Výsledky poháru KBL 2019

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži2572672662702682702671865
2.Jiří Huťka Brno ŘečkoviceBrno Řečkovice1991Muži2612602702682672672691862
3.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980Muži2432562562662632662561806
4.Zbyněk Bednář Bednář týmBednář tým1973M402372502502672622682491783
5.Ivo Peřina KuřimKuřim1966M502272522522612602562581766
6.Jiří Sláma BrnoBrno1960M502072332332442472442421650
7.Zdeněk Provazník Orel VyškovOrel Vyškov1974M402092282252502492452371643
8.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M402102252292532522402321641
9.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice1992Muži255276-2762822612681618
10.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka1979M40245254253-2662722641554
11.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M40241258259265261264-1548
12.Martin Šafář PanteřiPanteři1983Muži-2392472562592622621525
13.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš1985Muži232251261262-2582571521
14.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži--3003003003003001500
15.Miroslav Brída Ořechov u BrnaOřechov u Brna1960M501752012062262382262231495
16.Romana Drimlová ČeskáČeská1974Ž451761902072242342202201471
17.Petr Škrob KuřimKuřim1975M40228231246252251-2381446
18.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967M50-2232282492502502431443
19.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M40276282-290290282-1420
20.Lubomír Liška KurimKurim1955M601531771972212282212131410
21.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982Ž35-2162262402362302261374
22.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim1973M40195230235237-2412291367
23.Libor Konečný KuřimKuřim1971M40253-268272269269-1331
24.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35189210211241-2382281317
25.Petr Jančařík Orel Žídenice -2BWINNER TEAMOrel Žídenice -2BWINNER TEAM1968M50242253255259--2551264
26.Otto Zwettler KuřimKuřim1978M40182199204230232-2171264
27.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982Muži-243245257-2572601262
28.Miroslav Zemánek ČAU z.s.ČAU z.s.1979M40235246--2532652501249
29.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M50218242-254256-2461216
30.Vilém Strakoš KuřimKuřim1969M50-222-2462482522401208
31.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976M40211-213238242236-1140
32.Lenka Slabáková Orel-ŽideniceOrel-Židenice1966Ž45203218224242--2331120
33.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov1975Ž35186--2252332282191091
34.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov1969Ž45185208-231-2272241075
35.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko1964M50190-208229-2232151065
36.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M60179205210--2482211063
37.Barbora Kopřivová ŽabčiceŽabčice1993Ženy249262-269264--1044
38.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982Ž35246259258---2591022
39.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986Muži--248-2572542541013
40.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice1972Ž45164188-219230-2111012
41.Adam Petrů KuřimKuřim2002Dci+Jci240248-258--2631009
42.Pavel Sucharda Brno - ŽideniceBrno - Židenice1970M40239-257--2632451004
43.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1965Ž45159187-218227-208999
44.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice1960Ž55166193202--222210993
45.Jana Škrobová Kuřim (okr. Brno-venkov)Kuřim (okr. Brno-venkov)1971Ž45165185195-223-204972
46.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958M60-238243-255-234970
47.Marek Christ fKlidu sport team / Extra BrnofKlidu sport team / Extra Brno1979M40216237249263---965
48.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965M50-219227--242231919
49.Jiří Boháč BrnoBrno1954M60-215216-237239-907
50.Renata Glierová DoubravníkDoubravník1985Ženy198221237---239895
51.Martin Sobotka BrnoBrno1976M40187209--243-227866
52.Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavouSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou1987Ženy193-212-239-222866
