Výsledky poháru KBL 2009 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Michal Pešek AK KuřimAK Kuřim1996MlŽci35403531-4040221
2.Tomáš Votýpka AK KuřimAK Kuřim1998Přípravka H28352835283131216
3.Martin Votýpka AK KuřimAK Kuřim2000Přípravka H23282331224025192
4.Michal Zamazal BYAC BrnoBYAC Brno1999Přípravka H31-314031-35168
5.Petra Pikulová AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka D2626224023-24161
6.Ondřej Jelínek Uni BrnoUni Brno1994StŽci40-404040--160
7.Adam Prudek AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka H-312428242428159
8.Kateřina Fialová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1997MlŽky25-263526--112
9.Vít Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1995StŽci--2531-2526107
10.Jana Pikulová KuřimKuřim2002Přípravka D-25192318--85
11.Melissa Schlagerová Eurostroj BlanskoEurostroj Blansko1998Přípravka D21--3521--77
12.Kateřina Kočí TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2001Přípravka D---40-25-65
13.Ondřej Sukač KuřimKuřim2003Přípravka H---35-26-61
14.Jan Zwiener AK TišnovAK Tišnov1997MlŽci---26-35-61
15.Jakub Laštůvka KuřimKuřim2002Přípravka H---24-31-55
16.Tereza Sukačová KuřimKuřim2000Přípravka D---31-23-54
17.Vojtěch Dušek AK TišnovAK Tišnov2000Přípravka H---25-28-53
18.Štěpánka Badinová AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka D---31-18-49
19.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka H---31-16-47
20.Petra Brabcová PodlesíPodlesí2002Přípravka D---25-22-47
21.Jan Badin AK KuřimAK Kuřim1997MlŽci---24-19-43
22.Karolína Novotná 2000Přípravka D---40---40
23.Ruda Cvrkal AK TišnovAK Tišnov2000Přípravka H---40---40
24.Lucie Skopalová 2003Přípravka D---40---40
25.Martina Karasová BATT Nové Město na MoravěBATT Nové Město na Moravě1994StŽky---40---40
26.František Vlček KuřimKuřim2004Přípravka H---40---40
27.Jan Šandera 2000Přípravka H---40---40
28.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003Přípravka H18----18-36
29.Matěj Pleskač KuřimKuřim2002Přípravka H-----35-35
30.Dominik Hýsek KuřimKuřim2000Přípravka H---35---35
31.Michal Dvořáček 2000Přípravka H---35---35
32.Lucie Laštůvková KuřimKuřim2006Přípravka D---23-12-35
33.Jana Hedbávná KuřimKuřim2003Přípravka D---35---35
34.Jakub Dušek AK TišnovAK Tišnov1995StŽci---35---35
35.Gabriela Fialová Eurostroj BlanskoEurostroj Blansko2000Přípravka D---35---35
36.Dorota Pokorná 2000Přípravka D---31---31
37.Veronika Zamazalová Eurostroj BlanskoEurostroj Blansko1997MlŽky---31---31
38.Jiří Přikryl AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka H---31---31
39.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002Přípravka H---14-15-29
40.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001Přípravka H---28---28
41.Ondřej Hrdina 2000Přípravka H---28---28
42.Pavel Rulíšek AK KuřimAK Kuřim1997MlŽci-----28-28
43.Šimon Zabadal 2000Přípravka H---28---28
44.Sabina Míšková 2000Přípravka D---28---28
45.Viktor Magyar 2000Přípravka H---26---26
46.Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel ŽideniceVSK Uni Brno - Orel Židenice1995StŽci-----26-26
47.Lucie Montágová KuřimKuřim2002Přípravka D---26---26
48.Jakub Montág 2000Přípravka H---26---26
49.Pavel Klok 1999Přípravka H---26---26
50.Veronika Vlčková 2006Přípravka D---25---25
51.Viktor Calan 2000Přípravka H---25---25
52.Filip Šroller KuřimKuřim1997MlŽci---25---25
53.Daniel Gladiš ml.1997MlŽci----25--25
54.Patrik Šudák 2000Přípravka H---25---25
55.Helena Vacková AK KuřimAK Kuřim2002Přípravka D---24---24
56.Jan Komárek OlešniceOlešnice1997MlŽci24------24
57.Jakub Novotný 2000Přípravka H---24---24
58.Karolína Sarah Baxová KuřimKuřim2006Přípravka D---24---24
59.Tomáš Pusk 2000Přípravka H---24---24
60.Šárka Půstová VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2002Přípravka D-----24-24
61.Adam Čaloud 2000Přípravka H---23---23
62.Martin Konečný AK TišnovAK Tišnov1997MlŽci---23---23
63.Martin Vilček Ekol team BrnoEkol team Brno1997MlŽci------2323
64.Alexandr Havlík KuřimKuřim2003Přípravka H---23---23
