Výsledky závodu

Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 2007

1.4.2007
6300 m
jasno, +10°C
Info o trati »

Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 2007


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 13 Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (1.) 0:23:50   40 110
2. 1 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 Muži (2.) 0:23:58   35 105
3. 56 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 Muži (3.) 0:24:48   31 101
4. 31 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (4.) 0:24:55   28 98
5. 30 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (5.) 0:25:30   26 96
6. 12 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (1.) 0:26:20   40 95
7. 7 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (2.) 0:26:49   35 94
8. 84 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (3.) 0:27:02   31 93
9. 41 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 Muži (6.) 0:27:28   25 92
10. 27 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:27:28   40 91
11. 34 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (7.) 0:27:39   24 90
12. 15 Michal Klíč Předklášteří Předklášteří 1984 Muži (8.) 0:29:02   23 89
13. 73 Jan Trlida Kuřim Kuřim 1988 Muži (9.) 0:29:06   22 88
14. 17 Antonín Chronc Předklášteří Předklášteří 1990 Muži (10.) 0:29:10   21 87
15. 21 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (11.) 0:29:16   20 86
16. 53 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:29:49   40 85
17. 2 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (4.) 0:30:22   28 84
18. 33 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (1.) 0:30:29   40 83
19. 81 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (2.) 0:30:46   35 82
20. 93 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:31:00   35 81
21. 100 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 0:31:05   31 80
22. 98 Jiří Hrdina Kuřim Kuřim 1972 Muži (12.) 0:31:13   19 79
23. 4 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 M40 (5.) 0:31:20   26 78
24. 28 Tomáš Prokop Kuřim Kuřim 1969 Muži (13.) 0:31:27   18 77
25. 70 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (2.) 0:32:18   35 76
26. 99 Ivan Mrhač Štěpánovice Štěpánovice 1972 Muži (14.) 0:32:57   17 75
27. 80 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (15.) 0:33:09   16 74
28. 92 Adéla Martínková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1980 Ženy (3.) 0:33:29   31 73
29. 22 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (4.) 0:33:35   28 72
30. 72 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (16.) 0:33:48   15 71
31. 86 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (5.) 0:34:06   26 70
32. 94 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M60 (2.) 0:34:14   31 69
33. 47 Tereza Navrátilová Rájec Jestřebí Rájec Jestřebí 1992 Ženy (4.) 0:36:10   28 68
34. 75 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (1.) 0:37:34   40 67
35. 76 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (2.) 0:37:51   35 66
36. 32 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (3.) 0:37:58   28 65
37. 55 Jan Kouřil Prdlavka Modřice Prdlavka Modřice 1961 M40 (6.) 0:38:30   25 64
38. 74 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (5.) 0:39:15   26 63
39. 95 Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 Ženy (6.) 0:41:34   25 62
40. 77 Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 M60 (4.) 0:45:38   26 61
41. 49 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ženy (7.) 0:46:13   24 60
42. 54 Hana Sikorová Brno Brno 1978 Ženy (8.) 0:48:42   23 59
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 33 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 0:30:29  40
2. / 25. 70 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:32:18  35
3. / 28. 92 Adéla Martínková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1980 0:33:29  31
4. / 33. 47 Tereza Navrátilová Rájec Jestřebí Rájec Jestřebí 1992 0:36:10  28
5. / 38. 74 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:39:15  26
6. / 39. 95 Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 0:41:34  25
7. / 41. 49 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 0:46:13  24
8. / 42. 54 Hana Sikorová Brno Brno 1978 0:48:42  23
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 75 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:37:34  40
2. / 35. 76 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 0:37:51  35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 13 Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:23:50  40
2. / 2. 1 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 0:23:58  35
3. / 3. 56 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 0:24:48  31
4. / 4. 31 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:24:55  28
5. / 5. 30 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:25:30  26
6. / 9. 41 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 0:27:28  25
7. / 11. 34 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:27:39  24
8. / 12. 15 Michal Klíč Předklášteří Předklášteří 1984 0:29:02  23
9. / 13. 73 Jan Trlida Kuřim Kuřim 1988 0:29:06  22
10. / 14. 17 Antonín Chronc Předklášteří Předklášteří 1990 0:29:10  21
11. / 15. 21 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:29:16  20
12. / 22. 98 Jiří Hrdina Kuřim Kuřim 1972 0:31:13  19
13. / 24. 28 Tomáš Prokop Kuřim Kuřim 1969 0:31:27  18
14. / 26. 99 Ivan Mrhač Štěpánovice Štěpánovice 1972 0:32:57  17
15. / 27. 80 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:33:09  16
16. / 30. 72 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:33:48  15
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 12 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:26:20  40
2. / 7. 7 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:26:49  35
3. / 8. 84 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:27:02  31
4. / 17. 2 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:30:22  28
5. / 23. 4 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 0:31:20  26
6. / 37. 55 Jan Kouřil Prdlavka Modřice Prdlavka Modřice 1961 0:38:30  25
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 27 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:27:28  40
2. / 19. 81 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:30:46  35
3. / 21. 100 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:31:05  31
4. / 29. 22 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:33:35  28
5. / 31. 86 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:34:06  26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 53 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:29:49  40
2. / 20. 93 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:31:00  35
3. / 32. 94 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 0:34:14  31
4. / 36. 32 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:37:58  28
5. / 40. 77 Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 0:45:38  26