Výsledky závodu

Kuřimská osmiminutovka 2016

15.10.2016
0:08:00
14°C, polojasno
Info o trati »

Kuřimská osmiminutovka 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 16 Adam Klusoň Lelekovice Lelekovice 2007 Minipřípravka H (1.) 1983 m   100 100
2. 41 Šimon Bajer AK Kuřim AK Kuřim 2008 Minipřípravka H (2.) 1794 m   90 90
3. 36 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Školka D (1.) 1758 m   100 82
4. 43 Šimon Tajovský AK Kuřim AK Kuřim 2007 Minipřípravka H (3.) 1757 m   82 76
5. 31 Natálie Mazálková AK Tišnov AK Tišnov 2007 Minipřípravka D (1.) 1694 m   100 72
6. 28 Aneta Seberová AK Tišnov AK Tišnov 2007 Minipřípravka D (2.) 1640 m   90 70
7. 14 Tomáš Sasko AK Kuřim AK Kuřim 2008 Minipřípravka H (4.) 1638 m   76 69
8. 2 Barbora Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2007 Minipřípravka D (3.) 1626 m   82 68
9. 45 Gabriel Svoboda AK Kuřim AK Kuřim 2008 Minipřípravka H (5.) 1588 m   72 67
10. 42 Vendula Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2007 Minipřípravka D (4.) 1564 m   76 66
11. 25 Jiří Helán AK Kuřim AK Kuřim 2009 Školka H (1.) 1515 m   100 65
12. 5 Miroslav Motúz AK Tišnov AK Tišnov 2009 Školka H (2.) 1502 m   90 64
13. 35 Barbora Polášková Kuřim Kuřim 2007 Minipřípravka D (5.) 1495 m   72 63
14. 18 Amálie Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 2010 Školka D (2.) 1410 m   90 62
15. 4 Denisa Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2010 Školka D (3.) 1400 m   82 61
16. 19 Silvie Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 2008 Minipřípravka D (6.) 1389 m   70 60
17. 27 Anna Chaloupková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Školka D (4.) 1376 m   76 59
18. 50 František Svoboda AK Kuřim AK Kuřim 2010 Školka H (3.) 1360 m   82 58
19. 30 Karolína Januszová Tišnov Tišnov 2008 Minipřípravka D (7.) 1356 m   69 57
20. 29 Matyas Sebera Tišnov Tišnov 2010 Školka H (4.) 1341 m   76 56
21. 53 Nikola Jahodová Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2008 Minipřípravka D (8.) 1323 m   68 55
22. 32 Marek Mazálek AK Tišnov AK Tišnov 2010 Školka H (5.) 1295 m   72 54
23. 26 Václav Helán AK Kuřim AK Kuřim 2012 Školka H (6.) 1175 m   70 53
24. 52 Tadeáš Svoboda AK Kuřim AK Kuřim 2012 Školka H (7.) 1161 m   69 52
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 36 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 1758 m  100
2. / 14. 18 Amálie Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 2010 1410 m  90
3. / 15. 4 Denisa Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2010 1400 m  82
4. / 17. 27 Anna Chaloupková AK Kuřim AK Kuřim 2009 1376 m  76
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 31 Natálie Mazálková AK Tišnov AK Tišnov 2007 1694 m  100
2. / 6. 28 Aneta Seberová AK Tišnov AK Tišnov 2007 1640 m  90
3. / 8. 2 Barbora Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2007 1626 m  82
4. / 10. 42 Vendula Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2007 1564 m  76
5. / 13. 35 Barbora Polášková Kuřim Kuřim 2007 1495 m  72
6. / 16. 19 Silvie Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 2008 1389 m  70
7. / 19. 30 Karolína Januszová Tišnov Tišnov 2008 1356 m  69
8. / 21. 53 Nikola Jahodová Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2008 1323 m  68
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. 25 Jiří Helán AK Kuřim AK Kuřim 2009 1515 m  100
2. / 12. 5 Miroslav Motúz AK Tišnov AK Tišnov 2009 1502 m  90
3. / 18. 50 František Svoboda AK Kuřim AK Kuřim 2010 1360 m  82
4. / 20. 29 Matyas Sebera Tišnov Tišnov 2010 1341 m  76
5. / 22. 32 Marek Mazálek AK Tišnov AK Tišnov 2010 1295 m  72
6. / 23. 26 Václav Helán AK Kuřim AK Kuřim 2012 1175 m  70
7. / 24. 52 Tadeáš Svoboda AK Kuřim AK Kuřim 2012 1161 m  69
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 16 Adam Klusoň Lelekovice Lelekovice 2007 1983 m  100
2. / 2. 41 Šimon Bajer AK Kuřim AK Kuřim 2008 1794 m  90
3. / 4. 43 Šimon Tajovský AK Kuřim AK Kuřim 2007 1757 m  82
4. / 7. 14 Tomáš Sasko AK Kuřim AK Kuřim 2008 1638 m  76
5. / 9. 45 Gabriel Svoboda AK Kuřim AK Kuřim 2008 1588 m  72