65.Zdeněk Kuldan KuřimKuřim1996MlŽci-----23-23
66.Jakub Vrána 2000Přípravka H---22---22
67.Markéta Lenková 2000Přípravka D---22---22
68.Natálie Hirtová 2000Přípravka D---22---22
69.Tomáš Kříž 2000Přípravka H---22---22
70.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001Přípravka H22------22
71.Maxim Kalasynsky 2000Přípravka H---22---22
72.Veronika Patzelová AK TišnovAK Tišnov1995StŽky-----22-22
73.Kamila Kumprechtová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1997MlŽky--21----21
74.Jakub Tomíček KuřimKuřim2003Přípravka H-----21-21
75.David Miška 2000Přípravka H---21---21
76.Tereza Pleskačová KuřimKuřim1997MlŽky-----21-21
77.Barbora Štěpančíková AHA VyškovAHA Vyškov2002Přípravka D-----20-20
78.Mikuláš Zedník KuřimKuřim1994StŽci----20--20
79.Kristýna Vítková AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka D20------20
80.David Kumprecht TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1999Přípravka H--20----20
81.Alena Malášková 2000Přípravka D---20---20
82.Tereza Bělušová AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka D-----20-20
83.Richard Cvrkal AK TišnovAK Tišnov2000Přípravka H---20---20
84.Tobiáš Pokorný 2000Přípravka H---20---20
85.Katka Syslová AK KuřimAK Kuřim1998Přípravka D19------19
86.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka H---19---19
87.Kamila Kolarčíková 2000Přípravka D---19---19
88.Josef Zedník KuřimKuřim2000Přípravka H----19--19
89.Marek Šudák KuřimKuřim2000Přípravka H---19---19
90.Kateřina Flamichová AK TišnovAK Tišnov2000Přípravka D-----19-19
91.Gabriela Hedbávná KuřimKuřim2006Přípravka D---18---18
92.Jan Padrta 2000Přípravka H---18---18
93.Vojtěch Váša 2000Přípravka H---18---18
94.Alena Zedníková KuřimKuřim2001Přípravka D----17--17
95.Tereza Hásková KuřimKuřim2007Přípravka D---17---17
96.Eliška Olšovská AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka D-----17-17
97.Tomáš Barták KuřimKuřim2002Přípravka H---17---17
98.Vojtěch Vařecha 2000Přípravka H---17---17
99.Adéla Bělušová AK KuřimAK Kuřim2002Přípravka D-----17-17
100.Štěpán Vařecha 2000Přípravka H---16---16
101.Jan Dvořáček 2000Přípravka H---16---16
102.Jakub Malášek ČebínČebín2001Přípravka H---15---15
103.Jan Jaskulka KuřimKuřim2002Přípravka H---15---15
104.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005Přípravka D-----14-14
105.Klára Sikorová Sokol KuřimSokol Kuřim2005Přípravka D-----13-13
106.Ondřej Peřina KuřimKuřim2001Přípravka H---13---13
107.Sabri Al-Dury KuřimKuřim2004Přípravka H---12---12
108.Jan Hásek KuřimKuřim2005Přípravka H---11---11
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Petra Pikulová AK KuřimAK Kuřim19993131224023-24149
2.Jana Pikulová KuřimKuřim2002-25192318--85
3.Melissa Schlagerová Eurostroj BlanskoEurostroj Blansko199821--3521--77
4.Kateřina Kočí TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2001---40-25-65
5.Tereza Sukačová KuřimKuřim2000---31-23-54
6.Štěpánka Badinová AK KuřimAK Kuřim1999---31-18-49
7.Petra Brabcová PodlesíPodlesí2002---25-22-47
8.Lucie Skopalová 2003---40---40
9.Karolína Novotná 2000---40---40
10.Gabriela Fialová Eurostroj BlanskoEurostroj Blansko2000---35---35
11.Lucie Laštůvková KuřimKuřim2006---23-12-35
12.Jana Hedbávná KuřimKuřim2003---35---35
13.Dorota Pokorná 2000---31---31
14.Sabina Míšková 2000---28---28
15.Lucie Montágová KuřimKuřim2002---26---26
16.Veronika Vlčková 2006---25---25
17.Karolína Sarah Baxová KuřimKuřim2006---24---24
18.Helena Vacková AK KuřimAK Kuřim2002---24---24
19.Šárka Půstová VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2002-----24-24
20.Markéta Lenková 2000---22---22
21.Natálie Hirtová 2000---22---22
22.Kristýna Vítková AK KuřimAK Kuřim199920------20
23.Tereza Bělušová AK KuřimAK Kuřim1999-----20-20
24.Alena Malášková 2000---20---20
25.Barbora Štěpančíková AHA VyškovAHA Vyškov2002-----20-20
26.Kamila Kolarčíková 2000---19---19
27.Kateřina Flamichová AK TišnovAK Tišnov2000-----19-19
28.Katka Syslová AK KuřimAK Kuřim199819------19
29.Gabriela Hedbávná KuřimKuřim2006---18---18
30.Tereza Hásková KuřimKuřim2007---17---17