53.Jiří Šplíchal KuřimKuřim1987Muži172198--241247-858
54.Martin Smíšek KuřimKuřim1992Muži269--282--272823
55.Aleš Konečný fKlidu sport team/RudicefKlidu sport team/Rudice1988Muži-264--276276-816
56.Martina Kuncová VyškovVyškov2001Dky+Jky183191-227--214815
57.Mojmír Vážanský Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1949M70-180193217222--812
58.Josef Kučera KuřimKuřim1985Muži-263269---265797
59.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968M50170195203--219-787
60.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967M50258261265----784
61.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960M50169184-223--201777
62.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov1999Ženy160186-222--207775
63.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986Ženy-235---259244738
64.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži225257---255-737
65.Aleš Peřina KuřimKuřim1973M40---247-251235733
66.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981Muži217226----247690
67.Radek Brázda BrnoBrno1967M50212240234----686
68.Radim Lána KuřimKuřim1981Muži201--248-235-684
69.Alexandra Tomíšková Kuřim - winerunnersKuřim - winerunners1982Ž35----226224212662
70.David Jánský BrnoBrno1978M40194-214-245--653
71.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž35192207--231--630
72.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno1942M70168--220229--617
73.Martin Kleibl 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1973M40-----290290580
74.Adéla Kočí BrnoBrno1997Ženy174189201----564
75.Josef Holý Orel ŽideniceOrel Židenice1941M70-172190---199561
76.Pavel Vencbauer PředklášteříPředklášteří1978M40-269272----541
77.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA1985Muži265272-----537
78.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982Muži264-----270534
79.Petr Kazda BrnoBrno1970M40263---270--533
80.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955M60155176----200531
81.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003Dci+Jci259270-----529
82.Igor Toman VyškovVyškov1972M40262---265--527
83.Hana Kočí BrnoBrno1971Ž45156178192----526
84.Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM1970Ž45--264---261525
85.Lenka Polachová RockRunnersRockRunners1986Ženy--260---251511
86.Anna Adámková BrnoBrno1979Ž35151167189----507
87.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová1996Muži233268-----501
88.Petr Klobouk KuřimKuřim1964M50---243246--489
89.Petr Dokoupil Na konečnéNa konečné1977M40-236251----487
90.Jan Daněk BrnoBrno1989Muži-247240----487
91.Petr Vitula st.KuřimKuřim1958M60---235244--479
92.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M50-----237236473
93.Martin Sebera AK TišnovAK Tišnov1974M40---234235--469
94.Karel Hrbáček ÚtěchovÚtěchov1968M50-232231----463
95.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003Dci+Jci222-239----461
96.Lenka Topinková BrnoBrno1976Ž35219-242---56461
97.Aleš Radvan BrnoBrno1981Muži--221--232-453
98.Pavla Musilová TišnovTišnov1976Ž35-227----225452
99.Luboš Rezner KuřimKuřim1965M50-----233218451
100.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994Ženy--219---230449
101.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993Ženy----224-216440
102.Petr Pernica KuřimKuřim1981Muži-197--240--437
103.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné1977Ž35206229-----435
104.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy-202200----402
105.Gabriela Pellová BrnoBrno1979Ž35181200-----381
106.Iva Zitová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1959Ž55-175194----369
107.Karel Fuksa AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1946M70-170188----358
108.Alžběta Blahová Velká BítešVelká Bíteš1992Ženy163182-----345
109.Martin Blaha Velká BítešVelká Bíteš1965M50162181-----343
110.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003Dky+Jky152-191----343
111.Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport TeamAK Drnovice / fKlidu Sport Team1983Muži-300-----300
112.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977M40300------300
