Výsledky závodu

Aprílový maraton 2018

24.3.2018
6300 m
5°C, jasno
Info o trati »

Aprílový maraton 2018


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 28 Filip Ospalý AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 M40 (1.) 0:23:46   100 300
2. 106 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:23:58TR 110 290
3. 2 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (2.) 0:24:04   90 282
4. 13 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (1.) 0:24:54   100 276
5. 14 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (2.) 0:24:57   90 272
6. 86 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (3.) 0:25:16   82 270
7. 70 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (4.) 0:25:22   76 269
8. 99 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 Muži (5.) 0:25:36   72 268
9. 15 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 M40 (3.) 0:25:43   82 267
10. 67 Petr Kolář Run Kanice Run Kanice 1986 Muži (6.) 0:25:53   70 266
11. 118 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:26:51   76 265
12. 68 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 Muži (7.) 0:26:53   69 264
13. 54 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (8.) 0:27:40   68 263
14. 22 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 Ženy (1.) 0:27:52   100 262
15. 83 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 Muži (9.) 0:27:55   67 261
16. 93 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 Muži (10.) 0:28:01   66 260
17. 42 Martin Šimunek Modřice Modřice 1966 M50 (1.) 0:28:03   100 259
18. 46 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (11.) 0:28:11   65 258
19. 91 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ž35 (1.) 0:28:13   100 257
20. 108 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (12.) 0:28:27   64 256
21. 56 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (13.) 0:28:41   63 255
22. 59 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 M40 (5.) 0:28:54   72 254
23. 29 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 Ženy (2.) 0:28:59   90 253
24. 109 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (2.) 0:29:07   90 252
25. 36 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (14.) 0:29:15   62 251
26. 90 Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov Orientační běh OB Spartak Adamov 1971 M40 (6.) 0:29:19   70 250
27. 27 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 Muži (15.) 0:29:23   61 249
28. 115 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (3.) 0:29:31   82 248
29. 60 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (7.) 0:29:34   69 247
30. 104 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (8.) 0:29:34   68 246
31. 119 Ondřej Škrob Kuřim Kuřim 2000 Dci+Jci (2.) 0:29:47   90 245
32. 41 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (9.) 0:29:52   67 244
33. 76 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:30:02   100 243
34. 117 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (10.) 0:30:06   66 242
35. 89 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (2.) 0:30:10   90 241
36. 21 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (2.) 0:30:43   90 240
37. 57 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž45 (1.) 0:30:52   100 239
38. 75 Igor Toman Vyškov Vyškov 1972 M40 (11.) 0:30:59   65 238
39. 50 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (16.) 0:31:25   60 237
40. 4 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 Dky+Jky (1.) 0:31:30TR 110 236
41. 31 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 Muži (17.) 0:31:51   59 235
42. 66 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (12.) 0:31:59   64 234
43. 102 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (13.) 0:32:03   63 233
44. 105 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (4.) 0:32:07   76 232
45. 16 Marie Hynštová AK Drnovice AK Drnovice 1957 Ž55 (1.) 0:32:15TR 110 231
46. 85 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (3.) 0:32:22   82 230
47. 32 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (14.) 0:32:24   62 229
48. 114 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (5.) 0:32:39   72 228
49. 110 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (15.) 0:32:44   61 227
50. 120 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (4.) 0:32:51   76 226
51. 116 Veronika Maršálková Kuřim Kuřim 1997 Ženy (5.) 0:33:11   72 225
52. 12 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 M40 (16.) 0:33:22   60 224
53. 30 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 Ženy (6.) 0:33:35   70 223
54. 107 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M60 (3.) 0:33:37   82 222
55. 97 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (3.) 0:33:42   82 221
56. 98 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (17.) 0:34:22   59 220
57. 23 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (6.) 0:34:25   70 219
58. 63 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ž35 (4.) 0:34:35   76 218
59. 88 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 M40 (18.) 0:34:41   58 217
60. 81 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (7.) 0:34:44   69 216
61. 40 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:35:08   72 215
62. 100 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 Dky+Jky (2.) 0:35:41   90 214
63. 44 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 M40 (19.) 0:35:49   57 213
64. 74 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (6.) 0:35:49   70 212
65. 45 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (4.) 0:35:55   76 211
66. 111 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (8.) 0:35:57   68 210
67. 18 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:36:00   72 209
68. 53 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (7.) 0:36:10   69 208
69. 51 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:36:11   90 207
70. 26 Pavel Málek Lipůvka Lipůvka 1984 Muži (18.) 0:36:29   58 206
71. 39 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:36:44   82 205
72. 5 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (6.) 0:36:58   70 204
73. 37 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (7.) 0:37:27   69 203
74. 92 Zdenek Vybíral Brno Brno 1995 Muži (19.) 0:37:51   57 202
75. 80 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž35 (8.) 0:37:59   68 201
76. 101 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M60 (8.) 0:38:02   68 200
77. 103 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž45 (4.) 0:38:04   76 199
78. 52 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (5.) 0:38:11   72 198
79. 25 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž55 (2.) 0:38:41   90 197
80. 112 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (3.) 0:38:50   82 196
81. 65 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (9.) 0:39:50   67 195
82. 55 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (6.) 0:39:50   70 194
83. 20 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (1.) 0:40:26   100 193
84. 113 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (4.) 0:41:13   76 192
85. 87 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 Ž45 (7.) 0:41:14   69 191
86. 96 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:42:14   90 190
87. 38 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 Ž55 (3.) 0:42:16   82 189
88. 95 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (3.) 0:44:48   82 188
89. 1 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M60 (9.) 0:44:55   67 187
