Výsledky poháru KBL 2012 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1234567Body
1.Tomáš Votýpka AK Kuřim1998StŽci-35-40403531181
2.Daniela Kropáčková Brno2001Přípravka D-222535201720139
3.Lukáš Slabák AK Olymp Brno1997StŽci-314035--28134
4.Martina Kuncová Orel Vyškov2001Přípravka D--226518-19124
5.Martin Votýpka AK Kuřim2000MlŽci-2835-2824-115
6.Adam Prudek AK Kuřim1999MlŽci-2421-191821103
7.Monika Kuncová Orel Vyškov1999MlŽky--165915-11101
8.Adéla Koláčková AK Kuřim2001Přípravka D---40-252691
9.Jan Dočkal AK Kuřim2003Přípravka H--3135--2288
10.Ondřej Cacek Caca tým Tišnov2005Přípravka H--17211631-85
11.Michal Zamazal BYAC Brno1999MlŽci40--40---80
12.Zuzana Pazourková AK Kuřim2003Přípravka D---40-40-80
13.Lenka Suchá ml.ASK Blansko2000MlŽky-2628---2478
14.Milan Chaloupka VSK Univerzita Brno2002Přípravka H-2526-24--75
15.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002Přípravka D--2431--1570
16.Jakub Stibal AK Kuřim2001Přípravka H-40---28-68
17.Martina Konečná AK Kuřim2002Přípravka D-191424--1067
18.Klára Cacková Caca Tým Tišnov2007Přípravka D---351118-64
19.Markéta Havlátová AK Tišnov2000MlŽky---40-23-63
20.Vojtěch Zhoř AK Tišnov2001Přípravka H---40-22-62
21.Ondřej Sukač Kuřim2003Přípravka H---4022--62
22.Eliška Konečná AK Kuřim2005Přípravka D---28-26-54
23.Šimon Jelínek Kuřim2004Přípravka H---18-35-53
24.Jonáš Konečný AK Kuřim2003Přípravka H---24-28-52
25.Tereza Sukačová Kuřim2000MlŽky---3117--48
26.Alexandr Havlík Kuřim2003Přípravka H---22-25-47
27.Ondřej Škrob Kuřim2000MlŽci-21-26---47
28.Tomáš Pink Kuřim2003Přípravka H--2026---46
29.Libor Suchý ml.ASK Blansko2003Přípravka H-2318----41
30.Alžběta Prokopová Kuřim2000MlŽky---2813--41
31.Kateřina Fialová AK Blansko Dvorská1997StŽky---40---40
32.Adam Hladký AC Moravská Slavia2000MlŽci-----40-40
33.Gabriela Hedbávná Kuřim2006Přípravka D---40---40
34.Richard Stloukal ACT leraK Blansko2002Přípravka H------4040
35.Jenda Škrob AK Kuřim2004Přípravka H-20-16---36
36.Ondřej Steinhauser Kuřim2006Přípravka H---35---35
37.Gabriela Fialová Eurostroj Blansko2000MlŽky---35---35
38.Štěpán Stloukal ACT leraK Blansko2000MlŽci------3535
39.Jakub Ferdinand Orel Židenice1999MlŽci35------35
40.Jana Hedbávná Kuřim2003Přípravka D---35---35
41.Helena Německá BATT Nové Město na Moravě2000MlŽky----35--35
42.Tomáš Václavek Kuřim2001Přípravka H---35---35
43.Johana Kratochvílová Lelekovice2004Přípravka D-1815----33
44.Pavel Halas Orel Šitbořice1999MlŽci31------31
45.Jan Badin AK Kuřim1997StŽci---31---31
46.Kristýna Němcová Kuřim2007Přípravka D---31---31
47.Martin Jakubec Kuřim2006Přípravka H---31---31
48.Štěpán Chodil BATT Nové Město na Moravě2000MlŽci----31--31
49.Jakub Tomíček Kuřim2003Přípravka H---31---31
50.Kryštof Šípek VSK Uni Brno2002Přípravka H-----31-31
51.Tomáš Konečný HC Kometa2001Přípravka H---31---31
52.Ondřej Černý AK Tišnov2005Přípravka H---7-23-30
