Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2024

17.2.2024
7300 m
8°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2024


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 81 Lukáš Soural Orel Židenice & AK Drnovice Orel Židenice & AK Drnovice 1982 M40 (1.) 0:26:29   100 300
2. 266 Jaroslav Pelikán Bananas Bananas 1988 Muži (1.) 0:26:36   100 290
3. 109 Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1986 Muži (2.) 0:26:40   90 282
4. 82 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICA Orel Blučina - SK ICA 1985 Muži (3.) 0:26:44   82 276
5. 241 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 M40 (2.) 0:26:49   90 272
6. 2 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Muži (4.) 0:26:58   76 270
7. 1 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 (3.) 0:27:03   82 269
8. 33 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži (5.) 0:27:30   72 268
9. 73 Tomáš Bořecký Brno Brno 1984 M40 (4.) 0:28:04   76 267
10. 229 Šimon Matějíček Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2008 Dci+Jci (1.) 0:28:10   100 266
11. 275 Isaac Murphy Brno Brno 1993 Muži (6.) 0:28:13   70 265
12. 97 Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport Team AK Drnovice / fKlidu Sport Team 1983 M40 (5.) 0:28:40   72 264
13. 65 Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1979 M40 (6.) 0:28:55   70 263
14. 153 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40 (7.) 0:29:09   69 262
15. 50 Ondřej Kindl AK Drnovice - Orel Židenice AK Drnovice - Orel Židenice 1981 M40 (8.) 0:29:15   68 261
16. 230 Štěpán Matějíček Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2007 Dci+Jci (2.) 0:29:18   90 260
17. 251 Martin Skřivánek Ak Drnovice Ak Drnovice 1976 M40 (9.) 0:29:23   67 259
18. 93 Ondřej Hudec ALISY SPORT Team ALISY SPORT Team 1988 Muži (7.) 0:29:27   69 258
19. 54 Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAM Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 1970 Ž45 (1.) 0:29:30   100 257
20. 254 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M50 (1.) 0:29:31   100 256
21. 9 Tomáš Jančík Boskovice Boskovice 1972 M50 (2.) 0:29:35   90 255
22. 185 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 M40 (10.) 0:29:44   66 254
23. 34 Michal Podsedník Jiříkovice Jiříkovice 1976 M40 (11.) 0:30:13   65 253
24. 53 Tomáš Mezera Orel Židenice Orel Židenice 2008 Dci+Jci (3.) 0:30:29   82 252
25. 6 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 M40 (12.) 0:30:30   64 251
26. 160 Tomáš Košut Betelný Bergl Betelný Bergl 1985 Muži (8.) 0:30:31   68 250
27. 89 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 Muži (9.) 0:30:37   67 249
28. 218 Jan Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2010 Dci+Jci (4.) 0:30:42   76 248
29. 19 Barbora Kopřivová Žabčice Žabčice 1993 Ženy (1.) 0:30:52   100 247
30. 10 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (13.) 0:30:59   63 246
31. 263 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M50 (3.) 0:31:01   82 245
32. 228 Rostislav Horák Lipůvka Lipůvka 1995 Muži (10.) 0:31:07   66 244
33. 103 Lucie Vaculová RUN&MUM RUN&MUM 1982 Ž35 (1.) 0:31:16   100 243
34. 117 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 M40 (14.) 0:31:18   62 242
35. 135 Matěj Hořínek Drásov Drásov 1985 Muži (11.) 0:31:21   65 241
36. 246 Martin Štěpánek ENDEKA team ENDEKA team 1981 M40 (15.) 0:31:29   61 240
37. 59 Jaroslav Beneš o106 o106 1978 M40 (16.) 0:31:32   60 239
38. 206 Andrej Klatsunov Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1981 M40 (17.) 0:31:33   59 238
39. 21 Jan Hrůza TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 2007 Dci+Jci (5.) 0:31:37   72 237
40. 264 Zdeněk Novák Horizont Kola Novák Blansko Horizont Kola Novák Blansko 1961 M60 (1.) 0:31:39   100 236