31.Alena Zedníková KuřimKuřim2001----17--17
32.Eliška Olšovská AK KuřimAK Kuřim1999-----17-17
33.Adéla Bělušová AK KuřimAK Kuřim2002-----17-17
34.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005-----14-14
35.Klára Sikorová Sokol KuřimSokol Kuřim2005-----13-13
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Kateřina Fialová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská199725-313526--117
2.Veronika Zamazalová Eurostroj BlanskoEurostroj Blansko1997---31---31
3.Tereza Pleskačová KuřimKuřim1997-----21-21
4.Kamila Kumprechtová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1997--21----21
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martina Karasová BATT Nové Město na MoravěBATT Nové Město na Moravě1994---45---45
2.Veronika Patzelová AK TišnovAK Tišnov1995-----27-27
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Michal Zamazal BYAC BrnoBYAC Brno199936-364036-35183
2.Tomáš Votýpka AK KuřimAK Kuřim199833403335333131174
3.Martin Votýpka AK KuřimAK Kuřim200023282331224025147
4.Adam Prudek AK KuřimAK Kuřim1999-312428242428135
5.Ondřej Sukač KuřimKuřim2003---40-26-66
6.Jakub Laštůvka KuřimKuřim2002---24-31-55
7.Vojtěch Dušek AK TišnovAK Tišnov2000---25-28-53
8.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004---31-16-47
9.František Vlček KuřimKuřim2004---45---45
10.Ruda Cvrkal AK TišnovAK Tišnov2000---40---40
11.Jan Šandera 2000---40---40
12.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim200318----18-36
13.Dominik Hýsek KuřimKuřim2000---35---35
14.Michal Dvořáček 2000---35---35
15.Matěj Pleskač KuřimKuřim2002-----35-35
16.Jiří Přikryl AK KuřimAK Kuřim1999---31---31
17.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002---14-15-29
18.Šimon Zabadal 2000---28---28
19.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001---28---28
20.Ondřej Hrdina 2000---28---28
21.Jakub Montág 2000---26---26
22.Pavel Klok 1999---26---26
23.Viktor Magyar 2000---26---26
24.Viktor Calan 2000---25---25
25.Patrik Šudák 2000---25---25
26.Jakub Novotný 2000---24---24
27.Tomáš Pusk 2000---24---24
28.Adam Čaloud 2000---23---23
29.Alexandr Havlík KuřimKuřim2003---23---23
30.Jakub Vrána 2000---22---22
31.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim200122------22
32.Maxim Kalasynsky 2000---22---22
33.Tomáš Kříž 2000---22---22
34.David Miška 2000---21---21
35.Jakub Tomíček KuřimKuřim2003-----21-21
36.Richard Cvrkal AK TišnovAK Tišnov2000---20---20
37.David Kumprecht TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1999--20----20
38.Tobiáš Pokorný 2000---20---20
39.Marek Šudák KuřimKuřim2000---19---19
40.Josef Zedník KuřimKuřim2000----19--19
41.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004---19---19
42.Vojtěch Váša 2000---18---18
43.Jan Padrta 2000---18---18
44.Vojtěch Vařecha 2000---17---17
45.Tomáš Barták KuřimKuřim2002---17---17
46.Štěpán Vařecha 2000---16---16
47.Jan Dvořáček 2000---16---16
48.Jakub Malášek ČebínČebín2001---15---15
49.Jan Jaskulka KuřimKuřim2002---15---15
50.Ondřej Peřina KuřimKuřim2001---13---13
51.Sabri Al-Dury KuřimKuřim2004---12---12
52.Jan Hásek KuřimKuřim2005---11---11
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Michal Pešek AK KuřimAK Kuřim199635453531-4040195
2.Jan Zwiener AK TišnovAK Tišnov1997---26-35-61
3.Jan Badin AK KuřimAK Kuřim1997---24-19-43
4.Pavel Rulíšek AK KuřimAK Kuřim1997-----28-28
5.Daniel Gladiš ml.1997----25--25
6.Filip Šroller KuřimKuřim1997---25---25
7.Jan Komárek OlešniceOlešnice199724------24
8.Martin Konečný AK TišnovAK Tišnov1997---23---23
9.Martin Vilček Ekol team BrnoEkol team Brno1997------2323
10.Zdeněk Kuldan KuřimKuřim1996-----23-23
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Ondřej Jelínek Uni BrnoUni Brno199440-454545--175
2.Vít Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1995--2531-3026112
3.Jakub Dušek AK TišnovAK Tišnov1995---40---40
4.Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel ŽideniceVSK Uni Brno - Orel Židenice1995-----31-31
5.Mikuláš Zedník KuřimKuřim1994----20--20