Výsledky závodu

Kuřimská hora 2020

5.9.2020
5800 m
22°C, jasno
Info o trati »

Kuřimská hora 2020


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 2 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:19:31   100 300
2. 23 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 M40 (1.) 0:19:40TR 110 290
3. 107 Vlastimil Lysák Mikulov Mikulov 1986 Muži (2.) 0:19:58   90 282
4. 15 Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni Brno Orel Židenice & VSK Uni Brno 1982 Muži (3.) 0:21:11   82 276
5. 48 Rostislav Horák Lipůvka Lipůvka 1995 Muži (4.) 0:21:30   76 272
6. 63 Jan Fiala KB Říčany KB Říčany 2004 Dci+Jci (1.) 0:21:35TR 110 270
7. 8 Adéla Koláčková AK Kuřim AK Kuřim 2001 Dky+Jky (1.) 0:21:35TR 110 269
8. 44 Petr Beneš Blansko Blansko 1987 Muži (5.) 0:21:48   72 268
9. 32 Jiří Šimoník Orel Židenice Orel Židenice 2001 Dci+Jci (2.) 0:22:28   90 267
10. 53 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (6.) 0:22:43   70 266
11. 67 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 M40 (2.) 0:23:19   90 265
12. 4 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M50 (1.) 0:24:10   100 264
13. 105 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (7.) 0:24:16   69 263
14. 16 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (3.) 0:24:27   82 262
15. 27 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 Muži (8.) 0:24:44   68 261
16. 37 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 (4.) 0:24:57   76 260
17. 109 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (2.) 0:25:00   90 259
18. 112 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (5.) 0:25:20   72 258
19. 40 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 Muži (9.) 0:25:20   67 257
20. 66 Vojtěch Kopřiva Kuřim Kuřim 1986 Muži (10.) 0:25:29   66 256
21. 91 Milan Vrána Blansko Blansko 1961 M50 (3.) 0:25:36   82 255
22. 65 Natálie Mrázková AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2000 Ženy (1.) 0:25:38   100 254
23. 95 Petr Říha Moravské Knínice Moravské Knínice 1987 Muži (11.) 0:25:49   65 253
24. 43 Adam Petrů Kuřim Kuřim 2002 Dci+Jci (3.) 0:25:53   82 252
25. 89 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M50 (4.) 0:26:00   76 251
26. 10 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:26:08   100 250
27. 62 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 M40 (6.) 0:26:20   70 249
28. 22 Lenka Polachová RockRunners RockRunners 1986 Ženy (2.) 0:26:36   90 248
29. 113 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (5.) 0:26:37   72 247
30. 51 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 Ženy (3.) 0:26:38   82 246
31. 81 Lucie Novotná 2BWinner 2BWinner 1975 Ž45 (1.) 0:26:44   100 245
32. 20 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M60 (2.) 0:26:47   90 244
33. 78 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (12.) 0:26:56   64 243
34. 111 David Jánský Brno Brno 1978 M40 (7.) 0:27:26   69 242
35. 59 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 Ž45 (2.) 0:27:38   90 241
36. 52 Renata Glierová Doubravník Doubravník 1985 Ž35 (1.) 0:27:44   100 240
37. 77 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (4.) 0:27:47   76 239
38. 93 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M50 (6.) 0:27:52   70 238
39. 101 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (7.) 0:28:09   69 237
40. 11 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (3.) 0:28:11   82 236
41. 14 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (8.) 0:28:30   68 235
42. 94 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 Dky+Jky (2.) 0:28:35TR 100 234
43. 103 David Ševčík Panteři Panteři 1991 Muži (13.) 0:28:39   63 233
44. 72 Martin Konečný Osmek Osmek 1988 Muži (14.) 0:29:01   62 232
45. 106 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (2.) 0:29:10   90 231
46. 68 Lenka Hověžáková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (3.) 0:29:17   82 230
47. 30 Petr Otoupalík Kuřim Kuřim 1985 Muži (15.) 0:29:33   61 229
48. 28 Barbora Šimonová NMnM (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) NMnM (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1987 Ženy (5.) 0:29:40   72 228
49. 45 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 M40 (9.) 0:29:45   67 227
50. 74 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M60 (3.) 0:30:32   82 226
51. 76 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M70 (1.) 0:30:46   100 225
52. 79 Zdeněk Petřek Sokol Bohuňovice Sokol Bohuňovice 1958 M60 (4.) 0:31:24   76 224
53. 88 Radovan Pokorný Blansko Blansko 1992 Muži (16.) 0:31:33   60 223
54. 104 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (4.) 0:31:36   76 222
55. 102 Pavel Viktorin Blansko Blansko 1986 Muži (17.) 0:31:38   59 221
56. 46 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 M50 (8.) 0:31:43   68 220
57. 114 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 M40 (10.) 0:31:57   66 219
58. 42 Nikola Kratochvílová Kupařovice Kupařovice 1997 Ženy (6.) 0:32:13   70 218
59. 100 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (4.) 0:32:20   76 217
60. 90 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (9.) 0:32:25   67 216
61. 39 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (5.) 0:32:31   72 215
62. 36 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 Ženy (7.) 0:32:48   69 214
63. 70 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (5.) 0:32:52   72 213
64. 73 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (5.) 0:33:22   72 212
65. 99 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:33:47   70 211
66. 75 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 Ž55 (1.) 0:34:15   100 210
67. 87 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž55 (2.) 0:34:30   90 209
68. 108 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (10.) 0:35:01   66 208
69. 82 Dalibor Kotol MÚ Kuřim MÚ Kuřim 1974 M40 (11.) 0:35:29   65 207
70. 97 Dagmar Montagová Panteři Panteři 1974 Ž45 (7.) 0:35:38   69 206
71. 41 Jana Soušková Kuřim Kuřim 1993 Ženy (8.) 0:36:52   68 205
