Výsledky poháru KBL 2024

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.123Body
1.Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1986Muži282290300872
2.Jan Ondruška DrásovDrásov2004Muži270300290860
3.Vladimír Ondruška DrásovDrásov1976M40269282282833
4.Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport TeamAK Drnovice / fKlidu Sport Team1983M40264276276816
5.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M50256270270796
6.Ondřej Kindl AK Drnovice - Orel ŽideniceAK Drnovice - Orel Židenice1981M40261267268796
7.Lukáš Sláma BrnoBrno1984M40254266265785
8.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982M40251265266782
9.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980M40246263264773
10.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972M50245262260767
11.Jaroslav Beneš o106o1061978M40239259262760
12.Aleš Zima WINtERS KuřimWINtERS Kuřim1982M40227260259746
13.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži224256263743
14.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971M50221251256728
15.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M50214253255722
16.Jiří Sláma BrnoBrno1960M60220250249719
17.Jiří Huťka Brno ŘečkoviceBrno Řečkovice1991Muži210247250707
18.Václav Miklas KuřimKuřim1994Muži213248245706
19.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980Ž35205246252703
20.Pavla Schneiderová BrnoBrno1994Ženy196243247686
21.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973M50200239239678
22.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Ženy193238246677
23.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M40197240236673
24.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35187236240663
25.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M60192234235661
26.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M50190230241661
27.Jaroslav Jurča Orel Židenice :-)Orel Židenice :-)1962M60185226238649
28.Petr Cabejšek KuřimKuřim2002Muži180233229642
29.Přemysl Toman PZK BRNOPZK BRNO1978M40181229226636
30.Oleksandr Zahorodniuk KuřimKuřim1991Muži162228244634
31.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35179224230633
32.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973M50175225227627
33.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž45169220228617
34.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M60164223223610
35.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž55165221221607
36.Oxana Begunová XenaXena1989Ž35156218216590
37.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž45157216215588
38.Lubomír Liška KurimKurim1955M60152215217584
39.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn1971Ž45146212214572
40.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice1960Ž55145213213571
41.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži268268-536
42.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno1979M40263-272535
43.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka1979M40262272-534
44.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice1972M50255-267522
45.Rostislav Horák LipůvkaLipůvka1995Muži244269-513
46.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982Ž35243261-504
47.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981M40-244248492
48.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986Muži235255-490
49.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž1989Muži228-258486
50.Daniel Depeš --1989Muži232-254486
51.Alexandra Tomíšková Kuřim - winerunnersKuřim - winerunners1982Ž35-232231463
52.Miroslav Hlavnička LelekoviceLelekovice1968M50219242-461
53.Josef Kučera KuřimKuřim1985Muži208245-453
54.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice1973Ž45198-234432
55.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky1969Ž55171-225396
56.Pavla Chodurová Rozběháme KraloviceRozběháme Kralovice1986Ž35170222-392
57.Helena Doňarová Brno 39Brno 391978Ž45163-218381
58.Lucie Valouškova KuřimKuřim1981Ž35151219-370
59.Michaela Štěpánková ŠBVŠBV1982Ž35150214-364
60.Lukáš Soural Orel Židenice & AK DrnoviceOrel Židenice & AK Drnovice1982M40300--300
61.Jaroslav Pelikán BananasBananas1988Muži290--290
62.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA1985Muži276--276
63.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977M40272--272
64.Tomáš Jon BrnoBrno1984M40--269269
65.Tomáš Bořecký BrnoBrno1984M40267--267
66.Šimon Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2008Dci+Jci266--266
67.Isaac Murphy BrnoBrno1993Muži265--265
68.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov1983M40-264-264
69.Petr Kučírek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec1958M60--261261
70.Štěpán Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2007Dci+Jci260--260
71.Martin Skřivánek Ak DrnoviceAk Drnovice1976M40259--259
72.Michal Kunovský BrnoBrno1978M40-258-258
73.Ondřej Hudec ALISY SPORT TeamALISY SPORT Team1988Muži258--258
74.Martin Krystián LadermonLadermon1972M50--257257
75.Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM1970Ž45257--257
76.Petr Bednář Fitness klub TišnovFitness klub Tišnov1978M40-257-257
77.Ivo Hertl Kuřimští panteřiKuřimští panteři1980M40-254-254
78.Michal Podsedník Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice1976M40253--253
