtlová TišnovTišnov1992--76-76
9.Heidi Kočí BrnoBrno199772---72
10.Veronika Jakešová KuřimKuřim199170---70
11.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200369---69
12.Martina Kuncová VyškovVyškov200168---68
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Lucie Karásková LažánkyLažánky198082909082344
2.Dagmar Hálková TišnovTišnov198276768276310
3.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982100100-100300
4.Barbora Slámová BrnoBrno198172707272286
5.Oxana Begunová XenaXena198968676968272
6.Lucie Valouškova KuřimKuřim19816768-69204
7.Alexandra Tomíšková Kuřim - winerunnersKuřim - winerunners1982-7276-148
8.Pavla Chodurová Rozběháme KraloviceRozběháme Kralovice19866969--138
9.Michaela Štěpánková ŠBVŠBV19826666--132
10.Mirka Zemanová Kuřim-PodlesíKuřim-Podlesí1983--100-100
11.Lenka Kociánová LelekoviceLelekovice1985---9090
12.Pavla Vítová PolešovicePolešovice198790---90
13.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986-82--82
14.Markéta Hořínková DrásovDrásov198770---70
15.Ivana Kohoutová Veverská BítýškaVeverská Bítýška1983---7070
16.Eva Chaloupková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1988--70-70
17.Lída Stojanová HradčanyHradčany1984---6767
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Pavla Musilová TišnovTišnov1976769082100348
2.Romana Drimlová ČeskáČeská197468827082302
3.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn197167766970282
4.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice197382-90-172
5.Helena Doňarová Brno 39Brno 39197870-72-142
6.Lenka Topinková BrnoBrno1976---110110
7.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975-100--100
8.Jiřina Coufalová BrnoBrno1978--100-100
9.Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM1970100---100
10.Lenka Šnajdrová Orel ŽideniceOrel Židenice197990---90
11.Daniela Žáková Vltava FundVltava Fund1973---7676
12.Iva Hrstková RosiceRosice1976--76-76
13.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné197772---72
14.Jitka Černá BrnoBrno1979---7272
15.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice197269---69
16.Jana Kalousková Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197566---66
17.Renata Miková Orel ObřanyOrel Obřany197265---65
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice196076908290338
2.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz19648210090-272
3.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky196990-100-190
4.Lenka Slabáková Orel-ŽideniceOrel-Židenice1966100---100
5.Alena Žákovská Horizont BlanskoHorizont Blansko1962---100100
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Štěpán Proks AK KuřimAK Kuřim200770--90160
2.Adam Ospalý Here To WinHere To Win2008---100100
3.Šimon Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2008100---100
4.Štěpán Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200790---90
5.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007---8282
6.Tomáš Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice200882---82
7.Vilém Svoboda VHS BrnoVHS Brno2011---7676
8.Jan Hrůza TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice200772---72
9.Ondřej Homoláč ChudčiceChudčice200668---68
10.Vincent Kuneš TišnovTišnov200867---67
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Jan Ondruška DrásovDrásov2004761009090356
2.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská198961728269284
3.Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM19869090100-280
4.Jiří Huťka Brno ŘečkoviceBrno Řečkovice199158687064260
5.Oleksandr Zahorodniuk KuřimKuřim199153656863249
6.Petr Cabejšek KuřimKuřim200254666761248
7.Rostislav Horák LipůvkaLipůvka19956682-82230
8.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice19927276-76224
9.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž198962-7670208
10.Daniel Depeš --198963-7265200
11.Václav Miklas KuřimKuřim1994596969-197
12.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim199467--68135
13.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)19866470--134
14.Josef Kučera KuřimKuřim19855767--124
15.Daniel Kotyza VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno2000---110110
16.Jaroslav Pelikán BananasBananas1988100---100
17.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA198582---82
18.Jan Kostruh Orel ŽideniceOrel Židenice2004---7272
19.Isaac Murphy BrnoBrno199370---70
20.Ondřej Hudec ALISY SPORT TeamALISY SPORT Team198869---69
21.Tomáš Košut Betelný BerglBetelný Bergl198568---68
22.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001---6767
23.František Laník LysiceLysice1990---6666
24.Matěj Hořínek DrásovDrásov198565---65
25.Ondřej Bumbálek LelekoviceLelekovice1985---6262
26.Marek Talába BrnoBrno199360---60
27.Jan Tesař BrnoBrno199556---56
28.Adam Šimonfy BrnoBrno199255---55
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Vladimír Ondruška DrásovDrásov19768210010090372
2.Lukáš Sláma BrnoBrno198466726972279
3.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim198264707070274
4.Metoděj Polášek KuřimKuřim198063686869268
5.Jaroslav Beneš o106o106197860666768261
6.Aleš Zima WINtERS KuřimWINtERS Kuřim198254676667254
7.Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport TeamAK Drnovice / fKlidu Sport Team1983729090-252
8.Přemysl Toman PZK BRNOPZK BRNO197847606358228
9.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka19796982-76227