53.Eliška Limburská Orel Obřany1999MlŽky28------28
54.Matěj Pleskač Kuřim2002Přípravka H---28---28
55.Helena Vacková AK Kuřim2002Přípravka D---28---28
56.Eva Schmidtová Orel Židenice1998StŽky26------26
57.Anna Ryšavá AC Moravská Slavia2002Přípravka D---26---26
58.Zbyněk Chaloupka Brno2004Přípravka H--12-14--26
59.Markéta Nečasová AK Kuřim2004Přípravka D---26---26
60.Ondřej Jahoda Jiskra V.Bitýška2000MlŽci-----26-26
61.Kamil Glier BATT Nové Město na Moravě1998StŽci----26--26
62.Václav Hubáček BATT Nové Město na Moravě2000MlŽci----25--25
63.Adam Packo AK Kuřim2003Přípravka H---25---25
64.Tomáš Masaryk Kuřim2002Přípravka H---25---25
65.Pavel Klok 1999MlŽci---25---25
66.Martin Kolář ACT leraK Blansko2003Přípravka H------2525
67.Martin Hubel AC Moravská Slavia2003Přípravka H-----24-24
68.Klára Sikorová Sokol Kuřim2005Přípravka D---24---24
69.Jana Tesařová ACT leraK Blansko2000MlŽky------2323
70.Petr Vokoun Sokol Velké Meziříčí2003Přípravka H----23--23
71.Anna Vacková AK Kuřim2005Přípravka D---23---23
72.Šimon Kafka AK Kuřim2004Přípravka H---23---23
73.Michael Huvar AK Kuřim2002Přípravka H---23---23
74.Matyáš Galvas AC Moravská Slavia2004Přípravka H--23----23
75.Roman Budaj AK Tišnov2006Přípravka H-----22-22
76.Štefan Kotlár Kuřim2001Přípravka H---22---22
77.Jáchym Badin AK Kuřim2002Přípravka H---21---21
78.Lucie Babáková AK Tišnov2005Přípravka D-----21-21
79.Lucie Chodilová BATT Nové Město na Moravě1997StŽky----21--21
80.Jan Blatný AC Moravská Slavia1999MlŽci-----21-21
81.Jana Soldánová Orel Vyškov1999MlŽky-----20-20
82.Sabina Tesaříková AK Tišnov2005Přípravka D-----20-20
83.Kryštof Doležal AK Kuřim2002Přípravka H--19----19
84.Tomáš Pokorný Kuřim2001Přípravka H---19---19
85.Klára Svobodová Kuřim2006Přípravka D-----19-19
86.Barbora Prochová AC Moravská Slavia2001Přípravka D-----19-19
87.Erik Sattler Kuřim2005Přípravka H---19---19
88.Michaela Martínková ACT leraK Blansko2000MlŽky------1818
89.Jiří Rybníkář Kuřim2001Přípravka H---18---18
90.Lucie Kučerová ACT leraK Blansko2001Přípravka D------1717
91.Sára Horváthová AK Tišnov2003Přípravka D-----17-17
92.Štěpán Daněk Horizont Blansko2004Přípravka H-17-----17
93.Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí2005Přípravka H--116---17
94.Tomáš Burget AK Kuřim2005Přípravka H---17---17
95.Vendula Kratochvílová Lelekovice2007Přípravka D-16-----16
96.Gabriela Kuncová ACT leraK Blansko2001Přípravka D------1616
97.Adrian Horváth AK Tišnov2001Přípravka H-----16-16
98.Barbora Blatná Jinačovice2006Přípravka D-----16-16
99.Martin Šír Brno2008Přípravka H-----15-15
100.Milan Haban AK Tišnov2000MlŽci-----15-15
101.Ondřej Pazourek Kuřim2005Přípravka H---14---14
102.Libuše Černá AK Tišnov2008Přípravka D-----14-14
103.Jiří Dohnalík ACT leraK Blansko2000MlŽci------1414
104.Ondřej Hirš Kuřim2005Přípravka H---13---13
105.Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno2002Přípravka D------1313
