Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2018

4.11.2018
3800 m
13°C, jasno
Info o trati »

Běh na Babí lom 2018


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 53 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:15:45   100 300
2. 85 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 Muži (1.) 0:16:00   100 290
3. 43 Pavel Musil Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1975 M40 (2.) 0:16:25   90 282
4. 60 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:16:37   100 276
5. 26 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (2.) 0:16:57   90 272
6. 80 Michal Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 2001 Dci+Jci (2.) 0:17:04   90 270
7. 76 Adam Petrů Kuřim Kuřim 2002 Dci+Jci (3.) 0:17:26   82 269
8. 82 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 Muži (3.) 0:17:30   82 268
9. 77 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (4.) 0:17:35   76 267
10. 18 Jan Sháněl KOB Choceň KOB Choceň 1994 Muži (5.) 0:17:38   72 266
11. 55 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 Muži (6.) 0:18:06   70 265
12. 79 Jan Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 1999 Dci+Jci (4.) 0:18:14   76 264
13. 156 Stanislav Kahánek Dýmka míru Dýmka míru 1981 Muži (7.) 0:18:14   69 263
14. 15 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 Ženy (1.) 0:18:18   100 262
15. 42 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (8.) 0:18:19   68 261
16. 11 Marek Voborný Křoví Křoví 1989 Muži (9.) 0:18:23   67 260
17. 74 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (10.) 0:18:39   66 259
18. 2 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M60 (1.) 0:18:40TR 110 258
19. 21 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (3.) 0:18:40   82 257
20. 158 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (1.) 0:18:51   100 256
21. 86 Svatopluk Minařík Brno Brno 1988 Muži (11.) 0:18:54   65 255
22. 67 Jakub Hájek Kroměříž Kroměříž 1970 M40 (4.) 0:18:58   76 254
23. 152 Aleš Konečný Rudice Rudice 1988 Muži (12.) 0:18:59   64 253
24. 50 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 Muži (13.) 0:19:07   63 252
25. 39 Jindřich Schick Brno Brno 1975 M40 (5.) 0:19:12   72 251
26. 153 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (14.) 0:19:17   62 250
27. 151 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (6.) 0:19:26   70 249
28. 38 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 Muži (15.) 0:19:30   61 248
29. 91 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (2.) 0:19:35   90 247
30. 12 Jakub Blažek Cyklosport Chropyně Cyklosport Chropyně 1988 Muži (16.) 0:19:38   60 246
31. 154 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (7.) 0:19:42   69 245
32. 51 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (17.) 0:19:46   59 244
33. 160 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 Muži (18.) 0:20:02   58 243
34. 159 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (8.) 0:20:11   68 242
35. 73 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 M50 (3.) 0:20:18   82 241
36. 157 Marek Christ Fklidu Fklidu 1979 Muži (19.) 0:20:24   57 240
37. 88 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 Muži (20.) 0:20:25   56 239
38. 54 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 Dky+Jky (1.) 0:20:27TR 110 238
39. 62 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (2.) 0:20:31   90 237
40. 16 Anežka Langhammerová Orel Židenice Orel Židenice 1994 Ženy (2.) 0:20:34   90 236
41. 98 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (9.) 0:20:44   67 235
42. 25 Jakub Žák AK Perná AK Perná 2004 Dci+Jci (5.) 0:20:45   72 234
43. 1 Hana Kolínková AK Perná AK Perná 1974 Ž35 (1.) 0:20:56   100 233
44. 37 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M50 (4.) 0:21:00   76 232
45. 52 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 M40 (10.) 0:21:03   66 231
46. 81 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (5.) 0:21:06   72 230
47. 36 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 M40 (11.) 0:21:09   65 229
48. 70 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (6.) 0:21:13   70 228
49. 10 Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč TJ SpartakTřebíč 1998 Ženy (3.) 0:21:14   82 227
50. 45 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2003 Dci+Jci (6.) 0:21:20   70 226
51. 35 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (4.) 0:21:30   76 225
52. 155 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž35 (2.) 0:21:51   90 224
53. 92 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (7.) 0:21:56   69 223
54. 22 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:22:05   100 222
55. 48 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 Ženy (5.) 0:22:14   72 221
56. 57 Ondřej Novotný bez oddílu bez oddílu 1973 M40 (12.) 0:22:21   64 220
57. 97 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (8.) 0:22:29   68 219
58. 63 Dominik Krehul Moravské Knínice Moravské Knínice 2004 Dci+Jci (7.) 0:22:31   69 218
59. 66 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 Muži (21.) 0:22:35   55 217
60. 90 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (3.) 0:22:38   82 216
61. 161 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (13.) 0:22:44   63 215
62. 59 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M60 (3.) 0:22:53   82 214
63. 65 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (14.) 0:22:58   62 213
