Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2008

23.2.2008
6500 m
jasno, suchý povrch, 8°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2008


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 15 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 Muži (1.) 0:22:03TR 45 110
2. 23 Milan Holický Brno Brno 1965 M40 (1.) 0:23:41TR 45 105
3. 41 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 Muži (2.) 0:24:14   35 101
4. 59 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (2.) 0:24:20TR 40 98
5. 20 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (3.) 0:24:48TR 36 96
6. 30 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (4.) 0:25:32   28 95
7. 68 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (3.) 0:25:39   31 94
8. 28 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (5.) 0:25:48   26 93
9. 64 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:25:51TR 45 92
10. 1 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (6.) 0:26:23   25 91
11. 27 Michaela Hlavatá ACP Olymp Brno ACP Olymp Brno 1991 Ženy (1.) 0:27:13TR 45 90
12. 42 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 Muži (4.) 0:27:18   28 89
13. 46 Dušan Alman Brno Brno 1967 M40 (7.) 0:27:33   24 88
14. 7 Jiřina Kociánová AHA Vyškov AHA Vyškov 1981 Ženy (2.) 0:27:54   35 87
15. 55 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M50 (2.) 0:28:00   35 86
16. 8 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (3.) 0:28:07   31 85
17. 34 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 M40 (8.) 0:28:19   23 84
18. 47 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (4.) 0:28:32   28 83
19. 60 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (9.) 0:28:39   22 82
20. 58 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (1.) 0:28:59TR 45 81
21. 51 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (5.) 0:28:59   26 80
22. 57 Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 M40 (10.) 0:28:59   21 79
23. 4 Tomáš Fikáček Zetor Brno Zetor Brno 1985 Muži (5.) 0:29:01   26 78
24. 12 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (11.) 0:29:39   20 77
25. 13 Alexandra Hlavatá Brno Brno 1967 Ž35 (2.) 0:29:55TR 40 76
26. 39 Zdeněk Václavek Kuřim Kuřim 1973 Muži (6.) 0:30:43   25 75
27. 29 Pavel Tyleček Brno Brno 1973 Muži (7.) 0:31:08   24 74
28. 11 Petr Stloukal Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1974 Muži (8.) 0:31:25   23 73
29. 3 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M50 (6.) 0:31:33   25 72
30. 45 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (9.) 0:31:56   22 71
31. 22 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (12.) 0:32:26   19 70
32. 73 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (7.) 0:32:47   24 69
33. 43 Radek Matouš Brno Brno 1973 Muži (10.) 0:32:50   21 68
34. 18 Ota Vlasák Šmeral Brno Šmeral Brno 1968 M40 (13.) 0:33:30   18 67
35. 38 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (3.) 0:34:16   31 66
36. 49 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M60 (.) 0:34:34   40 65
37. 26 Michal Staněk 1981 Muži (11.) 0:34:47   20 64
38. 9 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 Ž35 (4.) 0:36:37   28 63
39. 2 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (1.) 0:36:58   35 62
40. 19 Marie Kociánová Křenovice Křenovice 1946 Ž35 (5.) 0:37:18   26 61
41. 96 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (6.) 0:38:07   25 60
42. 10 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (7.) 0:38:31   24 59
43. 48 Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 M60 (2.) 0:38:46   31 58
44. 61 Vendula Vrbová Kuřim Kuřim 1979 Ženy (3.) 0:38:49   31 57
45. 56 Jarmila Kitnerová Plki tým Brno Plki tým Brno 1958 Ž35 (8.) 0:39:11   23 56
46. 50 Josef Kubík Ptačina Adamov Ptačina Adamov 1938 M60 (3.) 0:39:14   28 55
47. 54 Pavla Kroupová Brno Brno 1965 Ž35 (9.) 0:43:38   22 54
48. 99 Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 M60 (4.) 0:44:57   26 53
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. 27 Michaela Hlavatá ACP Olymp Brno ACP Olymp Brno 1991 0:27:13TR 45
2. / 14. 7 Jiřina Kociánová AHA Vyškov AHA Vyškov 1981 0:27:54  35
3. / 44. 61 Vendula Vrbová Kuřim Kuřim 1979 0:38:49  31
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 58 Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 0:28:59TR 45
2. / 25. 13 Alexandra Hlavatá Brno Brno 1967 0:29:55TR 40
3. / 35. 38 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:34:16  31
4. / 38. 9 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 0:36:37  28
5. / 40. 19 Marie Kociánová Křenovice Křenovice 1946 0:37:18  26
6. / 41. 96 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:38:07  25
7. / 42. 10 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:38:31  24
8. / 45. 56 Jarmila Kitnerová Plki tým Brno Plki tým Brno 1958 0:39:11  23
9. / 47. 54 Pavla Kroupová Brno Brno 1965 0:43:38  22
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 15 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 0:22:03TR 45
2. / 3. 41 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 0:24:14  35
3. / 7. 68 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:25:39  31
4. / 12. 42 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 0:27:18  28
5. / 23. 4 Tomáš Fikáček Zetor Brno Zetor Brno 1985 0:29:01  26
6. / 26. 39 Zdeněk Václavek Kuřim Kuřim 1973 0:30:43  25
7. / 27. 29 Pavel Tyleček Brno Brno 1973 0:31:08  24
8. / 28. 11 Petr Stloukal Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1974 0:31:25  23
9. / 30. 45 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:56  22
10. / 33. 43 Radek Matouš Brno Brno 1973 0:32:50  21
11. / 37. 26 Michal Staněk 1981 0:34:47  20
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 23 Milan Holický Brno Brno 1965 0:23:41TR 45
2. / 4. 59 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:24:20TR 40
3. / 5. 20 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:24:48TR 36
4. / 6. 30 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:25:32  28
5. / 8. 28 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:25:48  26
6. / 10. 1 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:26:23  25
7. / 13. 46 Dušan Alman Brno Brno 1967 0:27:33  24
8. / 17. 34 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 0:28:19  23
9. / 19. 60 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:28:39  22
10. / 22. 57 Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 0:28:59  21
11. / 24. 12 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:29:39  20
12. / 31. 22 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:32:26  19
13. / 34. 18 Ota Vlasák Šmeral Brno Šmeral Brno 1968 0:33:30  18
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 64 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:25:51TR 45
2. / 15. 55 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:28:00  35
3. / 16. 8 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:28:07  31
4. / 18. 47 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:28:32  28
5. / 21. 51 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:28:59  26
6. / 29. 3 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 0:31:33  25
7. / 32. 73 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:32:47  24
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 49 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:34:34  40
2. / 39. 2 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:36:58  35
3. / 43. 48 Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 0:38:46  31
4. / 46. 50 Josef Kubík Ptačina Adamov Ptačina Adamov 1938 0:39:14  28
5. / 48. 99 Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 0:44:57  26