Výsledky závodu

Běh kolem Babího lomu 2014

11.5.2014
8700 m
16°, mrholení
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 62 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:31:14TR 45 110
2. 35 Kamil Pulicar MK Seitl MK Seitl 1991 Muži (1.) 0:31:51   40 105
3. 53 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:32:33TR 40 101
4. 11 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (2.) 0:33:09   35 98
5. 36 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (3.) 0:33:11   31 96
6. 51 Lukáš Mohelský Coach Ivana Coach Ivana 1984 Muži (4.) 0:35:18   28 95
7. 16 Martin Růžička Lipůvka Lipůvka 1983 Muži (5.) 0:35:29   26 94
8. 32 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 Muži (6.) 0:35:37   25 93
9. 55 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 Muži (7.) 0:35:58   24 92
10. 5 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (1.) 0:37:26   40 91
11. 12 Filip Vrága AK Asics Kroměříž AK Asics Kroměříž 1988 Muži (8.) 0:37:35   23 90
12. 88 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (3.) 0:37:44   31 89
13. 19 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 M50 (2.) 0:37:48   35 88
14. 85 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (9.) 0:38:05   22 87
15. 54 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (3.) 0:38:18   31 86
16. 77 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (10.) 0:38:33   21 85
17. 13 Zdeněk Vrága AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1958 M50 (4.) 0:38:39   28 84
18. 26 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (4.) 0:38:40   28 83
19. 27 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1996 Muži (11.) 0:38:42   20 82
20. 1 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (5.) 0:38:56   26 81
21. 8 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (5.) 0:39:10   26 80
22. 71 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (12.) 0:39:44   19 79
23. 28 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 M40 (6.) 0:39:52   25 78
24. 14 Miroslav Barták Mokrá Horákov Mokrá Horákov 1967 M40 (7.) 0:39:55   24 77
25. 89 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 M40 (8.) 0:40:01   23 76
26. 4 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (1.) 0:40:11   40 75
27. 87 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (6.) 0:40:12   25 74
28. 56 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 Ženy (1.) 0:40:14   40 73
29. 40 Juraj Kožiak Kuničky Kuničky 1974 M40 (9.) 0:40:20   22 72
30. 45 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (2.) 0:40:55   35 71
31. 72 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 Muži (13.) 0:41:34   18 70
32. 91 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 Muži (14.) 0:41:35   17 69
33. 42 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (3.) 0:41:36   31 68
34. 48 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (7.) 0:41:45   24 67
35. 94 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (10.) 0:41:53   21 66
36. 46 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (11.) 0:42:00   20 65
37. 23 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 M60 (1.) 0:42:11   40 64
38. 43 Lukáš Pazourek Brno Brno 1986 Muži (15.) 0:42:16   16 63
39. 98 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (16.) 0:42:22   15 62
40. 60 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 M50 (8.) 0:42:26   23 61
41. 31 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 Ž35 (2.) 0:42:34   35 60
42. 30 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (2.) 0:42:38   35 59
43. 25 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 M50 (9.) 0:42:44   22 58
44. 52 Martin Nedvěd Blansko Blansko 1983 Muži (17.) 0:42:52   14 57
45. 47 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 Muži (18.) 0:43:06   13 56
46. 38 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (10.) 0:43:16   21 55
47. 33 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (3.) 0:43:26   31 54
48. 39 Tomáš Cikrle Synthon Blansko Synthon Blansko 1973 M40 (12.) 0:44:27   19 53
49. 6 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:44:32   28 52
50. 76 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž35 (3.) 0:44:33   31 51
51. 67 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (4.) 0:44:41   28 50
52. 3 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (11.) 0:44:51   20 49
53. 15 Petr Zelenák Chorvátský Grob Chorvátský Grob 1972 M40 (13.) 0:45:08   18 48
54. 2 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (1.) 0:45:17   40 47
55. 97 Jitka Zwienerová AK Tišnov AK Tišnov 1995 Ženy (4.) 0:45:36   28 46
56. 80 Petra Korcinová Kuřim Kuřim 1977 Ž35 (5.) 0:45:43   26 45
57. 44 Josef Gabriel Brno Brno 1982 Muži (19.) 0:46:18   12 44
58. 73 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 Ženy (5.) 0:47:05   26 43
59. 58 Tomáš Bär Říčany Říčany 1978 Muži (20.) 0:47:33   11 42
60. 74 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1994 Ženy (6.) 0:47:39   25 41
61. 65 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 M40 (14.) 0:47:59   17 40
62. 79 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (12.) 0:48:44   19 39
63. 57 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:50:00   35 38
64. 50 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (1.) 0:50:26TR 45 37
65. 86 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (15.) 0:50:36   16 36
66. 92 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (6.) 0:50:46   25 35
67. 41 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 Muži (21.) 0:50:57   10 34
68. 82 Pavel Přikryl Šneci Běleč Šneci Běleč 1972 M40 (16.) 0:51:30   15 33
69. 66 Ondřej Novotný bez oddílu bez oddílu 1973 M40 (17.) 0:51:46   14 32
70. 18 Zdenka Klimešová Kuřim Kuřim 1963 Ž45 (3.) 0:51:48   31 31
71. 81 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 M60 (5.) 0:52:45   26 30
72. 17 Kateřina Hospodářová Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1975 Ž35 (7.) 0:52:48   24 29
73. 49 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž45 (4.) 0:53:34   28 28
74. 61 Tomáš Plánka Brno Brno 1983 Muži (22.) 0:54:10   9 27
75. 78 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (5.) 0:54:55   26 26
76. 29 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (2.) 0:55:32   35 25
77. 96 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (8.) 0:55:39   23 24
