Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2023

22.6.2023
4600 m
29°C, oblačno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2023


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 32 Lukáš Soural Orel Židenice & AK Drnovice Orel Židenice & AK Drnovice 1982 M40 (1.) 0:16:57   100 300
2. 31 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži (1.) 0:17:10   100 290
3. 99 Jakub Stibal AK Kuřim AK Kuřim 2001 Muži (2.) 0:17:14   90 282
4. 22 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Dci+Jci (1.) 0:17:45   100 276
5. 63 Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1986 Muži (3.) 0:17:46   82 272
6. 108 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40 (2.) 0:18:11   90 270
7. 21 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 (3.) 0:18:19   82 269
8. 1 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 M50 (1.) 0:18:23   100 268
9. 36 Lukáš Plachý Koblížek Team Koblížek Team 1985 Muži (4.) 0:18:27   76 267
10. 110 Pavel Skoták Blansko Blansko 1972 M50 (2.) 0:18:34   90 266
11. 25 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 Muži (5.) 0:18:45   72 265
12. 93 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M50 (3.) 0:18:49   82 264
13. 5 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 M40 (4.) 0:18:56   76 263
14. 67 Jan Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2010 Dci+Jci (2.) 0:19:08   90 262
15. 86 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (6.) 0:19:17   70 261
16. 114 Zbyněk Jakubec Slapka v Kreci/Kuřim Slapka v Kreci/Kuřim 1982 M40 (5.) 0:19:35   72 260
17. 65 Štěpán Proks AK Kuřim AK Kuřim 2007 Dci+Jci (3.) 0:19:40   82 259
18. 103 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M50 (4.) 0:19:48   76 258
19. 4 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (6.) 0:19:58   70 257
20. 115 Jakub Johaník Kuřim/Uherské Hradiště Kuřim/Uherské Hradiště 1982 M40 (7.) 0:20:01   69 256
21. 100 Martin Růžička Lipůvka Lipůvka 1983 M40 (8.) 0:20:05   68 255
22. 101 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 (9.) 0:20:16   67 254
23. 41 Jiří Buš Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1994 Muži (7.) 0:20:36   69 253
24. 50 Jiří Rerych AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1962 M60 (1.) 0:20:42   100 252
25. 16 Jakub Čaňo WalkingKuba (Brno - Řečkovice) WalkingKuba (Brno - Řečkovice) 1994 Muži (8.) 0:20:43   68 251
26. 96 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M50 (5.) 0:20:46   72 250
27. 54 Aleš Zima WinTers Kuřim WinTers Kuřim 1982 M40 (10.) 0:20:47   66 249
28. 38 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 M50 (6.) 0:20:48   70 248
29. 66 Matěj Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2012 Dci+Jci (4.) 0:20:54   76 247
30. 113 David Jánský Brno Brno 1978 M40 (11.) 0:20:56   65 246
31. 51 Michal Podsedník Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1976 M40 (12.) 0:21:27   64 245
32. 3 Jiří Huťka Brno Řečkovice Brno Řečkovice 1991 Muži (9.) 0:21:27   67 244
33. 81 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (7.) 0:21:37   69 243
34. 45 Jana Kakáčová Fénix Sport Blansko Fénix Sport Blansko 1971 Ž45 (1.) 0:21:51   100 242
35. 2 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (13.) 0:22:04   63 241
36. 71 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 Ž35 (1.) 0:22:13   100 240
37. 40 Ivana Kohoutová Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1983 Ž35 (2.) 0:22:27   90 239
38. 43 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 Ž35 (3.) 0:22:45   82 238
39. 104 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (4.) 0:22:52   76 237
40. 102 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 Dky+Jky (1.) 0:22:55   100 236
41. 34 Ludvík Marek Popocatepetl znojmo Popocatepetl znojmo 1958 M60 (2.) 0:22:55   90 235
42. 44 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M60 (3.) 0:23:26   82 234
43. 109 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 Muži (10.) 0:23:44   66 233
44. 60 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (8.) 0:23:50   68 232
45. 91 Radek Parnica Kuřim Kuřim 1977 M40 (14.) 0:23:57   62 231
46. 105 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M60 (4.) 0:24:00   76 230
47. 6 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž45 (2.) 0:24:10   90 229
48. 106 Patrik Marek Superior Riders Superior Riders 1983 M40 (15.) 0:24:15   61 228
49. 69 Stanislav Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 1975 M40 (16.) 0:24:17   60 227
50. 27 Heidi Kočí Brno Brno 1997 Ženy (1.) 0:24:18   100 226
51. 85 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (5.) 0:24:31   72 225
52. 33 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 M70 (1.) 0:24:33   100 224
53. 57 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 Muži (11.) 0:25:42   65 223
54. 82 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 M50 (9.) 0:25:52   67 222
55. 24 Lenka Slabáková Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek 1966 Ž55 (1.) 0:26:05   100 221
56. 111 Martina Kuncová Vyškov Vyškov 2001 Ženy (2.) 0:26:17   90 220
57. 56 Jiří Boháč Brno Brno 1954 M60 (5.) 0:26:17   72 219
58. 87 Přemysl Toman PZK BRNO PZK BRNO 1978 M40 (17.) 0:26:23   59 218
59. 46 Helena Doňarová Brno 39 Brno 39 1978 Ž45 (3.) 0:26:33   82 217
60. 58 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (4.) 0:27:08   76 216
61. 42 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (5.) 0:27:39   72 215
62. 98 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž55 (2.) 0:27:53   90 214
63. 107 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (10.) 0:27:55   66 213
64. 7 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 M60 (6.) 0:28:05   70 212
65. 37 Matěj Kovačič Brno Brno 1990 Muži (12.) 0:28:26   64 211
66. 55 Roman Buš Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1965 M50 (11.) 0:29:24   65 210
67. 47 David Žáček Brno Brno 1980 M40 (18.) 0:31:45   58 209
