Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2013

23.2.2013
7300 m
-4°C, sněhová bouře, hluboký sníh
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2013


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 85 Michal Nováček Uni Brno Uni Brno 1993 Muži (1.) 0:29:55   40 110
2. 92 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (1.) 0:30:02   40 105
3. 44 Stanislav Mokrý KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 Muži (2.) 0:30:49   35 101
4. 84 Vojtěch Bárta TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1992 Muži (3.) 0:31:04   31 98
5. 86 Štěpán Hrobař KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1991 Muži (4.) 0:31:13   28 96
6. 67 Štěpán Juránek Orel Brno 1 Orel Brno 1 1990 Muži (5.) 0:31:24   26 95
7. 110 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (6.) 0:31:40   25 94
8. 118 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (7.) 0:32:00   24 93
9. 27 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 Muži (8.) 0:32:09   23 92
10. 40 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 Muži (9.) 0:32:15   22 91
11. 89 Aleš Konečný Orel Silůvky Orel Silůvky 1997 Muži (10.) 0:32:27   21 90
12. 75 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 Muži (11.) 0:32:47   20 89
13. 74 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1987 Muži (12.) 0:32:52   19 88
14. 94 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (13.) 0:33:37   18 87
15. 1 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1993 Muži (14.) 0:34:09   17 86
16. 102 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (1.) 0:34:23   40 85
17. 115 Jan Tesárek Brno Brno 1977 Muži (15.) 0:34:53   16 84
18. 116 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (2.) 0:35:16   35 83
19. 25 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (3.) 0:35:17   31 82
20. 111 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ženy (1.) 0:35:18   40 81
21. 112 Marek Rampula Malhostovice Malhostovice 1973 M40 (4.) 0:35:21   28 80
22. 99 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1972 M40 (5.) 0:35:23   26 79
23. 2 Aleš Paus Orel Hranice Orel Hranice 1978 Muži (16.) 0:36:02   15 78
24. 61 Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice VSK Uni Brno - Orel Židenice 1995 Muži (17.) 0:36:06   14 77
25. 30 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (6.) 0:36:08   25 76
26. 58 Petr Smolák Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1964 M40 (7.) 0:36:16   24 75
27. 98 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (1.) 0:36:22   40 74
28. 70 Ondřej Tučka Uni Orel Židenice Uni Orel Židenice 1994 Muži (18.) 0:36:31   13 73
29. 100 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (2.) 0:36:44   35 72
30. 90 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (2.) 0:36:52   35 71
31. 39 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 Ž35 (1.) 0:37:07   40 70
32. 117 Jan Krátký Brno Vinohrady Brno Vinohrady 1969 M40 (8.) 0:37:17   23 69
33. 113 Jakub Šimonovský Brno Brno 1974 Muži (19.) 0:37:27   12 68
34. 91 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (9.) 0:37:28   22 67
35. 82 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 Muži (20.) 0:37:40   11 66
36. 29 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 M40 (10.) 0:38:05   21 65
37. 88 Jan Mokrý KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1966 M40 (11.) 0:38:33   20 64
38. 105 Petr Pilnáček Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1965 M40 (12.) 0:39:06   19 63
39. 4 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice Orel Pozořice 1953 M60 (3.) 0:39:08   31 62
40. 87 Petr Nešpůrek Bitýška Bitýška 1988 Muži (21.) 0:39:19   10 61
41. 108 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (2.) 0:39:40   35 60
42. 28 Jaroslav Hronek Orel Obřany Orel Obřany 1991 Muži (22.) 0:40:04   9 59
43. 79 Tomáš Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 1998 Muži (23.) 0:40:08   8 58
44. 95 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 M40 (13.) 0:40:15   18 57
45. 109 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 M40 (14.) 0:40:28   17 56
46. 93 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 0:40:50   31 55
47. 119 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (15.) 0:41:26   16 54
48. 120 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M40 (16.) 0:41:38   15 53
49. 35 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (2.) 0:41:57   35 52
50. 114 Eva Šimonovská Brno Brno 1979 Ženy (3.) 0:43:58   31 51
51. 56 Valerie Smoláková Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1993 Ženy (4.) 0:44:38   28 50
52. 45 František Krchák Brno Brno 1964 M40 (17.) 0:44:45   14 49
53. 57 Jiřina Smoláková Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1969 Ž35 (3.) 0:44:58   31 48
54. 66 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (4.) 0:45:05   28 47
55. 103 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1943 M70 (1.) 0:45:14   40 46
56. 101 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:45:44   40 45
57. 97 Petra Bauerová Brno Brno 1983 Ženy (5.) 0:46:31   26 44
58. 96 Ondřej Ženka Brno Brno 1982 Muži (24.) 0:46:32   7 43
59. 77 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (2.) 0:47:00   35 42
60. 80 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (4.) 0:48:32   28 41
61. 76 Hana Tovaryšová Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1961 Ž45 (2.) 0:48:44   35 40
62. 83 Lenka Činčárová Brno Brno 1982 Ženy (6.) 0:55:54   25 39
