Výsledky závodu

Běh kolem Babího lomu 2015

10.5.2015
8700 m
15°C, zataženo
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2015


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 43 Jiří Petr Diadora Diadora 1979 Muži (1.) 0:30:18TR 45 110
2. 63 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 Muži (2.) 0:31:07   35 105
3. 51 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:31:28   40 101
4. 104 Tomáš Kroupa Miltom Team Miltom Team 1987 Muži (3.) 0:32:58   31 98
5. 86 Zbyněk Pospíchal Brno Brno 1986 Muži (4.) 0:32:59   28 96
6. 12 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (5.) 0:33:04   26 95
7. 70 Pavel Musil Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1975 M40 (2.) 0:33:05   35 94
8. 97 Jaroslav Bárta Sobůlky Sobůlky 1982 Muži (6.) 0:33:40   25 93
9. 30 David Čermák Hustopeče Hustopeče 1976 Muži (7.) 0:33:46   24 92
10. 61 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M40 (3.) 0:33:51   31 91
11. 60 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 Muži (8.) 0:34:02   23 90
12. 76 Pavel Horák AHA Vyškov AHA Vyškov 1961 M50 (1.) 0:34:30TR 45 89
13. 88 Petr Stehlík Brno Brno 1989 Muži (9.) 0:34:48   22 88
14. 57 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (10.) 0:35:24   21 87
15. 92 Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon Team Alfa-helicopter Triatlon Team 1990 Muži (11.) 0:36:02   20 86
16. 33 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (2.) 0:36:37   35 85
17. 35 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 Muži (12.) 0:36:43   19 84
18. 47 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Muži (13.) 0:37:00   18 83
19. 16 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M50 (3.) 0:37:02   31 82
20. 105 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (14.) 0:37:16   17 81
21. 13 Libor Zouhar Brno Brno 1985 Muži (15.) 0:37:21   16 80
22. 40 Svatopluk Kudlička Orel Vyškov Orel Vyškov 1950 M60 (1.) 0:37:30TR 45 79
23. 39 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (16.) 0:37:30   15 78
24. 79 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (4.) 0:37:38   28 77
25. 56 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (4.) 0:37:53   28 76
26. 77 Radim Číž VUT Brno VUT Brno 1974 M40 (5.) 0:38:00   26 75
27. 90 Petr Širůček Dolní Loučky Dolní Loučky 1976 Muži (17.) 0:38:22   14 74
28. 112 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 Muži (18.) 0:38:30   13 73
29. 6 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M40 (6.) 0:38:32   25 72
30. 45 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (7.) 0:38:34   24 71
31. 107 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (8.) 0:38:34   23 70
32. 8 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:38:47TR 45 69
33. 80 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 Muži (19.) 0:39:00   12 68
34. 23 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:39:03TR 45 67
35. 75 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (2.) 0:39:13TR 40 66
36. 119 Josef Jílek AK Moravská Třebová AK Moravská Třebová 1989 Muži (20.) 0:39:26   11 65
37. 49 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (5.) 0:39:30   26 64
38. 46 Jiří Urbánek Slávia Liberec Slávia Liberec 1987 Muži (21.) 0:39:43   10 63
39. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (9.) 0:39:51   22 62
40. 116 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (6.) 0:40:00   25 61
41. 66 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (1.) 0:40:05   40 60
42. 118 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (7.) 0:40:12   24 59
43. 106 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 M40 (10.) 0:40:33   21 58
44. 74 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (11.) 0:40:47   20 57
45. 73 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M40 (12.) 0:40:48   19 56
46. 87 Jan Pivec Brno Brno 1981 Muži (22.) 0:40:51   9 55
47. 94 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (23.) 0:40:55   8 54
48. 4 Martin Růžička Mikulov Mikulov 1973 M40 (13.) 0:41:01   18 53
49. 108 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (14.) 0:41:17   17 52
50. 123 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (15.) 0:41:19   16 51
51. 72 Lukáš Maňásek YSOFT YSOFT 1980 Muži (24.) 0:41:26   7 50
52. 58 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:41:31TR 40 49
53. 83 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (16.) 0:41:40   15 48
54. 11 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M60 (2.) 0:41:43   35 47
55. 19 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 Ženy (2.) 0:41:57   35 46
56. 20 Ctirad Fanfrdla Silůvky Silůvky 1974 M40 (17.) 0:41:58   14 45
57. 65 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 Muži (25.) 0:42:24   6 44
58. 85 Martin Nedvěd Blansko Blansko 1983 Muži (26.) 0:42:58   5 43
59. 2 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (3.) 0:43:13   31 42
60. 78 Pavel Rajmic VUT Brno VUT Brno 1978 Muži (27.) 0:43:16   4 41
61. 29 Miroslav Březa Kohoutovice Kohoutovice 1959 M50 (8.) 0:43:21   23 40
62. 18 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 Muži (28.) 0:44:00   3 39
63. 115 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (29.) 0:44:23   2 38