90. 94 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov LRS Orel Vyškov 1953 Ž55 (4.) 0:49:02   76 186
91. 19 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (4.) 0:51:59   76 185
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 40. 4 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 0:31:30TR 110
2. / 62. 100 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 0:35:41  90
3. / 80. 112 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:38:50  82
4. / 84. 113 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:41:13  76
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. 22 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 0:27:52  100
2. / 23. 29 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 0:28:59  90
3. / 46. 85 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:32:22  82
4. / 50. 120 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:32:51  76
5. / 51. 116 Veronika Maršálková Kuřim Kuřim 1997 0:33:11  72
6. / 53. 30 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 0:33:35  70
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 91 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:28:13  100
2. / 35. 89 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:30:10  90
3. / 55. 97 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:33:42  82
4. / 58. 63 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:34:35  76
5. / 61. 40 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:35:08  72
6. / 64. 74 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:35:49  70
7. / 68. 53 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:36:10  69
8. / 75. 80 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:37:59  68
9. / 81. 65 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:39:50  67
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 57 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:30:52  100
2. / 69. 51 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:36:11  90
3. / 71. 39 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:36:44  82
4. / 77. 103 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:38:04  76
5. / 78. 52 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:38:11  72
6. / 82. 55 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:39:50  70
7. / 85. 87 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 0:41:14  69
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 45. 16 Marie Hynštová AK Drnovice AK Drnovice 1957 0:32:15TR 110
2. / 79. 25 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:38:41  90
3. / 87. 38 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 0:42:16  82
4. / 90. 94 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov LRS Orel Vyškov 1953 0:49:02  76
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 106 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:23:58TR 110
2. / 31. 119 Ondřej Škrob Kuřim Kuřim 2000 0:29:47  90
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 13 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:24:54  100
2. / 5. 14 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:24:57  90
3. / 6. 86 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:25:16  82
4. / 7. 70 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:25:22  76
5. / 8. 99 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 0:25:36  72
6. / 10. 67 Petr Kolář Run Kanice Run Kanice 1986 0:25:53  70
7. / 12. 68 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 0:26:53  69
8. / 13. 54 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:27:40  68
9. / 15. 83 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 0:27:55  67
10. / 16. 93 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 0:28:01  66
11. / 18. 46 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:28:11  65
12. / 20. 108 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:28:27  64
13. / 21. 56 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:28:41  63
14. / 25. 36 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:29:15  62
15. / 27. 27 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 0:29:23  61
16. / 39. 50 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 0:31:25  60
17. / 41. 31 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 0:31:51  59
18. / 70. 26 Pavel Málek Lipůvka Lipůvka 1984 0:36:29  58
19. / 74. 92 Zdenek Vybíral Brno Brno 1995 0:37:51  57
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 28 Filip Ospalý AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:23:46  100
2. / 3. 2 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:24:04  90
3. / 9. 15 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 0:25:43  82
4. / 11. 118 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:26:51  76
5. / 22. 59 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 0:28:54  72
6. / 26. 90 Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov Orientační běh OB Spartak Adamov 1971 0:29:19  70
7. / 29. 60 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:29:34  69
8. / 30. 104 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:29:34  68
9. / 32. 41 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:29:52  67
10. / 34. 117 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:30:06  66
11. / 38. 75 Igor Toman Vyškov Vyškov 1972 0:30:59  65
12. / 42. 66 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:31:59  64
13. / 43. 102 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:32:03  63
14. / 47. 32 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:32:24  62
15. / 49. 110 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:32:44  61
16. / 52. 12 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:33:22  60
17. / 56. 98 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:34:22  59
18. / 59. 88 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:34:41  58
19. / 63. 44 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 0:35:49  57
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 42 Martin Šimunek Modřice Modřice 1966 0:28:03  100
2. / 24. 109 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:29:07  90
3. / 28. 115 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:29:31  82
4. / 44. 105 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:32:07  76
5. / 48. 114 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:32:39  72
6. / 57. 23 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:34:25  70
7. / 60. 81 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:34:44  69
8. / 66. 111 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:35:57  68
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 76 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:30:02  100
2. / 36. 21 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:30:43  90
3. / 54. 107 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:33:37  82
4. / 65. 45 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:35:55  76
5. / 67. 18 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:36:00  72
6. / 72. 5 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:36:58  70
7. / 73. 37 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:37:27  69
8. / 76. 101 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:38:02  68
9. / 89. 1 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:44:55  67
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 83. 20 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:40:26  100
2. / 86. 96 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:42:14  90
3. / 88. 95 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 0:44:48  82
4. / 91. 19 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:51:59  76