41. 258 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 Muži (12.) 0:31:42   64 235
42. 38 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 Ženy (2.) 0:31:46   90 234
43. 141 Josef Chodur Rozběháme Třebíč Rozběháme Třebíč 1975 M40 (18.) 0:32:09   58 233
44. 39 Daniel Depeš - - 1989 Muži (13.) 0:32:12   63 232
45. 37 Lubomír Konečný Moravský Svatý Ján Moravský Svatý Ján 1984 M40 (19.) 0:32:15   57 231
46. 274 Patrik Marek Superior Riders Superior Riders 1983 M40 (20.) 0:32:19   56 230
47. 245 Jindřich Schick Brno Brno 1975 M40 (21.) 0:32:40   55 229
48. 262 Marek Voborný Ocelový muž Ocelový muž 1989 Muži (14.) 0:32:42   62 228
49. 5 Aleš Zima WINtERS Kuřim WINtERS Kuřim 1982 M40 (22.) 0:32:43   54 227
50. 56 Petr Jančařík Orel Žídenice -2BWINNER TEAM Orel Žídenice -2BWINNER TEAM 1968 M50 (4.) 0:32:46   76 226
51. 232 Václav Ožana TJ Nové Město TJ Nové Město 1964 M60 (2.) 0:32:54   90 225
52. 223 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (15.) 0:33:11   61 224
53. 111 Marek Talába Brno Brno 1993 Muži (16.) 0:33:26   60 223
54. 259 David Kuneš Top4Running Top4Running 1974 M50 (5.) 0:33:41   72 222
55. 13 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 M50 (6.) 0:33:45   70 221
56. 86 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 (3.) 0:33:57   82 220
57. 271 Miroslav Hlavnička Lelekovice Lelekovice 1968 M50 (7.) 0:33:58   69 219
58. 207 Milan Soukup Znojmo Znojmo 1964 M60 (4.) 0:34:05   76 218
59. 276 Štěpán Proks AK Kuřim AK Kuřim 2007 Dci+Jci (6.) 0:34:15   70 217
60. 255 Michal Kosík Orel Domanín Orel Domanín 1976 M40 (23.) 0:34:17   53 216
61. 145 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 M50 (8.) 0:34:22   68 215
62. 231 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M50 (9.) 0:34:33   67 214
63. 11 Václav Miklas Kuřim Kuřim 1994 Muži (17.) 0:34:38   59 213
64. 55 Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAM Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 2008 Dky+Jky (1.) 0:34:40   100 212
65. 240 Pavla Vítová Polešovice Polešovice 1987 Ž35 (2.) 0:34:42   90 211
66. 8 Jiří Huťka Brno Řečkovice Brno Řečkovice 1991 Muži (18.) 0:34:45   58 210
67. 96 Lenka Šnajdrová - - 1979 Ž45 (2.) 0:34:51   90 209
68. 130 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 Muži (19.) 0:34:53   57 208
69. 213 Matěj Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2012 Dci+Jci (7.) 0:35:10   69 207
70. 159 Jan Tesař Brno Brno 1995 Muži (20.) 0:35:31   56 206
71. 87 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 Ž35 (3.) 0:35:42   82 205
72. 158 Ondřej Homoláč Chudčice Chudčice 2006 Dci+Jci (8.) 0:35:45   68 204
73. 140 Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město) Jundrov (okres Brno-město) 1976 M40 (24.) 0:35:48   52 203
74. 277 Adam Šimonfy Brno Brno 1992 Muži (21.) 0:35:50   55 202
75. 67 Pavel Mezera Orel Židenice Orel Židenice 1968 M50 (10.) 0:35:54   66 201
76. 283 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 M50 (11.) 0:35:59   65 200
77. 267 Svatopluk Kudlička Orel Vyškov Orel Vyškov 1950 M70 (1.) 0:36:02TR 110 199
78. 75 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 Ž45 (3.) 0:36:10   82 198
79. 26 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (25.) 0:36:30   51 197
80. 115 Pavla Schneiderová Brno Brno 1994 Ženy (3.) 0:36:34   82 196
81. 233 Vít Orgoň Moravské Bránice Moravské Bránice 1964 M60 (5.) 0:36:37   72 195
82. 239 Robert Krubl Kuřim Kuřim 1973 M50 (12.) 0:36:45   64 194
83. 15 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 Ženy (4.) 0:36:49   76 193
84. 114 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M60 (6.) 0:36:51   70 192
85. 46 Heidi Kočí Brno Brno 1997 Ženy (5.) 0:37:01   72 191
86. 282 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (13.) 0:37:04   63 190
87. 157 Veronika Jakešová Kuřim Kuřim 1991 Ženy (6.) 0:37:04   70 189