79.Mirka Zemanová Kuřim-PodlesíKuřim-Podlesí1983Ž35--253253
80.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002Ženy-252-252
81.Tomáš Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice2008Dci+Jci252--252
82.Zbyněk Bednář Bednář týmBednář tým1973M50--251251
83.Tomáš Košut Betelný BerglBetelný Bergl1985Muži250--250
84.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim1994Muži249--249
85.Gábina krátká Krátká --2006Dky+Jky-249-249
86.Barbora Kopřivová ŽabčiceŽabčice1993Ženy247--247
87.Jiřina Coufalová BrnoBrno1978Ž45--243243
88.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany1978M40242--242
89.Silvie Kocourková Running Zone BrnoRunning Zone Brno1995Ženy--242242
90.Matěj Hořínek DrásovDrásov1985Muži241--241
91.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986Ž35-241-241
92.Martin Štěpánek ENDEKA teamENDEKA team1981M40240--240
93.Andrej Klatsunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice1981M40238--238
94.Jan Hrůza TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice2007Dci+Jci237--237
95.Lea Fajtlová TišnovTišnov1992Ženy--237237
96.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M60-237-237
97.Zdeněk Novák Horizont Kola Novák BlanskoHorizont Kola Novák Blansko1961M60236--236
98.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975Ž45-235-235
99.Veronika Křivánková KuřimKuřim1992Ženy234--234
100.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965M50--233233
101.Josef Chodur Rozběháme TřebíčRozběháme Třebíč1975M40233-67233
102.Petr Šamonil Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí1962M60--232232
103.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969M50-231-231
104.Lubomír Konečný Moravský Svatý JánMoravský Svatý Ján1984M40231--231
105.Patrik Marek Superior RidersSuperior Riders1983M40230--230
106.Jindřich Schick BrnoBrno1975M40229--229
107.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949M70-227-227
108.Petr Jančařík Orel Žídenice -2BWINNER TEAMOrel Žídenice -2BWINNER TEAM1968M50226--226
109.Václav Ožana TJ Nové MěstoTJ Nové Město1964M60225--225
110.Lukáš Polášek BrnoBrno1978M40--224224
111.Marek Talába BrnoBrno1993Muži223--223
112.David Kuneš Top4RunningTop4Running1974M50222--222
113.Eva Chaloupková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1988Ž35--222222
114.Rudolf Vilček IMFIMF1954M70--220220
115.Iva Hrstková RosiceRosice1976Ž45--219219
116.Milan Soukup ZnojmoZnojmo1964M60218--218
117.Štěpán Proks AK KuřimAK Kuřim2007Dci+Jci217--217
118.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007Dky+Jky-217-217
119.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín1976M40216--216
120.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M50215--215
121.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M60--212212
122.Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2008Dky+Jky212--212
123.Pavla Vítová PolešovicePolešovice1987Ž35211--211
124.Lenka Šnajdrová --1979Ž45209--209
125.Jan Tesař BrnoBrno1995Muži206--206
126.Ondřej Homoláč ChudčiceChudčice2006Dci+Jci204--204
127.Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město)Jundrov (okres Brno-město)1976M40203--203
128.Adam Šimonfy BrnoBrno1992Muži202--202
129.Pavel Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice1968M50201--201
130.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950M70199--199
131.Vít Orgoň Moravské BrániceMoravské Bránice1964M60195--195
132.Robert Krubl KuřimKuřim1973M50194--194
133.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy191--191
134.Veronika Jakešová KuřimKuřim1991Ženy189--189
135.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice1969M50188--188
136.Bronislav Fojtík Mládí v h@jzlu, do důchodu dalekoMládí v h@jzlu, do důchodu daleko1980M40186--186
137.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim1983M40184--184
138.Stanislav Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1975M40183--183
139.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany1966M50182--182
140.Pavel Kubíček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M70178--178
141.Lenka Slabáková Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolekOrel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek1966Ž55177--177
142.Markéta Hořínková DrásovDrásov1987Ž35176--176
143.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976M40174--174
144.Jiří Boháč BrnoBrno1954M70173--173
145.Michelle Šestáková TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice2008Dky+Jky172--172
146.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Ženy168--168
147.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné1977Ž45167--167
148.Vincent Kuneš TišnovTišnov2008Dci+Jci166--166
149.Martina Kuncová VyškovVyškov2001Ženy161--161
150.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45160--160
151.Pavel Drápal Orel KřenoviceOrel Křenovice1963M60159--159
152.Marek Orel Orel ObřanyOrel Obřany1960M60158--158
153.Milan Orth Stará BřeclavStará Břeclav1961M60155--155
154.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M50154--154
155.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno1956M60153--153
156.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2006Dky+Jky149--149
157.Tomáš Luža Orel ŽatčanyOrel Žatčany1974M50148--148
