Výsledky poháru KBL 2018 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.12Body
1.Tomáš Jahoda Veverská Bitýška2003StŽci10090190
2.Stela Tomanová Orel Vyškov2007Přípravka D10082182
3.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno2005MlŽci72100172
4.Pavla Polášková AK Kuřim2009Minipřípravka D10070170
5.Rafael Provazník Orel Vyškov2010Minipřípravka H9064154
6.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno2008Přípravka D8269151
7.Jakub Marek AK Tišnov2006MlŽci6976145
8.Maja Tomanová Orel Vyškov2010Minipřípravka D7065135
9.Gabriel Provazník Orel Vyškov2007Přípravka H7261133
10.Barbora Polášková Kuřim2007Přípravka D7060130
11.Tomáš Horák Orel Silůvky2008Přípravka H100-100
12.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2009Minipřípravka H100-100
13.Sabina Havlíčková Orel Vyškov2012Školka D100-100
14.Matyáš Zejda Orel Obřany2011Školka H100-100
15.Štěpán Hanek ŠAK Židlochovice - Orel Židenice2005MlŽci100-100
16.Dominika Kroupová Orel Obřany2010Minipřípravka D90-90
17.Kryštof Hanek Orel Židenice2005MlŽci90-90
18.Lucie Doležalová Orel Vyškov2013Školka D90-90
19.Josef Grec Orel Vyškov2011Školka H90-90
20.Marta Klobásková JAC Brno2003StŽky90-90
21.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2007Přípravka D90-90
22.Dominik Šenkýř Orel Silůvky2008Přípravka H90-90
23.Klára Drimlová Česká2011Školka D82-82
24.Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč2003StŽci82-82
25.Jan Kreidl Orel Židenice - Holasice2012Školka H82-82
26.Jakub Duda Orel Vyškov2007Přípravka H82-82
27.Patrik Navrátil Chudčice2005MlŽci82-82
28.Metoděj Krais Orel Vyškov2009Minipřípravka H82-82
29.Anežka Hanková Orel Židenice2009Minipřípravka D82-82
30.Kateřina Rybová Lipůvka2009Minipřípravka D76-76
31.Ondřej Stejskal ŠAK Židlochovice2008Přípravka H76-76
32.Hynek Halas Orel Šitbořice2010Minipřípravka H76-76
33.Kateřina Zejdová Orel Obřany2008Přípravka D76-76
34.Klára Jonášová Orel Obřany2012Školka D76-76
35.Sára Šťastná Orel Židenice2006MlŽky76-76
36.Denisa Spáčilová Orel Židenice2003StŽky76-76
37.David Jabůrek Orel Vyškov2011Školka H76-76
38.Eliška Burianová Orel Obřany2012Školka D72-72
39.Šárka Filková Orel Žatčany2009Minipřípravka D72-72
40.Zdeněk Navrátil Chudčice2010Minipřípravka H72-72
41.David Šenkýř Orel Silůvky2013Školka H72-72
42.Jakub Rozkošný KB Blansko2009Minipřípravka H-7272
43.Nikola Jahodová Veverská Bitýška2008Přípravka D72-72
44.Anna Halasová Orel Vyškov2003StŽky72-72
45.Václav Hamšík ŠAK Židlochovice2005MlŽci70-70
46.Filip Trenz Orel Silůvky2010Minipřípravka H70-70
47.Dominik Černý Orel Vyškov2011Školka H70-70
48.Tereza Havlíčková AHA Vyškov2004StŽky70-70
49.Veronika Jahodová Veverská Bitýška2003StŽky70-70
50.Kryštof Pevný Orel Vyškov2007Přípravka H70-70
51.Dagmar Polášková Kuřim2014Školka D70-70
52.Anna Chaloupková AK Kuřim2009Minipřípravka D69-69
53.Michaela Škařoupková Orel Vyškov2004StŽky69-69
54.Radim Jabůrek Orel Vyškov2008Přípravka H69-69
55.Rebeka Kamenická Orel Židenice2013Školka D69-69
56.Matěj Halas Orel Vyškov2013Školka H69-69
57.Adam Doležal Orel Vyškov2010Minipřípravka H69-69
58.Kristýna Dorazilová Orel Vyškov2009Minipřípravka D68-68
59.Magda Harvánková Orel Žatčany2003StŽky68-68
60.Magda Kundrátová AK Tišnov2004StŽky-6868
61.Max Štulpa Orel Obřany2012Školka H68-68
62.Karolína Lužová Orel Žatčany2005MlŽky68-68
63.Vilemína Štulpová Orel Obřany2015Školka D68-68
64.Sára Luňáčková Tišnov2003StŽky-6767
65.Johana Grec Orel Vyškov2016Školka D67-67
66.Anežka Kraisová Orel Vyškov2005MlŽky67-67
67.Vojtěch Halas Orel Vyškov2005MlŽci67-67
68.Lukáš Horký Orel Obřany2006MlŽci66-66
69.Natálie Mazálková AK Tišnov2007Přípravka D-6666
70.Eliška Kalvodová Orel Žatčany2005MlŽky65-65
71.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim2010Minipřípravka D-6363