88. 77 Petr Kamenický Orel Židenice Orel Židenice 1969 M50 (14.) 0:37:06   62 188
89. 279 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (4.) 0:37:09   76 187
90. 113 Bronislav Fojtík Mládí v h@jzlu, do důchodu daleko Mládí v h@jzlu, do důchodu daleko 1980 M40 (26.) 0:37:11   50 186
91. 66 Jaroslav Jurča Orel Židenice :-) Orel Židenice :-) 1962 M60 (7.) 0:37:21   69 185
92. 249 František Čefelín Orel Kuřim Orel Kuřim 1983 M40 (27.) 0:37:24   49 184
93. 219 Stanislav Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 1975 M40 (28.) 0:37:28   48 183
94. 133 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 M50 (15.) 0:37:37   61 182
95. 16 Přemysl Toman PZK BRNO PZK BRNO 1978 M40 (29.) 0:37:42   47 181
96. 36 Petr Cabejšek Kuřim Kuřim 2002 Muži (22.) 0:37:49   54 180
97. 184 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (5.) 0:38:21   72 179
98. 41 Pavel Kubíček Orel Židenice Orel Židenice 1953 M70 (2.) 0:38:28   90 178
99. 52 Lenka Slabáková Orel-Židenice Orel-Židenice 1966 Ž55 (1.) 0:38:39   100 177
100. 136 Markéta Hořínková Drásov Drásov 1987 Ž35 (6.) 0:38:51   70 176
101. 28 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 M50 (16.) 0:39:22   60 175
102. 250 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (30.) 0:39:30   46 174
103. 112 Jiří Boháč Brno Brno 1954 M70 (3.) 0:39:48   82 173
104. 22 Michelle Šestáková TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 2008 Dky+Jky (2.) 0:39:54   90 172
105. 102 Ivona Hégrová Valím Valím Hostěrádky Valím Valím Hostěrádky 1969 Ž55 (2.) 0:40:08   90 171
106. 142 Pavla Chodurová Rozběháme Kralovice Rozběháme Kralovice 1986 Ž35 (7.) 0:40:36   69 170
107. 18 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž45 (4.) 0:40:37   76 169
108. 147 Anna Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 Ženy (7.) 0:40:48   69 168
109. 265 Markéta Dokoupilová Na konečné Na konečné 1977 Ž45 (5.) 0:41:03   72 167
110. 260 Vincent Kuneš Tišnov Tišnov 2008 Dci+Jci (9.) 0:41:04   67 166
111. 234 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž55 (3.) 0:41:19   82 165
112. 273 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M60 (8.) 0:41:23   68 164
113. 48 Helena Doňarová Brno 39 Brno 39 1978 Ž45 (6.) 0:41:26   70 163
114. 51 Oleksandr Zahorodniuk Kuřim Kuřim 1991 Muži (23.) 0:42:00   53 162
115. 269 Martina Kuncová Vyškov Vyškov 2001 Ženy (8.) 0:42:04   68 161
116. 88 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (7.) 0:42:11   69 160
117. 252 Pavel Drápal Orel Křenovice Orel Křenovice 1963 M60 (9.) 0:43:10   67 159
118. 116 Marek Orel Orel Obřany Orel Obřany 1960 M60 (10.) 0:43:46   66 158
119. 281 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (8.) 0:43:53   68 157
120. 280 Oxana Begunová Xena Xena 1989 Ž35 (8.) 0:44:05   68 156
121. 243 Milan Orth Stará Břeclav Stará Břeclav 1961 M60 (11.) 0:44:08   65 155
122. 261 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 M50 (17.) 0:44:43   59 154
123. 242 Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni Brno Orel Starý Lískovec - Uni Brno 1956 M60 (12.) 0:45:39   64 153
124. 4 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 M60 (13.) 0:45:57   63 152
125. 278 Lucie Valouškova Kuřim Kuřim 1981 Ž35 (9.) 0:45:59   67 151
126. 143 Michaela Štěpánková ŠBV ŠBV 1982 Ž35 (10.) 0:46:23   66 150
127. 256 Michaela Kosíková Orel Domanín Orel Domanín 2006 Dky+Jky (3.) 0:46:24   82 149
128. 235 Tomáš Luža Orel Žatčany Orel Žatčany 1974 M50 (18.) 0:47:01   58 148
129. 238 David Žáček Brno Brno 1980 M40 (31.) 0:47:54   45 147
130. 12 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 Ž45 (9.) 0:48:18   67 146
131. 227 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 Ž55 (4.) 0:48:40   76 145
132. 257 Jana Kalousková Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1975 Ž45 (10.) 0:49:08   66 144
