Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - chlapci 0-7 let 2020

8.2.2020
115 m
0°C, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice - chlapci 0-7 let 2020


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 106 David Šenkýř Orel Silůvky Orel Silůvky 2013 Školka H (1.) 0:00:20   100 100
2. 41 Jakub Sedláček Orel Žatčany Orel Žatčany 2013 Školka H (2.) 0:00:20   90 90
3. 34 Dominik Hollý Kuřim Kuřim 2013 Školka H (3.) 0:00:21   82 82
4. 52 Jan Kalousek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2013 Školka H (4.) 0:00:21   76 76
5. 58 Michal Říha AK Kuřim AK Kuřim 2013 Školka H (5.) 0:00:22   72 72
6. 102 Michael Přidal Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2015 Školka H (6.) 0:00:24   70 70
7. 62 Jakub Nedoma Moravské Knínice Moravské Knínice 2014 Školka H (7.) 0:00:24   69 69
8. 2 Lukáš Grela Orel Židenice Orel Židenice 2014 Školka H (8.) 0:00:25   68 68
9. 42 Kryštof Hort Kuřim Kuřim 2014 Školka H (9.) 0:00:25   67 67
10. 1 Jan Zahradníček Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2015 Školka H (10.) 0:00:26   66 66
11. 49 Kryštof Macek Orel Kuřim Orel Kuřim 2013 Školka H (11.) 0:00:26   65 65
12. 45 Šimon Polák SKP Kometa SKP Kometa 2014 Školka H (12.) 0:00:27   64 64
13. 25 Vojtěch Pivko Orel Obřany Orel Obřany 2013 Školka H (13.) 0:00:27   63 63
14. 108 Daniel Schwarzer Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2015 Školka H (14.) 0:00:28   62 62
15. 36 Max Toman Brno Brno 2014 Školka H (15.) 0:00:31   61 61
16. 23 Jakub Pivko Orel Obřany Orel Obřany 2015 Školka H (16.) 0:00:32   60 60
17. 46 Lukáš Polák SKP Kometa SKP Kometa 2016 Školka H (17.) 0:00:35   59 59
18. 57 Hynek Chodur Brno Brno 2016 Školka H (18.) 0:00:38   58 58
19. 50 Antonín Macek Orel Kuřim Orel Kuřim 2015 Školka H (19.) 0:00:53   57 57
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 106 David Šenkýř Orel Silůvky Orel Silůvky 2013 0:00:20  100
2. / 2. 41 Jakub Sedláček Orel Žatčany Orel Žatčany 2013 0:00:20  90
3. / 3. 34 Dominik Hollý Kuřim Kuřim 2013 0:00:21  82
4. / 4. 52 Jan Kalousek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2013 0:00:21  76
5. / 5. 58 Michal Říha AK Kuřim AK Kuřim 2013 0:00:22  72
6. / 6. 102 Michael Přidal Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2015 0:00:24  70
7. / 7. 62 Jakub Nedoma Moravské Knínice Moravské Knínice 2014 0:00:24  69
8. / 8. 2 Lukáš Grela Orel Židenice Orel Židenice 2014 0:00:25  68
9. / 9. 42 Kryštof Hort Kuřim Kuřim 2014 0:00:25  67
10. / 10. 1 Jan Zahradníček Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2015 0:00:26  66
11. / 11. 49 Kryštof Macek Orel Kuřim Orel Kuřim 2013 0:00:26  65
12. / 12. 45 Šimon Polák SKP Kometa SKP Kometa 2014 0:00:27  64
13. / 13. 25 Vojtěch Pivko Orel Obřany Orel Obřany 2013 0:00:27  63
14. / 14. 108 Daniel Schwarzer Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2015 0:00:28  62
15. / 15. 36 Max Toman Brno Brno 2014 0:00:31  61
16. / 16. 23 Jakub Pivko Orel Obřany Orel Obřany 2015 0:00:32  60
17. / 17. 46 Lukáš Polák SKP Kometa SKP Kometa 2016 0:00:35  59
18. / 18. 57 Hynek Chodur Brno Brno 2016 0:00:38  58
19. / 19. 50 Antonín Macek Orel Kuřim Orel Kuřim 2015 0:00:53  57