64. 20 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:23:09   76 212
65. 14 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (4.) 0:23:28   76 211
66. 40 Pavel Málek Lipůvka Lipůvka 1984 Muži (22.) 0:23:28   54 210
67. 23 Ladislav Žák AK Perná AK Perná 1972 M40 (15.) 0:23:43   61 209
68. 89 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 M40 (16.) 0:23:46   60 208
69. 41 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 M50 (9.) 0:23:48   67 207
70. 78 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (5.) 0:23:53   72 206
71. 56 Markéta Pálenská Brno Brno 1986 Ženy (6.) 0:24:03   70 205
72. 27 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (10.) 0:24:28   66 204
73. 99 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 M40 (17.) 0:24:29   59 203
74. 30 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 M40 (18.) 0:24:34   58 202
75. 5 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (6.) 0:24:36   70 201
76. 87 Miroslav Brída Ořechov u Brna Ořechov u Brna 1960 M50 (11.) 0:24:46   65 200
77. 75 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (2.) 0:24:48   90 199
78. 72 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž35 (7.) 0:25:00   69 198
79. 28 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž55 (1.) 0:25:04TR 110 197
80. 33 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (3.) 0:25:06   82 196
81. 4 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (4.) 0:25:09   76 195
82. 19 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (5.) 0:25:28   72 194
83. 83 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 Dky+Jky (2.) 0:25:41   90 193
84. 93 Markéta Mrůzková Kometa Brno Kometa Brno 1997 Ženy (7.) 0:25:56   69 192
85. 94 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (3.) 0:26:52   82 191
86. 68 Ozleyen Muhammet Fatih Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice 1993 Muži (23.) 0:27:17   53 190
87. 31 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (1.) 0:27:33   100 189
88. 100 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž45 (5.) 0:27:43   72 188
89. 29 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (6.) 0:27:57   70 187
90. 44 Veronika Jahodová Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2003 Dky+Jky (4.) 0:28:16   76 186
91. 13 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M60 (7.) 0:28:47   69 185
92. 95 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (2.) 0:29:02   90 184
93. 61 Pavel Krehul Moravské Knínice Moravské Knínice 1971 M40 (19.) 0:29:06   57 183
94. 32 Martin Bubeník Vyškov Vyškov 1999 Dci+Jci (8.) 0:29:48   68 182
95. 143 Anna Adámková Brno Brno 1979 Ž35 (8.) 0:32:33   68 181
96. 96 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (3.) 0:32:54   82 180
97. 46 Andrea Jahodová Veverská Bitýška Veverská Bitýška 1976 Ž35 (9.) 0:35:02   67 179
98. 47 Veronika Effenbergerová Kuřim Kuřim 1984 Ženy (8.) 0:35:02   68 178
99. 8 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (4.) 0:36:51   76 177
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 54 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 0:20:27TR 110
2. / 83. 83 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 0:25:41  90
3. / 85. 94 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:26:52  82
4. / 90. 44 Veronika Jahodová Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2003 0:28:16  76
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. 15 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 0:18:18  100
2. / 40. 16 Anežka Langhammerová Orel Židenice Orel Židenice 1994 0:20:34  90
3. / 49. 10 Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč TJ SpartakTřebíč 1998 0:21:14  82
4. / 51. 35 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:21:30  76
5. / 55. 48 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 0:22:14  72
6. / 71. 56 Markéta Pálenská Brno Brno 1986 0:24:03  70
7. / 84. 93 Markéta Mrůzková Kometa Brno Kometa Brno 1997 0:25:56  69
8. / 98. 47 Veronika Effenbergerová Kuřim Kuřim 1984 0:35:02  68
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 43. 1 Hana Kolínková AK Perná AK Perná 1974 0:20:56  100
2. / 52. 155 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 0:21:51  90
3. / 60. 90 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:22:38  82
4. / 65. 14 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:23:28  76
5. / 70. 78 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:23:53  72
6. / 75. 5 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:24:36  70
7. / 78. 72 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:25:00  69
8. / 95. 143 Anna Adámková Brno Brno 1979 0:32:33  68
9. / 97. 46 Andrea Jahodová Veverská Bitýška Veverská Bitýška 1976 0:35:02  67
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 54. 22 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:22:05  100
2. / 77. 75 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:24:48  90
3. / 80. 33 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:25:06  82
4. / 81. 4 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:25:09  76
5. / 88. 100 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:27:43  72
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 79. 28 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:25:04TR 110
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 60 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:16:37  100
2. / 6. 80 Michal Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 2001 0:17:04  90