113.Stanislav Široký Orel Židenice/AK Blansko DvorskáOrel Židenice/AK Blansko Dvorská1977M40290------290
114.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977M40-290-----290
115.Martin Bořil Lyžaři ŽďárLyžaři Žďár1998Muži--290----290
116.Marek Páral SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1996Muži--282----282
117.Hynek Škrabal Střelka BrnoStřelka Brno2001Dci+Jci------282282
118.Vojtěch Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998Muži282------282
119.Václav Strnad InkosportInkosport1983Muži------276276
120.Marek Polák HO Lemra BrnoHO Lemra Brno1973M40--276----276
121.Jan Pavelka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1982Muži----272--272
122.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim1999Muži272------272
123.Petr Bořil EXTRA BrnoEXTRA Brno1986Muži270------270
124.Pavel Adámek AC Mor. SláviaAC Mor. Slávia1990Muži268------268
125.Petr Beneš BlanskoBlansko1987Muži--267----267
126.Stanislav Juránek ml.Orel ŽideniceOrel Židenice1987Muži267------267
127.Jindřich Martinec Mor. Slávia BrnoMor. Slávia Brno1985Muži266------266
128.Kristián Škoda CK FrenštátCK Frenštát1990Muži------266266
129.Lucie Filipová Orel PozořiceOrel Pozořice2000Dky+Jky-266-----266
130.Jan Sháněl KOB ChoceňKOB Choceň1994Muži-265-----265
131.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971M40---264---264
132.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras1994Muži--263----263
133.Igor Čuhel BrnoBrno1989Muži--262----262
134.Jiří Hájek. BrnoBrno1980Muži-----260-260
135.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001Dci+Jci---260---260
136.Petr Kolář Run KaniceRun Kanice1986Muži260------260
137.Milan Vrána BlanskoBlansko1961M50----258--258
138.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 11990Muži256------256
139.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970M40---255---255
140.Jakub Hájek KroměřížKroměříž1970M40-255-----255
141.Filip Dlouhý SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1998Muži--254----254
142.Ivan Urbánek BrnoBrno1984Muži254------254
143.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000Dci+Jci----254--254
144.Jan Tecl TroubskoTroubsko1958M60-----253-253
145.Stanislav Kahánek Dýmka míruDýmka míru1981Muži------253253
146.Pavel Juřica BrnoBrno1979M40------252252
147.Martin Růžička LipůvkaLipůvka1983Muži252------252
148.Patrik Bejček Trailpoint.czTrailpoint.cz1994Muži251------251
149.Ondřej Doležal AK KuřimAK Kuřim1979M40---251---251
150.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981Muži250------250
151.Petr Novotný KuřimKuřim1965M50-----249-249
152.Radek Jašíček BrnoBrno1990Muži-249-----249
153.David Hájek LelekoviceLelekovice2002Dci+Jci------248248
154.Martin Štěpánek ENDEKA teamENDEKA team1981Muži248------248
155.Petr Kozánek EXTRA BrnoEXTRA Brno1989Muži247------247
156.Vladimír Habán MalhostoviceMalhostovice1970M40-----246-246
157.Ondřej Šanca ČVK BrnoČVK Brno1997Muži-245-----245
158.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M60---245---245
159.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988Muži--244----244
160.Roman Foral BrnoBrno1967M50244------244
161.Jiří Kolář Hammer OCR teamHammer OCR team1976M40-244-----244
162.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980Muži-----243-243
163.Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město)Jundrov (okres Brno-město)1976M40-241-----241
164.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003Dky+Jky------241241
165.Pavel Trněný KunoviceKunovice1962M50--241----241
166.Dávid Holič Častkov SlovenskoČastkov Slovensko1991Muži---239---239
167.Lukáš Petr BrnoBrno1980Muži--238----238
168.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky1976M40238------238
169.Milan Smutný SK SKOL BrnoSK SKOL Brno1976M40---236---236
170.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978M40--236----236
171.Eva Zemánková AC Mor. SlávieAC Mor. Slávie1991Ženy236------236
172.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973M40-234-----234
173.Lenka Hověžáková KuřimKuřim1982Ž35-----234-234
174.Ondřej Pouč Betelný BerglBetelný Bergl1972M40234------234