106.Adam Janík TJ Slovan Podlesí2000MlŽci--13----13
107.Jakub Tesař ACT leraK Blansko2003Přípravka H------1212
108.Pavel Prokop Kuřim2002Přípravka H----12--12
109.Lukáš Vyleťal Kuřim2005Přípravka H---11---11
110.Šimon Janík TJ Slovan Podlesí2004Přípravka H--10----10
111.Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí2005Přípravka H---10---10
112.Michaela Blažková AK Kuřim2002Přípravka D------99
113.Patrik Zvonek Kuřim2005Přípravka H---9---9
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Daniela Kropáčková Brno2001-222535201720122
2.Adéla Koláčková AK Kuřim2001---45-252696
3.Zuzana Pazourková AK Kuřim2003---45-40-85
4.Martina Kuncová Orel Vyškov2001--222518-1984
5.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002--2431--1570
6.Martina Konečná AK Kuřim2002-191424--1067
7.Klára Cacková Caca Tým Tišnov2007---351118-64
8.Eliška Konečná AK Kuřim2005---28-26-54
9.Gabriela Hedbávná Kuřim2006---40---40
10.Jana Hedbávná Kuřim2003---35---35
11.Johana Kratochvílová Lelekovice2004-1815----33
12.Kristýna Němcová Kuřim2007---31---31
13.Helena Vacková AK Kuřim2002---28---28
14.Anna Ryšavá AC Moravská Slavia2002---26---26
15.Markéta Nečasová AK Kuřim2004---26---26
16.Klára Sikorová Sokol Kuřim2005---24---24
17.Anna Vacková AK Kuřim2005---23---23
18.Lucie Babáková AK Tišnov2005-----21-21
19.Sabina Tesaříková AK Tišnov2005-----20-20
20.Barbora Prochová AC Moravská Slavia2001-----19-19
21.Klára Svobodová Kuřim2006-----19-19
22.Sára Horváthová AK Tišnov2003-----17-17
23.Lucie Kučerová ACT leraK Blansko2001------1717
24.Gabriela Kuncová ACT leraK Blansko2001------1616
25.Barbora Blatná Jinačovice2006-----16-16
26.Vendula Kratochvílová Lelekovice2007-16-----16
27.Libuše Černá AK Tišnov2008-----14-14
28.Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno2002------1313
29.Michaela Blažková AK Kuřim2002------99
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Lenka Suchá ml.ASK Blansko2000-3128---2483
2.Monika Kuncová Orel Vyškov1999--162615-1168
3.Markéta Havlátová AK Tišnov2000---40-23-63
4.Tereza Sukačová Kuřim2000---3117--48
5.Alžběta Prokopová Kuřim2000---2813--41
6.Helena Německá BATT Nové Město na Moravě2000----40--40
7.Gabriela Fialová Eurostroj Blansko2000---35---35
8.Eliška Limburská Orel Obřany199928------28
9.Jana Tesařová ACT leraK Blansko2000------2323
10.Jana Soldánová Orel Vyškov1999-----20-20
11.Michaela Martínková ACT leraK Blansko2000------1818
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Kateřina Fialová AK Blansko Dvorská1997---40---40
2.Eva Schmidtová Orel Židenice199826------26
3.Lucie Chodilová BATT Nové Město na Moravě1997----21--21
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Dočkal AK Kuřim2003--3135--2288
2.Ondřej Cacek Caca tým Tišnov2005--17211631-85
3.Milan Chaloupka VSK Univerzita Brno2002-2526-24--75
4.Jakub Stibal AK Kuřim2001-40---28-68
5.Vojtěch Zhoř AK Tišnov2001---40-22-62
