Výsledky závodu

13.5.2007
8700 m
jasno, 18°C
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2007


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 49 Aleš Palko Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:30:37TR 45 110
2. 12 Jiří Homoláč Barnex sport Brno 1990 Muži (2.) 0:31:28 35 105
3. 42 Zdeněk Polák Horizont Blansko 1969 Muži (3.) 0:32:41 31 101
4. 94 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (4.) 0:32:47 28 98
5. 28 Petr Patočka Ivančice 1963 M40 (1.) 0:33:25 40 96
6. 72 Daan Thuwis Belgie 1984 Muži (5.) 0:33:45 26 95
7. 30 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 Muži (6.) 0:33:51 25 94
8. 75 Milan Holický Brno 1965 M40 (2.) 0:33:57 35 93
9. 76 Ivo Peřina Kuřim 1966 M40 (3.) 0:33:58 31 92
10. 27 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (4.) 0:34:04 28 91
11. 74 Pavel Kratochvíl Sokol Rudíkov 1960 M40 (5.) 0:34:47 26 90
12. 13 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M50 (1.) 0:35:07TR 45 89
13. 58 Vít Ryška VSK Univerzita Brno 1975 Muži (7.) 0:36:13 24 88
14. 53 Luboš Prudek Kuřim 1961 M40 (6.) 0:36:21 25 87
15. 98 Libor Kellner Barnex sport Brno 1971 Muži (8.) 0:36:30 23 86
16. 73 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:37:57 35 85
17. 77 Pavel Svoboda Sloup 1955 M50 (3.) 0:38:18 31 84
18. 71 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:38:41TR 45 83
19. 47 Pavel Horák Barnex sport Brno 1962 M40 (7.) 0:39:11 24 82
20. 4 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (4.) 0:39:18 28 81
21. 22 Petr Novotný Kuřim 1965 M40 (8.) 0:39:36 23 80
22. 23 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 M50 (5.) 0:39:48 26 79
23. 64 Ronald Barták Kuřim 1965 M40 (9.) 0:39:49 22 78
24. 68 Michal Klíč Předklášteří 1984 Muži (9.) 0:40:04 22 77
25. 67 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:40:13 35 76
26. 41 Ivana Nepejchalová Barnex sport Brno 1983 Ženy (1.) 0:40:22 40 75
27. 8 Ondřej Kroutil Annies trip 1981 Muži (10.) 0:40:23 21 74
28. 37 Jan Helán Střelice 1974 Muži (11.) 0:40:49 20 73
29. 86 Frederik Borgers Belgie 1984 Muži (12.) 0:40:59 19 72
30. 7 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (13.) 0:41:13 18 71
31. 20 Karolína Palková Uni Brno 1993 Ženy (2.) 0:41:27 35 70
32. 2 Libor Novotný Kuřim 1961 M40 (10.) 0:41:31 21 69
33. 80 Tomáš Prokop Kuřim 1969 Muži (14.) 0:42:07 17 68
34. 70 Alena Pešlová AAC Brno 1983 Ženy (3.) 0:42:46 31 67
35. 9 Jiří Štrajt Rájec 1944 M60 (2.) 0:42:55 31 66
36. 96 Jiří Hrdina Kuřim 1972 Muži (15.) 0:43:04 16 65
37. 31 Petr Krieg BMT Brno 1949 M50 (6.) 0:43:14 25 64
38. 93 Jarmila Slavíčková Brno 1956 Ž35 (1.) 0:43:43TR 45 63
39. 88 Martin Jaskulka Kuřim 1968 Muži (16.) 0:43:49 15 62
40. 55 Jiří Lech Plki tým Brno 1937 M60 (3.) 0:44:03 28 61
41. 19 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno 1982 Ženy (4.) 0:44:21 28 60
42. 34 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 Muži (17.) 0:44:51 14 59
43. 48 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž35 (2.) 0:45:00 35 58
44. 95 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 M50 (7.) 0:45:56 24 57
45. 17 Alena Holická Brno 1966 Ž35 (3.) 0:46:00 31 56
46. 57 David Janík TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (18.) 0:46:01 13 55
47. 40 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (4.) 0:46:45 26 54
48. 100 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (5.) 0:49:08 25 53
49. 10 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (4.) 0:50:43 28 52
50. 99 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž35 (5.) 0:51:22 26 51
51. 81 Josef Kubík Ptačina Adamov 1938 M60 (6.) 0:52:56 24 50
52. 54 Jana Kalová AP Brno 1966 Ž35 (6.) 0:55:56 25 49
53. 46 Pavel Cahel Sokol Brno 1938 M60 (7.) 0:58:51 23 48
54. 29 Helena Vičarová DDM Kuřim 1975 Ženy (5.) 0:59:51 26 47
55. 16 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (7.) 1:03:20 24 46
