Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2022

23.6.2022
180 m
28°C, skoro jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2022


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 26 Michael Přidal Orel Židenice Orel Židenice 2015 Školka H (1.) 0:00:32   100 100
2. 46 Jan Zahradníček Orel Židenice/SKP Kometa Orel Židenice/SKP Kometa 2015 Školka H (2.) 0:00:33   90 90
3. 80 Adam Johaník Kuřim Kuřim 2015 Školka H (3.) 0:00:34   82 82
4. 86 Jan Peřina Kuřim Kuřim 2016 Školka H (4.) 0:00:36   76 76
5. 89 Matěj Hrádek Tišnov Tišnov 2015 Školka H (5.) 0:00:40   72 72
6. 83 Karel Jelínek Kuřim Kuřim 2017 Školka H (6.) 0:00:42   70 70
7. 94 Matyáš Košut Kuřim Kuřim 2015 Školka H (7.) 0:00:44   69 69
8. 103 Oskar Jura Brno Brno 2017 Školka H (8.) 0:01:02   68 68
9. 71 Daniel Číž Kuřim Kuřim 2017 Školka H (9.) 0:01:03   67 67
10. 3 Benedikt Polášek Kuřim Kuřim 2019 Školka H (10.) 0:01:05   66 66
11. 45 David Lang Letovice Letovice 2018 Školka H (11.) 0:01:05   65 65
12. 79 Marek Otoupalík Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2017 Školka H (12.) 0:01:13   64 64
13. 85 Jan Bojanovský Čtyři dvory Čtyři dvory 2020 Školka H (13.) 0:01:37   63 63
14. 90 Petr Hrádek Tišnov Tišnov 2018 Školka H (14.) 0:02:04   62 62
15. 97 Pablo Rivero Brno Brno 2019 Školka H (15.) 0:04:15   61 61
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 26 Michael Přidal Orel Židenice Orel Židenice 2015 0:00:32  100
2. / 2. 46 Jan Zahradníček Orel Židenice/SKP Kometa Orel Židenice/SKP Kometa 2015 0:00:33  90
3. / 3. 80 Adam Johaník Kuřim Kuřim 2015 0:00:34  82
4. / 4. 86 Jan Peřina Kuřim Kuřim 2016 0:00:36  76
5. / 5. 89 Matěj Hrádek Tišnov Tišnov 2015 0:00:40  72
6. / 6. 83 Karel Jelínek Kuřim Kuřim 2017 0:00:42  70
7. / 7. 94 Matyáš Košut Kuřim Kuřim 2015 0:00:44  69
8. / 8. 103 Oskar Jura Brno Brno 2017 0:01:02  68
9. / 9. 71 Daniel Číž Kuřim Kuřim 2017 0:01:03  67
10. / 10. 3 Benedikt Polášek Kuřim Kuřim 2019 0:01:05  66
11. / 11. 45 David Lang Letovice Letovice 2018 0:01:05  65
12. / 12. 79 Marek Otoupalík Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2017 0:01:13  64
13. / 13. 85 Jan Bojanovský Čtyři dvory Čtyři dvory 2020 0:01:37  63
14. / 14. 90 Petr Hrádek Tišnov Tišnov 2018 0:02:04  62
15. / 15. 97 Pablo Rivero Brno Brno 2019 0:04:15  61