Výsledky závodu

Memoriál MUDr Vališe - chlapci 10-11 let 2015

25.6.2015
650 m
20°C, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr Vališe - chlapci 10-11 let 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 82 Jan Odehnal Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2004 Přípravka H (1.) 0:02:10TR 45 40
2. 95 Jakub Myslivec Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2004 Přípravka H (2.) 0:02:18   35 35
3. 39 Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2005 Přípravka H (3.) 0:02:20   31 31
4. 115 Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice Orel Žatčany ŠAK Židlochovice 2005 Přípravka H (4.) 0:02:23   28 28
5. 118 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 Přípravka H (5.) 0:02:24   26 26
6. 19 Jan Petrů Plavecký Klub Kuřim Plavecký Klub Kuřim 2004 Přípravka H (6.) 0:02:28   25 25
7. 89 Patrik Navrátil Chudčice Chudčice 2005 Přípravka H (7.) 0:02:30   24 24
8. 113 Ondřej Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 2005 Přípravka H (8.) 0:02:31   23 23
9. 44 Václav Just Kuřim Kuřim 2004 Přípravka H (9.) 0:02:33   22 22
10. 75 Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (10.) 0:02:37   21 21
11. 77 Jakub Toužín Kuřim Kuřim 2006 Přípravka H (11.) 0:02:42   20 20
12. 128 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 Přípravka H (12.) 0:02:44   19 19
13. 108 Matyáš Charvát Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 2005 Přípravka H (13.) 0:02:45   18 18
14. 121 Lukáš Konečný Kuřim Kuřim 2005 Přípravka H (14.) 0:02:46   17 17
15. 101 Lukáš Vyleťal Kuřim Kuřim 2005 Přípravka H (15.) 0:03:00   16 16
16. 76 Marek Boček Kuřim Kuřim 2005 Přípravka H (16.) 0:03:03   15 15
17. 92 Lukáš Čupr Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2005 Přípravka H (17.) 0:03:08   14 14
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 82 Jan Odehnal Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2004 0:02:10TR 45
2. / 2. 95 Jakub Myslivec Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2004 0:02:18  35
3. / 3. 39 Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2005 0:02:20  31
4. / 4. 115 Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice Orel Žatčany ŠAK Židlochovice 2005 0:02:23  28
5. / 5. 118 Šimon Kafka AK Kuřim AK Kuřim 2004 0:02:24  26
6. / 6. 19 Jan Petrů Plavecký Klub Kuřim Plavecký Klub Kuřim 2004 0:02:28  25
7. / 7. 89 Patrik Navrátil Chudčice Chudčice 2005 0:02:30  24
8. / 8. 113 Ondřej Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 2005 0:02:31  23
9. / 9. 44 Václav Just Kuřim Kuřim 2004 0:02:33  22
10. / 10. 75 Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 0:02:37  21
11. / 11. 77 Jakub Toužín Kuřim Kuřim 2006 0:02:42  20
12. / 12. 128 Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2005 0:02:44  19
13. / 13. 108 Matyáš Charvát Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 2005 0:02:45  18
14. / 14. 121 Lukáš Konečný Kuřim Kuřim 2005 0:02:46  17
15. / 15. 101 Lukáš Vyleťal Kuřim Kuřim 2005 0:03:00  16
16. / 16. 76 Marek Boček Kuřim Kuřim 2005 0:03:03  15
17. / 17. 92 Lukáš Čupr Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2005 0:03:08  14