175.Matěj Kovačič BrnoBrno1990Muži---233---233
176.David Životský Veverská BitýškaVeverská Bitýška1982Muži--232----232
177.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45---232---232
178.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959M60-----231-231
179.Jiří Brumovský BrnoBrno1987Muži231------231
180.Eva Šimonovská 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1979Ž35230------230
181.Jess Váchů BrnoBrno1997Muži--230----230
182.Zdeněk Kaluža Orel PozořiceOrel Pozořice1953M60-----229-229
183.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim1997Muži229------229
184.Dominik Hurban KuřimKuřim1991Muži---228---228
185.Alice Zachariášová Orel ŽideniceOrel Židenice1987Ženy226------226
186.Veronika Obůrková BrnoBrno1990Ženy----225--225
187.Iva Gažová KuřimKuřim1974Ž45-----225-225
188.Marie Hynštová AK DrnoviceAK Drnovice1957Ž55-224-----224
189.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002Dky+Jky224------224
190.Peter Medvěď BrnoBrno1985Muži--223----223
191.Eva Zabloudilová AK OlympAK Olymp2001Dky+Jky223------223
192.Ivan Svoboda BrnoBrno1984Muži--222----222
193.Ondřej Vévoda TišnovTišnov1991Muži221------221
194.Bohdana Heczová Slávia LiberecSlávia Liberec1977Ž35-220-----220
195.Pavel Gretz Orel VyškovOrel Vyškov1980Muži--220----220
196.Marta Klobásková JAC BrnoJAC Brno2003Dky+Jky220------220
197.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983Ž35--218----218
198.Lucie Mádrová Track and field BrnoTrack and field Brno1975Ž35--217----217
199.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975Ž35-217-----217
200.Ilona Mikelová KuřimKuřim1971Ž45---216---216
201.Linda Werbiková BrnoBrno1997Ženy--215----215
202.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950M60215------215
203.Veronika Antošová KSB HodonínKSB Hodonín2000Dky+Jky-214-----214
204.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu1974M40214------214
205.Monika Nepustilová BKBBKB1981Ž35213------213
206.Adam Valenc KošiceKošice1998Muži-213-----213
207.Jan Sklenář TišnovTišnov1988Muži-212-----212
208.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969M50-211-----211
209.Adriena Sázavská BrnoBrno1990Ženy------209209
210.Andrej Szombath Running Zone BrnoRunning Zone Brno1979M40--209----209
211.Ondřej Stoklasa BrnoBrno1991Muži208------208
212.Dagmar Montagová PanteřiPanteři1974Ž45------206206
213.Eliška Kleiberová Orel ŽideniceOrel Židenice1999Ženy72206-----206
214.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž55------205205
215.José Lopez ŠpanělskoŠpanělsko1977M40--205----205
216.Marek Kubuš MoravanyMoravany1978M40205------205
217.Markéta Mrůzková Moravská Slávia BrnoMoravská Slávia Brno1997Ženy-204-----204
218.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2003Dci+Jci204------204
219.Šárka Kolářová STG ČeskáSTG Česká1976Ž35-203-----203
220.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M50------203203
221.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M60202------202
222.Kateřina Škurková BrnoBrno1987Ženy------202202
223.Petr Janek BrnoBrno1969M50200------200
224.Lukáš Starý TišnovTišnov2005Dci+Jci--199----199
225.Jana Jeřábková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč1998Ženy199------199
226.Jiřina Ondrová TišnovTišnov1980Ž35--198----198
227.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim1979M40197------197
228.Milada Bobková BrnoBrno1982Ž35--196----196
229.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M40196------196
230.Zuzana Holacká HolasiceHolasice1980Ž35-196-----196
231.Jiří Medek Černá HoraČerná Hora1978M40-194-----194
232.Martin Uhmann TišnovTišnov1984Muži-192-----192
233.Ivana Severinová DrásovDrásov1980Ž35191------191
234.Renata Smíšková KuřimKuřim2000Dky+Jky188------188
235.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45184------184
236.Marta Šancová Veverská BitýškaVeverská Bitýška1972Ž45-183-----183
237.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949M70180------180
238.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944M70-179-----179
239.Marek Dohnalík PřerovPřerov1969M50178------178
