Výsledky závodu

Výběh na Babí lom 2002

9.11.2002
3800 m

Info o trati »

Výběh na Babí lom 2002


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Tomáš Ondráček Brno Brno 1977 Muži (1.) 0:17:01   57 110
2. Karel Zadák ml. Pinky Veselka Pinky Veselka 1978 Muži (2.) 0:17:01   53 105
3. Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 Muži (3.) 0:17:59   49 101
4. Petr Kupec STS Chvojkovice Brod STS Chvojkovice Brod 1975 Muži (4.) 0:18:28   46 98
5. Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (5.) 0:19:10   44 96
6. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (.) 0:19:12   42 95
7. Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (1.) 0:19:15   40 94
8. Vít Matoušek Suvenýři Brno Suvenýři Brno 1977 Muži (6.) 0:19:17   38 93
9. Radek Doušek TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 Muži (7.) 0:19:59   36 92
10. František Kubínek st. Orel Blažovice Orel Blažovice 1958 M40 (2.) 0:20:37   34 91
11. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (8.) 0:20:51   32 90
12. Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (3.) 0:20:55   30 89
13. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 Muži (9.) 0:20:59   28 88
14. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 M50 (.) 0:21:07   26 87
15. Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (1.) 0:21:08   24 86
16. Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (2.) 0:21:10   22 85
17. David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (10.) 0:21:23   20 84
18. Martin Křižan Sokol Křižanov Sokol Křižanov 1982 Muži (11.) 0:21:30   18 83
19. Karel Zadák st. Pinky Veselka Pinky Veselka 1954 M40 (4.) 0:21:42   16 82
20. Jiří Topinka AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1966 Muži (12.) 0:21:49   14 81
21. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (5.) 0:22:30   12 80
22. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M50 (1.) 0:22:50   10 79
23. Martin Novotný HB Kuřim HB Kuřim 1981 Muži (13.) 0:23:22   8 78
24. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (3.) 0:23:35   6 77
25. Lucie Janíková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ženy (4.) 0:26:21   4 76
26. Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ženy (5.) 0:27:32   2 75
Ženy
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 0:21:08  24
2. / 16. Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:21:10  22
3. / 24. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:23:35  6
4. / 25. Lucie Janíková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 0:26:21  4
5. / 26. Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 0:27:32  2
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Tomáš Ondráček Brno Brno 1977 0:17:01  57
2. / 2. Karel Zadák ml. Pinky Veselka Pinky Veselka 1978 0:17:01  53
3. / 3. Rudolf Krajča rarecacti.com rarecacti.com 1965 0:17:59  49
4. / 4. Petr Kupec STS Chvojkovice Brod STS Chvojkovice Brod 1975 0:18:28  46
5. / 5. Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:19:10  44
6. / 8. Vít Matoušek Suvenýři Brno Suvenýři Brno 1977 0:19:17  38
7. / 9. Radek Doušek TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:19:59  36
8. / 11. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:51  32
9. / 13. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:20:59  28
10. / 17. David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:21:23  20
11. / 18. Martin Křižan Sokol Křižanov Sokol Křižanov 1982 0:21:30  18
12. / 20. Jiří Topinka AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1966 0:21:49  14
13. / 23. Martin Novotný HB Kuřim HB Kuřim 1981 0:23:22  8
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:19:12  42
2. / 7. Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:19:15  40
3. / 10. František Kubínek st. Orel Blažovice Orel Blažovice 1958 0:20:37  34
4. / 12. Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 0:20:55  30
5. / 19. Karel Zadák st. Pinky Veselka Pinky Veselka 1954 0:21:42  16
6. / 21. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:22:30  12
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 0:21:07  26
2. / 22. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:22:50  10