Výsledky závodu

Běh kolem Babího lomu 2008

11.5.2008
8700 m
slunečno, 18°C
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2008


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 73 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 Muži (1.) 0:30:39   40 110
2. 18 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 0:31:34   35 105
3. 48 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 Muži (3.) 0:32:20   31 101
4. 46 David Kabáth SK Žabovřesky SK Žabovřesky 1984 Muži (4.) 0:35:09   28 98
5. 1 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (1.) 0:35:17   40 96
6. 45 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (2.) 0:36:07   35 95
7. 15 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:36:13   40 94
8. 96 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M50 (2.) 0:36:27   35 93
9. 11 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (3.) 0:37:39   31 92
10. 20 Libor Marek Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1967 M40 (4.) 0:38:03   28 91
11. 24 Milan Palaš Blansko Blansko 1970 Muži (5.) 0:38:58   26 90
12. 43 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (5.) 0:39:04   26 89
13. 68 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (6.) 0:39:33   25 88
14. 29 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (3.) 0:40:00   31 87
15. 8 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 Muži (6.) 0:40:37   25 86
16. 42 Petr Stloukal Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1974 Muži (7.) 0:40:47   24 85
17. 37 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (1.) 0:40:51   40 84
18. 21 Zbyněk Vašíček Vilémovice Vilémovice 1980 Muži (8.) 0:41:43   23 83
19. 17 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (9.) 0:41:56   22 82
20. 7 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (7.) 0:42:36   24 81
21. 26 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (1.) 0:42:58TR 45 80
22. 33 Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 M40 (8.) 0:42:59   23 79
23. 62 David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (10.) 0:43:14   21 78
24. 9 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (2.) 0:44:09   35 77
25. 49 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (4.) 0:44:59   28 76
26. 80 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 Muži (11.) 0:46:46   20 75
27. 31 Vladimír Ondrušek TJ Zetor Brno TJ Zetor Brno 1992 Muži (12.) 0:47:36   19 74
28. 60 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (3.) 0:47:42   31 73
29. 28 Jan Helán Střelice Střelice 1974 Muži (13.) 0:47:55   18 72
30. 13 Gabriela Jakubcová Kuřim Kuřim 1972 Ž35 (2.) 0:47:59   35 71
31. 64 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (3.) 0:48:12   31 70
32. 59 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (.) 0:48:20   40 69
33. 53 Jiří Novotný Brno Brno 1971 Muži (14.) 0:48:35   17 68
34. 19 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (4.) 0:50:14   28 67
35. 39 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (5.) 0:50:50   26 66
36. 10 Ludvík David Sokol Slavkov Sokol Slavkov 1951 M50 (5.) 0:52:59   26 65
37. 30 Jarmila Kitnerová Plki tým Brno Plki tým Brno 1958 Ž35 (6.) 0:55:13   25 64
38. 4 Pavel Košťál ČAFC Židenice ČAFC Židenice 1944 M60 (1.) 0:57:09   35 63
39. 57 Pavla Kroupová Brno Brno 1965 Ž35 (7.) 1:01:01   24 62
40. 47 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ženy (4.) 1:05:42   28 61
41. 50 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (8.) 1:05:42   23 60
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 37 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 0:40:51  40
2. / 24. 9 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:44:09  35
3. / 28. 60 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:47:42  31
4. / 40. 47 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 1:05:42  28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 26 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 0:42:58TR 45
2. / 30. 13 Gabriela Jakubcová Kuřim Kuřim 1972 0:47:59  35
3. / 31. 64 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:48:12  31
4. / 34. 19 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:50:14  28
5. / 35. 39 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:50:50  26
6. / 37. 30 Jarmila Kitnerová Plki tým Brno Plki tým Brno 1958 0:55:13  25
7. / 39. 57 Pavla Kroupová Brno Brno 1965 1:01:01  24
8. / 41. 50 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 1:05:42  23
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 73 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 0:30:39  40
2. / 2. 18 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:34  35
3. / 3. 48 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 0:32:20  31
4. / 4. 46 David Kabáth SK Žabovřesky SK Žabovřesky 1984 0:35:09  28
5. / 11. 24 Milan Palaš Blansko Blansko 1970 0:38:58  26
6. / 15. 8 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 0:40:37  25
7. / 16. 42 Petr Stloukal Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1974 0:40:47  24
8. / 18. 21 Zbyněk Vašíček Vilémovice Vilémovice 1980 0:41:43  23
9. / 19. 17 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:41:56  22
10. / 23. 62 David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:43:14  21
11. / 26. 80 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:46:46  20
12. / 27. 31 Vladimír Ondrušek TJ Zetor Brno TJ Zetor Brno 1992 0:47:36  19
13. / 29. 28 Jan Helán Střelice Střelice 1974 0:47:55  18
14. / 33. 53 Jiří Novotný Brno Brno 1971 0:48:35  17
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 1 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:35:17  40
2. / 6. 45 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:36:07  35
3. / 9. 11 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 0:37:39  31
4. / 10. 20 Libor Marek Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1967 0:38:03  28
5. / 12. 43 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:39:04  26
6. / 13. 68 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:39:33  25
7. / 20. 7 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:42:36  24
8. / 22. 33 Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 0:42:59  23
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 15 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:36:13  40
2. / 8. 96 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:36:27  35
3. / 14. 29 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:40:00  31
4. / 25. 49 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:44:59  28
5. / 36. 10 Ludvík David Sokol Slavkov Sokol Slavkov 1951 0:52:59  26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 32. 59 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:48:20  40
2. / 38. 4 Pavel Košťál ČAFC Židenice ČAFC Židenice 1944 0:57:09  35