Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2014

1.3.2014
100 m
polojasno, 8°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2014


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 62 Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice ŠAK Židlochovice 2007 Přípravka D (1.) 0:00:24   40 40
2. 15 Hana Rohovská Orel Silůvky Orel Silůvky 2008 Přípravka D (2.) 0:00:27   35 35
3. 171 Barbora Polášková Kuřim Kuřim 2007 Přípravka D (3.) 0:00:28   31 31
4. 21 Zdislava Tichá Orel Obřany Orel Obřany 2009 Přípravka D (4.) 0:00:30   28 28
5. 180 Vendula Gracerová Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2009 Přípravka D (5.) 0:00:31   26 26
6. 4 Klára Šinclová Orel Troubelice Orel Troubelice 2007 Přípravka D (6.) 0:00:32   25 25
7. 174 Natálka Šlezingerová Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2007 Přípravka D (7.) 0:00:33   24 24
8. 52 Stela Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 Přípravka D (8.) 0:00:34   23 23
9. 104 Eliška Zamazalová Blansko Blansko 2009 Přípravka D (9.) 0:00:34   22 22
10. 38 Kateřina Novotná AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2008 Přípravka D (10.) 0:00:35   21 21
11. 31 Zuzana Kratěnová Orel Pozořice Orel Pozořice 2009 Přípravka D (11.) 0:00:35   20 20
12. 70 Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 2007 Přípravka D (12.) 0:00:36   19 19
13. 72 Julinka Rosendorfová Orel Kuřim Orel Kuřim 2009 Přípravka D (13.) 0:00:37   18 18
14. 178 Barbora Štěpánková Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2007 Přípravka D (14.) 0:00:38   17 17
15. 75 Erika Kratochvílová Orel Křenovice Orel Křenovice 2009 Přípravka D (15.) 0:00:39   16 16
16. 1 Tereza Pausová Orel Hranice Orel Hranice 2010 Přípravka D (16.) 0:00:40   15 15
17. 186 Lucie Tománková Orel Křenovice Orel Křenovice 2010 Přípravka D (17.) 0:00:42   14 14
18. 185 Natálie Tománková Orel Křenovice Orel Křenovice 2008 Přípravka D (18.) 0:00:43   13 13
19. 97 Anežka Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2011 Přípravka D (19.) 0:00:44   12 12
20. 53 Maja Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 Přípravka D (20.) 0:00:46   11 11
21. 172 Veronika Šorfová Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2008 Přípravka D (21.) 0:00:48   10 10
22. 84 Klára Nováčková Orel Kuřim Orel Kuřim 2011 Přípravka D (22.) 0:00:49   9 9
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 62 Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice ŠAK Židlochovice 2007 0:00:24  40
2. / 2. 15 Hana Rohovská Orel Silůvky Orel Silůvky 2008 0:00:27  35
3. / 3. 171 Barbora Polášková Kuřim Kuřim 2007 0:00:28  31
4. / 4. 21 Zdislava Tichá Orel Obřany Orel Obřany 2009 0:00:30  28
5. / 5. 180 Vendula Gracerová Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2009 0:00:31  26
6. / 6. 4 Klára Šinclová Orel Troubelice Orel Troubelice 2007 0:00:32  25
7. / 7. 174 Natálka Šlezingerová Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2007 0:00:33  24
8. / 8. 52 Stela Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 0:00:34  23
9. / 9. 104 Eliška Zamazalová Blansko Blansko 2009 0:00:34  22
10. / 10. 38 Kateřina Novotná AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2008 0:00:35  21
11. / 11. 31 Zuzana Kratěnová Orel Pozořice Orel Pozořice 2009 0:00:35  20
12. / 12. 70 Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 2007 0:00:36  19
13. / 13. 72 Julinka Rosendorfová Orel Kuřim Orel Kuřim 2009 0:00:37  18
14. / 14. 178 Barbora Štěpánková Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2007 0:00:38  17
15. / 15. 75 Erika Kratochvílová Orel Křenovice Orel Křenovice 2009 0:00:39  16
16. / 16. 1 Tereza Pausová Orel Hranice Orel Hranice 2010 0:00:40  15
17. / 17. 186 Lucie Tománková Orel Křenovice Orel Křenovice 2010 0:00:42  14
18. / 18. 185 Natálie Tománková Orel Křenovice Orel Křenovice 2008 0:00:43  13
19. / 19. 97 Anežka Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2011 0:00:44  12
20. / 20. 53 Maja Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 0:00:46  11
21. / 21. 172 Veronika Šorfová Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2008 0:00:48  10
22. / 22. 84 Klára Nováčková Orel Kuřim Orel Kuřim 2011 0:00:49  9