Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2011

12.2.2011
6300 m
slunečno, 1°C, zmrzlý povrch
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2011


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 31 Michal Horáček ISCAREX Česká Třebová ISCAREX Česká Třebová 1975 Muži (1.) 0:22:58TR 45 110
2. 91 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 0:23:10TR 40 105
3. 32 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 M40 (1.) 0:23:16TR 45 101
4. 92 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 Muži (3.) 0:23:24TR 36 98
5. 93 Marek Němeček Brno Brno 1977 Muži (4.) 0:24:53TR 33 96
6. 41 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 Muži (5.) 0:25:09TR 31 95
7. 28 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:25:14TR 45 94
8. 40 Zdeněk Mazal AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1981 Muži (6.) 0:25:46   25 93
9. 65 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 0:26:19TR 40 92
10. 38 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 Muži (7.) 0:26:30   24 91
11. 10 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (8.) 0:26:31   23 90
12. 64 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 Muži (9.) 0:26:45   22 89
13. 56 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 Muži (10.) 0:26:49   21 88
14. 75 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 M40 (3.) 0:26:50TR 36 87
15. 34 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 Muži (11.) 0:27:11   20 86
16. 42 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (2.) 0:27:12TR 40 85
17. 60 Martin Janda KOB Dobruška KOB Dobruška 1980 Muži (12.) 0:27:21   19 84
18. 47 Kateřina Doubková AK Perná AK Perná 1972 Ž35 (1.) 0:27:25TR 45 83
19. 97 Antonín Šindelka Radio klub Blansko Radio klub Blansko 1972 Muži (13.) 0:27:27   18 82
20. 76 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (4.) 0:27:38TR 33 81
21. 37 Martin Horský Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 Muži (14.) 0:27:53   17 80
22. 19 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (15.) 0:27:58   16 79
23. 100 Zdeňka Komárková Olešnice Olešnice 1974 Ž35 (2.) 0:28:04TR 40 78
24. 83 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 Muži (16.) 0:28:11   15 77
25. 8 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (3.) 0:28:38TR 36 76
26. 95 Pavel Czerný fKlidu fKlidu 1981 Muži (17.) 0:28:54   14 75
27. 53 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (4.) 0:28:56TR 33 74
28. 67 Jiří Vemola Brno Brno 1977 Muži (18.) 0:29:11   13 73
29. 77 Jan Krátký Brno Vinohrady Brno Vinohrady 1969 M40 (5.) 0:29:14TR 31 72
30. 89 Jaroslav Měřínský Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1961 M50 (5.) 0:29:26TR 31 71
31. 98 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 Muži (19.) 0:29:41   12 70
32. 20 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M50 (6.) 0:29:47TR 30 69
33. 9 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M60 (1.) 0:29:52TR 45 68
34. 36 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (6.) 0:30:03   25 67
35. 23 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (1.) 0:30:13TR 45 66
36. 25 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M40 (7.) 0:30:23   24 65
37. 55 Miroslav Orzech Kuřim Kuřim 1986 Muži (20.) 0:30:29   11 64
38. 18 Zdeněk Václavek Kuřim Kuřim 1973 Muži (21.) 0:30:41   10 63
39. 27 Martin Jež Brno Brno 1973 Muži (22.) 0:30:59   9 62
40. 39 Jan Tesárek Brno Brno 1977 Muži (23.) 0:31:03   8 61
41. 72 Květoslav Šedivý Číča team Brno Číča team Brno 1966 M40 (8.) 0:31:12   23 60
42. 45 Ivan Mrhač Štěpánovice Štěpánovice 1972 Muži (24.) 0:31:14   7 59
43. 84 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž45 (1.) 0:31:22TR 45 58
44. 30 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (3.) 0:31:37TR 36 57
45. 46 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (25.) 0:31:38   6 56
46. 88 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (9.) 0:32:02   22 55
47. 87 Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 Muži (26.) 0:32:19   5 54
48. 73 Lucie Novotná Brno Brno 1975 Ž35 (4.) 0:32:23TR 33 53
49. 33 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (2.) 0:32:29TR 40 52
50. 61 Rudolf Kovář Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1987 Muži (27.) 0:32:31   4 51
51. 96 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M60 (3.) 0:32:43TR 36 50
52. 82 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (28.) 0:33:40   3 49
53. 12 Petra Střihavková AC Choceň AC Choceň 1979 Ženy (2.) 0:33:43TR 40 48
54. 50 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (7.) 0:33:48   24 47
55. 90 Petr Boudný Březina Březina 1970 M40 (10.) 0:34:39   21 46
56. 66 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž45 (2.) 0:35:01TR 40 45
57. 54 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M60 (4.) 0:35:10TR 33 44
58. 29 Martina Šmídová Číča team Brno Číča team Brno 1972 Ž35 (5.) 0:35:20   26 43
59. 17 Lucie Boudná Březina Březina 1977 Ženy (3.) 0:35:50TR 36 42
60. 63 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (4.) 0:35:51TR 33 41
61. 80 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (5.) 0:36:07TR 31 40
62. 68 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (6.) 0:36:35   25 39
63. 15 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 M40 (11.) 0:37:31   20 38
64. 78 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ž35 (6.) 0:37:31   25 37
65. 57 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (1.) 0:37:34   40 36
66. 4 Martina Mikušová Zetor Brno Zetor Brno 1967 Ž35 (7.) 0:38:20   24 35
67. 16 Zdenka Klimešová Kuřim Kuřim 1963 Ž45 (3.) 0:38:51TR 36 34
68. 51 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M70 (2.) 0:39:52   35 33
69. 6 Marie Ježková Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1991 Ženy (7.) 0:40:43   24 32