6.Ondřej Sukač Kuřim2003---4022--62
7.Šimon Jelínek Kuřim2004---18-35-53
8.Jonáš Konečný AK Kuřim2003---24-28-52
9.Alexandr Havlík Kuřim2003---22-25-47
10.Tomáš Pink Kuřim2003--2026---46
11.Richard Stloukal ACT leraK Blansko2002------4545
12.Libor Suchý ml.ASK Blansko2003-2318----41
13.Jenda Škrob AK Kuřim2004-20-16---36
14.Tomáš Václavek Kuřim2001---35---35
15.Ondřej Steinhauser Kuřim2006---35---35
16.Tomáš Konečný HC Kometa2001---31---31
17.Jakub Tomíček Kuřim2003---31---31
18.Martin Jakubec Kuřim2006---31---31
19.Kryštof Šípek VSK Uni Brno2002-----31-31
20.Ondřej Černý AK Tišnov2005---7-23-30
21.Matěj Pleskač Kuřim2002---28---28
22.Zbyněk Chaloupka Brno2004--12-14--26
23.Tomáš Masaryk Kuřim2002---25---25
24.Adam Packo AK Kuřim2003---25---25
25.Martin Kolář ACT leraK Blansko2003------2525
26.Martin Hubel AC Moravská Slavia2003-----24-24
27.Petr Vokoun Sokol Velké Meziříčí2003----23--23
28.Matyáš Galvas AC Moravská Slavia2004--23----23
29.Michael Huvar AK Kuřim2002---23---23
30.Šimon Kafka AK Kuřim2004---23---23
31.Štefan Kotlár Kuřim2001---22---22
32.Roman Budaj AK Tišnov2006-----22-22
33.Jáchym Badin AK Kuřim2002---21---21
34.Kryštof Doležal AK Kuřim2002--19----19
35.Tomáš Pokorný Kuřim2001---19---19
36.Erik Sattler Kuřim2005---19---19
37.Jiří Rybníkář Kuřim2001---18---18
38.Štěpán Daněk Horizont Blansko2004-17-----17
39.Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí2005--116---17
40.Tomáš Burget AK Kuřim2005---17---17
41.Adrian Horváth AK Tišnov2001-----16-16
42.Martin Šír Brno2008-----15-15
43.Ondřej Pazourek Kuřim2005---14---14
44.Ondřej Hirš Kuřim2005---13---13
45.Jakub Tesař ACT leraK Blansko2003------1212
46.Pavel Prokop Kuřim2002----12--12
47.Lukáš Vyleťal Kuřim2005---11---11
48.Šimon Janík TJ Slovan Podlesí2004--10----10
49.Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí2005---10---10
50.Patrik Zvonek Kuřim2005---9---9
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Votýpka AK Kuřim2000-2835-2824-115
2.Adam Prudek AK Kuřim1999-2421-191821103
3.Michal Zamazal BYAC Brno199945--45---90
4.Ondřej Škrob Kuřim2000-21-26---47
5.Adam Hladký AC Moravská Slavia2000-----45-45
6.Jakub Ferdinand Orel Židenice199940------40
7.Štěpán Stloukal ACT leraK Blansko2000------3535
8.Pavel Halas Orel Šitbořice199931------31
9.Štěpán Chodil BATT Nové Město na Moravě2000----31--31
10.Ondřej Jahoda Jiskra V.Bitýška2000-----26-26
11.Pavel Klok 1999---25---25
12.Václav Hubáček BATT Nové Město na Moravě2000----25--25
13.Jan Blatný AC Moravská Slavia1999-----21-21
14.Milan Haban AK Tišnov2000-----15-15
15.Jiří Dohnalík ACT leraK Blansko2000------1414
16.Adam Janík TJ Slovan Podlesí2000--13----13
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Votýpka AK Kuřim1998-35-40404031186
2.Lukáš Slabák AK Olymp Brno1997-314035--28134
3.Jan Badin AK Kuřim1997---31---31
4.Kamil Glier BATT Nové Město na Moravě1998----26--26