158.David Žáček BrnoBrno1980M40147--147
159.Jana Kalousková Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1975Ž45144--144
160.Rostislav Stříbrný AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia1952M70143--143
161.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M70142--142
162.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70141--141
163.Renata Miková Orel ObřanyOrel Obřany1972Ž45140--140
164.Josef Holý Orel ŽideniceOrel Židenice1941M70139--139
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Gábina krátká Krátká --2006-100-100
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2008100--100
3.Michelle Šestáková TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice200890--90
4.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007-90-90
5.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200682--82
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Pavla Schneiderová BrnoBrno19948290100272
2.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004768290248
3.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002-100-100
4.Barbora Kopřivová ŽabčiceŽabčice1993100--100
5.Veronika Křivánková KuřimKuřim199290--90
6.Silvie Kocourková Running Zone BrnoRunning Zone Brno1995--8282
7.Lea Fajtlová TišnovTišnov1992--7676
8.Heidi Kočí BrnoBrno199772--72
9.Veronika Jakešová KuřimKuřim199170--70
10.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200369--69
11.Martina Kuncová VyškovVyškov200168--68
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Lucie Karásková LažánkyLažánky1980829090262
2.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982767682234
3.Barbora Slámová BrnoBrno1981727072214
4.Oxana Begunová XenaXena1989686769204
5.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982100100-200
6.Alexandra Tomíšková Kuřim - winerunnersKuřim - winerunners1982-7276148
7.Pavla Chodurová Rozběháme KraloviceRozběháme Kralovice19866969-138
8.Lucie Valouškova KuřimKuřim19816768-135
9.Michaela Štěpánková ŠBVŠBV19826666-132
10.Mirka Zemanová Kuřim-PodlesíKuřim-Podlesí1983--100100
11.Pavla Vítová PolešovicePolešovice198790--90
12.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986-82-82
13.Markéta Hořínková DrásovDrásov198770--70
14.Eva Chaloupková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1988--7070
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Pavla Musilová TišnovTišnov1976769082248
2.Romana Drimlová ČeskáČeská1974688270220
3.Hana Havigerová SDH PernštejnSDH Pernštejn1971677669212
4.Kateřina Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice197382-90172
5.Helena Doňarová Brno 39Brno 39197870-72142
6.Jiřina Coufalová BrnoBrno1978--100100
7.Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM1970100--100
8.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975-100-100
9.Lenka Šnajdrová --197990--90
10.Iva Hrstková RosiceRosice1976--7676
11.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné197772--72
12.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice197269--69
13.Jana Kalousková Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197566--66
14.Renata Miková Orel ObřanyOrel Obřany197265--65
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz19648210090272
2.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice1960769082248
3.Ivona Hégrová Valím Valím HostěrádkyValím Valím Hostěrádky196990-100190
4.Lenka Slabáková Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolekOrel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek1966100--100
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Šimon Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2008100--100
2.Štěpán Matějíček Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200790--90
3.Tomáš Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice200882--82
4.Jan Hrůza TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice200772--72
5.Štěpán Proks AK KuřimAK Kuřim200770--70
6.Ondřej Homoláč ChudčiceChudčice200668--68
7.Vincent Kuneš TišnovTišnov200867--67
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM19869090100280
2.Jan Ondruška DrásovDrásov20047610090266
3.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989617282215
4.Václav Miklas KuřimKuřim1994596969197
5.Jiří Huťka Brno ŘečkoviceBrno Řečkovice1991586870196
6.Petr Cabejšek KuřimKuřim2002546667187
7.Oleksandr Zahorodniuk KuřimKuřim1991536568186
8.Rostislav Horák LipůvkaLipůvka19956682-148
9.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice19927276-148
10.Marek Voborný Ocelový mužOcelový muž198962-76138
11.Daniel Depeš --198963-72135
12.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)19866470-134
13.Josef Kučera KuřimKuřim19855767-124
14.Jaroslav Pelikán BananasBananas1988100--100
15.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA198582--82
16.Isaac Murphy BrnoBrno199370--70
17.Ondřej Hudec ALISY SPORT TeamALISY SPORT Team198869--69
18.Tomáš Košut Betelný BerglBetelný Bergl198568--68
19.Ondřej Kyjovský KuřimKuřim199467--67
20.Matěj Hořínek DrásovDrásov198565--65
21.Marek Talába BrnoBrno199360--60
22.Jan Tesař BrnoBrno199556--56
23.Adam Šimonfy BrnoBrno199255--55
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Vladimír Ondruška DrásovDrásov197682100100282