240.Roman Weiter Orel VyškovOrel Vyškov1975M40177------177
241.Miloš Stojanovič BrnoBrno1988Muži-174-----174
242.Ivan Veljovič BrnoBrno1981Muži-173-----173
243.Radek Bulawa KuřimKuřim1978M40173------173
244.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž55171------171
245.Ozleyen Muhammet Fatih Brno - ŘečkoviceBrno - Řečkovice1993Muži-171-----171
246.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941M70-169-----169
247.Lukáš Maixner SKM BrnoSKM Brno1993Muži-168-----168
248.Alice Macháčková BrnoBrno1974Ž45167------167
249.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno1956M60161------161
250.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice1988Muži158------158
251.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná1948M70157------157
252.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice1939M70154------154
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martina Kuncová VyškovVyškov20017282-100--90344
2.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška200370-100----170
3.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002110------110
4.Lucie Filipová Orel PozořiceOrel Pozořice2000-110-----110
5.Eva Zabloudilová AK OlympAK Olymp2001100------100
6.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003------100100
7.Marta Klobásková JAC BrnoJAC Brno200392------92
8.Veronika Antošová KSB HodonínKSB Hodonín2000-90-----90
9.Renata Smíšková KuřimKuřim200076------76
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Barbora Kopřivová ŽabčiceŽabčice1993110110-110100--430
2.Renata Glierová DoubravníkDoubravník1985728290---82326
3.Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavouSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou198770-72-90-72304
4.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov19996768-90--68293
5.Lucie Johaníková KuřimKuřim1986-90---10090280
6.Adéla Kočí BrnoBrno1997696970----208
7.Lenka Polachová RockRunnersRockRunners1986--100---100200
8.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994--82---76158
9.Michala Pezenreiterová KuřimKuřim1993----76-70146
10.Heidi Kočí BrnoBrno1997-7069----139
11.Alžběta Blahová Velká BítešVelká Bíteš19926867-----135
12.Eva Zemánková AC Mor. SlávieAC Mor. Slávie199190------90
13.Veronika Obůrková BrnoBrno1990----82--82
14.Alice Zachariášová Orel ŽideniceOrel Židenice198782------82
15.Linda Werbiková BrnoBrno1997--76----76
16.Eliška Kleiberová Orel ŽideniceOrel Židenice1999-76-----76
17.Jana Jeřábková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč199876------76
18.Markéta Mrůzková Moravská Slávia BrnoMoravská Slávia Brno1997-72-----72
19.Adriena Sázavská BrnoBrno1990------6969
20.Kateřina Škurková BrnoBrno1987------6767
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Dagmar Hálková TišnovTišnov1982-7082901008282436
2.Lucie Vaculová RUN&MUMRUN&MUM1982110110110---100430
3.Barbora Slámová BrnoBrno1981686970100-10090429
4.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov197567--82907672387
5.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov19767068--82--220
6.Alexandra Tomíšková Kuřim - winerunnersKuřim - winerunners1982----767270218
7.Anna Adámková BrnoBrno1979656467----196
8.Lenka Topinková BrnoBrno197682-90----172
9.Markéta Dokoupilová Na konečnéNa konečné19777290-----162
10.Pavla Musilová TišnovTišnov1976-82----76158
11.Gabriela Pellová BrnoBrno19796666-----132
12.Eva Šimonovská 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM197990------90
13.Lenka Hověžáková KuřimKuřim1982-----90-90
14.Monika Nepustilová BKBBKB198176------76
15.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983--76----76
16.Bohdana Heczová Slávia LiberecSlávia Liberec1977-76-----76
17.Jitka Kreidlová Orel ŽideniceOrel Židenice1975-72-----72
18.Lucie Mádrová Track and field BrnoTrack and field Brno1975--72----72
19.Jiřina Ondrová TišnovTišnov1980--69----69
20.Ivana Severinová DrásovDrásov198069------69
21.Milada Bobková BrnoBrno1982--68----68
22.Šárka Kolářová STG ČeskáSTG Česká1976-67-----67
23.Zuzana Holacká HolasiceHolasice1980-65-----65