72.Marek Mazálek AK Tišnov2010Minipřípravka H-6262
73.Karolína Juračková Kuřim2016Školka D59-59
74.Tereza Juračková Kuřim2014Školka D57-57
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Karolína Juračková Kuřim2016100-100
2.Sabina Havlíčková Orel Vyškov2012100-100
3.Tereza Juračková Kuřim201490-90
4.Lucie Doležalová Orel Vyškov201390-90
5.Klára Drimlová Česká201182-82
6.Klára Jonášová Orel Obřany201276-76
7.Eliška Burianová Orel Obřany201272-72
8.Dagmar Polášková Kuřim201470-70
9.Rebeka Kamenická Orel Židenice201369-69
10.Vilemína Štulpová Orel Obřany201568-68
11.Johana Grec Orel Vyškov201667-67
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Pavla Polášková AK Kuřim2009100110210
2.Maja Tomanová Orel Vyškov20107090160
3.Dominika Kroupová Orel Obřany201090-90
4.Anežka Hanková Orel Židenice200982-82
5.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim2010-8282
6.Kateřina Rybová Lipůvka200976-76
7.Šárka Filková Orel Žatčany200972-72
8.Anna Chaloupková AK Kuřim200969-69
9.Kristýna Dorazilová Orel Vyškov200968-68
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Stela Tomanová Orel Vyškov2007100110210
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno20088290172
3.Barbora Polášková Kuřim20077076146
4.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK Židlochovice200790-90
5.Natálie Mazálková AK Tišnov2007-8282
6.Kateřina Zejdová Orel Obřany200876-76
7.Nikola Jahodová Veverská Bitýška200872-72
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Karolína Lužová Orel Žatčany2005100-100
2.Sára Šťastná Orel Židenice2006100-100
3.Eliška Kalvodová Orel Žatčany200590-90
4.Anežka Kraisová Orel Vyškov200582-82
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Marta Klobásková JAC Brno2003110-110
2.Magda Kundrátová AK Tišnov2004-100100
3.Sára Luňáčková Tišnov2003-9090
4.Tereza Havlíčková AHA Vyškov200490-90
5.Denisa Spáčilová Orel Židenice200390-90
6.Anna Halasová Orel Vyškov200382-82
7.Magda Harvánková Orel Žatčany200382-82
8.Veronika Jahodová Veverská Bitýška200376-76
9.Michaela Škařoupková Orel Vyškov200472-72
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Matyáš Zejda Orel Obřany2011100-100
2.Josef Grec Orel Vyškov201190-90
3.Jan Kreidl Orel Židenice - Holasice201282-82
4.David Jabůrek Orel Vyškov201176-76
5.David Šenkýř Orel Silůvky201372-72
6.Dominik Černý Orel Vyškov201170-70
7.Matěj Halas Orel Vyškov201369-69
8.Max Štulpa Orel Obřany201268-68
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Rafael Provazník Orel Vyškov20109090180
2.Jakub Rozkošný KB Blansko2009-110110
3.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2009100-100
4.Marek Mazálek AK Tišnov2010-8282
5.Metoděj Krais Orel Vyškov200982-82
6.Hynek Halas Orel Šitbořice201076-76
7.Zdeněk Navrátil Chudčice201072-72
8.Filip Trenz Orel Silůvky201070-70
9.Adam Doležal Orel Vyškov201069-69
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Gabriel Provazník Orel Vyškov200772100172
2.Tomáš Horák Orel Silůvky2008100-100
3.Dominik Šenkýř Orel Silůvky200890-90
4.Jakub Duda Orel Vyškov200782-82
5.Ondřej Stejskal ŠAK Židlochovice200876-76
6.Kryštof Pevný Orel Vyškov200770-70
7.Radim Jabůrek Orel Vyškov200869-69
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno200576110186
2.Jakub Marek AK Tišnov20067090160
3.Štěpán Hanek ŠAK Židlochovice - Orel Židenice2005110-110
4.Vojtěch Halas Orel Vyškov2005110-110
5.Kryštof Hanek Orel Židenice200590-90
6.Patrik Navrátil Chudčice200582-82
7.Václav Hamšík ŠAK Židlochovice200572-72
8.Lukáš Horký Orel Obřany200669-69
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Tomáš Jahoda Veverská Bitýška2003100100200
2.Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč200390-90