10.Ondřej Kindl AK Drnovice - Orel ŽideniceAK Drnovice - Orel Židenice1981687672-216
11.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981-626562189
12.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975516164-176
13.Tomáš Bořecký BrnoBrno198476--82158
14.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno197970-82-152
15.Ivo Hertl Kuřimští panteřiKuřimští panteři1980-63-66129
16.Josef Chodur Rozběháme TřebíčRozběháme Třebíč197558--64122
17.Patrik Marek Superior RidersSuperior Riders198356--65121
18.Lukáš Soural Orel Židenice & AK DrnoviceOrel Židenice & AK Drnovice1982100---100
19.Filip Ospalý Here To WinHere To Win1976---100100
20.Martin Vintrlík KřepiceKřepice197790---90
21.Tomáš Jon BrnoBrno1984--76-76
22.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov1983-69--69
23.Martin Skřivánek Ak DrnoviceAk Drnovice197667---67
24.Michal Kunovský BrnoBrno1978-65--65
25.Michal Podsedník JiříkoviceJiříkovice197665---65
26.Petr Bednář Fitness klub TišnovFitness klub Tišnov1978-64--64
27.David Jánský BrnoBrno1978---6363
28.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany197862---62
29.Lukáš Polášek BrnoBrno1978--62-62
30.Tomáš Lipenský ŠlapaniceŠlapanice1980---6161
31.Martin Štěpánek ENDEKA teamENDEKA team198161---61
32.Radim Stojan HradčanyHradčany1978---6060
33.Andrej Klatsunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice198159---59
34.Pavel Svoboda VHS BrnoVHS Brno1978---5959
35.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978---5757
36.Lubomír Konečný Moravský Svatý JánMoravský Svatý Ján198457---57
37.Jindřich Schick BrnoBrno197555---55
38.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín197653---53
39.Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město)Jundrov (okres Brno-město)197652---52
40.Bronislav Fojtík Mládí v h@jzlu, do důchodu dalekoMládí v h@jzlu, do důchodu daleko198050---50
41.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim198349---49
42.Stanislav Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec197548---48
43.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov197646---46
44.David Žáček BrnoBrno198045---45
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko197282908290344
2.Jaroslav Kropáček BrnoBrno197067827082301
3.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973100100100-300
4.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn197170767276294
5.Tomáš Jančík BoskoviceBoskovice197290-90100280
6.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim197365706772274
7.Zdeněk Driml ČeskáČeská196763686867266
8.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka197360676566258
9.Miroslav Hlavnička LelekoviceLelekovice19686972--141
10.Robert Krubl KuřimKuřim197364--70134
11.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany196661--69130
12.Martin Krystián LadermonLadermon1972--76-76
13.Petr Jančařík Orel Žídenice -2BWINNER TEAMOrel Žídenice -2BWINNER TEAM196876---76
14.David Kuneš Top4RunningTop4Running197472---72
15.Zbyněk Bednář Bednář týmBednář tým1973--69-69
16.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969-69--69
17.Jiří Jaška LitomyšlLitomyšl1974---6868
18.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov197368---68
19.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965--66-66
20.Pavel Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice196866---66
21.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice196962---62
22.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197059---59
23.Tomáš Luža Orel ŽatčanyOrel Žatčany197458---58
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Jiří Sláma BrnoBrno1960821009090362
2.Jaroslav Jurča Orel Židenice :-)Orel Židenice :-)196269768282309
3.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice196370827676304
4.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko196468727072282
5.Lubomír Liška KurimKurim195563706970272
6.Petr Kučírek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec1958--100100200
7.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959--6868136
8.Zdeněk Novák Horizont Kola Novák BlanskoHorizont Kola Novák Blansko1961100---100
9.Luboš Prudek KuřimKuřim1961-90--90
10.Václav Ožana TJ Nové MěstoTJ Nové Město196490---90
11.Milan Soukup ZnojmoZnojmo196476---76
12.Vít Orgoň Moravské BrániceMoravské Bránice196472---72
13.Petr Šamonil Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí1962--72-72
14.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962---6969
15.Pavel Drápal Orel KřenoviceOrel Křenovice196367---67
16.Marek Orel Orel ObřanyOrel Obřany196066---66
17.Milan Orth Stará BřeclavStará Břeclav196165---65
18.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno195664---64
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949-100-90190
2.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950110---110
3.Jaroslav Lejsek Kessy PlešovecKessy Plešovec1953---110110
4.Rudolf Vilček IMFIMF1954--100-100
5.Pavel Kubíček Orel ŽideniceOrel Židenice195390---90
6.Jiří Boháč BrnoBrno195482---82
7.Rostislav Stříbrný AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia195276---76
8.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice195372---72
9.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194870---70
10.Josef Holý Orel ŽideniceOrel Židenice194169---69