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Lenka Slabáková Orel-ŽideniceOrel-Židenice196610010090100--90480
2.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov19699090-82-10082444
3.Romana Drimlová ČeskáČeská1974768282761008276422
4.Jolana Střítežská LelekoviceLelekovice19726976-7290-72379
5.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno19656872-7082-70362
6.Jana Škrobová Kuřim (okr. Brno-venkov)Kuřim (okr. Brno-venkov)1971707076-76-68360
7.Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM1970--110---100210
8.Hana Kočí BrnoBrno1971676872----207
9.Iva Gažová KuřimKuřim1974-----90-90
10.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968---90---90
11.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov196882------82
12.Alice Macháčková BrnoBrno197472------72
13.Ilona Mikelová KuřimKuřim1971---69---69
14.Dagmar Montagová PanteřiPanteři1974------6969
15.Marta Šancová Veverská BitýškaVeverská Bitýška1972-69-----69
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Blanka Fabriková Orel ŽideniceOrel Židenice19609090100--100100480
2.Iva Zitová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1959-8290----172
3.Marie Hynštová AK DrnoviceAK Drnovice1957-110-----110
4.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963100------100
5.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964------9090
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Adam Petrů KuřimKuřim20029090-90--90360
2.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003100100-----200
3.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška200382-100----182
4.Hynek Škrabal Střelka BrnoStřelka Brno2001------110110
5.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000----100--100
6.Jiří Šimoník Orel ŽideniceOrel Židenice2001---100---100
7.Lukáš Starý TišnovTišnov2005--90----90
8.David Hájek LelekoviceLelekovice2002------8282
9.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200376------76
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992--110100100100100510
2.Patrik Kugler Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice19926290-82906970401
3.Lukáš Sláma BrnoBrno198464726976728269371
4.Jiří Huťka Brno ŘečkoviceBrno Řečkovice199166677672707672366
5.Metoděj Polášek KuřimKuřim198055656570697263341
6.Martin Šafář PanteřiPanteři1983-596267687066333
7.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš198553646669-6764330
8.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982-606168-6665320
9.Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou)1986--63-676462256
10.Martin Smíšek KuřimKuřim199276--90--82248
11.Aleš Konečný fKlidu sport team/RudicefKlidu sport team/Rudice1988-69--8290-241
12.Jiří Šplíchal KuřimKuřim19874555--6663-229
13.Josef Kučera KuřimKuřim1985-6872---67207
14.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská19895066---65-181
15.Radim Lána KuřimKuřim198146--66-61-173
16.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek19814858----60166
17.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICAOrel Blučina - SK ICA19856882-----150
18.Michal Glier DoubravníkDoubravník198267-----76143
19.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová19965476-----130
20.Jan Daněk BrnoBrno1989-6259----121
21.Petr Pernica KuřimKuřim1981-54--65--119
22.Aleš Radvan BrnoBrno1981--53--60-113
23.Vojtěch Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998100------100
24.Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport TeamAK Drnovice / fKlidu Sport Team1983-100-----100
25.Václav Strnad InkosportInkosport1983------9090
26.Martin Bořil Lyžaři ŽďárLyžaři Žďár1998--90----90
27.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim199990------90
28.Petr Bořil EXTRA BrnoEXTRA Brno198682------82
29.Marek Páral SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1996--82----82
30.Jan Pavelka 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1982----76--76
31.Pavel Adámek AC Mor. SláviaAC Mor. Slávia199072------72
32.Stanislav Juránek ml.Orel ŽideniceOrel Židenice198770------70
33.Jan Sháněl KOB ChoceňKOB Choceň1994-70-----70
