Výsledky závodu

29.3.2014
6300 m
13°C, jasno
Info o trati »

Aprílový maraton 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 77 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 Muži (1.) 0:23:44 40 110
2. 8 Kamil Pulicar MK Seitl 1991 Muži (2.) 0:23:48 35 105
3. 44 Michal Glier Doubravník 1982 Muži (3.) 0:23:51 31 101
4. 30 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:24:22TR 45 98
5. 72 Marek Polák Brno 1973 M40 (2.) 0:25:25 35 96
6. 11 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (4.) 0:25:39 28 95
7. 22 Petr Horák Orel Silůvky 1976 Muži (5.) 0:26:10 26 94
8. 53 Ivan Veškrna Brno 1983 Muži (6.) 0:26:32 25 93
9. 108 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (3.) 0:26:42 31 92
10. 48 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 M50 (1.) 0:26:51 40 91
11. 63 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 Muži (7.) 0:27:02 24 90
12. 74 Adriana Slaníková AK Hodonín 1993 Ženy (1.) 0:27:11TR 45 89
13. 94 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 Muži (8.) 0:27:54 23 88
14. 10 Antonín Vávra Mizuno Team 1959 M50 (2.) 0:28:03 35 87
15. 55 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 Ženy (2.) 0:28:08 35 86
16. 102 Karel Halouzka Javorníky 1973 M40 (4.) 0:28:11 28 85
17. 62 Hana Vejrostová Lukovany 1983 Ženy (3.) 0:28:23 31 84
18. 32 Jaroslav Fiodor Napajedla 1984 Muži (9.) 0:28:40 22 83
19. 1 Jaroslav Jurča :-) 1962 M50 (3.) 0:28:47 31 82
20. 12 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (5.) 0:29:01 26 81
21. 25 Jaroslav Trávníček Drnovice 1964 M50 (4.) 0:29:07 28 80
22. 60 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 M40 (6.) 0:29:29 25 79
23. 100 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (5.) 0:29:35 26 78
24. 4 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 Muži (10.) 0:29:40 21 77
25. 14 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (1.) 0:29:41 40 76
26. 52 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M50 (6.) 0:29:48 25 75
27. 93 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M40 (7.) 0:29:52 24 74
28. 115 Ivan Urbánek Brno 1984 Muži (11.) 0:29:56 20 73
29. 17 Silvie Divišová AK Drnovice 1975 Ž35 (2.) 0:30:03 35 72
30. 111 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 M40 (8.) 0:30:06 23 71
31. 88 David Kuneš Tišnov 1974 M40 (9.) 0:30:11 22 70
32. 90 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (10.) 0:30:13 21 69
33. 95 David Ondroušek Blansko 1994 Muži (12.) 0:30:20 19 68
34. 85 Petr Hojač Start Brno 1970 M40 (11.) 0:30:25 20 67
35. 21 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 Ž35 (3.) 0:30:27 31 66
36. 114 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (12.) 0:30:33 19 65
37. 107 Marek Rinka Kravaře 1976 Muži (13.) 0:30:38 18 64
38. 97 Martin Nedvěd Blansko 1983 Muži (14.) 0:30:39 17 63
39. 31 Lukáš Pazourek Brno 1986 Muži (15.) 0:30:49 16 62
40. 104 Petr Novotný Kuřim 1965 M40 (13.) 0:30:52 18 61
41. 76 David Prokeš Báječná menšina 1971 M40 (14.) 0:30:53 17 60
42. 13 Ivan Januška Šanov 1958 M50 (7.) 0:30:54 24 59
43. 81 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (4.) 0:30:58 28 58
44. 23 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 M60 (1.) 0:30:58 40 57
45. 92 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (15.) 0:30:59 16 56
46. 99 Pavla Všetečková Motojournal 1975 Ž35 (4.) 0:31:02 28 55
47. 66 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (16.) 0:31:14 15 54
48. 35 Radvan Midáš Křup Brno 1967 M40 (16.) 0:31:22 15 53
49. 49 Luboš Sikora Brno-Líšeň 1977 Muži (17.) 0:31:35 14 52
50. 41 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (8.) 0:31:37 23 51
51. 113 Petr Škrob Kuřim 1975 Muži (18.) 0:31:42 13 50
52. 5 Albín Hanák Orel Židenice 1951 M60 (2.) 0:31:44 35 49
53. 3 Milan Strachoň Slavkov 1950 M60 (3.) 0:32:00 31 48
54. 84 Petr Daniel Start Brno 1971 M40 (17.) 0:32:03 14 47
55. 58 Libor Novotný Kuřim 1961 M50 (9.) 0:32:04 22 46
56. 26 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 Ženy (5.) 0:32:07 26 45
57. 6 Aleš Stráník Blansko 1950 M60 (4.) 0:32:21 28 44
58. 75 Renata Prokešová Brno 1974 Ž35 (5.) 0:32:34 26 43
59. 20 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:32:35 26 42
60. 43 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (10.) 0:32:40 21 41
61. 29 Josef Gabriel Brno 1982 Muži (19.) 0:32:42 12 40
62. 57 Aleš Liška Lelekovice 1978 Muži (20.) 0:33:00 11 39