78. 75 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ženy (7.) 0:55:58   24 23
79. 93 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:56:02   25 22
80. 95 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 M60 (6.) 0:56:33   25 21
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 56 Tereza Procházková Orel Ořechov Orel Ořechov 1990 0:40:14  40
2. / 30. 45 Magda Janková Brno Brno 1980 0:40:55  35
3. / 33. 42 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:41:36  31
4. / 55. 97 Jitka Zwienerová AK Tišnov AK Tišnov 1995 0:45:36  28
5. / 58. 73 Lucie Kyjovská Kuřim Kuřim 1991 0:47:05  26
6. / 60. 74 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1994 0:47:39  25
7. / 78. 75 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:55:58  24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. 4 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:40:11  40
2. / 41. 31 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 0:42:34  35
3. / 50. 76 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:44:33  31
4. / 51. 67 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:44:41  28
5. / 56. 80 Petra Korcinová Kuřim Kuřim 1977 0:45:43  26
6. / 66. 92 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:50:46  25
7. / 72. 17 Kateřina Hospodářová Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1975 0:52:48  24
8. / 77. 96 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:55:39  23
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 54. 2 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:45:17  40
2. / 63. 57 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:50:00  35
3. / 70. 18 Zdenka Klimešová Kuřim Kuřim 1963 0:51:48  31
4. / 73. 49 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:53:34  28
5. / 75. 78 Simona Nečasová Kuřim Kuřim 1969 0:54:55  26
6. / 79. 93 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:56:02  25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 35 Kamil Pulicar MK Seitl MK Seitl 1991 0:31:51  40
2. / 4. 11 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:33:09  35
3. / 5. 36 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:33:11  31
4. / 6. 51 Lukáš Mohelský Coach Ivana Coach Ivana 1984 0:35:18  28
5. / 7. 16 Martin Růžička Lipůvka Lipůvka 1983 0:35:29  26
6. / 8. 32 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:35:37  25
7. / 9. 55 Ivan Veškrna Brno Brno 1983 0:35:58  24
8. / 11. 12 Filip Vrága AK Asics Kroměříž AK Asics Kroměříž 1988 0:37:35  23
9. / 14. 85 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:38:05  22
10. / 16. 77 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:38:33  21
11. / 19. 27 Marcel Smetana Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 1996 0:38:42  20
12. / 22. 71 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:39:44  19
13. / 31. 72 David Ondroušek Blansko Blansko 1994 0:41:34  18
14. / 32. 91 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:41:35  17
15. / 38. 43 Lukáš Pazourek Brno Brno 1986 0:42:16  16
16. / 39. 98 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:42:22  15
17. / 44. 52 Martin Nedvěd Blansko Blansko 1983 0:42:52  14
18. / 45. 47 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:43:06  13
19. / 57. 44 Josef Gabriel Brno Brno 1982 0:46:18  12
20. / 59. 58 Tomáš Bär Říčany Říčany 1978 0:47:33  11
21. / 67. 41 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:50:57  10
22. / 74. 61 Tomáš Plánka Brno Brno 1983 0:54:10  9
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 62 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:14TR 45
2. / 3. 53 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:32:33TR 40
3. / 12. 88 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:37:44  31
4. / 18. 26 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:38:40  28
5. / 21. 8 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:39:10  26
6. / 23. 28 Petr Hojač Start Brno Start Brno 1970 0:39:52  25
7. / 24. 14 Miroslav Barták Mokrá Horákov Mokrá Horákov 1967 0:39:55  24
8. / 25. 89 Karel Halouzka Javorníky Javorníky 1973 0:40:01  23
9. / 29. 40 Juraj Kožiak Kuničky Kuničky 1974 0:40:20  22
10. / 35. 94 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:41:53  21
11. / 36. 46 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:42:00  20
12. / 48. 39 Tomáš Cikrle Synthon Blansko Synthon Blansko 1973 0:44:27  19
13. / 53. 15 Petr Zelenák Chorvátský Grob Chorvátský Grob 1972 0:45:08  18
14. / 61. 65 Luboš Rezner Kuřim Kuřim 1965 0:47:59  17
15. / 65. 86 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:50:36  16
16. / 68. 82 Pavel Přikryl Šneci Běleč Šneci Běleč 1972 0:51:30  15
17. / 69. 66 Ondřej Novotný bez oddílu bez oddílu 1973 0:51:46  14
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 5 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:37:26  40
2. / 13. 19 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 0:37:48  35
3. / 15. 54 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:38:18  31
4. / 17. 13 Zdeněk Vrága AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1958 0:38:39  28
5. / 20. 1 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:38:56  26
6. / 27. 87 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:40:12  25
7. / 34. 48 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:41:45  24
8. / 40. 60 Radek Kafka Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1964 0:42:26  23
9. / 43. 25 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 0:42:44  22
10. / 46. 38 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:43:16  21
11. / 52. 3 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:44:51  20
12. / 62. 79 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:48:44  19
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 23 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 0:42:11  40
2. / 42. 30 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:42:38  35
3. / 47. 33 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:43:26  31
4. / 49. 6 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:44:32  28
5. / 71. 81 Bohuslav Pustina Šneci Běleč Šneci Běleč 1954 0:52:45  26
6. / 80. 95 Jan Charvát Triatlon klub Brno Triatlon klub Brno 1947 0:56:33  25
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 64. 50 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:50:26TR 45
2. / 76. 29 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:55:32  35
Fotografie ze závodu