Výsledky závodu

20.4.2019
25 000 m
900 m převýšení
21°C, jasno
Info o trati »

7 Kuřimských kopečků 2019


Poř. St.č. Závodník Klub/Město Kategorie Výkon
1. 43 Daniel Hájek Atletika Polička Muži (1.) 1:48:22
2. 19 Lukáš Koudelka AK Drnovice Muži (2.) 1:58:45
3. 68 Martin Šimunek Modřice M50 (1.) 2:05:26
4. 8 Ondřej Genco Biatlon Orlová Muži (3.) 2:06:16
5. 60 Ivan Urbánek Brno Muži (4.) 2:07:17
6. 99 Rudolf Krajča rarecacti.com M50 (2.) 2:11:20
7. 81 Tomáš Hrdina AC Moravská Slávia Brno M40 (1.) 2:15:02
8. 48 Zbyněk Tkadlčík Borci zdar! Brno M40 (2.) 2:15:19
9. 85 Igor Čuhel Brno Muži (5.) 2:15:34
10. 93 Lukáš Sláma Brno Muži (6.) 2:15:40
11. 44 Martin Chlumecký Jedna báseň Muži (7.) 2:16:42
12. 83 Zdeněk Dvořák TJ Sokol Adamov Muži (8.) 2:17:58
13. 52 Pavel Sucharda Julec Brno M40 (3.) 2:18:05
14. 55 Ondřej Pouč Vyškov M40 (4.) 2:18:49
15. 16 Pavel Kinc VF Sport Team Černá Hora M40 (5.) 2:18:58
16. 67 Jiří Huťka Brno Muži (9.) 2:19:11
17. 28 Vladislav Richter Svitavy Muži (10.) 2:19:20
18. 80 Rudolf Muller Brno M40 (6.) 2:21:00
19. 78 Roman Přikryl fklidu Sprot Team Muži (11.) 2:21:06
20. 10 Jakub Hájek Kroměříž M40 (7.) 2:21:19
21. 33 Miroslav Zemánek Bořitov M40 (8.) 2:21:30
22. 82 Roman Petrů Drnovice M40 (9.) 2:21:54
23. 13 Jan Švábenský Team Jeseníky Muži (12.) 2:22:19
24. 40 Lucie Vaculová Run&mum Ž35 (1.) 2:22:57
25. 100 Roman Řezníček Žďár nad Sázavou M40 (10.) 2:23:17
26. 101 Alena Bojanovská Žďár nad Sázavou Ž35 (2.) 2:23:19
27. 45 Josef Kučera Kuřim Muži (13.) 2:23:21
28. 21 David Kuneš Tišnov M40 (11.) 2:25:52
29. 27 Petr Ptáček RebelBean Runners Brno Muži (14.) 2:27:08
30. 76 Marek Christ Fklidu M40 (12.) 2:29:10
31. 22 Roman Kupčík Zastávka Muži (15.) 2:29:19
32. 18 Aleš Konečný Rudice Muži (16.) 2:31:15
33. 61 Jana Kakáčová MC Český Ráj Ž45 (1.) 2:31:43
34. 65 Jiří Kolář Brno M40 (13.) 2:32:29
35. 20 Jaroslav Kropáček Brno M40 (14.) 2:33:09
36. 25 Metoděj Polášek Kuřim Muži (17.) 2:33:44
37. 12 Tomáš Chaloupka Kuřim Muži (18.) 2:36:05
38. 90 Petr Škrob Kuřim M40 (15.) 2:38:19
39. 32 Jan Viki Kalda team Kuřim Muži (19.) 2:39:17
40. 47 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí Muži (20.) 2:39:33
41. 72 Radek Jašíček Brno Muži (21.) 2:39:48
42. 70 Michal Šenkýř Brno Muži (22.) 2:40:55
43. 23 Ondřej Fiala Boskovice Muži (23.) 2:41:20
44. 30 Vít Šamalík - Muži (24.) 2:42:34
45. 86 Lukáš Lazar Brno Muži (25.) 2:42:44
46. 53 Petr Klobouk Kuřim M50 (3.) 2:43:07
47. 79 Vilém Strakoš SK Fuga M50 (4.) 2:43:53
48. 56 Lukáš Prošek Vyškov M40 (16.) 2:44:30
49. 36 Monika Nepustilová BKB Ž35 (3.) 2:44:51
50. 98 Libor Šťasta Kuřim M50 (5.) 2:44:54
51. 5 Jiří Dufek Vranov M50 (6.) 2:45:19
52. 11 Kamil Hanousek - M40 (17.) 2:46:09
53. 96 Jiří Vávrů Tři veteráni M40 (18.) 2:48:02
54. 54 Jiří Klobouk Otaslavice M50 (7.) 2:50:53
55. 89 Iva Šašínková Brno Ženy (1.) 2:50:54
56. 92 Zdeněk Driml Česká M50 (8.) 2:52:44
57. 97 Michal Vyroubal Rájec Jestřebí M50 (9.) 2:53:37
58. 59 David Vránek Brno M40 (19.) 2:53:53
59. 31 Ondřej Vacula AC Lelek Muži (26.) 2:54:18
60. 29 Ondřej Sajdl Asterix a Obelix Brno M40 (20.) 2:54:32
61. 1 Petr Novotný Kuřim M50 (10.) 2:55:05
62. 4 Miroslav Brída Ořechov u Brna M50 (11.) 2:57:54
63. 88 Jiří Šplíchal SRTG Česká Muži (27.) 3:02:21
64. 2 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí M40 (21.) 3:04:47
65. 87 Andrea Pavlů Žďárná Ž35 (4.) 3:05:14
66. 51 Libor Novotný Kuřim M50 (12.) 3:09:48
67. 37 Zuzana Schmidtová Extra Brno Ž35 (5.) 3:11:43
68. 38 Jolana Střítežská Lelekovice Ž45 (2.) 3:13:24
69. 41 Jiří Bařina VF Sport Team Černá Hora Muži (28.) 3:13:26
70. 94 Barbora Slámová Brno Ž35 (6.) 3:13:41
71. 35 Romana Drimlová Česká Ž45 (3.) 3:13:56
72. 77 David Jánský Brno M40 (22.) 3:14:02
73. 57 Jiří Boháč BěhejBrno M50 (13.) 3:14:02
74. 46 Jan Strážnický Orel Kuřim Muži (29.) 3:14:41
75. 62 Mária Truissard AK Junior Holíč Ženy (2.) 3:18:22
76. 91 Pavel Tyleček Brno M40 (23.) 3:18:27
77. 63 Tomáš Skala AK Junior Holíč Muži (30.) 3:19:13
78. 50 Jana Strážnická Orel Kuřim Ž35 (7.) 3:26:25
79. 39 Jana Škrobová Kuřim Ž45 (4.) 3:43:44
80. 73 Vojtěch Durna RSFK M40 (24.) 3:49:39
81. 95 Romana Machotová Kuřim Ž45 (5.) 3:53:59
82. 66 Richard Bělík Hrušovany u Brna Muži (31.) 3:59:04
83. 14 Zdeněk Kalus Lelekovice M40 (25.) 4:12:49
84. 15 Michaela Kalusová Lelekovice Ž35 (8.) 4:12:49
85. 74 Blanka Fabriková Brno Ž45 (6.) 4:37:51
86. 75 Miroslav Fabrik Brno Bystrc M50 (14.) 4:37:52