63. 98 Jiří Skoták SC Ráječko 1964 M50 (11.) 0:33:17 20 38
64. 106 Ivan Varmuža Liberec 1961 M50 (12.) 0:33:17 19 37
65. 65 Lucie Novotná Brno 1975 Ž35 (6.) 0:33:22 25 36
66. 86 Martin Bárta Moravské Knínice 1990 Muži (21.) 0:33:49 10 35
67. 28 Eva Pluháčková AC Senetářov 1987 Ženy (6.) 0:34:12 25 34
68. 27 Petra Korcinová Kuřim 1977 Ž35 (7.) 0:34:28 24 33
69. 96 Ivana Ondroušková Blansko 1970 Ž35 (8.) 0:34:36 23 32
70. 59 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:34:43TR 45 31
71. 42 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:35:17 40 30
72. 110 Martin Jaskulka Kuřim 1968 M40 (18.) 0:35:41 13 29
73. 15 Luboš Rezner Kuřim 1965 M40 (19.) 0:35:59 12 28
74. 79 Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno 1962 Ž45 (2.) 0:35:59 35 27
75. 16 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (2.) 0:36:10TR 40 26
76. 109 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 M50 (13.) 0:36:16 18 25
77. 69 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 Ž35 (9.) 0:36:22 22 24
78. 45 Pavel Přikryl Šneci Běleč 1972 M40 (20.) 0:36:38 11 23
79. 40 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M50 (14.) 0:36:43 17 22
80. 73 Šárka Poláková HO Lemra 1973 Ž35 (10.) 0:37:14 21 21
81. 71 Kateřina Pospíšilová Brno 1974 Ž35 (11.) 0:37:22 20 20
82. 70 Jana Kalová AP Brno 1966 Ž45 (3.) 0:37:30 31 19
83. 46 Bohuslav Pustina Šneci Běleč 1954 M60 (6.) 0:37:54 25 18
84. 9 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 Ženy (7.) 0:38:10 24 17
85. 33 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M70 (3.) 0:38:19TR 36 16
86. 82 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (12.) 0:38:34 19 15
87. 47 Zdenka Klimešová Kuřim 1963 Ž45 (4.) 0:39:01 28 14
88. 105 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu 1994 Ženy (8.) 0:39:43 23 13
89. 51 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž45 (5.) 0:39:51 26 12
90. 103 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (6.) 0:40:30 25 11
91. 2 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (4.) 0:41:26 28 10
92. 56 Ladislav Varga Brno 1984 Muži (22.) 0:42:11 9 9
93. 61 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 Ženy (9.) 0:43:10 22 8
94. 87 Zdeněk Poruba Brno 1989 Muži (23.) 0:45:31 8 7
95. 80 Jan Charvát Triatlon klub Brno 1947 M60 (7.) 0:45:49 24 6
96. 54 David Kudera Rosice 1990 Muži (24.) 0:46:39 7 5
97. 78 Martina Vacková Panteři Kuřim 1975 Ž35 (13.) 0:46:42 18 4
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. 74 Adriana Slaníková AK Hodonín 1993 0:27:11TR 45
2. / 15. 55 Tereza Procházková Orel Ořechov 1990 0:28:08 35
3. / 17. 62 Hana Vejrostová Lukovany 1983 0:28:23 31
4. / 43. 81 Lucie Nedomová Lysice 1985 0:30:58 28
5. / 56. 26 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 0:32:07 26
6. / 67. 28 Eva Pluháčková AC Senetářov 1987 0:34:12 25
7. / 84. 9 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 0:38:10 24
8. / 88. 105 Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhu 1994 0:39:43 23
9. / 93. 61 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 0:43:10 22
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 25. 14 Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:29:41 40
2. / 29. 17 Silvie Divišová AK Drnovice 1975 0:30:03 35
3. / 35. 21 Šárka Horáková Orel Silůvky 1977 0:30:27 31
4. / 46. 99 Pavla Všetečková Motojournal 1975 0:31:02 28
5. / 58. 75 Renata Prokešová Brno 1974 0:32:34 26
6. / 65. 65 Lucie Novotná Brno 1975 0:33:22 25
7. / 68. 27 Petra Korcinová Kuřim 1977 0:34:28 24
8. / 69. 96 Ivana Ondroušková Blansko 1970 0:34:36 23
9. / 77. 69 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 0:36:22 22
10. / 80. 73 Šárka Poláková HO Lemra 1973 0:37:14 21
11. / 81. 71 Kateřina Pospíšilová Brno 1974 0:37:22 20
12. / 86. 82 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:38:34 19
13. / 97. 78 Martina Vacková Panteři Kuřim 1975 0:46:42 18
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 71. 42 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:35:17 40
2. / 74. 79 Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno 1962 0:35:59 35
3. / 82. 70 Jana Kalová AP Brno 1966 0:37:30 31
4. / 87. 47 Zdenka Klimešová Kuřim 1963 0:39:01 28
5. / 89. 51 Blanka Fabriková Brno 1960 0:39:51 26
6. / 90. 103 Romana Machotová Kuřim 1969 0:40:30 25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 77 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská 1989 0:23:44 40