64. 31 Tomáš Cikrle Synthon Blansko Synthon Blansko 1973 M40 (18.) 0:44:26   13 37
65. 91 Martina Širůčková Dolní Loučky Dolní Loučky 1983 Ženy (3.) 0:44:30   31 36
66. 44 Eva Janoušková Slavíková Brno Brno 1985 Ženy (4.) 0:44:34   28 35
67. 54 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (4.) 0:45:16   28 34
68. 3 Jana Ocelová Brno Brno 1984 Ženy (5.) 0:45:31   26 33
69. 113 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 Ženy (6.) 0:45:33   25 32
70. 68 Jana Smržová HB Kuřim HB Kuřim 1982 Ženy (7.) 0:45:37   24 31
71. 121 Kamila Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1997 Ženy (8.) 0:45:38   23 30
72. 42 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:45:41   26 29
73. 122 Zdeněk Beránek Praha Praha 1978 Muži (30.) 0:45:52   1 28
74. 53 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (3.) 0:45:53   31 27
75. 36 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (6.) 0:46:34   25 26
76. 21 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (4.) 0:46:54   28 25
77. 22 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (3.) 0:46:59   31 24
78. 96 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 M50 (9.) 0:47:21   22 23
79. 14 Adéla Kočí Brno Brno 1997 Ženy (9.) 0:47:21   22 22
80. 59 Petr Hála AK Tišnov AK Tišnov 1966 M40 (19.) 0:47:32   12 21
81. 89 Barbora Lukšíková Brno Brno 1986 Ženy (10.) 0:47:41   21 20
82. 93 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 M40 (20.) 0:47:44   11 19
83. 10 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (7.) 0:47:57   24 18
84. 38 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (10.) 0:48:00   21 17
85. 26 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž45 (5.) 0:48:44   26 16
86. 27 Adéla Martínková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1980 Ž35 (4.) 0:49:17   28 15
87. 120 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž45 (6.) 0:50:56   25 14
88. 25 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (7.) 0:51:09   24 13
89. 117 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M70 (1.) 0:51:15   40 12
90. 50 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž45 (8.) 0:52:19   23 11
91. 114 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (9.) 0:52:23   22 10
92. 48 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:52:58   35 9
93. 62 Monika Hýblová Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1999 Ženy (11.) 0:53:06   20 8
94. 55 Lenka Effenbergerová Brno Brno 1983 Ženy (12.) 0:56:16   19 7
95. 32 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (3.) 0:58:06   31 6
96. 15 Heidi Kočí Brno Brno 1997 Ženy (13.) 0:58:23   18 5
97. 127 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ž35 (5.) 1:00:38   26 4
98. 124 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 Ž35 (6.) 1:04:15   25 3
99. 28 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (8.) 1:12:23   23 2
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 41. 66 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:40:05  40
2. / 55. 19 Nina Bartoňková Brno Brno 1990 0:41:57  35
3. / 65. 91 Martina Širůčková Dolní Loučky Dolní Loučky 1983 0:44:30  31
4. / 66. 44 Eva Janoušková Slavíková Brno Brno 1985 0:44:34  28
5. / 68. 3 Jana Ocelová Brno Brno 1984 0:45:31  26
6. / 69. 113 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 0:45:33  25
7. / 70. 68 Jana Smržová HB Kuřim HB Kuřim 1982 0:45:37  24
8. / 71. 121 Kamila Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1997 0:45:38  23
9. / 79. 14 Adéla Kočí Brno Brno 1997 0:47:21  22
10. / 81. 89 Barbora Lukšíková Brno Brno 1986 0:47:41  21
11. / 93. 62 Monika Hýblová Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1999 0:53:06  20
12. / 94. 55 Lenka Effenbergerová Brno Brno 1983 0:56:16  19
13. / 96. 15 Heidi Kočí Brno Brno 1997 0:58:23  18
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 23 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:39:03TR 45
2. / 35. 75 Magda Janková Brno Brno 1980 0:39:13TR 40
3. / 77. 22 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:46:59  31
4. / 86. 27 Adéla Martínková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1980 0:49:17  28
5. / 97. 127 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 1:00:38  26
6. / 98. 124 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 1:04:15  25
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 32. 8 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:38:47TR 45
2. / 52. 58 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:41:31TR 40
3. / 74. 53 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:45:53  31
4. / 76. 21 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:46:54  28
5. / 85. 26 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:48:44  26
6. / 87. 120 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 0:50:56  25
7. / 88. 25 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:51:09  24
8. / 90. 50 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:52:19  23
9. / 91. 114 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:52:23  22
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 43 Jiří Petr Diadora Diadora 1979 0:30:18TR 45
2. / 2. 63 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 0:31:07  35