34.Petr Beneš BlanskoBlansko1987--70----70
35.Jindřich Martinec Mor. Slávia BrnoMor. Slávia Brno198569------69
36.Kristián Škoda CK FrenštátCK Frenštát1990------6868
37.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras1994--68----68
38.Jiří Hájek. BrnoBrno1980-----68-68
39.Igor Čuhel BrnoBrno1989--67----67
40.Dávid Holič Častkov SlovenskoČastkov Slovensko1991---65---65
41.Petr Kolář Run KaniceRun Kanice198665------65
42.Filip Dlouhý SK Tri Cyklo ChlubnaSK Tri Cyklo Chlubna1998--64----64
43.Matěj Kovačič BrnoBrno1990---64---64
44.Dominik Hurban KuřimKuřim1991---63---63
45.Radek Jašíček BrnoBrno1990-63-----63
46.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 1199063------63
47.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980-----62-62
48.Ivan Urbánek BrnoBrno198461------61
49.Stanislav Kahánek Dýmka míruDýmka míru1981------6161
50.Ondřej Šanca ČVK BrnoČVK Brno1997-61-----61
51.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988--60----60
52.Martin Růžička LipůvkaLipůvka198360------60
53.Patrik Bejček Trailpoint.czTrailpoint.cz199459------59
54.Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team198158------58
55.Lukáš Petr BrnoBrno1980--58----58
56.Adam Valenc KošiceKošice1998-57-----57
57.David Životský Veverská BitýškaVeverská Bitýška1982--57----57
58.Martin Štěpánek ENDEKA teamENDEKA team198157------57
59.Jan Sklenář TišnovTišnov1988-56-----56
60.Petr Kozánek EXTRA BrnoEXTRA Brno198956------56
61.Jess Váchů BrnoBrno1997--56----56
62.Peter Medvěď BrnoBrno1985--55----55
63.Ivan Svoboda BrnoBrno1984--54----54
64.Martin Uhmann TišnovTišnov1984-53-----53
65.Miloš Stojanovič BrnoBrno1988-52-----52
66.Jiří Brumovský BrnoBrno198752------52
67.Pavel Gretz Orel VyškovOrel Vyškov1980--52----52
68.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim199751------51
69.Ivan Veljovič BrnoBrno1981-51-----51
70.Ozleyen Muhammet Fatih Brno - ŘečkoviceBrno - Řečkovice1993-50-----50
71.Lukáš Maixner SKM BrnoSKM Brno1993-49-----49
72.Ondřej Vévoda TišnovTišnov199149------49
73.Ondřej Stoklasa BrnoBrno199147------47
74.Ondřej Stejskal MoutniceMoutnice198844------44
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno19738290-10010090-462
2.Libor Konečný KuřimKuřim197170-82908276-400
3.Lukáš Ryba LipůvkaLipůvka1979697070-768290388
4.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970687676766969-366
5.Zbyněk Bednář Bednář týmBednář tým197365696882707272365
6.Miroslav Zemánek ČAU z.s.ČAU z.s.19796468--687076346
7.Petr Škrob KuřimKuřim19756262666766-69330
8.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice197558596368676366327
9.Zdeněk Provazník Orel VyškovOrel Vyškov197457606265656568325
10.Aleš Sikora AK KuřimAK Kuřim197353616462-6465316
11.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov197659-60636262-306
12.Otto Zwettler KuřimKuřim19785057575960-63296
13.Pavel Sucharda Brno - ŽideniceBrno - Židenice197067-72--6870277
14.Marek Christ fKlidu sport team / Extra BrnofKlidu sport team / Extra Brno197961656770---263
15.Martin Sobotka BrnoBrno19765158--63-64236
16.Martin Kleibl 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM1973-----100100200
17.Aleš Peřina KuřimKuřim1973---64-6767198
18.David Jánský BrnoBrno197852-61-64--177
19.Pavel Vencbauer PředklášteříPředklášteří1978-8290----172
20.Petr Kazda BrnoBrno197076---90--166
21.Igor Toman VyškovVyškov197272---72--144
22.Petr Dokoupil Na konečnéNa konečné1977-6469----133
23.Martin Sebera AK TišnovAK Tišnov1974---6061--121
24.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977-100-----100
25.Marek Polák HO Lemra BrnoHO Lemra Brno1973--100----100
26.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977100------100
27.Stanislav Široký Orel Židenice/AK Blansko DvorskáOrel Židenice/AK Blansko Dvorská197790------90
28.Pavel Juřica BrnoBrno1979------8282
29.Jakub Hájek KroměřížKroměříž1970-72-----72
30.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971---72---72
31.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970---69---69
32.Jiří Kolář Hammer OCR teamHammer OCR team1976-67-----67