63. 107 Lenka Vejrostová Brno Brno 1985 Ženy (7.) 0:56:14   24 38
64. 106 Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 M60 (4.) 0:58:41   28 37
65. 104 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (3.) 0:59:43   31 36
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 111 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:35:18  40
2. / 30. 90 Magda Janková Brno Brno 1980 0:36:52  35
3. / 50. 114 Eva Šimonovská Brno Brno 1979 0:43:58  31
4. / 51. 56 Valerie Smoláková Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1993 0:44:38  28
5. / 57. 97 Petra Bauerová Brno Brno 1983 0:46:31  26
6. / 62. 83 Lenka Činčárová Brno Brno 1982 0:55:54  25
7. / 63. 107 Lenka Vejrostová Brno Brno 1985 0:56:14  24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 39 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 0:37:07  40
2. / 49. 35 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:41:57  35
3. / 53. 57 Jiřina Smoláková Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1969 0:44:58  31
4. / 60. 80 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:48:32  28
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 56. 101 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:45:44  40
2. / 61. 76 Hana Tovaryšová Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1961 0:48:44  35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 85 Michal Nováček Uni Brno Uni Brno 1993 0:29:55  40
2. / 3. 44 Stanislav Mokrý KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 0:30:49  35
3. / 4. 84 Vojtěch Bárta TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1992 0:31:04  31
4. / 5. 86 Štěpán Hrobař KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1991 0:31:13  28
5. / 6. 67 Štěpán Juránek Orel Brno 1 Orel Brno 1 1990 0:31:24  26
6. / 7. 110 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:31:40  25
7. / 8. 118 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:32:00  24
8. / 9. 27 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 0:32:09  23
9. / 10. 40 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:32:15  22
10. / 11. 89 Aleš Konečný Orel Silůvky Orel Silůvky 1997 0:32:27  21
11. / 12. 75 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 0:32:47  20
12. / 13. 74 Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1987 0:32:52  19
13. / 14. 94 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:33:37  18
14. / 15. 1 Rudolf Matulka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1993 0:34:09  17
15. / 17. 115 Jan Tesárek Brno Brno 1977 0:34:53  16
16. / 23. 2 Aleš Paus Orel Hranice Orel Hranice 1978 0:36:02  15
17. / 24. 61 Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice VSK Uni Brno - Orel Židenice 1995 0:36:06  14
18. / 28. 70 Ondřej Tučka Uni Orel Židenice Uni Orel Židenice 1994 0:36:31  13
19. / 33. 113 Jakub Šimonovský Brno Brno 1974 0:37:27  12
20. / 35. 82 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 0:37:40  11
21. / 40. 87 Petr Nešpůrek Bitýška Bitýška 1988 0:39:19  10
22. / 42. 28 Jaroslav Hronek Orel Obřany Orel Obřany 1991 0:40:04  9
23. / 43. 79 Tomáš Votýpka AK Kuřim AK Kuřim 1998 0:40:08  8
24. / 58. 96 Ondřej Ženka Brno Brno 1982 0:46:32  7
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 92 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:30:02  40
2. / 18. 116 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:35:16  35
3. / 19. 25 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:35:17  31
4. / 21. 112 Marek Rampula Malhostovice Malhostovice 1973 0:35:21  28
5. / 22. 99 Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1972 0:35:23  26
6. / 25. 30 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:36:08  25
7. / 26. 58 Petr Smolák Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1964 0:36:16  24
8. / 32. 117 Jan Krátký Brno Vinohrady Brno Vinohrady 1969 0:37:17  23
9. / 34. 91 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:37:28  22
10. / 36. 29 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 0:38:05  21
11. / 37. 88 Jan Mokrý KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1966 0:38:33  20
12. / 38. 105 Petr Pilnáček Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1965 0:39:06  19
13. / 44. 95 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 0:40:15  18
14. / 45. 109 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 0:40:28  17
15. / 47. 119 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:41:26  16
16. / 48. 120 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:41:38  15
17. / 52. 45 František Krchák Brno Brno 1964 0:44:45  14
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 102 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:34:23  40
2. / 41. 108 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:39:40  35
3. / 46. 93 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:40:50  31
4. / 54. 66 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:45:05  28
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 98 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:36:22  40
2. / 29. 100 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:36:44  35
3. / 39. 4 Zdeněk Kaluža Orel Pozořice Orel Pozořice 1953 0:39:08  31
4. / 64. 106 Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 0:58:41  28
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 55. 103 Jiří Marek Orel Vysoké Mýto Orel Vysoké Mýto 1943 0:45:14  40
2. / 59. 77 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 0:47:00  35
3. / 65. 104 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:59:43  31