Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2011

30.10.2011
3800 m
polojasno, 8°C
Info o trati »

Běh na Babí lom 2011


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 64 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:15:10   40 110
2. 63 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 0:15:42   35 105
3. 11 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (3.) 0:16:09   31 101
4. 32 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:16:26   40 98
5. 85 Petr Němec Náměšť nad Oslavou Náměšť nad Oslavou 1986 Muži (4.) 0:16:39   28 96
6. 82 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1987 Muži (5.) 0:16:45   26 95
7. 95 Petr Přikryl KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1967 M40 (1.) 0:16:48   40 94
8. 53 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 M40 (2.) 0:16:52   35 93
9. 35 David Čermák Hustopeče Hustopeče 1976 Muži (6.) 0:16:54   25 92
10. 25 Vladimír Spíchal Brno Brno 1985 Muži (7.) 0:16:59   24 91
11. 51 Pavel Musil Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1975 Muži (8.) 0:17:01   23 90
12. 49 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 Muži (9.) 0:17:05   22 89
13. 9 Radek Dočkal Rila team Brno Rila team Brno 1966 M40 (3.) 0:17:32   31 88
14. 65 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (10.) 0:17:36   21 87
15. 56 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (4.) 0:17:41   28 86
16. 42 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 Muži (11.) 0:17:52   20 85
17. 76 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 Muži (12.) 0:17:56   19 84
18. 80 Štěpán Juránek Orel Brno 1 Orel Brno 1 1990 Muži (13.) 0:17:56   18 83
19. 78 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1954 M50 (2.) 0:17:57   35 82
20. 1 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (5.) 0:17:58   26 81
21. 104 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (6.) 0:17:59   25 80
22. 90 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (3.) 0:18:02   31 79
23. 43 Vítězslav Prudek Moravec Benešov Moravec Benešov 1961 M50 (4.) 0:18:10   28 78
24. 54 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (14.) 0:18:20   17 77
25. 23 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (15.) 0:18:31   16 76
26. 55 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 Muži (16.) 0:18:32   15 75
27. 38 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (7.) 0:18:43   24 74
28. 92 Jindřich Skácel AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1974 Muži (17.) 0:19:10   14 73
29. 96 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (8.) 0:19:12   23 72
30. 84 Libor Kalčík Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1993 Muži (18.) 0:19:20   13 71
31. 41 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (1.) 0:19:24   40 70
32. 58 Milan Ling Břeclav Břeclav 1968 M40 (9.) 0:19:26   22 69
33. 26 Martin Horský Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 Muži (19.) 0:19:42   12 68
34. 100 Pavel Mišove ZLO ZLO 1991 Muži (20.) 0:19:48   11 67
35. 10 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (10.) 0:19:54   21 66
36. 33 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (1.) 0:19:59   40 65
37. 36 Libor Suchý Letovice Letovice 1973 Muži (21.) 0:20:06   10 64
38. 8 Květoslav Šedivý Číča team Brno Číča team Brno 1966 M40 (11.) 0:20:14   20 63
39. 21 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (5.) 0:20:22   26 62
40. 18 Tomáš Kocman Tovačov Tovačov 1981 Muži (22.) 0:20:23   9 61
41. 4 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (6.) 0:20:26   25 60
42. 27 Rudolf Kovář Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1987 Muži (23.) 0:20:26   8 59
43. 93 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M40 (12.) 0:20:28   19 58
44. 67 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (1.) 0:20:30   40 57
45. 31 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 Ženy (2.) 0:20:36   35 56
46. 3 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (13.) 0:20:40   18 55
47. 16 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (3.) 0:20:45   31 54
48. 72 Pavla Všetečková Motojournal Motojournal 1975 Ž35 (2.) 0:21:05   35 53
49. 61 Vladimír Diatka Brno Brno 1967 M40 (14.) 0:21:06   17 52
50. 77 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (2.) 0:21:07   35 51
51. 70 Antonín Košulič Brno Brno 1968 M40 (15.) 0:21:13   16 50
52. 2 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (7.) 0:21:14   24 49
53. 12 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (4.) 0:21:16   28 48
54. 99 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (16.) 0:21:20   15 47
55. 30 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (8.) 0:21:33   23 46
56. 79 Magda Janková Brno Brno 1980 Ženy (5.) 0:21:42   26 45
57. 15 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (9.) 0:21:50   22 44
58. 17 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M60 (3.) 0:21:58   31 43
59. 103 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (17.) 0:22:16   14 42
60. 98 Rudolf Vilček Ekol team Brno Ekol team Brno 1954 M50 (10.) 0:22:57   21 41
61. 24 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 M40 (18.) 0:23:01   13 40
62. 47 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (6.) 0:23:38   25 39
63. 13 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (7.) 0:23:39   24 38
64. 22 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M60 (4.) 0:23:40   28 37
65. 7 Martina Šmídová Číča team Brno Číča team Brno 1972 Ž35 (3.) 0:23:47   31 36
66. 60 Marek Batelka Tišnov Tišnov 1987 Muži (24.) 0:23:53   7 35
67. 66 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž45 (1.) 0:24:10   40 34
68. 39 Lenka Suchá Letovice Letovice 1974 Ž35 (4.) 0:24:11   28 33
69. 29 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 M40 (19.) 0:24:31   12 32
70. 68 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:25:32   35 31
71. 75 Barbora Zborovská Vrbice Vrbice 1981 Ženy (8.) 0:25:49   23 30
72. 88 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (5.) 0:25:57   26 29
73. 83 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (11.) 0:26:35   20 28
74. 101 Lea Pinková Kuřim Kuřim 1972 Ž35 (6.) 0:26:50   25 27
75. 102 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (1.) 0:27:18   40 26
