Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - 14-15 let 2016

13.2.2016
1510 m
zataženo, 3°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice - 14-15 let 2016


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 68 Tereza Obořilová Drahanský sport team Drahanský sport team 2002 StŽky (1.) 0:05:03   100 100
2. 80 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 StŽci (1.) 0:05:04   100 90
3. 70 Kryštof Doležal AK Kuřim AK Kuřim 2002 StŽci (2.) 0:05:06   90 82
4. 66 Lukáš Dvořák Náměšť nad Oslavou Náměšť nad Oslavou 2002 StŽci (3.) 0:05:22   82 76
5. 281 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 StŽky (2.) 0:05:23   90 72
6. 63 Daniela Kropáčková Brno Brno 2001 StŽky (3.) 0:05:34   82 70
7. 116 Marek Šanca Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2002 StŽci (4.) 0:05:40   76 69
8. 87 Anna Ryšavá AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2002 StŽky (4.) 0:05:46   76 68
9. 250 Veronika Halasová Orel Šitbořice Orel Šitbořice 2001 StŽky (5.) 0:05:49   72 67
10. 212 Miroslav Tichý Orel Obřany Orel Obřany 2001 StŽci (5.) 0:05:54   72 66
11. 248 Nikola Rotnáglová Orel Židenice Orel Židenice 2001 StŽky (6.) 0:06:05   70 65
12. 213 Ondřej Fojt Orel Obřany Orel Obřany 2001 StŽci (6.) 0:06:57   70 64
13. 271 Lucie Kuchařová Orel Domanín Orel Domanín 2001 StŽky (7.) 0:07:10   69 63
Starší žačky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 68 Tereza Obořilová Drahanský sport team Drahanský sport team 2002 0:05:03  100
2. / 5. 281 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 0:05:23  90
3. / 6. 63 Daniela Kropáčková Brno Brno 2001 0:05:34  82
4. / 8. 87 Anna Ryšavá AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2002 0:05:46  76
5. / 9. 250 Veronika Halasová Orel Šitbořice Orel Šitbořice 2001 0:05:49  72
6. / 11. 248 Nikola Rotnáglová Orel Židenice Orel Židenice 2001 0:06:05  70
7. / 13. 271 Lucie Kuchařová Orel Domanín Orel Domanín 2001 0:07:10  69
Starší žáci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 80 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 0:05:04  100
2. / 3. 70 Kryštof Doležal AK Kuřim AK Kuřim 2002 0:05:06  90
3. / 4. 66 Lukáš Dvořák Náměšť nad Oslavou Náměšť nad Oslavou 2002 0:05:22  82
4. / 7. 116 Marek Šanca Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2002 0:05:40  76
5. / 10. 212 Miroslav Tichý Orel Obřany Orel Obřany 2001 0:05:54  72
6. / 12. 213 Ondřej Fojt Orel Obřany Orel Obřany 2001 0:06:57  70