33.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky197666------66
34.Vladimír Habán MalhostoviceMalhostovice1970-----66-66
35.Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město)Jundrov (okres Brno-město)1976-66-----66
36.Ondřej Doležal AK KuřimAK Kuřim1979---66---66
37.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978--65----65
38.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973-63-----63
39.Ondřej Pouč Betelný BerglBetelný Bergl197263------63
40.Milan Smutný SK SKOL BrnoSK SKOL Brno1976---61---61
41.Pavel Kořan VSK MendeluVSK Mendelu197460------60
42.Andrej Szombath Running Zone BrnoRunning Zone Brno1979--59----59
43.José Lopez ŠpanělskoŠpanělsko1977--58----58
44.Jiří Medek Černá HoraČerná Hora1978-56-----56
45.Marek Kubuš MoravanyMoravany197856------56
46.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim197955------55
47.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197054------54
48.Roman Weiter Orel VyškovOrel Vyškov197549------49
49.Radek Bulawa KuřimKuřim197848------48
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Ivo Peřina KuřimKuřim1966768282100100100100482
2.Petr Jančařík Orel Žídenice -2BWINNER TEAMOrel Žídenice -2BWINNER TEAM196882909090--90442
3.Luboš Prudek KuřimKuřim19617276-8282-82394
4.Zdeněk Driml ČeskáČeská1967-686876768276378
5.Vilém Strakoš KuřimKuřim1969-67-72729070371
6.Jiří Sláma BrnoBrno196069707070707272354
7.Miroslav Brída Ořechov u BrnaOřechov u Brna196065646567686767334
8.Antonín Lorenc Bertík BlanskoBertík Blansko196467-6668-6665332
9.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967110100100----310
10.Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plaváníUniverzita Brno plavání1965-6667--7068271
11.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968646364--65-256
12.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov19606362-66--63254
13.Radek Brázda BrnoBrno1967707272----214
14.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963-----6969138
15.Karel Hrbáček ÚtěchovÚtěchov1968-6969----138
16.Petr Klobouk KuřimKuřim1964---6969--138
17.Luboš Rezner KuřimKuřim1965-----6866134
18.Martin Blaha Velká BítešVelká Bíteš19656261-----123
19.Roman Foral BrnoBrno196790------90
20.Milan Vrána BlanskoBlansko1961----90--90
21.Petr Novotný KuřimKuřim1965-----76-76
22.Pavel Trněný KunoviceKunovice1962--76----76
23.Petr Janek BrnoBrno196968------68
24.Marek Dohnalík PřerovPřerov196966------66
25.Jiří Bubeník ml.AK DrnoviceAK Drnovice1969-65-----65
26.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962------6464
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959828282--9090426
2.Josef Nováček SDH ČučiceSDH Čučice1958-100100-100-100400
3.Lubomír Liška KurimKurim195570767682767082392
4.Jiří Boháč BrnoBrno1954-9090-8282-344
5.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz19557272----76220
6.Petr Vitula st.KuřimKuřim1958---9090--180
7.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950100------100
8.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956---100---100
9.Jan Tecl TroubskoTroubsko1958-----100-100
10.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice195590------90
11.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959-----76-76
12.Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni BrnoOrel Starý Lískovec - Uni Brno195676------76
13.Zdeněk Kaluža Orel PozořiceOrel Pozořice1953-----72-72
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Mojmír Vážanský Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec1949-1001009090--380
2.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno194290--100100--290
3.Josef Holý Orel ŽideniceOrel Židenice1941-8290---100272
4.Karel Fuksa AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1946-7682----158
5.Přemysl Divácký Orel ŽideniceOrel Židenice1949100------100
6.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944-90-----90
7.Miroslav Pecháček Orel Dolní ČermnáOrel Dolní Čermná194882------82
8.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice193976------76
9.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941-72-----72