133. 268 Rostislav Stříbrný AC Mor. Slavia AC Mor. Slavia 1952 M70 (4.) 0:51:38   76 143
134. 74 Pavel Sedláček Orel Židenice Orel Židenice 1953 M70 (5.) 0:52:05   72 142
135. 248 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná Orel Dolní Čermná 1948 M70 (6.) 0:52:31   70 141
136. 134 Renata Miková Orel Obřany Orel Obřany 1972 Ž45 (11.) 0:58:36   65 140
137. 57 Josef Holý Orel Židenice Orel Židenice 1941 M70 (7.) 1:06:11   69 139
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 64. 55 Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAM Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 2008 0:34:40  100
2. / 104. 22 Michelle Šestáková TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 2008 0:39:54  90
3. / 127. 256 Michaela Kosíková Orel Domanín Orel Domanín 2006 0:46:24  82
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 29. 19 Barbora Kopřivová Žabčice Žabčice 1993 0:30:52  100
2. / 42. 38 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 0:31:46  90
3. / 80. 115 Pavla Schneiderová Brno Brno 1994 0:36:34  82
4. / 83. 15 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 0:36:49  76
5. / 85. 46 Heidi Kočí Brno Brno 1997 0:37:01  72
6. / 87. 157 Veronika Jakešová Kuřim Kuřim 1991 0:37:04  70
7. / 108. 147 Anna Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 0:40:48  69
8. / 115. 269 Martina Kuncová Vyškov Vyškov 2001 0:42:04  68
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 103 Lucie Vaculová RUN&MUM RUN&MUM 1982 0:31:16  100
2. / 65. 240 Pavla Vítová Polešovice Polešovice 1987 0:34:42  90
3. / 71. 87 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 0:35:42  82
4. / 89. 279 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:37:09  76
5. / 97. 184 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:38:21  72
6. / 100. 136 Markéta Hořínková Drásov Drásov 1987 0:38:51  70
7. / 106. 142 Pavla Chodurová Rozběháme Kralovice Rozběháme Kralovice 1986 0:40:36  69
8. / 120. 280 Oxana Begunová Xena Xena 1989 0:44:05  68
9. / 125. 278 Lucie Valouškova Kuřim Kuřim 1981 0:45:59  67
10. / 126. 143 Michaela Štěpánková ŠBV ŠBV 1982 0:46:23  66
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 54 Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAM Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 1970 0:29:30  100
2. / 67. 96 Lenka Šnajdrová - - 1979 0:34:51  90
3. / 78. 75 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 0:36:10  82
4. / 107. 18 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 0:40:37  76
5. / 109. 265 Markéta Dokoupilová Na konečné Na konečné 1977 0:41:03  72
6. / 113. 48 Helena Doňarová Brno 39 Brno 39 1978 0:41:26  70
7. / 116. 88 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:42:11  69
8. / 119. 281 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:43:53  68
9. / 130. 12 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:48:18  67
10. / 132. 257 Jana Kalousková Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1975 0:49:08  66
11. / 136. 134 Renata Miková Orel Obřany Orel Obřany 1972 0:58:36  65
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 99. 52 Lenka Slabáková Orel-Židenice Orel-Židenice 1966 0:38:39  100
2. / 105. 102 Ivona Hégrová Valím Valím Hostěrádky Valím Valím Hostěrádky 1969 0:40:08  90
3. / 111. 234 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:41:19  82
4. / 131. 227 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 0:48:40  76
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 229 Šimon Matějíček Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2008 0:28:10  100
2. / 16. 230 Štěpán Matějíček Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2007 0:29:18  90
3. / 24. 53 Tomáš Mezera Orel Židenice Orel Židenice 2008 0:30:29  82