70. 79 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 M40 (12.) 0:41:07   19 31
71. 70 Josef Bláha Kuřim Kuřim 1980 Muži (29.) 0:41:16   2 30
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 35. 23 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 0:30:13TR 45
2. / 53. 12 Petra Střihavková AC Choceň AC Choceň 1979 0:33:43TR 40
3. / 59. 17 Lucie Boudná Březina Březina 1977 0:35:50TR 36
4. / 60. 63 Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:35:51TR 33
5. / 61. 80 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:36:07TR 31
6. / 62. 68 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:36:35  25
7. / 69. 6 Marie Ježková Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1991 0:40:43  24
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 47 Kateřina Doubková AK Perná AK Perná 1972 0:27:25TR 45
2. / 23. 100 Zdeňka Komárková Olešnice Olešnice 1974 0:28:04TR 40
3. / 44. 30 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:31:37TR 36
4. / 48. 73 Lucie Novotná Brno Brno 1975 0:32:23TR 33
5. / 58. 29 Martina Šmídová Číča team Brno Číča team Brno 1972 0:35:20  26
6. / 64. 78 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:37:31  25
7. / 66. 4 Martina Mikušová Zetor Brno Zetor Brno 1967 0:38:20  24
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 43. 84 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:31:22TR 45
2. / 56. 66 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:35:01TR 40
3. / 67. 16 Zdenka Klimešová Kuřim Kuřim 1963 0:38:51TR 36
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 31 Michal Horáček ISCAREX Česká Třebová ISCAREX Česká Třebová 1975 0:22:58TR 45
2. / 2. 91 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:23:10TR 40
3. / 4. 92 Ondřej Novotný KOB Moira Brno KOB Moira Brno 1992 0:23:24TR 36
4. / 5. 93 Marek Němeček Brno Brno 1977 0:24:53TR 33
5. / 6. 41 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 0:25:09TR 31
6. / 8. 40 Zdeněk Mazal AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1981 0:25:46  25
7. / 10. 38 Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1989 0:26:30  24
8. / 11. 10 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:26:31  23
9. / 12. 64 Ondřej Kříž Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1980 0:26:45  22
10. / 13. 56 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:26:49  21
11. / 15. 34 Ondřej Ježek Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 0:27:11  20
12. / 17. 60 Martin Janda KOB Dobruška KOB Dobruška 1980 0:27:21  19
13. / 19. 97 Antonín Šindelka Radio klub Blansko Radio klub Blansko 1972 0:27:27  18
14. / 21. 37 Martin Horský Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1989 0:27:53  17
15. / 22. 19 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:27:58  16
16. / 24. 83 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:28:11  15
17. / 26. 95 Pavel Czerný fKlidu fKlidu 1981 0:28:54  14
18. / 28. 67 Jiří Vemola Brno Brno 1977 0:29:11  13
19. / 31. 98 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 0:29:41  12
20. / 37. 55 Miroslav Orzech Kuřim Kuřim 1986 0:30:29  11
21. / 38. 18 Zdeněk Václavek Kuřim Kuřim 1973 0:30:41  10
22. / 39. 27 Martin Jež Brno Brno 1973 0:30:59  9
23. / 40. 39 Jan Tesárek Brno Brno 1977 0:31:03  8
24. / 42. 45 Ivan Mrhač Štěpánovice Štěpánovice 1972 0:31:14  7
25. / 45. 46 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:31:38  6
26. / 47. 87 Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 0:32:19  5
27. / 50. 61 Rudolf Kovář Ondra 69 Fans Ondra 69 Fans 1987 0:32:31  4
28. / 52. 82 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:33:40  3
29. / 71. 70 Josef Bláha Kuřim Kuřim 1980 0:41:16  2
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 32 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:23:16TR 45
2. / 9. 65 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:26:19TR 40
3. / 14. 75 Jaroslav Stloukal ml. Art Adamov Art Adamov 1968 0:26:50TR 36
4. / 20. 76 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:27:38TR 33
5. / 29. 77 Jan Krátký Brno Vinohrady Brno Vinohrady 1969 0:29:14TR 31
6. / 34. 36 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:30:03  25
7. / 36. 25 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:30:23  24
8. / 41. 72 Květoslav Šedivý Číča team Brno Číča team Brno 1966 0:31:12  23
9. / 46. 88 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:32:02  22
10. / 55. 90 Petr Boudný Březina Březina 1970 0:34:39  21
11. / 63. 15 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:37:31  20
12. / 70. 79 Luboš Večeřa Kobylí Kobylí 1965 0:41:07  19
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 28 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:25:14TR 45
2. / 16. 42 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:27:12TR 40
3. / 25. 8 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:28:38TR 36
4. / 27. 53 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:28:56TR 33
5. / 30. 89 Jaroslav Měřínský Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1961 0:29:26TR 31
6. / 32. 20 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:29:47TR 30
7. / 54. 50 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:33:48  24
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 9 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:29:52TR 45
2. / 49. 33 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:32:29TR 40
3. / 51. 96 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 0:32:43TR 36
4. / 57. 54 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:35:10TR 33
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 65. 57 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:37:34  40
2. / 68. 51 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:39:52  35
Fotografie ze závodu