56. 89 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí 1974 Ženy (6.) 1:03:20 25 45
57. 36 Hana Sikorová Brno 1978 Ženy (7.) 1:04:43 24 44
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 41 Ivana Nepejchalová Barnex sport Brno 1983 0:40:22 40
2. / 31. 20 Karolína Palková Uni Brno 1993 0:41:27 35
3. / 34. 70 Alena Pešlová AAC Brno 1983 0:42:46 31
4. / 41. 19 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno 1982 0:44:21 28
5. / 54. 29 Helena Vičarová DDM Kuřim 1975 0:59:51 26
6. / 56. 89 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí 1974 1:03:20 25
7. / 57. 36 Hana Sikorová Brno 1978 1:04:43 24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 93 Jarmila Slavíčková Brno 1956 0:43:43TR 45
2. / 43. 48 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:45:00 35
3. / 45. 17 Alena Holická Brno 1966 0:46:00 31
4. / 49. 10 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:50:43 28
5. / 50. 99 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 0:51:22 26
6. / 52. 54 Jana Kalová AP Brno 1966 0:55:56 25
7. / 55. 16 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 1:03:20 24
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 49 Aleš Palko Uni Brno 1971 0:30:37TR 45
2. / 2. 12 Jiří Homoláč Barnex sport Brno 1990 0:31:28 35
3. / 3. 42 Zdeněk Polák Horizont Blansko 1969 0:32:41 31
4. / 4. 94 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:32:47 28
5. / 6. 72 Daan Thuwis Belgie 1984 0:33:45 26
6. / 7. 30 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:33:51 25
7. / 13. 58 Vít Ryška VSK Univerzita Brno 1975 0:36:13 24
8. / 15. 98 Libor Kellner Barnex sport Brno 1971 0:36:30 23
9. / 24. 68 Michal Klíč Předklášteří 1984 0:40:04 22
10. / 27. 8 Ondřej Kroutil Annies trip 1981 0:40:23 21
11. / 28. 37 Jan Helán Střelice 1974 0:40:49 20
12. / 29. 86 Frederik Borgers Belgie 1984 0:40:59 19
13. / 30. 7 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:41:13 18
14. / 33. 80 Tomáš Prokop Kuřim 1969 0:42:07 17
15. / 36. 96 Jiří Hrdina Kuřim 1972 0:43:04 16
16. / 39. 88 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:43:49 15
17. / 42. 34 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 0:44:51 14
18. / 46. 57 David Janík TJ Slovan Podlesí 1973 0:46:01 13
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 28 Petr Patočka Ivančice 1963 0:33:25 40
2. / 8. 75 Milan Holický Brno 1965 0:33:57 35
3. / 9. 76 Ivo Peřina Kuřim 1966 0:33:58 31
4. / 10. 27 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:34:04 28
5. / 11. 74 Pavel Kratochvíl Sokol Rudíkov 1960 0:34:47 26
6. / 14. 53 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:36:21 25
7. / 19. 47 Pavel Horák Barnex sport Brno 1962 0:39:11 24
8. / 21. 22 Petr Novotný Kuřim 1965 0:39:36 23
9. / 23. 64 Ronald Barták Kuřim 1965 0:39:49 22
10. / 32. 2 Libor Novotný Kuřim 1961 0:41:31 21
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 13 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:35:07TR 45
2. / 16. 73 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 0:37:57 35
3. / 17. 77 Pavel Svoboda Sloup 1955 0:38:18 31
4. / 20. 4 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:39:18 28
5. / 22. 23 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 0:39:48 26
6. / 37. 31 Petr Krieg BMT Brno 1949 0:43:14 25
7. / 44. 95 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 0:45:56 24
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 71 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:38:41TR 45
2. / 25. 67 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:40:13 35
3. / 35. 9 Jiří Štrajt Rájec 1944 0:42:55 31
4. / 40. 55 Jiří Lech Plki tým Brno 1937 0:44:03 28
5. / 47. 40 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:46:45 26
6. / 48. 100 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:49:08 25
7. / 51. 81 Josef Kubík Ptačina Adamov 1938 0:52:56 24
8. / 53. 46 Pavel Cahel Sokol Brno 1938 0:58:51 23