4. / 28. 218 Jan Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2010 0:30:42  76
5. / 39. 21 Jan Hrůza TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 2007 0:31:37  72
6. / 59. 276 Štěpán Proks AK Kuřim AK Kuřim 2007 0:34:15  70
7. / 69. 213 Matěj Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2012 0:35:10  69
8. / 72. 158 Ondřej Homoláč Chudčice Chudčice 2006 0:35:45  68
9. / 110. 260 Vincent Kuneš Tišnov Tišnov 2008 0:41:04  67
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 266 Jaroslav Pelikán Bananas Bananas 1988 0:26:36  100
2. / 3. 109 Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1986 0:26:40  90
3. / 4. 82 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICA Orel Blučina - SK ICA 1985 0:26:44  82
4. / 6. 2 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 0:26:58  76
5. / 8. 33 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 0:27:30  72
6. / 11. 275 Isaac Murphy Brno Brno 1993 0:28:13  70
7. / 18. 93 Ondřej Hudec ALISY SPORT Team ALISY SPORT Team 1988 0:29:27  69
8. / 26. 160 Tomáš Košut Betelný Bergl Betelný Bergl 1985 0:30:31  68
9. / 27. 89 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 0:30:37  67
10. / 32. 228 Rostislav Horák Lipůvka Lipůvka 1995 0:31:07  66
11. / 35. 135 Matěj Hořínek Drásov Drásov 1985 0:31:21  65
12. / 41. 258 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 0:31:42  64
13. / 44. 39 Daniel Depeš - - 1989 0:32:12  63
14. / 48. 262 Marek Voborný Ocelový muž Ocelový muž 1989 0:32:42  62
15. / 52. 223 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:33:11  61
16. / 53. 111 Marek Talába Brno Brno 1993 0:33:26  60
17. / 63. 11 Václav Miklas Kuřim Kuřim 1994 0:34:38  59
18. / 66. 8 Jiří Huťka Brno Řečkovice Brno Řečkovice 1991 0:34:45  58
19. / 68. 130 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 0:34:53  57
20. / 70. 159 Jan Tesař Brno Brno 1995 0:35:31  56
21. / 74. 277 Adam Šimonfy Brno Brno 1992 0:35:50  55
22. / 96. 36 Petr Cabejšek Kuřim Kuřim 2002 0:37:49  54
23. / 114. 51 Oleksandr Zahorodniuk Kuřim Kuřim 1991 0:42:00  53
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 81 Lukáš Soural Orel Židenice & AK Drnovice Orel Židenice & AK Drnovice 1982 0:26:29  100
2. / 5. 241 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 0:26:49  90
3. / 7. 1 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 0:27:03  82
4. / 9. 73 Tomáš Bořecký Brno Brno 1984 0:28:04  76
5. / 12. 97 Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport Team AK Drnovice / fKlidu Sport Team 1983 0:28:40  72
6. / 13. 65 Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1979 0:28:55  70
7. / 14. 153 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 0:29:09  69
8. / 15. 50 Ondřej Kindl AK Drnovice - Orel Židenice AK Drnovice - Orel Židenice 1981 0:29:15  68
9. / 17. 251 Martin Skřivánek Ak Drnovice Ak Drnovice 1976 0:29:23  67
10. / 22. 185 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:29:44  66
11. / 23. 34 Michal Podsedník Jiříkovice Jiříkovice 1976 0:30:13  65
12. / 25. 6 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:30:30  64
13. / 30. 10 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:30:59  63
14. / 34. 117 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 0:31:18  62
15. / 36. 246 Martin Štěpánek ENDEKA team ENDEKA team 1981 0:31:29  61
16. / 37. 59 Jaroslav Beneš o106 o106 1978 0:31:32  60
17. / 38. 206 Andrej Klatsunov Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1981 0:31:33  59
18. / 43. 141 Josef Chodur Rozběháme Třebíč Rozběháme Třebíč 1975 0:32:09  58
19. / 45. 37 Lubomír Konečný Moravský Svatý Ján Moravský Svatý Ján 1984 0:32:15  57
20. / 46. 274 Patrik Marek Superior Riders Superior Riders 1983 0:32:19  56
21. / 47. 245 Jindřich Schick Brno Brno 1975 0:32:40  55
22. / 49. 5 Aleš Zima WINtERS Kuřim WINtERS Kuřim 1982 0:32:43  54