2.Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport TeamAK Drnovice / fKlidu Sport Team1983729090252
3.Ondřej Kindl AK Drnovice - Orel ŽideniceAK Drnovice - Orel Židenice1981687672216
4.Lukáš Sláma BrnoBrno1984667269207
5.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982647070204
6.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980636868199
7.Jaroslav Beneš o106o1061978606667193
8.Aleš Zima WINtERS KuřimWINtERS Kuřim1982546766187
9.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975516164176
10.Přemysl Toman PZK BRNOPZK BRNO1978476063170
11.Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno197970-82152
12.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka19796982-151
13.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981-6265127
14.Lukáš Soural Orel Židenice & AK DrnoviceOrel Židenice & AK Drnovice1982100--100
15.Martin Vintrlík KřepiceKřepice197790--90
16.Tomáš Jon BrnoBrno1984--7676
17.Tomáš Bořecký BrnoBrno198476--76
18.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov1983-69-69
19.Martin Skřivánek Ak DrnoviceAk Drnovice197667--67
20.Michal Podsedník Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice197665--65
21.Michal Kunovský BrnoBrno1978-65-65
22.Petr Bednář Fitness klub TišnovFitness klub Tišnov1978-64-64
23.Ivo Hertl Kuřimští panteřiKuřimští panteři1980-63-63
24.Lukáš Polášek BrnoBrno1978--6262
25.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany197862--62
26.Martin Štěpánek ENDEKA teamENDEKA team198161--61
27.Andrej Klatsunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice198159--59
28.Josef Chodur Rozběháme TřebíčRozběháme Třebíč197558--58
29.Lubomír Konečný Moravský Svatý JánMoravský Svatý Ján198457--57
30.Patrik Marek Superior RidersSuperior Riders198356--56
31.Jindřich Schick BrnoBrno197555--55
32.Michal Kosík Orel DomanínOrel Domanín197653--53
33.Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město)Jundrov (okres Brno-město)197652--52
34.Bronislav Fojtík Mládí v h@jzlu, do důchodu dalekoMládí v h@jzlu, do důchodu daleko198050--50
35.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim198349--49
36.Stanislav Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec197548--48
37.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov197646--46
38.David Žáček BrnoBrno198045--45
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973100100100300
2.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972829082254
3.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970678270219
4.Zbyněk Haviger SDH PernštejnSDH Pernštejn1971707672218
5.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973657067202
6.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967636868199
7.Aleš Dumek Šachy ZastávkaŠachy Zastávka1973606765192
8.Tomáš Jančík Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice197290-90180
9.Miroslav Hlavnička LelekoviceLelekovice19686972-141
10.Martin Krystián LadermonLadermon1972--7676
11.Petr Jančařík Orel Žídenice -2BWINNER TEAMOrel Žídenice -2BWINNER TEAM196876--76
12.David Kuneš Top4RunningTop4Running197472--72
13.Zbyněk Bednář Bednář týmBednář tým1973--6969
14.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969-69-69
15.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov197368--68
16.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965--6666
17.Pavel Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice196866--66
18.Robert Krubl KuřimKuřim197364--64
19.Petr Kamenický Orel ŽideniceOrel Židenice196962--62
20.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany196661--61
21.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197059--59
22.Tomáš Luža Orel ŽatčanyOrel Žatčany197458--58
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Jiří Sláma BrnoBrno19608210090272
2.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963708276228
3.Jaroslav Jurča Orel Židenice :-)Orel Židenice :-)1962697682227
4.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964687270210
5.Lubomír Liška KurimKurim1955637069202
6.Petr Kučírek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec1958--100100
7.Zdeněk Novák Horizont Kola Novák BlanskoHorizont Kola Novák Blansko1961100--100
8.Luboš Prudek KuřimKuřim1961-90-90
9.Václav Ožana TJ Nové MěstoTJ Nové Město196490--90
10.Milan Soukup ZnojmoZnojmo196476--76
11.Vít Orgoň Moravské BrániceMoravské Bránice196472--72
12.Petr Šamonil Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí1962--7272
13.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959--6868
14.Pavel Drápal Orel KřenoviceOrel Křenovice196367--67
15.Marek Orel Orel ObřanyOrel Obřany196066--66
16.Milan Orth Stará BřeclavStará Břeclav196165--65
17.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno195664--64
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950110--110
2.Rudolf Vilček IMFIMF1954--100100
3.Josef Bobek TJ ZnojmoTJ Znojmo1949-100-100
4.Pavel Kubíček Orel ŽideniceOrel Židenice195390--90
5.Jiří Boháč BrnoBrno195482--82
6.Rostislav Stříbrný AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia195276--76
7.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice195372--72
8.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194870--70
9.Josef Holý Orel ŽideniceOrel Židenice194169--69