72. 86 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (6.) 0:37:48   70 204
73. 80 Ivana Kolouchová Brno Brno 1967 Ž45 (8.) 0:50:11   68 203
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 8 Adéla Koláčková AK Kuřim AK Kuřim 2001 0:21:35TR 110
2. / 42. 94 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 0:28:35TR 100
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 65 Natálie Mrázková AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2000 0:25:38  100
2. / 28. 22 Lenka Polachová RockRunners RockRunners 1986 0:26:36  90
3. / 30. 51 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 0:26:38  82
4. / 37. 77 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:27:47  76
5. / 48. 28 Barbora Šimonová NMnM (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) NMnM (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1987 0:29:40  72
6. / 58. 42 Nikola Kratochvílová Kupařovice Kupařovice 1997 0:32:13  70
7. / 62. 36 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 0:32:48  69
8. / 71. 41 Jana Soušková Kuřim Kuřim 1993 0:36:52  68
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 52 Renata Glierová Doubravník Doubravník 1985 0:27:44  100
2. / 45. 106 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:29:10  90
3. / 46. 68 Lenka Hověžáková Kuřim Kuřim 1982 0:29:17  82
4. / 54. 104 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:31:36  76
5. / 63. 70 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:32:52  72
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 81 Lucie Novotná 2BWinner 2BWinner 1975 0:26:44  100
2. / 35. 59 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 0:27:38  90
3. / 40. 11 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:28:11  82
4. / 59. 100 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:32:20  76
5. / 61. 39 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:32:31  72
6. / 65. 99 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:33:47  70
7. / 70. 97 Dagmar Montagová Panteři Panteři 1974 0:35:38  69
8. / 73. 80 Ivana Kolouchová Brno Brno 1967 0:50:11  68
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 66. 75 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 0:34:15  100
2. / 67. 87 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:34:30  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 63 Jan Fiala KB Říčany KB Říčany 2004 0:21:35TR 110
2. / 9. 32 Jiří Šimoník Orel Židenice Orel Židenice 2001 0:22:28  90
3. / 24. 43 Adam Petrů Kuřim Kuřim 2002 0:25:53  82
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 2 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:19:31  100
2. / 3. 107 Vlastimil Lysák Mikulov Mikulov 1986 0:19:58  90
3. / 4. 15 Lukáš Soural Orel Židenice & VSK Uni Brno Orel Židenice & VSK Uni Brno 1982 0:21:11  82
4. / 5. 48 Rostislav Horák Lipůvka Lipůvka 1995 0:21:30  76
5. / 8. 44 Petr Beneš Blansko Blansko 1987 0:21:48  72
6. / 10. 53 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:22:43  70
7. / 13. 105 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:24:16  69
8. / 15. 27 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 0:24:44  68
9. / 19. 40 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 0:25:20  67
10. / 20. 66 Vojtěch Kopřiva Kuřim Kuřim 1986 0:25:29  66
11. / 23. 95 Petr Říha Moravské Knínice Moravské Knínice 1987 0:25:49  65
12. / 33. 78 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:26:56  64
13. / 43. 103 David Ševčík Panteři Panteři 1991 0:28:39  63
14. / 44. 72 Martin Konečný Osmek Osmek 1988 0:29:01  62
15. / 47. 30 Petr Otoupalík Kuřim Kuřim 1985 0:29:33  61
16. / 53. 88 Radovan Pokorný Blansko Blansko 1992 0:31:33  60
17. / 55. 102 Pavel Viktorin Blansko Blansko 1986 0:31:38  59
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 23 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 0:19:40TR 110
2. / 11. 67 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 0:23:19  90
3. / 14. 16 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:24:27  82
4. / 16. 37 Michal Kunovský Brno Brno 1978 0:24:57  76
5. / 18. 112 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:25:20  72
6. / 27. 62 Pavel Juřica MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1979 0:26:20  70
7. / 34. 111 David Jánský Brno Brno 1978 0:27:26  69
8. / 41. 14 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:28:30  68
9. / 49. 45 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 0:29:45  67
10. / 57. 114 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 0:31:57  66
11. / 69. 82 Dalibor Kotol MÚ Kuřim MÚ Kuřim 1974 0:35:29  65
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 4 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:24:10  100
2. / 17. 109 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:25:00  90
3. / 21. 91 Milan Vrána Blansko Blansko 1961 0:25:36  82
4. / 25. 89 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:26:00  76
5. / 29. 113 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:26:37  72
6. / 38. 93 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:27:52  70
7. / 39. 101 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:28:09  69
8. / 56. 46 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 0:31:43  68
9. / 60. 90 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:32:25  67
10. / 68. 108 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:35:01  66
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 10 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:26:08  100
2. / 32. 20 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:26:47  90
3. / 50. 74 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:30:32  82
4. / 52. 79 Zdeněk Petřek Sokol Bohuňovice Sokol Bohuňovice 1958 0:31:24  76
5. / 64. 73 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:33:22  72
6. / 72. 86 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:37:48  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 51. 76 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:30:46  100