Výsledky závodu

7 Kuřimských kopečků 2023

8.4.2023
25000 m
6°C, zataženo
Info o trati »

7 Kuřimských kopečků 2023


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon
1. 4 Petr Harnoš Elm trade racing Kolín Elm trade racing Kolín 1986 Muži (1.) 1:58:34  
2. 56 Štěpán Černý Brno Brno 1991 Muži (2.) 2:00:16  
3. 8 Radek Steklý Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1977 M40 (1.) 2:01:00  
4. 16 Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport Team AK Drnovice / fKlidu Sport Team 1983 M40 (2.) 2:10:03  
5. 46 Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1986 Muži (3.) 2:10:03  
6. 14 Milan Marek AK Drnovice AK Drnovice 1960 M60 (1.) 2:11:37  
7. 51 Lenka Kohnová Brno Brno 1988 Ž35 (1.) 2:12:15  
8. 67 Lukáš Lazar Brno-Medlánky Brno-Medlánky 1982 M40 (3.) 2:15:18  
9. 44 Jan Švábenský Team Jeseníky Team Jeseníky 1980 M40 (4.) 2:15:54  
10. 34 Martin Růžička Lipůvka Lipůvka 1983 M40 (5.) 2:17:24  
11. 58 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 M40 (6.) 2:21:33  
12. 13 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 M40 (7.) 2:21:36  
13. 6 Petra Kravalová Ostrava Ostrava 1995 Ženy (1.) 2:22:13  
14. 27 Jakub Čaňo WalkingKuba (Brno - Řečkovice) WalkingKuba (Brno - Řečkovice) 1994 Muži (4.) 2:25:36  
15. 24 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (8.) 2:25:58  
16. 66 Igor Čuhel Brno Brno 1989 Muži (5.) 2:26:04  
17. 30 Jiří Dufek Vranov Vranov 1968 M50 (1.) 2:26:06  
18. 18 Jana Kakáčová Fénix Sport Blansko Fénix Sport Blansko 1971 Ž45 (1.) 2:27:10  
19. 43 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 M40 (9.) 2:28:29  
20. 22 Vlastimil Pospíšil Start Brno Start Brno 2000 Muži (6.) 2:29:29  
21. 55 Helena Hodaňová Smradupánovy Veverky Smradupánovy Veverky 1975 Ž45 (2.) 2:30:12  
22. 5 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 M40 (10.) 2:30:22  
23. 53 Pavel Kinc VF Sport Team Černá Hora VF Sport Team Černá Hora 1974 M40 (11.) 2:30:37  
24. 21 Vanda Nováková RunningZone Brno RunningZone Brno 1988 Ž35 (2.) 2:30:57  
25. 61 Tomáš Odehnal Rozběháme Boskovice Rozběháme Boskovice 1968 M50 (2.) 2:32:22  
26. 48 Michal Podsedník Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1976 M40 (12.) 2:34:30  
27. 47 Andrej Klatsunov Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1981 M40 (13.) 2:35:21  
28. 69 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (3.) 2:38:05  
29. 32 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 M50 (4.) 2:38:24  
30. 19 Aleš Zima WINtERS Kuřim WINtERS Kuřim 1982 M40 (14.) 2:39:01  
31. 10 Jana Melicharová Javůrek Javůrek 1989 Ženy (2.) 2:39:18  
32. 9 Luděk Borkovec Vemola training Vemola training 1985 Muži (7.) 2:39:19  
33. 68 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (15.) 2:39:53  
34. 45 Patrik Marek Superior Riders Superior Riders 1983 M40 (16.) 2:41:08  
35. 59 Martin Tecl Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 1996 Muži (8.) 2:42:30  
36. 41 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 Ž45 (3.) 2:42:30  
37. 28 Andrea Krušinová Letovice/Horizont Blansko Letovice/Horizont Blansko 1987 Ž35 (3.) 2:42:39  
38. 31 Táňa Kuchařová Perun Team Blansko Perun Team Blansko 1975 Ž45 (4.) 2:44:14  
39. 3 Nikol Paulová Bílovice nad Svitavou Bílovice nad Svitavou 1999 Ženy (3.) 2:44:21  
40. 62 David Životský Veverská Bitýška Veverská Bitýška 1982 M40 (17.) 2:44:48  
41. 2 Jakub Kocourek Brno Řečkovice Brno Řečkovice 1985 Muži (9.) 2:44:51  