76. 34 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (12.) 0:27:49   19 25
77. 57 Kristýna Diatková Ekol team Brno Ekol team Brno 1994 Ženy (9.) 0:30:53   22 24
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 67 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 0:20:30  40
2. / 45. 31 Šárka Horáková Orel Silůvky Orel Silůvky 1977 0:20:36  35
3. / 47. 16 Dorota Anderlová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:20:45  31
4. / 53. 12 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:21:16  28
5. / 56. 79 Magda Janková Brno Brno 1980 0:21:42  26
6. / 62. 47 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:23:38  25
7. / 63. 13 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:23:39  24
8. / 71. 75 Barbora Zborovská Vrbice Vrbice 1981 0:25:49  23
9. / 77. 57 Kristýna Diatková Ekol team Brno Ekol team Brno 1994 0:30:53  22
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 41 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:19:24  40
2. / 48. 72 Pavla Všetečková Motojournal Motojournal 1975 0:21:05  35
3. / 65. 7 Martina Šmídová Číča team Brno Číča team Brno 1972 0:23:47  31
4. / 68. 39 Lenka Suchá Letovice Letovice 1974 0:24:11  28
5. / 72. 88 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:25:57  26
6. / 74. 101 Lea Pinková Kuřim Kuřim 1972 0:26:50  25
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 67. 66 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:24:10  40
2. / 70. 68 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:25:32  35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 64 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:15:10  40
2. / 2. 63 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:42  35
3. / 3. 11 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:16:09  31
4. / 5. 85 Petr Němec Náměšť nad Oslavou Náměšť nad Oslavou 1986 0:16:39  28
5. / 6. 82 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1987 0:16:45  26
6. / 9. 35 David Čermák Hustopeče Hustopeče 1976 0:16:54  25
7. / 10. 25 Vladimír Spíchal Brno Brno 1985 0:16:59  24
8. / 11. 51 Pavel Musil Brno - Medlánky Brno - Medlánky 1975 0:17:01  23
9. / 12. 49 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 0:17:05  22
10. / 14. 65 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:17:36  21
11. / 16. 42 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:17:52  20
12. / 17. 76 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:17:56  19
13. / 18. 80 Štěpán Juránek Orel Brno 1 Orel Brno 1 1990 0:17:56  18
14. / 24. 54 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:18:20  17
15. / 25. 23 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:18:31  16
16. / 26. 55 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 0:18:32  15
17. / 28. 92 Jindřich Skácel AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1974 0:19:10  14
18. / 30. 84 Libor Kalčík Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1993 0:19:20  13
19. / 33. 26 Martin Horský Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 0:19:42  12
20. / 34. 100 Pavel Mišove ZLO ZLO 1991 0:19:48  11
21. / 37. 36 Libor Suchý Letovice Letovice 1973 0:20:06  10
22. / 40. 18 Tomáš Kocman Tovačov Tovačov 1981 0:20:23  9
23. / 42. 27 Rudolf Kovář Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1987 0:20:26  8
24. / 66. 60 Marek Batelka Tišnov Tišnov 1987 0:23:53  7
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 95 Petr Přikryl KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1967 0:16:48  40
2. / 8. 53 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 0:16:52  35
3. / 13. 9 Radek Dočkal Rila team Brno Rila team Brno 1966 0:17:32  31
4. / 15. 56 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:17:41  28
5. / 20. 1 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:17:58  26
6. / 21. 104 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:17:59  25
7. / 27. 38 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:18:43  24
8. / 29. 96 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:19:12  23
9. / 32. 58 Milan Ling Břeclav Břeclav 1968 0:19:26  22
10. / 35. 10 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:19:54  21
11. / 38. 8 Květoslav Šedivý Číča team Brno Číča team Brno 1966 0:20:14  20
12. / 43. 93 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:20:28  19
13. / 46. 3 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:20:40  18
14. / 49. 61 Vladimír Diatka Brno Brno 1967 0:21:06  17
15. / 51. 70 Antonín Košulič Brno Brno 1968 0:21:13  16
16. / 54. 99 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:21:20  15
17. / 59. 103 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:22:16  14
18. / 61. 24 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 0:23:01  13
19. / 69. 29 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 0:24:31  12
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 32 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:16:26  40
2. / 19. 78 Ladislav Rozman Cyklo Lasl Brno Cyklo Lasl Brno 1954 0:17:57  35
3. / 22. 90 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:18:02  31
4. / 23. 43 Vítězslav Prudek Moravec Benešov Moravec Benešov 1961 0:18:10  28
5. / 39. 21 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:20:22  26
6. / 41. 4 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:20:26  25
7. / 52. 2 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:21:14  24
8. / 55. 30 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:21:33  23
9. / 57. 15 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:21:50  22
10. / 60. 98 Rudolf Vilček Ekol team Brno Ekol team Brno 1954 0:22:57  21
11. / 73. 83 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:26:35  20
12. / 76. 34 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:27:49  19
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 33 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:19:59  40
2. / 50. 77 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:21:07  35
3. / 58. 17 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 0:21:58  31
4. / 64. 22 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:23:40  28
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 75. 102 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:27:18  40
Fotografie ze závodu