23. / 60. 255 Michal Kosík Orel Domanín Orel Domanín 1976 0:34:17  53
24. / 73. 140 Filip Vrána Jundrov (okres Brno-město) Jundrov (okres Brno-město) 1976 0:35:48  52
25. / 79. 26 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:36:30  51
26. / 90. 113 Bronislav Fojtík Mládí v h@jzlu, do důchodu daleko Mládí v h@jzlu, do důchodu daleko 1980 0:37:11  50
27. / 92. 249 František Čefelín Orel Kuřim Orel Kuřim 1983 0:37:24  49
28. / 93. 219 Stanislav Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 1975 0:37:28  48
29. / 95. 16 Přemysl Toman PZK BRNO PZK BRNO 1978 0:37:42  47
30. / 102. 250 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:39:30  46
31. / 129. 238 David Žáček Brno Brno 1980 0:47:54  45
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 254 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:29:31  100
2. / 21. 9 Tomáš Jančík Boskovice Boskovice 1972 0:29:35  90
3. / 31. 263 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:31:01  82
4. / 50. 56 Petr Jančařík Orel Žídenice -2BWINNER TEAM Orel Žídenice -2BWINNER TEAM 1968 0:32:46  76
5. / 54. 259 David Kuneš Top4Running Top4Running 1974 0:33:41  72
6. / 55. 13 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:33:45  70
7. / 57. 271 Miroslav Hlavnička Lelekovice Lelekovice 1968 0:33:58  69
8. / 61. 145 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 0:34:22  68
9. / 62. 231 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:34:33  67
10. / 75. 67 Pavel Mezera Orel Židenice Orel Židenice 1968 0:35:54  66
11. / 76. 283 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 0:35:59  65
12. / 82. 239 Robert Krubl Kuřim Kuřim 1973 0:36:45  64
13. / 86. 282 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:37:04  63
14. / 88. 77 Petr Kamenický Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:37:06  62
15. / 94. 133 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 0:37:37  61
16. / 101. 28 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 0:39:22  60
17. / 122. 261 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 0:44:43  59
18. / 128. 235 Tomáš Luža Orel Žatčany Orel Žatčany 1974 0:47:01  58
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 40. 264 Zdeněk Novák Horizont Kola Novák Blansko Horizont Kola Novák Blansko 1961 0:31:39  100
2. / 51. 232 Václav Ožana TJ Nové Město TJ Nové Město 1964 0:32:54  90
3. / 56. 86 Jiří Sláma Brno Brno 1960 0:33:57  82
4. / 58. 207 Milan Soukup Znojmo Znojmo 1964 0:34:05  76
5. / 81. 233 Vít Orgoň Moravské Bránice Moravské Bránice 1964 0:36:37  72
6. / 84. 114 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:36:51  70
7. / 91. 66 Jaroslav Jurča Orel Židenice :-) Orel Židenice :-) 1962 0:37:21  69
8. / 112. 273 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:41:23  68
9. / 117. 252 Pavel Drápal Orel Křenovice Orel Křenovice 1963 0:43:10  67
10. / 118. 116 Marek Orel Orel Obřany Orel Obřany 1960 0:43:46  66
11. / 121. 243 Milan Orth Stará Břeclav Stará Břeclav 1961 0:44:08  65
12. / 123. 242 Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni Brno Orel Starý Lískovec - Uni Brno 1956 0:45:39  64
13. / 124. 4 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 0:45:57  63
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 77. 267 Svatopluk Kudlička Orel Vyškov Orel Vyškov 1950 0:36:02TR 110
2. / 98. 41 Pavel Kubíček Orel Židenice Orel Židenice 1953 0:38:28  90
3. / 103. 112 Jiří Boháč Brno Brno 1954 0:39:48  82
4. / 133. 268 Rostislav Stříbrný AC Mor. Slavia AC Mor. Slavia 1952 0:51:38  76
5. / 134. 74 Pavel Sedláček Orel Židenice Orel Židenice 1953 0:52:05  72
6. / 135. 248 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná Orel Dolní Čermná 1948 0:52:31  70
7. / 137. 57 Josef Holý Orel Židenice Orel Židenice 1941 1:06:11  69