3. / 7. 76 Adam Petrů Kuřim Kuřim 2002 0:17:26  82
4. / 12. 79 Jan Šmída Drahanský sport team Drahanský sport team 1999 0:18:14  76
5. / 42. 25 Jakub Žák AK Perná AK Perná 2004 0:20:45  72
6. / 50. 45 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2003 0:21:20  70
7. / 58. 63 Dominik Krehul Moravské Knínice Moravské Knínice 2004 0:22:31  69
8. / 94. 32 Martin Bubeník Vyškov Vyškov 1999 0:29:48  68
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 85 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 0:16:00  100
2. / 5. 26 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:16:57  90
3. / 8. 82 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 0:17:30  82
4. / 9. 77 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:17:35  76
5. / 10. 18 Jan Sháněl KOB Choceň KOB Choceň 1994 0:17:38  72
6. / 11. 55 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 0:18:06  70
7. / 13. 156 Stanislav Kahánek Dýmka míru Dýmka míru 1981 0:18:14  69
8. / 15. 42 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:18:19  68
9. / 16. 11 Marek Voborný Křoví Křoví 1989 0:18:23  67
10. / 17. 74 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:18:39  66
11. / 21. 86 Svatopluk Minařík Brno Brno 1988 0:18:54  65
12. / 23. 152 Aleš Konečný Rudice Rudice 1988 0:18:59  64
13. / 24. 50 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 0:19:07  63
14. / 26. 153 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 0:19:17  62
15. / 28. 38 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 0:19:30  61
16. / 30. 12 Jakub Blažek Cyklosport Chropyně Cyklosport Chropyně 1988 0:19:38  60
17. / 32. 51 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:19:46  59
18. / 33. 160 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:20:02  58
19. / 36. 157 Marek Christ Fklidu Fklidu 1979 0:20:24  57
20. / 37. 88 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 0:20:25  56
21. / 59. 66 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 0:22:35  55
22. / 66. 40 Pavel Málek Lipůvka Lipůvka 1984 0:23:28  54
23. / 86. 68 Ozleyen Muhammet Fatih Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice 1993 0:27:17  53
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 53 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:45  100
2. / 3. 43 Pavel Musil Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1975 0:16:25  90
3. / 19. 21 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:18:40  82
4. / 22. 67 Jakub Hájek Kroměříž Kroměříž 1970 0:18:58  76
5. / 25. 39 Jindřich Schick Brno Brno 1975 0:19:12  72
6. / 27. 151 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:19:26  70
7. / 31. 154 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:19:42  69
8. / 34. 159 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:20:11  68
9. / 41. 98 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:20:44  67
10. / 45. 52 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:21:03  66
11. / 47. 36 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:21:09  65
12. / 56. 57 Ondřej Novotný bez oddílu bez oddílu 1973 0:22:21  64
13. / 61. 161 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:22:44  63
14. / 63. 65 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:22:58  62
15. / 67. 23 Ladislav Žák AK Perná AK Perná 1972 0:23:43  61
16. / 68. 89 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 0:23:46  60
17. / 73. 99 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:24:29  59
18. / 74. 30 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 0:24:34  58
19. / 93. 61 Pavel Krehul Moravské Knínice Moravské Knínice 1971 0:29:06  57
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 158 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:18:51  100
2. / 29. 91 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:19:35  90
3. / 35. 73 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 0:20:18  82
4. / 44. 37 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:21:00  76
5. / 46. 81 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:21:06  72
6. / 48. 70 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:21:13  70
7. / 53. 92 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:21:56  69
8. / 57. 97 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:22:29  68
9. / 69. 41 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 0:23:48  67
10. / 72. 27 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:24:28  66
11. / 76. 87 Miroslav Brída Ořechov u Brna Ořechov u Brna 1960 0:24:46  65
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 2 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:18:40TR 110
2. / 39. 62 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:20:31  90
3. / 62. 59 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:22:53  82
4. / 64. 20 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:23:09  76
5. / 82. 19 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:25:28  72
6. / 89. 29 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:27:57  70
7. / 91. 13 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:28:47  69
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 87. 31 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:27:33  100
2. / 92. 95 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 0:29:02  90
3. / 96. 96 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:32:54  82
4. / 99. 8 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:36:51  76