2. / 2. 8 Kamil Pulicar MK Seitl 1991 0:23:48 35
3. / 3. 44 Michal Glier Doubravník 1982 0:23:51 31
4. / 6. 11 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:25:39 28
5. / 7. 22 Petr Horák Orel Silůvky 1976 0:26:10 26
6. / 8. 53 Ivan Veškrna Brno 1983 0:26:32 25
7. / 11. 63 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:27:02 24
8. / 13. 94 Pavel Polák Team Nutrilite 1981 0:27:54 23
9. / 18. 32 Jaroslav Fiodor Napajedla 1984 0:28:40 22
10. / 24. 4 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 0:29:40 21
11. / 28. 115 Ivan Urbánek Brno 1984 0:29:56 20
12. / 33. 95 David Ondroušek Blansko 1994 0:30:20 19
13. / 37. 107 Marek Rinka Kravaře 1976 0:30:38 18
14. / 38. 97 Martin Nedvěd Blansko 1983 0:30:39 17
15. / 39. 31 Lukáš Pazourek Brno 1986 0:30:49 16
16. / 47. 66 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:31:14 15
17. / 49. 49 Luboš Sikora Brno-Líšeň 1977 0:31:35 14
18. / 51. 113 Petr Škrob Kuřim 1975 0:31:42 13
19. / 61. 29 Josef Gabriel Brno 1982 0:32:42 12
20. / 62. 57 Aleš Liška Lelekovice 1978 0:33:00 11
21. / 66. 86 Martin Bárta Moravské Knínice 1990 0:33:49 10
22. / 92. 56 Ladislav Varga Brno 1984 0:42:11 9
23. / 94. 87 Zdeněk Poruba Brno 1989 0:45:31 8
24. / 96. 54 David Kudera Rosice 1990 0:46:39 7
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 30 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:24:22TR 45
2. / 5. 72 Marek Polák Brno 1973 0:25:25 35
3. / 9. 108 Libor Konečný Kuřim 1971 0:26:42 31
4. / 16. 102 Karel Halouzka Javorníky 1973 0:28:11 28
5. / 20. 12 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:29:01 26
6. / 22. 60 Radek Brázda Tatran Kohoutovice 1967 0:29:29 25
7. / 27. 93 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:29:52 24
8. / 30. 111 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 0:30:06 23
9. / 31. 88 David Kuneš Tišnov 1974 0:30:11 22
10. / 32. 90 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:30:13 21
11. / 34. 85 Petr Hojač Start Brno 1970 0:30:25 20
12. / 36. 114 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:30:33 19
13. / 40. 104 Petr Novotný Kuřim 1965 0:30:52 18
14. / 41. 76 David Prokeš Báječná menšina 1971 0:30:53 17
15. / 45. 92 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 0:30:59 16
16. / 48. 35 Radvan Midáš Křup Brno 1967 0:31:22 15
17. / 54. 84 Petr Daniel Start Brno 1971 0:32:03 14
18. / 72. 110 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:35:41 13
19. / 73. 15 Luboš Rezner Kuřim 1965 0:35:59 12
20. / 78. 45 Pavel Přikryl Šneci Běleč 1972 0:36:38 11
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 48 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 0:26:51 40
2. / 14. 10 Antonín Vávra Mizuno Team 1959 0:28:03 35
3. / 19. 1 Jaroslav Jurča :-) 1962 0:28:47 31
4. / 21. 25 Jaroslav Trávníček Drnovice 1964 0:29:07 28
5. / 23. 100 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:29:35 26
6. / 26. 52 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:29:48 25
7. / 42. 13 Ivan Januška Šanov 1958 0:30:54 24
8. / 50. 41 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:31:37 23
9. / 55. 58 Libor Novotný Kuřim 1961 0:32:04 22
10. / 60. 43 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:32:40 21
11. / 63. 98 Jiří Skoták SC Ráječko 1964 0:33:17 20
12. / 64. 106 Ivan Varmuža Liberec 1961 0:33:17 19
13. / 76. 109 Milan Daněk Horizont Blansko 1962 0:36:16 18
14. / 79. 40 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:36:43 17
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 23 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 0:30:58 40
2. / 52. 5 Albín Hanák Orel Židenice 1951 0:31:44 35
3. / 53. 3 Milan Strachoň Slavkov 1950 0:32:00 31
4. / 57. 6 Aleš Stráník Blansko 1950 0:32:21 28
5. / 59. 20 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:32:35 26
6. / 83. 46 Bohuslav Pustina Šneci Běleč 1954 0:37:54 25
7. / 95. 80 Jan Charvát Triatlon klub Brno 1947 0:45:49 24
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 70. 59 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:34:43TR 45
2. / 75. 16 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:36:10TR 40
3. / 85. 33 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:38:19TR 36
4. / 91. 2 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:41:26 28
Fotografie ze závodu