42. 54 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 Ž35 (4.) 2:45:21  
43. 7 Klára Ergensová Brno Brno 1981 Ž35 (5.) 2:46:40  
44. 65 Adéla Uhrinová RSFK Triatlon Brno / AK Drnovice RSFK Triatlon Brno / AK Drnovice 1995 Ženy (4.) 2:47:58  
45. 64 Jiří Kolář Hammer OCR team Hammer OCR team 1976 M40 (18.) 2:48:00  
46. 25 Daniel Kondys Kluci jako smíšené lesy Kluci jako smíšené lesy 1997 Muži (10.) 2:48:03  
47. 17 Martin Svoboda Brno Brno 1977 M40 (19.) 2:49:19  
48. 63 Libor Máša Moravský Krumlov Moravský Krumlov 1978 M40 (20.) 2:50:55  
49. 50 Michal Lomjanský Brno Brno 1986 Muži (11.) 2:53:35  
50. 39 Tomáš Pelikán Rozběháme Prahu Rozběháme Prahu 1980 M40 (21.) 2:54:35  
51. 11 Pavel Sečkář The Losers Initiative The Losers Initiative 1985 Muži (12.) 2:59:19  
52. 29 Simona Liptáková RunningZone Brno RunningZone Brno 1997 Ženy (5.) 2:59:27  
53. 57 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 Dky+Jky (1.) 3:00:01  
54. 60 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 M60 (2.) 3:02:05  
55. 38 Jiří Svoboda Blansko Blansko 1983 M40 (22.) 3:04:27  
56. 70 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (5.) 3:04:45  
57. 40 Aleš Petřík RunGo Brno RunGo Brno 1979 M40 (23.) 3:05:02  
58. 52 Vojtěch Durna RSFK RSFK 1977 M40 (24.) 3:07:38  
59. 35 Martin Rameš The old crossfit & OCR dogs The old crossfit & OCR dogs 1975 M40 (25.) 3:08:13  
60. 42 Veronika Ubrová fKlidu sport Team fKlidu sport Team 1978 Ž45 (6.) 3:08:53  
61. 26 Jakub Mastík Kluci jako smíšené lesy Kluci jako smíšené lesy 1998 Muži (13.) 3:17:49  
62. 12 Jan Hubený Brno Brno 1978 M40 (26.) 3:22:08  
63. 20 Helena Doňarová Brno 39 Brno 39 1978 Ž45 (7.) 3:24:27  
64. 36 Jiří Medek Černá Hora Černá Hora 1978 M40 (27.) 3:35:36  
65. 23 Richard Ruml Obůrka Obůrka 2004 Dci+Jci (1.) 3:41:45  
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon
1. / 53. 57 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 3:00:01 
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon
1. / 13. 6 Petra Kravalová Ostrava Ostrava 1995 2:22:13 
2. / 31. 10 Jana Melicharová Javůrek Javůrek 1989 2:39:18 
3. / 39. 3 Nikol Paulová Bílovice nad Svitavou Bílovice nad Svitavou 1999 2:44:21 
4. / 44. 65 Adéla Uhrinová RSFK Triatlon Brno / AK Drnovice RSFK Triatlon Brno / AK Drnovice 1995 2:47:58 
5. / 52. 29 Simona Liptáková RunningZone Brno RunningZone Brno 1997 2:59:27 
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon
1. / 7. 51 Lenka Kohnová Brno Brno 1988 2:12:15 
2. / 24. 21 Vanda Nováková RunningZone Brno RunningZone Brno 1988 2:30:57 
3. / 37. 28 Andrea Krušinová Letovice/Horizont Blansko Letovice/Horizont Blansko 1987 2:42:39 
4. / 42. 54 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 2:45:21 
5. / 43. 7 Klára Ergensová Brno Brno 1981 2:46:40 
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon
1. / 18. 18 Jana Kakáčová Fénix Sport Blansko Fénix Sport Blansko 1971 2:27:10 
2. / 21. 55 Helena Hodaňová Smradupánovy Veverky Smradupánovy Veverky 1975 2:30:12 
3. / 36. 41 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 2:42:30 
4. / 38. 31 Táňa Kuchařová Perun Team Blansko Perun Team Blansko 1975 2:44:14 
5. / 56. 70 Romana Drimlová Česká Česká 1974 3:04:45 
6. / 60. 42 Veronika Ubrová fKlidu sport Team fKlidu sport Team 1978 3:08:53 
7. / 63. 20 Helena Doňarová Brno 39 Brno 39 1978 3:24:27 
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon
1. / 65. 23 Richard Ruml Obůrka Obůrka 2004 3:41:45 
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon
1. / 1. 4 Petr Harnoš Elm trade racing Kolín Elm trade racing Kolín 1986 1:58:34 
2. / 2. 56 Štěpán Černý Brno Brno 1991 2:00:16 
3. / 5. 46 Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1986 2:10:03 
4. / 14. 27 Jakub Čaňo WalkingKuba (Brno - Řečkovice) WalkingKuba (Brno - Řečkovice) 1994 2:25:36 
5. / 16. 66 Igor Čuhel Brno Brno 1989 2:26:04 
6. / 20. 22 Vlastimil Pospíšil Start Brno Start Brno 2000 2:29:29 
7. / 32. 9 Luděk Borkovec Vemola training Vemola training 1985 2:39:19 
8. / 35. 59 Martin Tecl Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 1996 2:42:30 
9. / 41. 2 Jakub Kocourek Brno Řečkovice Brno Řečkovice 1985 2:44:51 
10. / 46. 25 Daniel Kondys Kluci jako smíšené lesy Kluci jako smíšené lesy 1997 2:48:03 
11. / 49. 50 Michal Lomjanský Brno Brno 1986 2:53:35 
12. / 51. 11 Pavel Sečkář The Losers Initiative The Losers Initiative 1985 2:59:19 
13. / 61. 26 Jakub Mastík Kluci jako smíšené lesy Kluci jako smíšené lesy 1998 3:17:49 
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon
1. / 3. 8 Radek Steklý Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1977 2:01:00 
2. / 4. 16 Lukáš Koudelka AK Drnovice / fKlidu Sport Team AK Drnovice / fKlidu Sport Team 1983 2:10:03 
3. / 8. 67 Lukáš Lazar Brno-Medlánky Brno-Medlánky 1982 2:15:18 
4. / 9. 44 Jan Švábenský Team Jeseníky Team Jeseníky 1980 2:15:54 
5. / 10. 34 Martin Růžička Lipůvka Lipůvka 1983 2:17:24 
6. / 11. 58 Josef Cacek Caca tým Tišnov Caca tým Tišnov 1978 2:21:33 
7. / 12. 13 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 2:21:36 
8. / 15. 24 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 2:25:58 
9. / 19. 43 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 2:28:29 
10. / 22. 5 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 2:30:22 
11. / 23. 53 Pavel Kinc VF Sport Team Černá Hora VF Sport Team Černá Hora 1974 2:30:37 
12. / 26. 48 Michal Podsedník Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1976 2:34:30 
13. / 27. 47 Andrej Klatsunov Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1981 2:35:21 
14. / 30. 19 Aleš Zima WINtERS Kuřim WINtERS Kuřim 1982 2:39:01 
15. / 33. 68 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 2:39:53 
16. / 34. 45 Patrik Marek Superior Riders Superior Riders 1983 2:41:08 
17. / 40. 62 David Životský Veverská Bitýška Veverská Bitýška 1982 2:44:48 
18. / 45. 64 Jiří Kolář Hammer OCR team Hammer OCR team 1976 2:48:00 
19. / 47. 17 Martin Svoboda Brno Brno 1977 2:49:19 
20. / 48. 63 Libor Máša Moravský Krumlov Moravský Krumlov 1978 2:50:55 
21. / 50. 39 Tomáš Pelikán Rozběháme Prahu Rozběháme Prahu 1980 2:54:35 
22. / 55. 38 Jiří Svoboda Blansko Blansko 1983 3:04:27 
23. / 57. 40 Aleš Petřík RunGo Brno RunGo Brno 1979 3:05:02 
24. / 58. 52 Vojtěch Durna RSFK RSFK 1977 3:07:38 
25. / 59. 35 Martin Rameš The old crossfit & OCR dogs The old crossfit & OCR dogs 1975 3:08:13 
26. / 62. 12 Jan Hubený Brno Brno 1978 3:22:08 
27. / 64. 36 Jiří Medek Černá Hora Černá Hora 1978 3:35:36 
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon
1. / 17. 30 Jiří Dufek Vranov Vranov 1968 2:26:06 
2. / 25. 61 Tomáš Odehnal Rozběháme Boskovice Rozběháme Boskovice 1968 2:32:22 
3. / 28. 69 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 2:38:05 
4. / 29. 32 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 2:38:24 
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon
1. / 6. 14 Milan Marek AK Drnovice AK Drnovice 1960 2:11:37 
2. / 54. 60 Oldřich Šperka Jedovnice Jedovnice 1956 3:02:05