68. 97 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 Ž45 (6.) 0:32:28   70 208
69. 112 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M60 (7.) 0:36:53   69 207
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 40. 102 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 0:22:55  100
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 50. 27 Heidi Kočí Brno Brno 1997 0:24:18  100
2. / 56. 111 Martina Kuncová Vyškov Vyškov 2001 0:26:17  90
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 71 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 0:22:13  100
2. / 37. 40 Ivana Kohoutová Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1983 0:22:27  90
3. / 38. 43 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 0:22:45  82
4. / 39. 104 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:22:52  76
5. / 51. 85 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:24:31  72
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 45 Jana Kakáčová Fénix Sport Blansko Fénix Sport Blansko 1971 0:21:51  100
2. / 47. 6 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 0:24:10  90
3. / 59. 46 Helena Doňarová Brno 39 Brno 39 1978 0:26:33  82
4. / 60. 58 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:27:08  76
5. / 61. 42 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:27:39  72
6. / 68. 97 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:32:28  70
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 55. 24 Lenka Slabáková Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek 1966 0:26:05  100
2. / 62. 98 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:27:53  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 22 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 0:17:45  100
2. / 14. 67 Jan Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2010 0:19:08  90
3. / 17. 65 Štěpán Proks AK Kuřim AK Kuřim 2007 0:19:40  82
4. / 29. 66 Matěj Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2012 0:20:54  76
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 31 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 0:17:10  100
2. / 3. 99 Jakub Stibal AK Kuřim AK Kuřim 2001 0:17:14  90
3. / 5. 63 Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1986 0:17:46  82
4. / 9. 36 Lukáš Plachý Koblížek Team Koblížek Team 1985 0:18:27  76
5. / 11. 25 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 0:18:45  72
6. / 15. 86 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:19:17  70
7. / 23. 41 Jiří Buš Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1994 0:20:36  69
8. / 25. 16 Jakub Čaňo WalkingKuba (Brno - Řečkovice) WalkingKuba (Brno - Řečkovice) 1994 0:20:43  68
9. / 32. 3 Jiří Huťka Brno Řečkovice Brno Řečkovice 1991 0:21:27  67
10. / 43. 109 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 0:23:44  66
11. / 53. 57 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 0:25:42  65
12. / 65. 37 Matěj Kovačič Brno Brno 1990 0:28:26  64
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 32 Lukáš Soural Orel Židenice & AK Drnovice Orel Židenice & AK Drnovice 1982 0:16:57  100
2. / 6. 108 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 0:18:11  90
3. / 7. 21 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 0:18:19  82
4. / 13. 5 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:18:56  76
5. / 16. 114 Zbyněk Jakubec Slapka v Kreci/Kuřim Slapka v Kreci/Kuřim 1982 0:19:35  72
6. / 19. 4 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:19:58  70
7. / 20. 115 Jakub Johaník Kuřim/Uherské Hradiště Kuřim/Uherské Hradiště 1982 0:20:01  69
8. / 21. 100 Martin Růžička Lipůvka Lipůvka 1983 0:20:05  68
9. / 22. 101 Michal Kunovský Brno Brno 1978 0:20:16  67
10. / 27. 54 Aleš Zima WinTers Kuřim WinTers Kuřim 1982 0:20:47  66
11. / 30. 113 David Jánský Brno Brno 1978 0:20:56  65
12. / 31. 51 Michal Podsedník Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1976 0:21:27  64
13. / 35. 2 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:22:04  63
14. / 45. 91 Radek Parnica Kuřim Kuřim 1977 0:23:57  62
15. / 48. 106 Patrik Marek Superior Riders Superior Riders 1983 0:24:15  61
16. / 49. 69 Stanislav Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 1975 0:24:17  60
17. / 58. 87 Přemysl Toman PZK BRNO PZK BRNO 1978 0:26:23  59
18. / 67. 47 David Žáček Brno Brno 1980 0:31:45  58
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. 1 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 0:18:23  100
2. / 10. 110 Pavel Skoták Blansko Blansko 1972 0:18:34  90
3. / 12. 93 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:18:49  82
4. / 18. 103 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:19:48  76
5. / 26. 96 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:20:46  72
6. / 28. 38 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:20:48  70
7. / 33. 81 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:21:37  69
8. / 44. 60 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:23:50  68
9. / 54. 82 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 0:25:52  67
10. / 63. 107 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:27:55  66
11. / 66. 55 Roman Buš Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1965 0:29:24  65
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. 50 Jiří Rerych AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1962 0:20:42  100
2. / 41. 34 Ludvík Marek Popocatepetl znojmo Popocatepetl znojmo 1958 0:22:55  90
3. / 42. 44 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:23:26  82
4. / 46. 105 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:24:00  76
5. / 57. 56 Jiří Boháč Brno Brno 1954 0:26:17  72
6. / 64. 7 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 0:28:05  70
7. / 69. 112 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:36:53  69
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 52. 33 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 0:24:33  100