3. / 4. 104 Tomáš Kroupa Miltom Team Miltom Team 1987 0:32:58  31
4. / 5. 86 Zbyněk Pospíchal Brno Brno 1986 0:32:59  28
5. / 6. 12 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:33:04  26
6. / 8. 97 Jaroslav Bárta Sobůlky Sobůlky 1982 0:33:40  25
7. / 9. 30 David Čermák Hustopeče Hustopeče 1976 0:33:46  24
8. / 11. 60 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 0:34:02  23
9. / 13. 88 Petr Stehlík Brno Brno 1989 0:34:48  22
10. / 14. 57 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:35:24  21
11. / 15. 92 Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon Team Alfa-helicopter Triatlon Team 1990 0:36:02  20
12. / 17. 35 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 0:36:43  19
13. / 18. 47 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:37:00  18
14. / 20. 105 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:37:16  17
15. / 21. 13 Libor Zouhar Brno Brno 1985 0:37:21  16
16. / 23. 39 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:37:30  15
17. / 27. 90 Petr Širůček Dolní Loučky Dolní Loučky 1976 0:38:22  14
18. / 28. 112 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 0:38:30  13
19. / 33. 80 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 0:39:00  12
20. / 36. 119 Josef Jílek AK Moravská Třebová AK Moravská Třebová 1989 0:39:26  11
21. / 38. 46 Jiří Urbánek Slávia Liberec Slávia Liberec 1987 0:39:43  10
22. / 46. 87 Jan Pivec Brno Brno 1981 0:40:51  9
23. / 47. 94 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:40:55  8
24. / 51. 72 Lukáš Maňásek YSOFT YSOFT 1980 0:41:26  7
25. / 57. 65 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:42:24  6
26. / 58. 85 Martin Nedvěd Blansko Blansko 1983 0:42:58  5
27. / 60. 78 Pavel Rajmic VUT Brno VUT Brno 1978 0:43:16  4
28. / 62. 18 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:44:00  3
29. / 63. 115 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:44:23  2
30. / 73. 122 Zdeněk Beránek Praha Praha 1978 0:45:52  1
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 51 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:28  40
2. / 7. 70 Pavel Musil Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1975 0:33:05  35
3. / 10. 61 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:33:51  31
4. / 24. 79 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:37:38  28
5. / 26. 77 Radim Číž VUT Brno VUT Brno 1974 0:38:00  26
6. / 29. 6 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:38:32  25
7. / 30. 45 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:38:34  24
8. / 31. 107 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:38:34  23
9. / 39. 1 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:39:51  22
10. / 43. 106 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 0:40:33  21
11. / 44. 74 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:40:47  20
12. / 45. 73 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:40:48  19
13. / 48. 4 Martin Růžička Mikulov Mikulov 1973 0:41:01  18
14. / 49. 108 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:41:17  17
15. / 50. 123 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:41:19  16
16. / 53. 83 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:41:40  15
17. / 56. 20 Ctirad Fanfrdla Silůvky Silůvky 1974 0:41:58  14
18. / 64. 31 Tomáš Cikrle Synthon Blansko Synthon Blansko 1973 0:44:26  13
19. / 80. 59 Petr Hála AK Tišnov AK Tišnov 1966 0:47:32  12
20. / 82. 93 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 0:47:44  11
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 76 Pavel Horák AHA Vyškov AHA Vyškov 1961 0:34:30TR 45
2. / 16. 33 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:36:37  35
3. / 19. 16 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:37:02  31
4. / 25. 56 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:37:53  28
5. / 37. 49 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:39:30  26
6. / 40. 116 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:40:00  25
7. / 42. 118 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:40:12  24
8. / 61. 29 Miroslav Březa Kohoutovice Kohoutovice 1959 0:43:21  23
9. / 78. 96 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 0:47:21  22
10. / 84. 38 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:48:00  21
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 40 Svatopluk Kudlička Orel Vyškov Orel Vyškov 1950 0:37:30TR 45
2. / 54. 11 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:41:43  35
3. / 59. 2 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:43:13  31
4. / 67. 54 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:45:16  28
5. / 72. 42 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:45:41  26
6. / 75. 36 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:46:34  25
7. / 83. 10 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:47:57  24
8. / 99. 28 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 1:12:23  23
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 89. 117 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:51:15  40
2. / 92. 48 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:52:58  35
3. / 95. 32 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:58:06  31
Fotografie ze závodu