Prezenční listina Lelekovický okruh

11.6.2022
hřiště Lelekovice
Propozice »

Prezenční listina Lelekovický okruh


Zaprezentovat se »

Hlavní závod
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Startovné zapl.
1 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 M40 
2 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 
3 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 M40 
6 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 M60  -
7 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 
10 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 M50  -
11 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži  -
14 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 Ženy 
15 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 
16 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 M40 
17 Jiří Šimoník Brno Brno 2001 Muži  -
18 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 M70  -
19 Lucie Vaculová RUN&MUM RUN&MUM 1982 Ž35 
20 Jakub Čaňo WalkingKuba-Brno WalkingKuba-Brno 1994 Muži 
21 Ivana Kohoutová Ak Tišnov Ak Tišnov 1983 Ž35 
22 Jiří Bělohlávek Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 1984 Muži 
24 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži 
25 Anežka Kratochvílová - - 1999 Ženy 
28 Carla Reištetterová - - 1999 Ženy  -
29 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M60 
30 Lucie Karásková Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1980 Ž35 
31 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 
33 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 
34 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Dci+Jci 
35 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 Ž35  -
36 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 M40 
37 Jana Melicharová Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 Ženy 
39 Petr Beneš Blansko Blansko 1987 Muži  -
40 Jiří Škorpík Tišnov Tišnov 1985 Muži 
41 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M70  -
42 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži 
43 Blanka Fabriková Brno - Bystrc Brno - Bystrc 1960 Ž55 
44 Petr Žanda Brno Brno 1988 Muži  -
45 Jana Švarcová Prštice Prštice 1982 Ž35 
46 Lea Fajtlová Tišnov Tišnov 1992 Ženy 
47 Lenka Kociánová Lelekovice Lelekovice 1985 Ž35 
48 Vlastimil Lysák fKlidu sport Team fKlidu sport Team 1986 Muži  -
Dětské závody
St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie
4 Adam Ospalý AK Kuřim AK Kuřim 2008 StŽci 
5 Alice Ospalá Lelekovice Lelekovice 2008 StŽky 
8 Anna Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2013 Minipřípravka D 
9 Eliška Pudelková Želešice Želešice 2016 Školka D 
12 Sabina Nedomová AK Kuřim AK Kuřim 2012 Přípravka D 
13 Jakub Nedoma AK Kuřim AK Kuřim 2014 Minipřípravka H 
23 Antonín Horák AK Kuřim AK Kuřim 2008 StŽci 
26 Gabriel Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 StŽci 
27 Rafael Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 MlŽci 
32 Ellen Ondrušková AK Tišnov AK Tišnov 2009 MlŽky 
38 Natálie Langová Letovice Letovice 2016 Školka D 
Další informace - více viz Propozice »
Dětské běhy se budou započítávat i do série Sportuj s VITARem.